Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?

Go down 
+22
LJUBAV
Bozon
MoW
2pac
KidagakashNedakh
Hladni
Kahali
Alpha
usamljeni vuk
Madonna
Galileo Galilei
Blizzard
narrogh
Archangel
Sin_Nanna
Athena
Fantom
biga
InaNNaa
Chakotay
Korplikan
SkywardSword
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimepon lip 04, 2012 10:39 am

o moj bože. kako možeš zaklat išta a kamoli tuđe dijete, broj jedan to dijete ni ne zna što je jer još nije zakaljano takvim glupostima, a broj dva stavi se u kožu tog djeteta i njene majke. da znaš kooollikkuu bol nanosiš nikada nebi. isto tako da imaš imalo znanja(a život će te dobro naučiti)da sve što napraviš drugima radiš sebi i da će ti se to trostruko vratiti nebi nikada takvo što napravio. e vidiš to naše svjetske vođe ne mogu tj ne žele shvatiti. makar mislim da neki fakat i ne mogu. ja nezanam što ti se desilo u životu, ali ti si čovječe pun mržnje, pun zla, tužno. samo najveći slabići i najmanji ratnici nemaju energije da krenu normalnim čistim životom dalje. tko god ti bio stvarno ti šaljem mislijune anđela i milijune zlatne, srebrne i bijele energije da ti se ukolni iz srca ona bol koju je tebi nanio netko i zbog toga si postao gori nego taj netko. stvarno ti šaljem puuunoo ljubavi, ne mržnnje, ljubavi, ljubav pobjeđuje, ne mržnja. mržnja razara, destruktivna je. s puno ljubavi 2pac. poklon
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimepon lip 04, 2012 10:40 am

Čini se da stvarno ni na jednom multinacionalnom forumu nema mjesta za ovakve teme... Ima masa ljudi koji o tome mogu normalno raspravljati a onda dođe neki šaban i povuče sva za sobom... Bilo je već ovoga na jednom sportskom forumu. Svi su si bili dobri dok se nismo dotakli ove teme... I sada su si dobri al svi nekako uzimaju jedni druge s rezervom. Bio sam protiv zatvaranja teme dok se vodila zdrava rasprava. Sada je ovo već vrijeđanje i molim vas da lockate kako ne bi opet došlo do ovoga.


Mada ipak, ako netko mrzi srbe/hrvate/bosance/albance/nekog petog pokazaće to i van ovakve teme kad tad

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimepon lip 04, 2012 11:07 am

btw, Tupac, imam link za tebe:
http://news-bar.hr/slider/sokantno-otkrice-o-podrijetlu-hrvata/

Ak ti se neda čitat ukratko ovako to ide: Mi i srbi do prije 10. stoljeća smo imali istu genetsku skupinu sa pogodi kim - srbima
Doslovno bi se moglo reći da smo isti narod. To doduše nije danas slučaj jer su današnji stanovnici Srbije velikim djelom mješanci srba iz 10. stoljeća i turaka koji su se tamo nastanili a ima to veze i sa kosovskom bitkom kada je puno srba izginulo. No to ne čini veliku razliku jer su se od tada pa nadalje srbi masonvo naseljavali na područje hrvatske (čak ima podatak da je oko 14. stoljeća oko 45% stanovnika kopnene hrvatske došlo iz srbije). Tako da je velika mogučnost da je neki tvoj predak - srbin. I dalje misliš da su oni pokvaren narod?

Kada bi smo išli uspoređivati genetiku hrvata prije dolaska na ove prostore i hrvata iz 10. st, opet bi našli veliku razliku. Što misliš kako je išla seoba naroda? da je došla masa hrvata na ovaj prostor i da su potjerali starosjedioce? Da su pokupili svoje žene i djecu, i u karavanu krenuli u nepoznato i kada su ugledali more rekli "E tu ostajemo!" Ne, nego su se izmješali sa stanovnicima koji su tu već bili, ilirima, japodima, segestijanima, histrima, ... I nije bilo nikakvog karavana nego 20-ak tisuća slavenskih izbjeglica, uglavnom vojnika, koji su se izmješali sa starosjediocima.
Nitko tko danas živi u Hrvatskoj ne može reći da je on onaj PRAVI hrvat, kao što ni srbin ne može reći da je PRAVI srbin. Svi smo mi mješanci raznih naroda i samim tim ne možeš reći da je netko genetski pokvaren. Ako su ljudi koje danas zovemo srbima genetski pokvareni, i mi smo.

Cijelo ovo područje bivše Jugoslavije je jedan golemi melting pot i vrlo je vjerojatno da postoji poneki Srbin (pogotovo ako je iz vojvodine) koji veliča veliku srbiju a genetski je bliži hrvatima, kao i da ima neka HRVATINA koji nema ni trunku hrvatskog gena. Idioti ne poznaju naciju, oni su oblikovani od strane okoline, sve je to stvar odgoja i okoline.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimepon lip 04, 2012 3:43 pm

2pac je napisao/la:
Iskreno meni je drago što klinci još uvjek imaju mržnju prema srbiji!
ZATVORITE OVU TEMU, JER OVO JE ČISTA SRAMOTA!!!
još jedan "ratnik"??
sinko(mogu te tako znati jer se sjećam rata, moje selo je bilo 4 kilometra udaljeno od neprijateljske vojske) jel ti znaš šta je rat? jel ti znaš da oružje kad isprazniš prema nekoj osobi ta osoba pogine, nema je više, ne resetira se nakon 15 minuta kao u Counter stikeu. dal želiš stvarno ubiti nekoga? ozbiljno se to zapitaj, jer ubiti životinju normalnom čovjeku nije baš lako, a ne čovjeka.

Blizzu si napisao nešto kao "zato ti ne možeš razumiti vjeru". pitam te, koju vjeru? koja te to vjera uči da je uredu mrziti? Katoličanstvo, Pravoslavlje, Islam???

meni je u ratu ubijen rođakov ćaća. on ne mrzi nikoga. mržnja će te na kraju stajati puno izgubljenih dobrih trenutaka. taj osjećaj je kao trula jabuka u košari zrelih.(pokvari s vremenom sve).

ja ne mrzim nikoga. bio je rat, Srbi su pokušali osvojiti ove prostore, hrvati su ih odbili. to je to. a sad da netko izjavljuje da ih treba pobiti, jer oni kao još uvjek razmišljaju o osvajanju. da ti nešto kažem. tko u moju kuću pokuša na silu ući, neće se dobro provesti, pa bio to srbin, musliman, najveća hrvatina, ili papa... tako treba gledati na stvari, a ne gajiti mržnju prema nekome. zbog tih pojedinaca koji su bili zadojeni mržnjom sad Gotovina čami u Hagu...

i za kraj. ovu temu ne treba zatvarati, jer normalan narod tu može pisati bez vrijeđanja. i jedni i drugi i treći, bez razlike...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimepon lip 04, 2012 5:30 pm

@Korplikan ovo zadnje što si napisao je ono svaka čast, stvarno je to tako i to ja svim živima objašnjavam pogotovo onima koji se drže kao najvećim hrvatima , nema čistog neeemaa... to i najgluplje biće valjda može shvatiti. svaka čast to mi se sviđa kad tako netko razmišlja.

@biga, i stobom se apsolutno slažem, apsolutno. svaka pohvala i ovome što si ti napisao, bravo!!
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimepon lip 04, 2012 8:38 pm

I ja sam protiv zatvaranja ove teme jer se ne treba zbog pojedinaca zatvarati tema kojoj je poenta da se tim istim objasni da mnogo greše. Ako hoće da im se otvore oči drago mi je, ako neće neka izbegnu ovu temu i prijatno. Bilo, ne ponovilo se. Idemo dalje.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimepon lip 04, 2012 8:57 pm

Auuu, jest raja nešto osjetiljiva. Meni je samo drago da su većinom vjernici ti koji se tako lako uvrijede... Pravog ateistu boli Visimir za svime ovime... lol!

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimepon lip 04, 2012 11:40 pm

Ja ovdje vidim samo ljubav... ides


Milan i Seve

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Seve-i-milan


Ivan Todorić i Milica Mihajlović

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 GetImage
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimepon lip 04, 2012 11:40 pm

Jao što sam sada napravio!!! Sada ste se svi okrenuli protiv mene s pravom! Zaista vam kažem ZAISTA nisam ovakav inače i nemam nikakvu mržnju u sebi. Ovo što sam napisao bilo je u afektu, jer uvjek sam osjetljiv kada dođe tema rata, četnika... Stvarno se duboko ispričavam iz svega srca KidagakashNedakh, jako mi je žao što sam te povrijedio pogotovo ovo oko majke. Znam kako je to, jer meni je isto majka skoro preminula. Svima vama se također ispričavam na ovim glupim izjavama!
Usput KidagakashNedakh, želio bih da se vratiš na forum, jer stvarno mi je žao!!! Molio bih te za oprost, jer nisam ozbiljno mislio. Ne znam jednostavno nemam riječi i duboko se ispričavam što sam ti povrijedio majku. Toliko mi je žao da ne znam...
Ja sam zaista ispao veliki gubitnik ovdje i stvarno se sramim! Još jednom ispričavam se svima vama, a pogotovo KidagakashNedakh!!! Najlošiji sam ispao ovdje, hah, mora netko i to biti. Primam sve pogrde!
Oprostite...
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 12:42 am

2pac, jesi uprskao, ali si isto tako mogao dvaputa da razmisliš pre nego što si pisao one bljuvotine na kojima bi ti i Adolf Hitler pozavideo. Mudar čovek uvek dvaputa razmisli pre nego što nešto kaže. Pored Kide si i mene uvredio jer sam Srbin, a da li bi tebi smetalo kada bi neko pisao takve bljuvotine o Hrvatima? Već godinu dana sam ovde i nikad nisam imao probleme ni sa kim zbog nacionalnosti. Isto tako bi trebalo da znaš da je psovanje majke najveći greh, jer je ista svetinja. Uzgred, kako bi se ti osećao da ti neko opsuje mater? Ne znam da li će se Kida vratiti, devojku si uvredio i tu ne možeš ništa da ispraviš. Nema plakanja za prosutim mlekom. Evo jedne uzrečice: "Nikada ne radi drugima ono što ne bi voleo da oni rade tebi." Dugo će ti trebati da spereš ljagu sa sebe. nono
Fantome good
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 12:04 pm

2pac...nisam pratila temu ali sam dobila ''izvjestaj''...tvoje ponasanje/pisanje bilo je krajnje neprihvatljivo ali, obzirom sada vidim, da si se ispricao, da ti je zao i da prihvacas odgovornost za svoje rijeci (i cini mi se da si iskren) neka ostane na opomeni koju si vec dobio.


_________________
Respect
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 1:20 pm

jaooo... bože... svašta...kad stisneš neko voće ili povrće i kad vidiš kakav sok ispušta (okus miris jačina slabina...) onda znaš što to voće ili povrće još sadrži u sebi i što će uvijek izaći prilikom tiskanja soka van, da, da. znaš, 2pac, ja sam inače hrvatica, ali znam srbe koji su spasili hrvatice, majku i djecu starije i nemoćne od svega, od silovanja i premlaćivanja i to od njihovih vlastitih ljudi, kao hrvata, tak da ti je to u ratu bilo svašta, mene ne zanima si ti srbin ili si hrvat ili si papa ili si isus, ali ako si u stanju samo zbog politike ubiti djete pa bilo čije bilo ili silovati ženu ili bilo što drugo onda onda nisi biće i točka. važno je da si dobra osoba da ćeš uvijek braniti, a ne napadati, da ćeš pomagati i oživljavati a ne ubijati. tu je snaga. šaljem ti još više ljubavi. pogotovo oko tvog srca za koje znam da je dobro, nema srca koje je pokvareno postoje samo pokvareni umovi i povrijeđena srca.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 4:44 pm

Ljubav je to tako lijepo rekla :) Alpha,nemoj nam ju vise banujes :D :) 2pac,izvinjenje prihvaceno,ljudi smo,i iskreno mi je zao zbog tvoje mame...............................................
ljubi
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 4:53 pm

Hladni je napisao/la:
Evo do čega nas je to sve dovelo

rofl2 inace moram priznati da ne pratim bas politicku scenu na balkanu,samo nogometnu jasno,ali sam ipak nacuo da je za predsjednika srbije izabran neki problematican tip podosta nacionalisticki nastrojen,pa sad ne znam trebamo li opet strahovati u buducnosti,odnosno da li je zbilja takav ili je to neka patka...@ scratch ah da,nisam mogao izdrzati... lolcina ...@ https://www.youtube.com/watch?v=dfJHDQuvUsE&feature=related
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 5:09 pm

Madonna je napisao/la:
,ali sam ipak nacuo da je za predsjednika srbije izabran neki problematican tip podosta nacionalisticki nastrojen

Toma Diploma xD xD xD Jeste nacionalista,tako se izjasnjava,ali ne znam kako to djela njegova ne pokazuju :D Ma nije los Toma,samo je malo brzoplet na jeziku. xD
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 5:12 pm

dobro je...sve mi je jasno...@ miga
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 5:16 pm


joj ovo morate pogledati,meni je tako smijesno lol!
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 5:25 pm

puka san od smija...ne mogu se ustavit...@ lol! lolcina
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 5:29 pm

''Aj ne seri'' - ''hmmmm,nije ni to problem'' hahahahaha lolcina Ali je najjace ''Molim vas,takav mamlaz koji ima hrabrosti da zovne jednog kakvog - takvog pišljivog predsjednika vlade,govori samo koliki je on kreten'' xD xD xD xD xD
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 6:19 pm

Toma je jedini koji je nakon stečene diplome brzo našao posao rofl2
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 6:35 pm

Kaže... ''Umesto dokaza o pokradenim izbornim listićima u prvom krugu predsedničkih izbora,Toma je greškom poneo vreću punu ispitnih prijava.'' xD
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 6:42 pm

lolcina . Pa hteo da dokaže da je završio fakultet lolcina
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 7:03 pm

hahahaahahahahaha kako mi je smijesno,koliko su sala na njegov racun smislili,i kakve su mu sve nadimke dodijelili,leleeeee xD
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 7:52 pm

ne znam, mutan je on tip, msm znamo gdje on bio ranih 90-ih
Ne kažem da će biti novih sukoba, daleko od toga. Nije glup a i da je, ne može on sam potaknuti sukobe takvih razmjera. Dakle ne brinem za to, brinem samo za pogoršanje odnosa između Srbije i Hrvatske u političkom smislu. Nisam baš siguran da se stavovi naših političara i njegovi stavovi poklapaju scratch

Al dobro, vrijeme će pokazati

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 8:04 pm

Pa da,bio je proglašen za četničkog vojvodu od strane Šešelja,ali im je svima to odlikovanje oduzeto. Ne znam....Tadić je mnogo gori,jer gazi ka svojim ciljevima ne obazirući se i ne gledajući ispred sebe,ali je nekako mnogo emancipovan i izgradjen je političar.Političar i glasom i stasom....Dok Toma....hihihi,ma neće Toma ništa loše učiniti,nekako sam sigurna u to.Samo može da izazove manje verbalne vratolomije pošto je inače poznat po svojim nepromišljenim izjavama. xD I Toma se zalaže za ulazak u EU -.- samim tim sumnjam da će dozvoliti sebi ispade koji će dovesti u pitanje odnos Hrv. i Srb. Ja ne znam zbog čega se svi oni tako uporno guraju u EU,koja očito propada polako ali sigurno scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?
» zasto ljudi pate, zasto to Bog dopusta ili...??????????
» Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?
» Iran protiv Pakistana, da li je moguc rat izmedju njih?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: