Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Stupovi zemlje (knjiga/serija)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Stupovi zemlje (knjiga/serija) Empty
PostajNaslov: Stupovi zemlje (knjiga/serija)   Stupovi zemlje (knjiga/serija) Icon_minitimesri pro 14, 2011 11:28 pm

Upravo gledam seriju na tv-u. Jako mi je zanimljiva i ima dobru radnju. Uskoro planiram i knjigu pročitat budući da sam neke stvari u seriji propustila i nije mi cijela radnja baš jasna a i vjerujem da će mi dojam knjige biti bolji (kao što to obično biva). Pa ako je netko čitao slobodno pišite dojmove (samo bez spoilera :D).
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Stupovi zemlje (knjiga/serija) Empty
PostajNaslov: Re: Stupovi zemlje (knjiga/serija)   Stupovi zemlje (knjiga/serija) Icon_minitimečet pro 15, 2011 12:48 am

I ja pratim seriju i baš mi je zakon. :D
Ljetos su izlazile neke male knjižice "Stupovi zemlje", po nastavcima.
Nisam još pročitala knjigu (navodno ima cc. 1000 stranica), ali planiram. Uglavnom, mnogi koji su pročitali knjigu iz nekog razloga tvrde da je serija bolja. Stupovi zemlje (knjiga/serija) Confused0024

Ipak, treba pročitati knjigu, a potom donijeti sud. Povijesna zbivanja i intrige su uvijek dobar materijal za kratke zimske dane iliti duge zimske večeri.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Stupovi zemlje (knjiga/serija) Empty
PostajNaslov: Re: Stupovi zemlje (knjiga/serija)   Stupovi zemlje (knjiga/serija) Icon_minitimečet pro 15, 2011 1:07 am

A ne znam koju verziju su čitali. Ja si planiram nabavit englesku verziju. Uostalom nakon čitanja uvjek se može opet serija pogledat :D
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Stupovi zemlje (knjiga/serija) Empty
PostajNaslov: Re: Stupovi zemlje (knjiga/serija)   Stupovi zemlje (knjiga/serija) Icon_minitimepet pro 16, 2011 4:00 am

Evo pogledala sam zadnju epizodu serije. Super su je završili. Istina da je sve nekako užurbano ali meni ne smeta. Sad se nadam ugodnom čitanju knjige (kad je nabavim i kad uhvatim vremena).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stupovi zemlje (knjiga/serija) Empty
PostajNaslov: Re: Stupovi zemlje (knjiga/serija)   Stupovi zemlje (knjiga/serija) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stupovi zemlje (knjiga/serija)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Naj serija?
» Serija Supernatural
» Serija Medij
» koja vam je najdraza serija
» Letopisi vristeceg metala-SF serija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: