Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cudno viđenje

Go down 
+20
Remke
Hladni
Novus ordo seclorum
lera
Jedi Mind Tricks
mEN_iN_WHite
Alpha
MoW
Blizzard
Q
Narayana
Einar
MisteryManiac
orca
bros
Skulptura
Dantalion
Korplikan
Athena
boky003
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimesub kol 03, 2013 6:59 pm

Siguran sam da si fulao u procjeni visine, ova kuća na slici nije viša od 7-8 metara. Sad me brine da nemamo isti problem sa visinom tog stvora (oko 1.60m). Da li si siguran da je to skočilo a ne letjelo do bora i jesi li možda uspio vidjeti da li stvor ima lice ili njušku... ili kljun?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimesub kol 03, 2013 9:58 pm

Kuća na slici zaista ne može biti 10-15 metara. Obično su kod tih kuća katovi oko 2.5-3 metra, dakle ovo je oko 8-9 metara. Međutim, nisam čuo za ptice koje imaju duge ruke. A ti, @Skulp? :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimesub kol 03, 2013 10:57 pm

Za ptice sa rukama nisam čuo, pogotovo ne sa dugim rukama. Ali pošto se sve odvijalo u noćnim satima, možda je mrak imao utjecaja na to što je boky vidio. Makar, prema slikama, kuća je vrlo blizu i trebalo bi se dosta jasno vidjeti da li se radi o ptici. Ali muči me bor koji je prilično daleko, na drugoj strani ulice, čini mi se. Nisam baš siguran da je podloga dosta čvrsta za takav odskok. Ne znamo kakve je građe stvor, ali ako je njegova visina točna, nema manje od 30-40kg. Sumnjam da bi bez pomoći neke vrste krila uspio izvesti takav skok, a da ne propadne u potkrovlje. Ali nije nemoguće :)

Tražim neko racionalno objašnjenje jer to najvjerojatnije nije vanzemaljac. Što bi radio ovdje dvije godine, kako je došao, čime se hrani i kako to da mu odgovaraju uvjeti. Bića koja su tehnološki dovoljno napredna da doputuju do Zemlje, evolucija vjerojatno nije odvela putem kojim je dovela ovo biće koje boky viđa. Vjerujem da je viđen neki čudan stvor, ali ne vjerujem da je u temi ponuđeno dobro objašnjenje viđenog.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimesub kol 03, 2013 11:03 pm

MoW je napisao/la:
Međutim, nisam čuo za ptice koje imaju duge ruke. A ti, @Skulp? :)

Možda je Mothman.
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimesub kol 03, 2013 11:31 pm

Što se visine kuće tiće...lani sam radio novi dimnjak...ukupno 11 metara..kuća na slici viša je od moje...tako da nemojmo prićati o 8 metara kući..mada 20 jesam pretjerao..što se stvora tiće nikako nije imao krila i nije bila j...ptica pa toliko lud nisam...crijep jest popucao kao što sam i rekao....
Ono što sam još zaboravio napisati...skok je izveo s mjesta bez zaleta ko na j...prački....

Šta god da je....Hrvatsko zagorje mu nije prirodno stanište.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimened kol 04, 2013 1:12 am

Jel se mozda nesto cudno/neobicno dogadjalo kada si ga ugledao, ili mozda nekakva nesreca par dana nakon sto si ga vidio?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimened kol 04, 2013 2:33 pm

Nema sanse da je mothman, ni po opisu, ni icem slicnom, ocevidci mothmana opisuju kao covjekolikog sismisa, ili pticu, iako neznam zasto su mu ime dali covjek moljac.
Mothaman po opisima ima preko 2 metra, crvene zarko svijetlece oci na predjelu prsa, i raspon krila preko 3 metra. Ako se nije nesto strasno dogodilo u 2011. nakon videnja istog, a vec i po opisu sumnjam da je motham, ili mozda owlman miga. Mozda stvorenje promatra ponasanja ljudi, kao sto boky kaze.
Ni pticu nikad nisam vidio da ima takva koljena, i glavu i da se rukom drzi za dimnjak. Skok nas ne treba cuditi, jer nama nije poznato da nijedna zivotinja koju znamo moze toliko skociti, ili odletjeti bez krila, pa kazemo da nije moguce, jer je nama nepoznato. Vec po opisu ja mogu rec da nikad nisam cuo ni vidio nista slicno, pa nemogu ni reci puno o kretanju tog stvorenja i navikama.
Ako ga primjetis i 3. put, znaci da nije slucajno tamo.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimened kol 04, 2013 2:43 pm

Možda ima integrirane federe u nogama. :)
U svakom slučaju, da bi mogao toliko daleko skočiti s mjesta, treba imati izuzetno snažne mišiće nogu, značajno snažnije od ljudskih i najmanje dvaput-triput manje kila. Vrlo neobično.
Kad razmislim koliko majmun može skočiti, onda je ovo skočilo puno dalje i više.
Preporučao bih ti montirati kameru negdje u smjeru te kuće pa snimati. Problem je naravno noćno snimanje, jer bez infracrvene kamere ne možeš puno uloviti, a profesionalna oprema košta.
Ovo je izgleda prema opisu sličnije Golumu iz Tolkienovih priča nego tom Mothmanu...
U svakom slučaju, mislim da bi mogao imati bazu negdje u brdu koje si spominjao. Kako je susjed saznao da mu je crijep puknuo? Je li se penjao na krov, je li šta čuo po noći?

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimened kol 04, 2013 2:48 pm

Skok bi nas trebao bar malo čuditi. Teže životinje s razlogom ne skaču 7-8 metara u vis. Polomile bi se na doskoku s te visine. Na nekom planetu sa slabijom gravitacijom je to možda normalno ponašanje tamošnjih bića, ali na Zemlji to nije uobičajeno.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimened kol 04, 2013 10:38 pm

Crijep je propao u tavan...tako je susjed vidio i ako pogledate bolje na samom vrhu dimnjaka desna strana je oštećena...
Mnoge stvari izdešavale su se od 2011....ovih dana ništa neobićno se nije desilo...bar zasada..nemam mogućnost ni približno kvalitetnu opremu za noćno snimanje montirat...Stvor kad je pogledao prema meni....2 sek poslje skoćio je na bor...nekako mislim da ne želi biti viđen....
Šetao sam danas sa psom po spomenutom brdu i ništa nisam primjetio i pas se ponasao normalno....jedino što sam naletio na neki nesnošljiv smrad na životinje..nisam ništa našao pa sam predpostavio da je neka crkotina u pitanju.

Zadnjih dana ćitam razne priće i nisam naletio na ništa slićno...zasad...jedino o samoj kući sam pitao baku...prvotni vlasnici bili su grofofska obitelj Ciglanečki desecima godina,do 2 sv rata kad su se priklonili ustaškoj vlasti...pa krahu NDH cjela obitelj je streljana..na obližnjoj livadi..par godina kasnije kuću su kupila 3 rođaka koji su zajedno imali obrt za pranje prozora...danas je pola kuće u vlasništvu nekog ćovijeka iz ZG koji rijetko dolazi a u drugoj polovici živi udovica jednog rođaka i unuk drugog rođaka....to je sve što znam.

Prošlu noć oko 2 nešto je j.... lupilo vani...kao da se drvo srušilo...svi ukućani su se probudili ja sam sa pištoljem i baterijom u gaćama izletio van...20 minuta sam hodao naokolo ništa nisam vidio...pas normalno lažao pred kućicom i sve normalno....

Ostatak noći stari mi je prićao neke svoje ratne priće i tako je svanuo dan...

Moja teroija koliko god glupa bila....stvor nije s ove planete mislim je niži oblik života neke vanzemaljske vrste ostavljen ovdje s nekom misijom,možda nosi neku sondu ili nešto...ma nemam pojma...jedino što sam siguran kontaktirao sam frenda u HV i nabavit cu još oružja...meni ovo ne izgleda dobro....i mislim da nemože bit ništa dobro....
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepon kol 05, 2013 8:07 am

Pa ako je taj stvor tu već dvije godine i ako je neprimjećen mislim da ne prestavlja neku opasnost, Naravno to samo vrijedi ako je neki niži oblik života. Ako je inteligentan možda je na tom području na nekom izviđanju. U svakom slučaju nemam blage veze što bi to moglo biti.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepon kol 05, 2013 11:14 am

boky003 je napisao/la:
...jedino što sam siguran kontaktirao sam frenda u HV i nabavit cu još oružja...
Ova rečenica ti je za zatvor, to znaš. Ako ne vidiš u što pucaš onda ne pucaš. To bi kao pandur trebao znati. Vanzemaljci su popularna tema i oni su postali objašnjenje za gotovo sve čudne pojave. To je pomalo smiješno, ali tako je. Siguran sam da ne vidiš vanzemaljca jer su šanse da bi doputovali do nas zanemarive. Ili vidiš neku deformiranu životinju ili neki drugi Zemaljski "fenomen", siguran sam da se ne radi o biću sa nekog drugog planeta niti o kakvoj natprirodnoj pojavi. Moj savjet ti je, saznaj sa čime imaš posla i tek onda reagiraj. Mislim da je za početak pametnije nabaviti kameru nego oružje, ne mora biti profesionalna niti mora biti skupa, bitno je da služi svrsi a takve "igračke" su danas bagatela, ako se malo potraži.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepon kol 05, 2013 2:04 pm

Mozda je to nekakav stvor iz druge dimenzije.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepon kol 05, 2013 2:19 pm

Mislim da je boky na rubu živaca, pa je vjerojatno neka veća petarda koju su bacili klinci trgnula ga da posegne za pištoljem. Vidi, sumnjam da bi vanzemaljci krenuli u neki napad na žitelje tvog kraja. Toga nije bilo tamo ni prije koliko znamo, a nema ni sada.
Kao šta je Skulp rekao, prvo se treba razumjeti s čime imaš posla, a tek potom razmišljati o napadačkoj strategiji. Mislim također da bi to brdo i okolicu trebalo temeljitije pretražiti, a ne tek ovlaš otići u šetnju.
Za temeljitije pretraživanje ti trebaju baterijske svjetiljke, kaciga, nož, hrana, voda, bolja odjeća i obuća, dalekozor i kamera. Tipična izviđačka oprema koja nije ni skupa. Naravno, u tom slučaju ćeš morati još nekome reći šta si vidio jer ćeš inače ispasti smiješan ili lud da ideš tako u brdo.
Moje mišljenje je, da ako je stvor taj tamo već dvije pune godine, da mora imati podzemnu bazu /brlog u blizini. Ili to, ili živi u nekoj napuštenoj kući u okolici.
Također, mora se hraniti. To znači da mora postojati neki zapis ili priče o tome je li nekome nestala ovca, koza, krava ili kakva druga životinja. Po opisu stvora sumnjam da je vegetarijanac, ali ni tu teoriju ne smiješ zanemariti.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimened ruj 08, 2013 11:24 pm

Valjda je svima jasno da nisam toliko lud da pucam na ljude,bože dragi,drugo,zaboavite zemaljska sranja jer znam šta sam vidio,treće ako jest fucking alien ja cu ispraznit šenžer u ghovno a ti skulptura kad naletiš na jednog popi kavicu s njim što se mene tiće.
Ja nisam znanstvenik ekipa,ovo osnovne izviđačke stvari imam kući al ne pada mi na pamet tražit ghovno samo da izbjegava moju kuću i ja sretan.
Ovo što Mow piše ima smisla,nalazilo se raskomadane ostatke srna i divljaći,što su lokalni lovci pripisivali čoporu pasa u vrijeme parenja...

Nemrem vjerovati da još mislite da je to neki lokalni fakin..."zemaljski fenomen"....znaci ak kod vas ima takvih da se samo tako popnu na kuću pa prelete na bor i nestanu s njega u mrak....onda uzmite tog frajera i prijavite ga na olipijske igre a sebe ko trenera...zlato vam ne gine.

Već neko vrijeme je mir i ništa se ne događa,nadam se da če potrajati,sad imam 30 dana staro dijete i nije mi više do takvih iskustava.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepon ruj 09, 2013 12:22 am

Evo procitah sve, i nije mi jasno. Zasto si vec od prvog posta odbijao da moze biti nesto zemaljsko? Mislim, prvo se valjda uzme u obzir nesto racionalno, i ako nije tako, imas drugih opcija.
Ide mi na k, ljudi se pojave na ovaj forum sa "omg sta moze ovo biti" i onda im nudis razno razna objasnjenja i oni uvijek govore kao da nije tak, i ne moze bit tak, znam sta sam vidio i,i,i. Ako toliko bolje znas, zasto si onda tu?

kako su vec predhodni rekli, mi smo otvoreni i jako volimo slusati paranormalne stvari, ali se prvo gleda na racionalno. Nemos odma ic na alien, duh etc.

Po mom misljenju je to vanzic, a ti kako hoces. Nebi pucala u njega, (neznas sta je, neznas jel bi prezivio i bio bjesan itd.) jel ako ima zadatak na ovoj zemlji, njegovi kompici si to nece jednostavno dopustit, ili ce ga spasit ili ce se nekak osvetit ili nesto drugo... ;) ali dobro, moze isto to biti, da sam previse filmova gledala, ali ne pucaj u nista sto ti je nepoznate, neznam od kud vadis te ideje, pa nije ti nista napravilo.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepon ruj 09, 2013 11:08 am

@tiny Čovjek valjda zna šta je vidio, pa nema 10 godina. Zato u principu zna da se tu ne radi ni o čemu ovozemaljskom. To je barem jasno. Sumnjam da bi dvaput halucinirao. :)
@boky Agresija ne bi ništa riješila i samo bi zakomplicirala stvari. Ako nije dosad napadao ljude onda najvjerojatnije ni neće jer je dovoljno inteligentan da zaključi da bi u tom trenutku nastala hajka i da ne bi preživio. Stoga, moj savjet ti je da vatreno oružje držiš podalje jer time ništa ne rješavaš. Neće te on napasti jer da je htio, ne bi te više bilo.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepon ruj 09, 2013 11:44 am

Pa ni ne sumnjam, ni ja ne mislim da se radi o nesto zemaljskom. Samo velim kak ih vecina dode na forum, tako bahato i ubjedeni su da su oni u pravu, da ODMAH idu na paranormalno, bez da uzimaju u obzir, da mozda cak i je sijena ili nekakva zivotinja. Mislim, da dobro, ako vidis nesto i lici ti na covijeka i ti si ubijeden da je - Valjda razmisljas prvo, i ako absurdno zvuci, jel to moze bit zivotinja etc. Nadam se da me razumijes. Ne uzima se odma paranormalno u obzir...ides prvo od normalnog pa izkljucujes itd....
Nisam ni implicirala da nezna sta je vidio, samo mi ide taj stav na zivce.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepon ruj 09, 2013 2:30 pm

Ako neznas sto je, najbolje bi bilo da ga samo promatras ako se opet pojavi,. Jer ljudi imaju strah od nepoznatog, pa onda u strahu naprave svasta. Slazem se da prvo treba pogledati sto imamo na zemlji pa ako nije nista poznato, onda uzeti u obzir vanzemaljsko podrijetlo. Lako je nama govorit da je ptica ili covjek, siguran sam da ti znas najbolje ako si vidio to stvorenje vise puta. Ali eto ljudi su skepticni cesto na nesto takvo.
@Tinity Nije bahat, vec mu dojadi kad nakon toliko opisa ga netko stalno pita jel to bila ptica.
Boky cestitke na prinovi :) 
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 12:02 pm

@tiny Razumijem šta si htjela reći i slažem se da ljudi često "zabriju" na paranormalno, a kad ima jednostavnog objašnjenja.
Mislim da smo ovdje dosta mozgali i zaključili da baš i nema takvog objašnjenja.
Mene bi zanimalo daljnji razvoj događaja, tako da, @boky, izvještavaj nas ponekad i probaj samo bez nepotrebne agresije!

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimečet ruj 12, 2013 1:57 pm

Mlađa populacija (ajmo reć klinci) imaju tendenciju svašta proglašavat paranormalnim pa Tiny reagira u skladu s tim iskustvom. Bar mislim da je tako. Stariji (osim ako nisu skroz propuhali) uglavnom traže logički razlog pa, ako ga ne nađu, dođu na ovako neki alternativni forum kako bi podijelili svoje razmišljanje. Naime, misao "možda je bila mutirana roda" može se podijeliti s bilo kime, a ideja "možda je vanzić/reptil/nešto neobjašnjivo" lakše se iznese nepoznatom narodu jer će te tvoja okolina gledat ko alien 

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimečet ruj 12, 2013 11:40 pm

Tako recimo me većina i gleda. :P :D
K'o vanzića. alien

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepet ruj 13, 2013 12:07 am

boky003 je napisao/la:
Prošlu noć oko 2 nešto je j.... lupilo vani...kao da se drvo srušilo...svi ukućani su se probudili ja sam sa pištoljem i baterijom u gaćama izletio van...20 minuta sam hodao naokolo ništa nisam vidio...pas normalno lažao pred kućicom i sve normalno....
Ček, šta će ti pištolj i baterija u gaćama? confused

Moje mišljenje je da prije nego posegnemo za oružjem i počnemo pucati po svojim halucinacijama, da moramo biti posve sigurni u ono što nam oči kažu. Jer, oči znaju lagati, a najviše lažu onda kad najmanje vide - u sumrak i po noći. Ne vjerujte svojim očima toliko...

Ne znam da li je već spomenuto (ako jest propustio sam) je li tlo bilo suvo ili mokro? Šta razmišljam? Razmišljam o tome da neko tijelo, koje hoće da skokom napusti površinu zemlje djeluje na podlogu silom jednakom sili potrebnoj da skoči na neku visinu, samo suprotnog smjera. E sad, takva sila, pod pretpostavkom da je masa dovoljno velika, mora ostaviti trag na podlozi jer zemlja nije 100% elastična. Čak i ako je približno "žilava" (ako je suva, isušena), ako ima trave na njoj ta trava bi morala biti vidljivo znječena. U tom slučaju mogli bi gotovo pa isključiti hipotezu o halucinaciji...

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepet ruj 13, 2013 12:50 am

Istina je da se očima ne može u potpunosti vjerovati. Masu ljudi je osuđeno na osnov očevidaca koji su tvrdili da je to baš taj kojeg su oni vidjeli pa se ispostavilo da pravi krivac posve drugačije izgleda. Oči znaju prevariti...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitimepet ruj 13, 2013 2:12 pm

Archangel je napisao/la:

Ne znam da li je već spomenuto (ako jest propustio sam) je li tlo bilo suvo ili mokro? Šta razmišljam? Razmišljam o tome da neko tijelo, koje hoće da skokom napusti površinu zemlje djeluje na podlogu silom jednakom sili potrebnoj da skoči na neku visinu, samo suprotnog smjera. E sad, takva sila, pod pretpostavkom da je masa dovoljno velika, mora ostaviti trag na podlozi jer zemlja nije 100% elastična. Čak i ako je približno "žilava" (ako je suva, isušena), ako ima trave na njoj ta trava bi morala biti vidljivo znječena. U tom slučaju mogli bi gotovo pa isključiti hipotezu o halucinaciji...
boky003 je napisao/la:

Skoćio je u visinu kao da gravitacija ne postoji,na obližnji bor i s njega nestao u noći....dokaz da nisam poludio je polomljen crijep na kući susjeda..koji danas se ćudi što se desilo s crijepom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cudno viđenje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cudno viđenje
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» jako cudno... se dogodilo sinoc...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: