Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sinkronicitet

Go down 
+25
Leonora
flory
tulwar
Wayne_Myth
Remke
ANTEA65
Chakotay
Legionar
floridana
Fantom
MoW
Tutankhamon
ThE_IMMORTAL
Blizzard
malena
Flamezar
Merkurica
Alpha
Angel from shadow
gloria_g
od soka prazna flaša
indigocakra
zvezda
Svjetloisjena
B&W
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimepon lis 25, 2010 1:50 pm

Sinkronicitet - Page 5 2lxhxeh
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimepon lis 25, 2010 3:20 pm

rofl2 lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto lis 26, 2010 9:45 am

lolcina
mlati
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto stu 16, 2010 12:52 pm

bok ljudi ! osobno ja smatram sikronizitete ovakve stvari koje su mi se dogodile:
tipa kazem neku rijec ili recenicu i sekundu poslije na radiju iste rijeci koje sam izgovorio npr pricamo o nekoj temi i u isto vrijeme nazove me lega i pocne pricati o istoj stvari i tako dalje ....


sinkroniziteti su za mene znak da se nesto dogada oko mene sa dubljom duhovnom porukom te sam shvatio kad nas je vise na okupu ekipa koja o ovakvim stvarima raspravlja da nam se takve stvari cesce dogadaju

lovely
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto stu 16, 2010 5:11 pm

mislim da me počeo ganjat Andrej
conf1
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto stu 16, 2010 5:33 pm

Koji Andrej?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto stu 16, 2010 5:35 pm

ime - kud god se okrenem nekakvi Andrejovi zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto stu 16, 2010 5:37 pm

Aha...ma Andrej, to si se Andrej, samo cini Andrej. Zasto Andrej bi se to Andrej ime Andrej pojavljivalo samo Andrej od sebe. Zbilja Andrej nema smisla Andrej. Mislim, Glo da Andrej zbilja ponekad Andrej pretjerujes Andrej.




zubi


lol

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto stu 16, 2010 6:13 pm

lolcina
alpha mlati
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimesri stu 17, 2010 10:08 pm

Gloria, ja takve stvari proveravam tako što "prebacim" reč koja me "proganja" u Tarot (moj voljeni... ;) )
Dakle, ako je u pitanju reč Andrej, njoj odgovara velika arkana STRAST ili SNAGA (u mom špilu se zove strast, a negde i snaga, u pitanju je naga devojka koja jaše zver). Sad, možda je vreme da upotrebiš svoju strast/snagu???... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimečet stu 18, 2010 7:18 pm

Hvala Zvezda, nisam imala pojma.... :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimened stu 21, 2010 1:45 pm

... 5 .... to je moj uobičajen metod... i obično tačan (bar meni)... ;-) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimepon stu 22, 2010 3:14 pm

mene prati broj 22 non stop svuda sto bi to moglo znaciti?????? study
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimepon stu 22, 2010 4:59 pm

@Zvezda...po kojoj logici prebacis rijec u Tarot? Ili bilo sto drugo? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimepon stu 22, 2010 11:01 pm

Postoji tabela "Numeričke vrednosti Hebrejskog alfabeta" koja obuhvata numeričke vrednosti slova, kao i njihove "tarot" vrednosti. Uz to su slova koja postoje u našem jeziku a nema ih u Hebrejskom transkribovana... ;-) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto stu 23, 2010 2:40 pm

zvezdo dali mi mozes reci sta bi znacilo pojavljivanje broja 22 cijelo vrijeme???? i po 50 puta na dan mi se pojavljuje???????? pliz
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto stu 23, 2010 4:34 pm

@Zvezda...aha, mislis ovakva neka tablica?

Sinkronicitet - Page 5 Key1a

ili tocnije ovakva:

Sinkronicitet - Page 5 Tablicatarot


@Tulwar...ako bi se gledao samo po broju koji ti se javlja onda bi to bila 22 karta u spilu, a to je:

22. Kralj Štapova – Čovjek koji živi na selu, Seoski gospodin, Znanje,Obrazovanje; Obrnuta: Dobar, ali strog čovjek. Savjet, Promišljenost

Ili bi se taj tvoj 22 mogao odnositi na arkanu Lude (redni broj 0 u gornjoj tablici):
0. Luda. Ludost, Ispaštanje, Kolebanje; Obrnuta: Oklijevanje, Nestabilnost, Nevolja koja proizilazi iz toga.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimečet stu 25, 2010 4:07 am

Lepo si to izvela, @Alpha ;-) Ja se uvek patim sa aploudom fotki... Više liči na onu prvu tablicu. Moja ima: numeričke vrednosti, Hebrejski naziv, Tarot vrednosti ...

@Tulwar,
ako bi 22 bila LUDA (jer je ona 0, a poslednja Arkana je 21), sem onoga što je Alpha napisala, iz mog iskustva, Luda je poziv na pustolovinu, avanturu, nepromišljenost, prestanak korišćenja racia i delovanje na osnovu srca. Jer Luda uvek intuitivno zna šta treba činiti. Ona jeste nepromišljenja, ali joj nije ni potrebno da promisli. Krenuti stazom Lude znači upustiti se u pustolovinu svoga života. Ona je ipak početak puta ka iluminaciji i otvaranju novih perspektiva i percepcija... Meni lično je šetanje Ludom bilo više nego prijatno jer Nema Granica i Sve Je Dozvoljeno... ;-)
Ali njome se ide samo onda kada dođe vreme... Sad, ako tvoj broj 22 znači da je pravi trenutak - uživaj i dobro se provedi u svojoj pustolovini kroz Sebe... :-) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimepon sij 03, 2011 6:01 pm

Gea me upravo pitala znam li se klizati. A ja sam se sekundu prije toga dogovorio za klizanje danas face

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 1:38 am

Danas sam doživio nevjerojatan sinkronicitet vezano za znanost. Prekrasno mi je kada se u znanosti događaju takve stvari lovely

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 11:10 am

Ova tema i njoj slična gdje se igramo sinkroniciteta pitanja i odgovora je skroz zamrla.

Legi daj nam malo opiši kakav je to bio sinkronicitet koji si doživio vezano za znanost, ako želiš i možeš naravno :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 11:19 am

Da, Antea je bila glavna za igru sinkroniciteta i od kada je nema zamrle nam teme :P


Ajde, pogodite na sto mislim. Jedna rijec. (@Fantom...nije sex :P )

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 11:58 am

...ako nije sex, onda je novac zubi

Zezam se, sad za pravo, hrana misli

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 12:25 pm

Jok. Evo pomoci cu. Boja je :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 12:44 pm

Hm ljubičasta

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sinkronicitet - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sinkronicitet   Sinkronicitet - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sinkronicitet
[Vrh] 
Stranica 5 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: