Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude

Go down 
+29
Jedi Mind Tricks
matko22
2pac
Hladni
Novus ordo seclorum
Jagor
Star
Sin_Nanna
LJUBAV
Q
Grave Digger
mistik
SkywardSword
MoW
silmarien
CELICNI ALHEMICAR
Mama
Korplikan
Einar
Kahali
Hapa
Dantalion
Archangel
Sang Real
Foto
Alpha
biga
Blizzard
Bahro
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimepet pro 30, 2011 9:57 pm

Moguce, ali mi to ne znamo.Mozda su oni vec proucili nase jezike,kad se vec toliko sumnja da su vec sleteli kod nas.
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesub pro 31, 2011 12:48 am

pa postoje i drugi načini komunikacije osim verbalne komunikacije...telepatija je jedan od njih kao što je napomenuo i MoW, ali sigurno ima i drugih načina...da dođeš u prašumu i naletiš na neko pleme ne biste mogli pričati, ali našli biste način za nekakvu komunikaciju (rukama, nogama rofl2 znakovima) već bi se nekako snašli...mada je meni što se vanzemaljaca tiće telepatija na prvome mistu kao jedna od načina komunikacije...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesub pro 31, 2011 6:13 pm

@celicni Možda mi to nismo 100% sigurni, ali za telepatski način komunikacije postoje neke vrlo jake indicije. Npr. neki vidioci na daljinu ukazali su na to da su ih vanzemaljci vidjeli dok su oni svojom prisutnošću bili blizu njih (vidi npr. Ingo Swann) i osjetili su ih u glavi, zatim Stephen Greer također govori o penetraciji vanzemaljske inteligencije u naše umove kroz telepatiju. Konačno, postoje neka doduše rijetka izvješća o susretima ljudi i vanzemaljaca u kojima su vanzemaljci upravo telepatski komunicirali s ljudima. Čak i u slučajevima da su vanzemaljci govorili nekim jezikom koji nama nije bio poznat, ljudi su jasno razumijeli što došljaci misle u svojoj glavi.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesub pro 31, 2011 6:18 pm

Hvala na objasnjenju
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesub pro 31, 2011 10:29 pm

Telepatija mi se cini najizglednija kao metoda komunikacije razvijenijih vrsta. Kontam da cemo i mi jednom doci do tog stupnja razvoja...ako se prije toga ne (samo)unistimo :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesub pro 31, 2011 11:47 pm

I ja mislim tako(posle onog objasnjenja).Telepatija izgleda kao jedina moguca opcija.A i za to unistenje si upravu.
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimepon sij 02, 2012 1:52 am

Ko zna kako ta bica izgledaju? Mozda nemaju oci, usi, ruke, noge nego su samo ljigava gomila? Ili su toliko cudni da su nezamislivi.
Cula sam da je negde pronadjen cudni skelet, koji podseca na ljudski, ali nije. Da nije neki vanzemaljski? strah
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimepon sij 02, 2012 10:36 pm

Moguce.Mozda se neki vanzemaljac srusio , istrulio i od njega je ostao samo skelet.
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimeuto sij 03, 2012 9:32 pm

Volela bih da su vanzemaljci slicni ljudima!
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimeuto sij 03, 2012 11:13 pm

Sto?
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesri sij 04, 2012 2:36 am

SkywardSwoard je napisao/la:
Volela bih da su vanzemaljci slicni ljudima!
Misliš fizički ili duhovno?
Ne vidim nikakav razlog zašto bi nam bili slični...ako žive u drugačijim uvjetima, sa drugačijim sastavom plinova u njihovoj atmosferi, drugačijim temperaturama..itd itd mislim da ja mala mogućnost da nam sliće....a duhovno se nadam da nisu kao ljudi već na puno većem nivou od nas....
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesri sij 04, 2012 12:13 pm

Ima različitih vanzemaljskih bića; od onih koji nam jako sliče do onih koje uopće ne bi prepoznali kao oblik života jer nam je previše stran. Cijeli je spektar života jako širok. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesri sij 04, 2012 5:23 pm

MoW je napisao/la:
Cijeli je spektar života jako širok. :)

Da, slažem se...dovoljno je da vidimo koliko različitih živih bića ima samo na našem planetu...koliko ih je tek u cijelome univerzumu...i kako izgledaju njihovi inteligentni oblici života...ne znam koliko ću živiti, ali volila bih za života vidjeti makar jednoga...ali da je neka dobrica (noćas sam imala snove o zločestim vanzemaljcima affraid )
[Vrh] Go down
mistik
Prašina
mistik


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 3
Age : 45
Registration date : 04.01.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesri sij 04, 2012 5:28 pm

obzirom da sam novi ovdje pozzz svima , ja sam prije 2 mjeseca izjavio da ce u roku 6 mjeseci vanzemaljci doci na zemlju i da ce se to morati priznati , neki su rekli da je kriva rakija za tu moju izjavu, a ja siguran u to, dolaze oni svidjalo e to nama ili ne
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesri sij 04, 2012 5:33 pm

mistik je napisao/la:
obzirom da sam novi ovdje pozzz svima , ja sam prije 2 mjeseca izjavio da ce u roku 6 mjeseci vanzemaljci doci na zemlju i da ce se to morati priznati , neki su rekli da je kriva rakija za tu moju izjavu, a ja siguran u to, dolaze oni svidjalo e to nama ili ne

Ja mislim da su oni već odavno tu...samo bi bilo lipo da se to prizna...
[Vrh] Go down
mistik
Prašina
mistik


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 3
Age : 45
Registration date : 04.01.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesri sij 04, 2012 5:38 pm

nisam siguran da sam ih vidio, jednom sam vidio nesto neobjasnjivo , no to mi nije dovoljno da sa sigurnoscu kazem vidio sam ih ,stoga cekam
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesri sij 04, 2012 5:44 pm

Ja sam prije 2-3 godine na nebu vidila neka čudna svjetla koja su se još čudnije kretala..i čas stajala, pa odjurila velikom brzinom, pa se vratila, pa gore pa dolje pa malo desno, pa opet gore..isprva su bila crvenkaste boje, a kasnije zelenkasto žute...sin mi je bio sa mnom kada smo to vidjeli...što je to bilo ne znam ni dan danas, ali da je bilo čudno, bilo je...ali nevezano za taj moj doživljaj ja vjerujem da nas vanzemaljci odavno odavno posjećuju jer skoro svi drevni narodi u svojim zapisima i predajama spominju "nebeske posjetioce", "zvjezdanu djecu", "djecu sunca", "nebesku braću" itd itd....
[Vrh] Go down
mistik
Prašina
mistik


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 3
Age : 45
Registration date : 04.01.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesri sij 04, 2012 5:58 pm

moja najveca misterija je bila kad sam bio pecat sarana , ponio sam kameru , pecaljke i mamce i odoh odmorit dusu. snimio sam zabe ribe i izmedju ostalog crvenkastu kuglu na nebu koja se nepravilno kretala u svim smjerovima. kad sam dosao kuci svima sam pokazao snimku i nikom nije bio jasno sto je to. kad su svi vidjeli crkla mi baterija na kameri, ja stavim kameru punit pa kontam da cu poslat u 24h snimku, no medjutim kad sam ju ponovno upalio vidim da jedino te snimke nema, sve ostalo je bilo gore , kameru nitko nije dirao osim mene . e tad mi se smrzlo gov... u meni , odmah mi se javila misao o nekoj zavjeri, o vanzemaljcima koji su izbrisali snimku ili nesto sl. mogucnost je bila da se izbrisalo ali ako je sve ostalo bilo tu ????
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimesri sij 04, 2012 6:47 pm

I duhovno i fizicki. Duhovno u smislu da nas kao nesto malo razumeju (govor tela) , a fizicki u smislu da imaju ruke, noge, usta... itd.
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimečet sij 05, 2012 1:05 am

Da , to bi bilo dobro good
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimečet sij 05, 2012 9:06 am

mistik je napisao/la:
moja najveca misterija je bila kad sam bio pecat sarana , ponio sam kameru , pecaljke i mamce i odoh odmorit dusu. snimio sam zabe ribe i izmedju ostalog crvenkastu kuglu na nebu koja se nepravilno kretala u svim smjerovima. kad sam dosao kuci svima sam pokazao snimku i nikom nije bio jasno sto je to. kad su svi vidjeli crkla mi baterija na kameri, ja stavim kameru punit pa kontam da cu poslat u 24h snimku, no medjutim kad sam ju ponovno upalio vidim da jedino te snimke nema, sve ostalo je bilo gore , kameru nitko nije dirao osim mene . e tad mi se smrzlo gov... u meni , odmah mi se javila misao o nekoj zavjeri, o vanzemaljcima koji su izbrisali snimku ili nesto sl. mogucnost je bila da se izbrisalo ali ako je sve ostalo bilo tu ????

Jeli to bilo po danu? Ako isključimo mogućnost da si sam slučajno obrisao snimku ovo ostalo zvući jako zanimljivo
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimepet sij 20, 2012 1:12 am

Proslo je dva mjeseca, u biti proslo je i vise od tri mjeseca..Zanima me di su sada oni koji su govorili da SETI laze i zataskava i da ce doc za dva mjeseca..
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimepet sij 20, 2012 12:03 pm

Ako bih rekao da su izvanzemaljci već 1000-am godina na zemlj i to nekoliko različitih vrsta i trebalo bi naći neki drugi naziv,a ne vrsta ko da su životinje te da su se infiltrirali u sve pore društva vijerojatno bi velik broj vas rekao da su to gluposti i gdje su dokati tj. zašto se već nisu raskrinkali ako je tako
e pa dokaza je hrpa jedno vrijeme sam se bavio ovom temom,više kao hobi jer sam imao kronični višak vremena.
Ne mogu u komentaru napisati sve,ali ću pokušati dati smijernice pa sami pogledajte

-film E.T je planirano nastao kako bi ljudima ugradio bolju predodžbu o njima i kako bi nas pripremijo na njihov izgled

-amreički kongres otvoreno govori o prijetnji koja prijeti čovječanstvu te da moramo svi djelovati kao 1 kad dođe vrijeme

-tajni projekti

-EGZOPOLITIKA ("naša"korist nevidljivi zrakoplovi,tranzistor...njihova korist smiju otimati određeni broj ljudi s ciljem inplantiranja ili uzimanja rasplodnoga materijala,skaćenje krava iz kojih je isisana sva krv)

-priča je puno dublja što se tiče vanzemaljskih starosjedioca na planetu
i njihovih odnosa, njihovi motivi nisu poznati u potpunosti,ali oni tvore jezgru onih koji upravljaju svijetskim vladama

-ovo zvuči kao neka sf urota,ali provjerite sami krenite od
sumerana-veda-egipta-hitlera-pa do danas to je ugrubo putokaz

Nije pitanje kad će doći već kad će se pokazati ce4
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimepet sij 20, 2012 12:43 pm

Pastir ili ako vam ljepše zvuči Čoban čuva stado ovčica. Ima i svoje pomagaće. Oštre ovčarske cucke. Kud got krene, ovce poslušno za njim. Čemu mu služe ovce i šta radi sa njima i od njih znamo. No on se pred tim stadom ne krije več se uvjek postavi tako da ga se dobro vidi.
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 9:22 pm

hahahahahahahah, hehehehe a baš sam se nasmijala. prije će ljudi upoznati te tzv. vanzemaljce(makar nebi baš rekla da su van Zemlje).... oni znaju o nama više nego mi o samima sebi hehehehehehe. mi ljudi smo baš smiješna bića, šta je je. rofl2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Vanzemaljci u Zagrebu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: