Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Entiteti & Demoni

Go down 
+13
zvezda
SrW
2pac
Wolf_Moon
Star
MoW
Kahali
primitive101
Alpha
Dada289
Chakotay
Hladni
Dantalion
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesri svi 09, 2012 11:42 pm

@primitive Možda riješava, ali mi se to čini nepotrebnim rizikom. Ja bih ipak nastao odvojiti se od takve uloge.

@Alpha Nisam mislio da se svjesno poistovjećuje, već je to ono nesvjesno u nama što se poistovjećuje. Možemo reći da mu je takva energija najbliskija. Potrebno je svjesno pojmiti problem i onda nastojati djelovati kako bi i podsvjest natjerali na preispitivanje. Naravno, priznajem i mogućnost da sam u krivu.

Što se tiče toga prepričavanja, mislim da je previše vezan uz te stvari, jer nije ovo prvi put da o takvim stvarima priča ili da se oko toga interesira. No eto, to je samo moje mišljenje... :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimečet svi 10, 2012 12:01 am

hvala Alpha hug
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimečet svi 10, 2012 1:50 pm

@MoW...aha, znaci on zapravo nije takav nego se nesvjesno poistovjecuje? Znaci svi koji su npr. kavaliri zapravo nisu nego se poistovjecuju s idejom da to budu? A s cime bi se trebali poistovjetiti da ne budemo u opasnosti od entiteta ili cega li vec? S kojom ulogom?
Btw, djeca imaju vrlo razvijenu mastu i zive u nekom svom svijetu od rodjenja pa do kasnog puberteta, a neki i puno dulje...jel to znaci da su svi opsjednuti? Mozda bi bilo najbolje zabraniti djeci da se igraju i mastaju jer je to potencijalno opasno. Kad smo kod toga mozda bi bilo dobro da nitko ne izlazi na ulicu jer bi ga mogo lupit auto. Ma najbolje da se odmah razapne sator iznad grobnog mjesta i ceka se da se rikne :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimečet svi 10, 2012 3:36 pm

:) Naravno da nisu svi. Ne znam iz kojeg razloga to kod Dantaliona funkcionira odnosno zašto se upravo kod njega takvi entiteti pojavljuju. Samo nagađam što bi im se moglo sviđati, odnosno koja vrsta energije ih je privukla. Moguće da sam totalno u krivu i moguće je da se tu radi o nečemu otprije ili o nečemu povezanim s životom između života. Tko zna? :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimepet svi 18, 2012 1:19 am

Jesi li probao istjerati ih u ime Isusa Krista? Svi koji su u njemu kršteni imaju autoritet nad dusima. Pokušaj sa time.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimepet svi 18, 2012 9:48 am

@MoW...ili se mozda pojavljuju kod svih tj. mnogih ali koji nisu dovoljno osjetljivi da to zamijete/spoznaju.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimepet svi 18, 2012 10:01 am

Mislim da svi mi u određenim trenucima života zbog nekih situacija možemo biti otvoreni za ulazak jednog ili više entiteta. Recimo da to funkcionira kao kad nam padne imunitet pa zaradimo neku bakteriju ili virus.
Tuga, žalost, gubitak osobe/ osoba je povoljan trenutak za kanaliziranje negativnog na što se "navlače" takvi entiteti. Naravno, sve to uz onu pretpostavku da entitete vučemo iz prijašnjih inkarnacija, kao što je najvjerojatnije slučaj sa @Dantalionom.
Svi mi imamo anđele čuvare, koji su sa nama od trenutka dolaska na ovaj svijet... Recimo da su nam oni imunološki sustav duše, figurativno rečeno. E sad, što se dešava sa njima? Kada nastupi vladavina entiteta? Da li su slabi, pa jednostavno promatraju, ili možda čak i dopuštaju da entitet prevlada jer, u tom trenutku, možda i koristi određenog osobi da entitet upravlja, jer koliko ružno zvučalo, i negativno isto kao i pozitivno, utječe na osobu i njegov duhovni rast.

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimepon svi 21, 2012 7:58 am


Citat :
Svi mi imamo anđele čuvare, koji su sa nama od trenutka dolaska na ovaj svijet... Recimo da su nam oni imunološki sustav duše, figurativno rečeno. E sad, što se dešava sa njima? Kada nastupi vladavina entiteta? Da li su slabi, pa jednostavno promatraju, ili možda čak i dopuštaju da entitet prevlada jer, u tom trenutku, možda i koristi određenog osobi da entitet upravlja, jer koliko ružno zvučalo, i negativno isto kao i pozitivno, utječe na osobu i njegov duhovni rast.


Dada289 Anđeo čuvar (uvjetno rečeno) je Više sebtvo kojeg nisi svjesna i koje obitava na Kauzalnom planu postojanja.. TI jesi taj andjeo kada se sjetiš da jesi, do tada si manifestirano Fizičko biće svjesno čega si već svjesna i razvijena (evoluirana) koliko jesi .
Taj Anđeo, Tj, 'više Ti' ima prekid u Astralu i da bi ga čula ili vidjela moraš napraviti most preko Astrala !
Postoji Recept za taj i takve mostove ali i za mnoge druge stvari;
Medjutim;
Druga stvar je u tome što taj Anđeo čak i da mu je most spreman nebi mogao ništa pretjerano iako niakda ne spava, stalno priča, stalno je ovdje, moćan je... ali ga jednostavno ne čuješ i ne vidiš.
Razlog tome je što nisi razvila svoja čula da bi bila u stanju vidjeti Eterični svijet.
Neki lucidni sanjači grade Hramove svojim Andjelima u nekom od prostora mapiranog Lucidnog sna u koji on dodje kada sanjač opet uspije sa buđenjem (osviještavanjem) u snu pa na taj način može komunicirati ili tražiti od svog andjela neke stvari .. San je inače čista Astralna razina i ako je dovoljno vješt može napraviti takve oaze u kojima može kontaktirati sa njim.
Da bi razvila svoja čula prvo je potrebno razviti Jasnovidnost i Jasnočujnost .. Tvoj Viši j amože pred tobom plesati, skakati ili bilo što drugi i ti ga ebi bila u stanju vidjeti ...
Druga stvar koju ti moram napomenuti jest da mi ne vučemo nikakve entitete iz prijašnjih inkarnacija i takvi mehanizmi nisu ni mogući .
Istina je da se brzo prikače razni programi, Engrami i istaliraju nam se čitave male Kulture Umnih shema pa smo vrlo brzo laki ispremni za manipulaciju ali ne donosimo Entitete sa sobom, počinješ potpuno čisti u tom kontextu ... (ne od karme)


Citat :
Jesi li probao istjerati ih u ime Isusa Krista? Svi koji su u njemu kršteni imaju autoritet nad dusima. Pokušaj sa time.

Ne lupetaj molim te.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimepon svi 21, 2012 1:08 pm

Citat :
Ne lupetaj molim te.

roll a ti si toliko produhovljen vidim.

I dalje tvrdim da treba to napraviti, Krist ima autoritet nad svim dusima kakvi god bili. Zločudne manifestacije se ne rješavaju mozganjem o njima več djelovanjem.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesri svi 23, 2012 9:26 am

Da,slazem se sa Kahalijem da je andjeo cuvar zapravo dio nas samih na visoj razini...

Mozda je vazniji problem zbog kojeg nam se taj cuvar ne moze prikazati(s tim da to zapravo najcesce i nije prikazivanje ili komunikacija preko formi,vec nam taj dio nas prenese u jako kratkom vremenu citav niz informacija koje onda moramo biti majstori da desifrujemo ili nam taj dio nas na nekoj visoj razini da svoj darshan,podjeli svoju frekvencu svjesti te nam tako popucaju astralne larve u vidu strahova,krivih predodzbi o stvarnosti,svjest nam se prosiri,blazenstvo,ekstaza itd) taj da je ono cime smo mi definisali sebe na energetski iznimno niskoj razini i da bi bili u stanju da "vidimo" cuvara morali bi skociti na njegovu razinu,a to u praksi izgleda kao da zeljezo koje smo kovali u kovacnici i tako ga oblikovali stavimo u jezgru neke zvjezde gdje bi zapravo takva struktura zeljeza bila instant demolekularizovana,u prevodu ako bi neko nedovoljno cistog uma i svjesti,svoje licnosti,i uspio na neku foru dobiti darshan takvog visokog djela sebe(ali stvarno cisto sumnjam da to moze da se desi,jer ekipa odozgora nisu magarci bez mozga),da fizicko i astralno tjelo to ne bi mogli izdrzati,toliko spustanje energije i Istine,i da bi zapravo doslo do komplikacija....

Ukoliko je npr energija koja je zarobljena u svim nasim Umnim vezanostima za fizicko i astralno tjelo u vrjednosti od 15W,onda je samo mali komadic,zanemarljivi i to nizeg kauzalnog tjela (koji rezonira sa grlom,dakle visuddhom) u vrjednosti 500W...Toliko je nizi kauzal nadredjen tim razinama ispod...Srednji kauzal sa svojom energijom isto tako eksponencijalno raste...Tako da neko ko je "prljav" a pozeli gledati u oci svoje Ja na kauzalu i uspije vidjeti to ja u punom spektru,po svoj prilici bi imao teske posljedice jer ne bi bio spreman da u tim trenucima odbaci svoje niskosti i vezanosti u astralu,svoje potisnute zelje i strahove i nastale bi kontrasile koje bi mu razbijale energetska tjela.Jer ga "gledas" svoje Ja na nizem kauzalu,ti zapravo postajes to Ja,a kako si prije toga cina bio Ja u neprotocnom i zagadjenom astralnom tjelu,nemozes sjedati na dvije stolice,i jednu ces morati odbaciti kao nesto svoje...

Naime tako ide evolucija bica i rast,ne kroz vishe istoga,nego kroz odbacivanje vezanosti za razinu manje istinitosti i "davanje sebe" razini vece istinitosti.Onda se ti vati energije rasporede kako treba i desavaju se pranicke promjene tjela bez ikakve muke.

E sad,kakvi sve cuvari postoje to je sigurno mnogo komplikovanija prica...Neko ce inakrnacijom ovdje na Zemlji da dovede sa sobom citavu hordu svojih licnih andjela,arhandjela i Bogova a neko ce doci manje vise kao zadnji jado...valjda to ide po zasluzi i predanom sluzenju :)

Ali ti darshani su nesto toliko mocno,transformirajuce da to nije zdravo.To vise ja,nema vremena da se smara sa nasim krivim emocijama i stavovima o tome kako stvarnost zapravo izgleda,iskreno,ja mislim da je tome vise ja pun kurac svih nasih tripova,mucenja,patnje i uopste sranja da zapravo jedva ceka priliku da se malo saberemo i smirimo i da nas "pukne" sa svojom svjescu.a kad se to desi,on nam najcesce i ne prenese neku konkretnu informaciju,nego nam jednostavno prosiri svjest puta milion.Ekstazu i blazenstvo takodje...Odprilike kad da vas iznenada poljubi 100 najzgodnijih zena (ako ste muskarac) o kojima mastate godinama.E ta kolicina ekstaze koja se "podigne" u sistemu je nesto sa cime se treba znati nositi i biti protocan za to...Biti predan...Nakon tog iskustva mi vise nismo ista ogranicena osobnost...

I odprilike svako uvjek reaguje plakanjem,kukanjem,kajanjem i govorenjem samom sebi :"Jebote,pa ja nisam vrjedan da gledam ocima u oci (ili okom u oko) ovakvo ljepo,mocno i vrjedno bice.Pa zar je moguce da me to bice toliko voli,cjeni i postuje,a ja sam jedan obican sroljo sroljavi ? Pa kako je to moguce ? A voli me,voli me vise nego ista drugo na svjetu,poznaje me i predano mi sluzi,sada i u vjecnosti"...

hug
[Vrh] Go down
Wolf_Moon
Stanica
Wolf_Moon


Male
Pisces Goat
Broj postova : 13
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 30.06.2012

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesub lip 30, 2012 12:47 am

Iskreno nisam jos pročitao sve što ste pisali u ovoj temi, ali ću sutra na poslu! Samo me zanima, da li će post koji je malo duži pročitati? XD Jer imam 2 doživljaja sa entitetima!?

^..^ Wolf_Moon ^..^
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesub lip 30, 2012 2:30 am

------


Zadnja promjena: 2pac; uto srp 03, 2012 7:42 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesub lip 30, 2012 7:51 am

Pa 2pac ne moraš Kahali-ja nagovarati da vjeruje. Vjera je osobno uvjerenje svakog čovjeka i ako netko ne želi vjerovati nitko ga ne može razuvjeriti. On izražava svoje mišljenje i kao konzistentan čovjek kako sam vidio na puno njegovih postova pri tome će i ostati. Na nama ostalima ostaje da vjerujemo.
[Vrh] Go down
SrW
Stanica
SrW


Male
Cancer Cat
Broj postova : 26
Age : 24
Registration date : 11.01.2012

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimeuto srp 03, 2012 4:40 pm

meni se jednom prikacio entitet gamera i nezdrave ishrane,predstavio se kao chewbacca,rekao mi je da isprobam minecraft i pomogao mi da naucim igrat kanter.i onda je nestao.
ljudi prestanite mlatiti praznu slamu -.-
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimeuto srp 03, 2012 7:49 pm

Pa di si mali Biggie...
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimeuto srp 03, 2012 7:50 pm

SrW je napisao/la:
meni se jednom prikacio entitet gamera i nezdrave ishrane,predstavio se kao chewbacca,rekao mi je da isprobam minecraft i pomogao mi da naucim igrat kanter.i onda je nestao.
ljudi prestanite mlatiti praznu slamu -.-


Vrijeme je za čokolino pa onda pravac na spavanje
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesub srp 21, 2012 11:47 am

Star je napisao/la:
Citat :
Ne lupetaj molim te.

roll a ti si toliko produhovljen vidim.

I dalje tvrdim da treba to napraviti, Krist ima autoritet nad svim dusima kakvi god bili. Zločudne manifestacije se ne rješavaju mozganjem o njima več djelovanjem.

NIKO nema autoritet nad svim dusama kakvi god bili, kako ti to kazes. To jeste lupetanje, ili, ako ti se taj izraz ne dopada, neosnovano govorenje. Samo ti u tvojoj glavi mozes da das nekome autoritet nad tobom i niko vise. Isus je isto deo matrice u kojoj obitavamo, kao i sva druga bozanstva, bozji sinovi i sl. Svi su oni samo hologrami ili projekcije. Biras da u nesto verujes ili ne. Isto tako biras da li ce to nesto imati uticaja na tebe ili ne. Licno, preporucuje prvenstveno veru u sebe... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimened srp 22, 2012 11:04 am

Hmm... a kako mi možemo znati da li Isus, Buda, Saraswati ili Muhamed imaju bolju kontrolu nad ostalima? Pritom se nije moguće pouzdati u ono što je zapisano u tekstovima koji govore o njima, već samo u objektivnije, sekundarne tekstove. A takvih zapravo nema, barem ne ako govorimo o monoteističkim religijama.
Možemo jedino nagađati da u nekoj kozmičkoj hijerarhiji duh koji je na Kristovoj razini ima sposobnost reći nižim duhovima što mogu, a što ne mogu... a zašto možemo samo nagađati ili u najboljem slučaju vjerovati u to? Pa zato što to ne možemo ni na koji način potvrditi.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimepon srp 23, 2012 10:41 am

@Zvezda...cije projekcije? I ne implicira li to automatski da taj netko upravo ima autoritet nad svim dusama?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Wolf_Moon
Stanica
Wolf_Moon


Male
Pisces Goat
Broj postova : 13
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 30.06.2012

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimened srp 29, 2012 6:14 am

Stvarno mi je zao sto nisam pisao a vec sam se javio na temi XD

E ovako ide moj dozivljaj i istinski dogadjaj.

Od kako znam za sebe zivim u istoj kuci gdje se navodno objesila neka zena. Za vrijeme mog skolovanja, ja za to nisam ni znao a mozda ne bih nikada ni saznao da mi se nije desilo to sto se desilo.

U prvom osnovne krenuo sam da legnem i osjecao hladnocu na potljku, pogledao sam i vidio lice neke zene. Ono, pomislio sam da mi je to mama i kako sam je zovnuo, "prava" mama se javila sa druge strane sobe, a u tom trenutku je nestala ta zena. Naravno tada sam zavrsio u hitnoj XD

ponovo se pojavila u mom, mozda 8 razredu, ostao sam sam u kuci i steka od vrata je igrala, mislio sam da me neko zeza od drustva, ali kada god da sam otvorio vrata nigdje nikog.


I posljednji put u ovom slucaju je bio 1 li 2 srednje. Samo sam slagao ves u ormar, i krenu da ga zatvorim i tada me je napao hladan, jako hladan zrak i tu sam se onesvestio i probudio se u bolnici.

Naredno vece sam sanjao tu zenu koju sam vidio jos davno u 1 osnovne i koja mi se zahvaljuje na necemu. Znaaci, probudim se i opet zaspem i ona se opet zahvaljuje.


Naravno prosle ili predprosle godine sam obisao sve hodze, popove, svecenike i sve sto se moze obici i kazu da je samnom sve u redu i da imam nesto sto oni misle da je jako fobro za mene...


To je to :D


PS
Neznam da li su fleshovi ili snovi vezani ali skoro uvijek imam sitne snove koji se obistine i postajem ih svjestan. Pitam se da li se te sitnice mogu prebaciti to jeste povecati na veci plan?

Hvalla na citanju :D
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesub lip 08, 2013 1:50 pm

Mislim da mogu ode postaviti ovaj video:
[Vrh] Go down
Reiki
Prašina



Female
Leo Dragon
Broj postova : 9
Age : 47
Registration date : 29.06.2013

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesub lip 29, 2013 11:51 am

Ovo mi je prv i post. Do sad sam sam citala vas forum ali nisam nista pisala, pa sam se registrovala da nesto kazem na ovu temu.

Ne znajući bas mnogo o nekim stvarima, prije nekih 6-7 godina ja sam se inicirala u reiki(zato cu napravit jedan copy/paste s ove teme nemojte mi zamjeriti moderatori) i stavit i na temu reiki cisto da vidim hoce li mi iko odgovoriti. U biti ne trazim ikakv odgovor ali eto reci cu svoje iskustvo, trazim obican razgovor, a ako je i to previse onda mozete samo procitati post , ovo neka bude od mene onim neiskusnima….
Dakle inicijacijom u reiki ja sam postala otvoren kanal za Univerzalnu zivotnu energiju, ali i za mnogo stosta sto mi nije receno. Odjednom su se pocele dešavati cudne stvari u mom zivotu. Zapravo ne gledam ja to kao nesto paranormalno, vec kao nesto novo pa sam ovo “cudno” trebala da stavim pod navodnike. Vremenom, ja sam privlačila osobe koje se bave entitetima i koje su mi slale iste. Vrlo brzo sam kuzila da se radilo o necem neprirodnom pa sam brze bolje trazila spasa kod učitelja reikkija…Radio bi mi tretmane i zastitu koju sama nisam znala i papreno naplaćivao….ono 100 eura po tretmanima koji traju mjesec-dva. Previse za moj džep, nisam ja rok feler.
Prije nekih 2 godine doselim se u 1 stan, staru kucu, koja je pripadala vlasicima “vjernicima”-nebitno sad koje vjere. Bili su kao clanovi nekog kulta-sekte ajmo rec ali fini ljudi, produhovljeni bar meni kako sam to shvatila. Fini su bili prema meni nas odnos je bio korektan. Vremenom meni su se pocele desanti cune stvari u toj kuci. Prvo sam se dobro razboljela, kičma, sinusi, sve ono sa cime nikad u zivotu nisam imala problema , padanje u nesvijest i onda sam jednu vece cula da je neko zalupao u kuhinji…..
Ne znam da li trebam navoditi da je taj bracni par izgubio sina (pogino je nekad prije 20 god u cvijetu mladosti)….To sve se dešavalo tacno nakon 1 godine provedene u toj kuci….moj učitelj reiikija mi je rekao da u mojoj auri ima puuuuno entiteta koji mi uzimaju energiju….otjerao ih je, ojačao auru i mislila sam da je sve ok, no, medjutim…nije proslo ni mjesec dana zdravstveni problemi su se polako poceli vracat…hemoroidi.krvave stolice, prolivi, nervoza želuca, “pomjerane” želuca, sinusi, nevjerojatni bolovi zivca u zubi, zivci kicme ….nevjerojatno…a smatram se zdravom osobom….zatim uz sve to krenule su nocne more, budilo me treskanje vratima, treskanje mog kreveta, budila sam se okupana u znoju…onda sam na nekom forumu pronasla osobe koje se bave yogom i istraživanje viskom.
Ova osoba koja se bavi yogom rekla je da u stanu imam duha. Druga osoba (ova sa viskom) rekla je da su moje gazde koji mi iznajmljuju stan ustvari egzorcisti i da istjerujući demone entitete kod durgih isti dolaze kao osveta na njihovu kucu a ja ni kriva ni duzna sam bila njihova meta (dakle nisu entitete bacali u svjetlost pa su samo mogli nedužni stradati)….a ja kao sto rekoh na pocetku posta otvorena za trecu dimenziju mozda sma ih i nesvjesno privlačila,ko zna, sve mi je to mistery.
Ponovo sam otisla istom učitelju koji je radio 2 mjeseca na meni (na daljinu) i rekao je da stalno prolazim na mjestu gdje se skupljaju entiteti…pomislila sam da je to to, da su u biti rijeci podudaraju one zene sa viskom i njegove i da je problem sa tom kucom gdje sam zivjela…i jos je dodao da on radi na meni ali ti entiteti momentalno razrjedjuju moju auru. Nakon 2 mjeseca promjenila sam stan…i situacija sa mojim zdravljem trenutno se poboljšava. Mnogo je bolja, mnooogo, ali kao prvo radim na sebi, a kao drugo vise ne prolazim niti idem onoj kuci gdje sam stanovala.
Imajuci zakacene entitete na sebi prestala sam sa konzumacijom cigara (ogadile su mi se)…smrsala sam vidno-nisam mogla da jedem, iako su mi stvarali veliki problem u zlu sam pronasla nesto dobrog..i stvarno je tacno ono u svakom dobru ima zla i obrnuto.
Promjenom mjesta boravka pocela sam da mnogo sanjam (uvijek sam) i neki dan na tretmanu mi rekose da mi se pocelo otvarati trece oko. Ma sta to znacilo. Dozivjela sam preksinoć lucidan san. Ne dešava se nista posebno u smislu da vidim aure ili nesto drugo, ali zaista ne znam sta znaci kad ti neko kaze POCELO se otvarati trece oko….
Eto to je sve, ako se sjetim jos nečeg dodacu, nemam pitanja, samo sam eto osjetila potrebu sa vama ovo da napise. Pozdrav.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesub lip 29, 2013 5:13 pm

Jel radiš Reiki, jel ti pomaže sa tim entitetima?

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Reiki
Prašina



Female
Leo Dragon
Broj postova : 9
Age : 47
Registration date : 29.06.2013

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesub lip 29, 2013 5:30 pm

Radim reiki redovno. No, trebala sam i pomoc drugih jer nisam dovoljno sposobna da sama sebi pomognem toliko su ti entiteti7demoni bili jaki. Sad sam mnogo bolje. Nista me ne boli, samo s vremena na vrijeme ali nista strasno.Radim tretmane svaki dan/noc sebi. Zamislim sebe izmedju dlanova i aktiviram reiki simbole. Ne znam kako se tjeraju entiteti. Nemam pojma. Treci sam stupanj.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitimesub lip 29, 2013 10:42 pm

Reiki je napisao/la:


Dakle inicijacijom u reiki ja sam postala otvoren kanal za Univerzalnu zivotnu energiju.

ajde malo detaljnije opiši šta se tebi tu desilo prilikom te inicijacije,kako je to djelovalo na tvoju energetiku,ko si ti bila u tome trenutku i šta podrazumjevaš pod Univerzalnom životnom energijom.

Reiki je napisao/la:
Vrlo brzo sam kuzila da se radilo o necem neprirodnom pa sam brze bolje trazila spasa kod učitelja reikkija…Radio bi mi tretmane i zastitu koju sama nisam znala i papreno naplaćivao….ono 100 eura po tretmanima koji traju mjesec-dva. Previse za moj džep, nisam ja rok feler.

šta znam,to što neko naplaćuje usluge prenosa astralnih priljepaka na svoju auru i potom dezintegraciju istih(pod uslovom da zna gdje se oni dezintegrišu i nestaju bez povratka),nije nešto čudno,jer to košta vremena i patnje tu osobu i ima pravo da to naplati.Može i da to odradi za dž,i tako skupi zasluge,al ako mu tada trebaju pare,što ih ne bi uzeo.I zubar uzima pare kad popravlja zub.

Ono što je meni problematično kod takvih situacija je to da su astralni priljepci i slično što utiče na naše djelovanje u vidu strahova,mržnje i bla bla samo posljedica Neispravnog djelovanja i Uvida u Stvarnost,i ako tebi neko makne ta astralna sranja a ti na svome kauzalnom(karmičkom energetskom tjelu) ne promjeniš svoje ponašanje,ti nisi makla uzrok,nego posljedicu,a ta astralna posljedica je potrebna upravo radi toga da patiš i uspostaviš kontakt sa svojim Ja na kauzalu ne bi li se ubuduće opametila i djelovala i Vidjela Ispravno.To znači da kad ti neko makne ta astralna sranja a ona su bila Ispravna i potrebna da bi se ti Probudila,onda ta osoba što je to makla je direktno odgovorna za to i snosi posljedice.Ne kažem da to nije uvjek ispravno,ali u velikoj većini slučajeva nije,i onda dzaba sve pare tome liku jer sa parama ne možeš ispraviti posljedice na kauzalnome tjelu.

Fizicke i astralne bolesti i poremećaji su samo posljedica pucanja karmičkih sjemenki kad tad u većini slučajeva,i potrebne su da bi se osoba Probudila.Ako neko makne nekome te Ispravne a neugodne posljedice,onda on djeluje neispravno,adharmički,kontra Božje Volje,i takođe će snositi posljedice te će i sam sjebati svoje astralno i fizičko tjelom tim činom te će valjda i taj tražiti nekoga da sa njega skida ista sranja sve dok ne dođu do nekoga sa kauzalnim (U)vidom.Neugodnost je uglavnom jedan od načina da nas Svemir natjera da se Probudimo i suočimo sa samim sobom,i ako neko propusti tu šansu to i nije pametno.

Objasni i šta je on to zaista radio i šta si ti bila u svemu tome,kakvo ti je stanje svjesti bilo.

Reiki je napisao/la:


moj učitelj reiikija mi je rekao da u mojoj auri ima puuuuno entiteta koji mi uzimaju energiju….otjerao ih je, ojačao auru i mislila sam da je sve ok, no, medjutim…nije proslo ni mjesec dana zdravstveni problemi su se polako poceli vracat…hemoroidi.krvave stolice, prolivi, nervoza želuca, “pomjerane” želuca, sinusi, nevjerojatni bolovi zivca u zubi, zivci kicme ….nevjerojatno…a smatram se zdravom osobom….zatim uz sve to krenule su nocne more, budilo me treskanje vratima, treskanje mog kreveta, budila sam se okupana u znoju…

upravo to o čemu govorim...posljedice Neispravnog djelovanja,tj vršenje Volje karmičkog agregata sastavljenog od 4 element,tj Iluzije,umjesto Božje Volje,tj Volje Praznine,temelja Uma, se čahure u karmičkom energetskom tjelu,kojeg od donjeg astralnog tjela djeli rascjep,abis,provalija.Naš andjeo čuvar,tj mi ili naše Ja na kauzalu je jedino što je bitno Osvjestiti,i neko nam pomaže kvalitetno ako nam pomogne da napravimo taj most prema našem ja na kauzalu.

Kako je kauzal razina bez klasičnih formi,koncepata i bilo kakvih simbola,onda je jasno da su svi simboli i forme bitne samo radi gradjenja toga mosta,koji spaja razinu sa i bez formi.

Čićenje toga karmičkog energetskog tjela je MNOGO teže nego čišćenje sranja na astralnom ili fizičkom tjelu,jer je energija te razine mnogo gušća.Razlika je kao između Svjetla svjeće i svjetla Kvazara ili Sunca.

I neko ti pravi medvjeđu uslugu ako ti čisti sranja na astralu a udaljava te od vršenja Božje Volje i prelaska toga abisa.Kratkoročno to moze biti ugodno,ali dugorocno to ce tek da bude sranje :)

dakle,nije problem ojačati nečiju astralnu auru,ali to je sve kratkoročno.Kad tad ima da pukne sjemenka sa kauzala i da se razlije po astralnom,pranickom i fizickom tjelu,što se upravo tebi desilo sa svim tim bolovima,bolestima,nocnim morama i slicno.Jasno ko dan ;)



Reiki je napisao/la:
onda sam na nekom forumu pronasla osobe koje se bave yogom i istraživanje viskom.
Ova osoba koja se bavi yogom rekla je da u stanu imam duha. Druga osoba (ova sa viskom) rekla je da su moje gazde koji mi iznajmljuju stan ustvari egzorcisti i da istjerujući demone entitete kod durgih isti dolaze kao osveta na njihovu kucu a ja ni kriva ni duzna sam bila njihova meta (dakle nisu entitete bacali u svjetlost pa su samo mogli nedužni stradati)….a ja kao sto rekoh na pocetku posta otvorena za trecu dimenziju mozda sma ih i nesvjesno privlačila,ko zna, sve mi je to mistery.

Šta podrazumjevaš pod ''bavljenjem yogom'' ? Yoga znači biti Jedno sa Stvarnošću,a sve ostalo nije yoga ili stanje yoge...Nego nešto što se prodaje pod yoga a služi za napraviti sranje.

Ok,rekla je imaš duha u stanu.Šta fali duhovima,neki su mnogo bolji za komunikaciju nego ljudi :)

Drugo,i duhovi su u patnji i iluziji,te ih se ne treba plašiti ako znaš Sebe ;)

Tako je,kad realizuješ temelj Uma vrlo lagano možeš da sjebeš većinu astralnih entiteta,jednostavno podđeš u Prazninu,u temelj Božje Volje i onda povedes te entitete sa Sobom.Ako vrše Božji Volju ostaće zivi,ako ne,pobjeće glavom bez obzira ili ce se dezintegrirati a ako si baš faca,konvertovaćeš ih da ti pomažu u širenju Tao-a.

To što su oni ljuti na gazde,ne znači da nebi tebe zavolili ako si jedno sa Tao-om.


Reiki je napisao/la:
Ponovo sam otisla istom učitelju koji je radio 2 mjeseca na meni (na daljinu) i rekao je da stalno prolazim na mjestu gdje se skupljaju entiteti…pomislila sam da je to to, da su u biti rijeci podudaraju one zene sa viskom i njegove i da je problem sa tom kucom gdje sam zivjela…i jos je dodao da on radi na meni ali ti entiteti momentalno razrjedjuju moju auru. Nakon 2 mjeseca promjenila sam stan…i situacija sa mojim zdravljem trenutno se poboljšava. Mnogo je bolja, mnooogo, ali kao prvo radim na sebi, a kao drugo vise ne prolazim niti idem onoj kuci gdje sam stanovala.
Imajuci zakacene entitete na sebi prestala sam sa konzumacijom cigara (ogadile su mi se)…smrsala sam vidno-nisam mogla da jedem, iako su mi stvarali veliki problem u zlu sam pronasla nesto dobrog..i stvarno je tacno ono u svakom dobru ima zla i obrnuto.

Dok ne realizuješ temelj Uma,najbolji savjet je upravo taj,da se makneš od takvih entiteta.

Reiki je napisao/la:
Promjenom mjesta boravka pocela sam da mnogo sanjam (uvijek sam) i neki dan na tretmanu mi rekose da mi se pocelo otvarati trece oko. Ma sta to znacilo. Dozivjela sam preksinoć lucidan san. Ne dešava se nista posebno u smislu da vidim aure ili nesto drugo, ali zaista ne znam sta znaci kad ti neko kaze POCELO se otvarati trece oko….
Eto to je sve, ako se sjetim jos nečeg dodacu, nemam pitanja, samo sam eto osjetila potrebu sa vama ovo da napise. Pozdrav.

Svi imaju otvoreno treće oko ili ti agna čakru ili ti unutrašnje Oko uvida,ali je pitanje na kojoj razini i u kojem stepenu pročišćenja.

Agna na fizickoj razini je obican fizicki vid i to svi imaju otvoreno čim mogu gledati očima.Agna na praničkoj razini je gledanje kretanja bio-plazme kod drugih bića,a na astralu kretanje njihhovih emocija i mislis.Agna na nižem kauzalu je Uvid u uzroke tih donjih razina,dakle kad je neko u mržnji i ti to vidiš,zapravo na samome sebi osjećaš njegovu mržnju(jer sve Si Ti) i to je agna na astralu.Al ako ti ZNAŠ zašto je ta osoba u mrznji,ako to jasno vidis,to je otvorenost agne na kauzalu.Onda to ide sve dublje i dublje,toliko duboko da dobijaš sve moguce uvide bez da razmisljas,jednostavno vidiš proslost i buducnost svakog bica i svake fluktuacije oko Sebe,svaki moguci ishod sadasnjosti u potencijalu.

Agna je užasno moćna stvar.Otvara se umiranjem u Božjoj Volji,jer kao što Don Huan kaže Kastanedi,parafraziram, : '' Vračevi postaju Jedno sa Namjerom pokretanjem Očiju''.Misli se na unutrašnje Oko,koje uopšte nije oko vizuelnih formi.

Oko koje gleda vizuelne forme nije isto što i Oko Uvida u Stvarnost.Svjetlo Stvarnosti nije isto što i svjetlo neke vizualne forme.

Over and out :P

[Vrh] Go down
Sponsored content





Entiteti & Demoni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Entiteti & Demoni   Entiteti & Demoni - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Entiteti & Demoni
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Demoni istina ili praznovjerje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: