Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Brže od svjetlosti

Go down 
+6
Mediterano Blanco
web dust
Grave Digger
MoW
2pac
petarbosni4
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Brže od svjetlosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Brže od svjetlosti   Brže od svjetlosti - Page 2 Icon_minitimesri svi 04, 2016 3:31 pm

Ok!! 😕
Pa naravno da duhovi teleportiraju i kroz vrjeme i kroz prostor. Uvjeril sam se! To nema veze sa kvantologijom! To ima veze sa duhovnim svijetom.
Mi nažalost nemožemo u ovom materijalnom svijetu. Mogu shvatit teleportaciju kroz prostor. Ali samo atoma koji ne čine živo biće. Us pomoć kvantne mehanike! Teleportacija kroz vrjeme je nemoguča u ovoj našoj materijalnoj dimenziji.
A za čakre sam čito negdje 😀 pa sam odma povezao u neku formu. Čini se smješnu neku briju!
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Brže od svjetlosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Brže od svjetlosti   Brže od svjetlosti - Page 2 Icon_minitimened svi 08, 2016 11:09 pm

Svaki dva transverzalna vala (to je kada pričamo o 'normalnom' elektromagnetnom sustavu čiji su valovi usmjereni i pod pravim kutem na direkcionu propagaciju, a koji se pojave u nekom promatranom sustavu) koji su iste frekvencije ali suprotnog smjera (tj. suprotne "direkcione propagacije") poništavaju ili uništavaju jedan drugog prekrivajući se;    
    Svi takvi poništeni valovi iza sebe naizgled ostavljaju energetsku nulu medjutim sustav nikada ne ostaje energetski posve prazan nakon takvog, ili bilo kakvog drugog energetskog dogadjaja, već se potencijal uvijek ili transformira ili u ovom slučaju prenosi u potencijal longitudinalnog polja ili Long.val-a..
 Ovo znamo čak iz jednostavnog Zakona o očuvanju ali pošto je ne-tipično u normlanim elektro-magnetim sustavima ne spominje se u često u Newtonovoj (pa čak ni Einstenovoj fizici i to radi onoga što se dešava nakon ovoga, to jest ako ovo isto primjenimo na Long. polje; a što bi svaki mladi fizičar sa malo dedukcije ili radoznalosti shvatio)
   Dakle Kada se ista stvar desi sa dva longitudinalna vala, takodjer imamo "ostatak" tj, energestki potencijal (koji se nakuplja nakon poništenja long. valova) prenosi se u potencijal Skalarnog Polja (za ovo polje znali su i prije Tesle medjutim pojedinci koji su ponajviše promatrali su bili upravo Tesla,  Victor Shauberger koji je medju ostalima inovirao način mjerenja skalarnog potencijala i mnogi drugi koje ovdje neću spominajti a koji se nerado spominju u oficijelnoj fizici i čiji je doprinos namjerno zaboravljen kroz generacije fizičara i mainstream standsrnog modela u ojem se ništa ne smije kretati brže od svijetlosti);
     Ono što je ovdje najbitnije jest činjenica kako se u skalarnim poljima sve što se dešava dešava bez "t" to jest instantno i to bez obzira na veličinu (volumen) sustava;  
     Svaki takav sustav može npr. instantno povećati energetski potencijal u jednom malom segmetnu sustava tj. preusmjeriti kompletan energetski potencijal u jedan svoj dio i u istom trenutku vratiti se natrag bez ikakkvog vremenskog Delay-a..
   sve što se u takvom sustavu inicira dešava se ne samo brže od brzine svijetlosti..
dešava instantno! jer je svaki "dio" sustava,tj.polja , sam sustav/polje..
 
   Ovo nije jedini primjer supraluminalnih promjena u materijalnom (tonalnom) manifestuumu kao što nije istina da se supraluminalne "brzine" (promjene) dešavaju samo u "duhovnom svijetu";
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Brže od svjetlosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Brže od svjetlosti   Brže od svjetlosti - Page 2 Icon_minitimeuto svi 10, 2016 6:13 pm

možda -moglo bi slijediti: jednako kao što je energetska autoinduktivna rekonfiguracija polja nasumična i nepredvidiva (osim nekojliko utvrđenih laboratorijskih zakonitosti višečlanih makroelekrtičkih konstelacija) tako je i iznalaženje tehnike duhvnog ,ciljanog i paragmatičkog premještanja kroz makroelektrične konfiguracije tekar teoretska inačica duhovnog kapaciteta.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Brže od svjetlosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Brže od svjetlosti   Brže od svjetlosti - Page 2 Icon_minitimečet svi 12, 2016 9:38 pm

web dust je napisao/la:
možda -moglo bi slijediti: jednako kao što je energetska autoinduktivna rekonfiguracija polja nasumična i nepredvidiva (osim nekojliko utvrđenih laboratorijskih zakonitosti višečlanih makroelekrtičkih konstelacija) tako je i iznalaženje tehnike duhvnog ,ciljanog i paragmatičkog premještanja kroz makroelektrične konfiguracije tekar teoretska inačica duhovnog kapaciteta.

Moglo bi slijediti:
Osim što je ovaj text toliko nepotrebno zakompliciran, užasno nejasan, hyperaktivan i pomalo sulud način napisan (do te mjere da je na prvi pogled pomalo teško za shvatiti dali se sa toliko kontradiktornih, apstraktnih i polu-pretencioznih termina nešto uopće željelo reći ili mu je primarna i jedina namjera svedena isključivo na pokušaj ostavljanja dojma), on je takodjer i suštinski potpuno netočan.
(ovaj text je nakon toga i jedan od one vrste koji puno više otkriva o autoru nego o bilo čemu drugom, no to je razgovor za neku drugu temu, vjerovatno psihologije i to pod jednim od topic-a koji se bave sindromima);
Ukratko:
Nakon izolacije svih kontradikcija i mog iskrenog pokušaja shvaćanja ovog texta sa morem termina nabacanih jedan za drugim, koji, složeni na takav način ama baš nikakve veze nemaju sa ovom temom, shvatio sam otprilike što i kako je ovaj text želio reći (vjerovatno u samom njegovom nastajanju prije nego se autor posve pogubio):
Radi se naime o neuspješnom pokušaju donošenja zaključka u kome se vrlo egzaktna stvar tj. mjerljiva, odredjena i precizna pojava pokušava pomiriti sa vrstom apstraktnih zaključaka i riječnika vezanog uz ono što autor naziva
"iznalaženje tehnike duhvnog ,ciljanog i paragmatičkog premještanja kroz makroelektrične konfiguracije tekar teoretska inačica duhovnog kapaciteta"
Što god da to značilo ... lol

No medjutim, ako se radi o mladom autoru, 'gladnom' i željnom sudjelovanja, dokazivanja, pokazivanja, pisanja ili možda kompeticijskom 'kreativnom nabacivanju "pamemtnih" termina koji će vježbom preko komplexnog i potpuno nesuvislog, vremenom doći do jednostavnog, konciznog, oštroumnog, jakog i zaista dubokog možda ovo jest pravi put;

Do tada,
S poštovanjem i najboljim namjerama;
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Brže od svjetlosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Brže od svjetlosti   Brže od svjetlosti - Page 2 Icon_minitimečet svi 12, 2016 10:05 pm

Kahali, spominjao si prije par dana neki uređaj koji je Tesla izradio, a koji je funkcionirao u točno određeno vrijeme. Možeš li mi reći ime toga uređaja, htio bih bolje to istražiti?
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Brže od svjetlosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Brže od svjetlosti   Brže od svjetlosti - Page 2 Icon_minitimečet svi 12, 2016 11:31 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Kahali, spominjao si prije par dana neki uređaj koji je Tesla izradio, a koji je funkcionirao u točno određeno vrijeme. Možeš li mi reći ime toga uređaja, htio bih bolje to istražiti?
Nisam neki dan .. to sam spomenuo davno .. davnih dana..
što je zanimljivo prvobitna ideja nije bila Teslina, radilo se o Zakonu Konjugacije leće kao zakonu kontinuiteta.. no to je sada duga tema ... ugl. da bi se dokazao jasan utjecaj bilo kojeg nebeskog tijela na bilo što na Zemlji uredjaj je morao bez ičijeg utjecaja (pro)raditi po noći sa točno predvidjenim danom, satom i minutom bez da u uredjaju postoji bilo kakav satni, kronografski ili sl. mehanizam ...
a sa točno preciziranim i u tančine objašnjenim načinom rada;
Ja sam mislio da je to jedan od mojih favorita kada bi pričao sa ljudima koji su potpuno ne-uvjereni u bilo kakve utjecaje kozmičkih tijela na naš planet (i današnja Zapadna oficijelna znanost je i dalje potpuno IGNORANT o ovome, čast izuzecima);
Medjutim izvor kojeg imam je previše suhoparan, štur i nejasan pa sam odustao od upućivanja na njega ..
prije dve godine netko mi je rekao da postoje nacrti i da su prodani anonimnom kupcu na aukciji u München-u ali ne znam koliko je ta informacija točna..
Mogu ti eventualno dati taj šturi izvor ali ne želim se više kompromitirati pred ljudima koji ne žele ni čuti sa nešto što nije objavljeno na wikipediji ili ( u zadnje vrijeme kada počneš pričati sa ljudima koji izgaraju kreativnošću i "unutarnjom vatrom" pravog "tragača za Misterijem" koji pitaju da im daš naslov i broj peer reviewed scientific journal-a jer ako toga nema tamo to je sve "sranje" .. bez obzira koliko je netko tko je došao do toga ozbiljan, koliko je experimenata napravio ili koliko je današnja znanost , zajedno sa svim peer-reviewed journals-ima u totalnoj nesuglasici sa samom sobom i koliko sve više nemamo pojma o čemu se radi... to više oni odbijaju čuti ozbiljne koncepte, ideje, rješenja...
opasno je postalo jer se danas svaka grana egzaktne nauke sve više trese i pada..
Kada smo došli do toga da mainstream (astro)Fizika govori kako ne znamo što je masa i kako vidimo manje od 4% stvarnosti (univerzuuma) a za drugo ne samo da ne vidimo nego ne možemo niti pretpostaviti što je ..

Tako da ako dobiješ kada ti pošaljem očekujem da ostaviš to za sebe ..
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Brže od svjetlosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Brže od svjetlosti   Brže od svjetlosti - Page 2 Icon_minitimečet svi 12, 2016 11:35 pm

Diskrecija garantirana, nemaš brige za to
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Brže od svjetlosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Brže od svjetlosti   Brže od svjetlosti - Page 2 Icon_minitimepon lip 13, 2016 1:33 pm

Kahali je napisao/la:
web dust je napisao/la:
možda -moglo bi slijediti: jednako kao što je energetska autoinduktivna rekonfiguracija polja nasumična i nepredvidiva (osim nekojliko utvrđenih laboratorijskih zakonitosti višečlanih makroelekrtičkih konstelacija) tako je i iznalaženje tehnike duhvnog ,ciljanog i paragmatičkog premještanja kroz makroelektrične konfiguracije tekar teoretska inačica duhovnog kapaciteta.

  Moglo bi slijediti:
   Osim što je ovaj text toliko nepotrebno zakompliciran, užasno nejasan, hyperaktivan i pomalo sulud  način napisan (do te mjere da je na prvi pogled pomalo teško za shvatiti dali se sa toliko kontradiktornih, apstraktnih i polu-pretencioznih termina nešto uopće željelo reći ili mu je primarna i jedina namjera svedena isključivo na pokušaj ostavljanja dojma), on je takodjer i suštinski potpuno netočan.
  (ovaj text je nakon toga i jedan od one vrste koji puno više otkriva o autoru nego o bilo čemu drugom, no to je razgovor za neku drugu temu, vjerovatno psihologije i to pod jednim od topic-a koji se bave sindromima);
   Ukratko:
   Nakon izolacije svih kontradikcija i mog iskrenog pokušaja shvaćanja ovog texta sa morem termina nabacanih jedan za drugim, koji, složeni na takav način ama baš nikakve veze nemaju sa ovom temom, shvatio sam otprilike što i kako je ovaj text želio reći (vjerovatno u samom njegovom nastajanju prije nego se autor posve pogubio):
  Radi se naime o neuspješnom pokušaju donošenja zaključka u kome se vrlo egzaktna stvar tj. mjerljiva, odredjena i precizna pojava pokušava pomiriti sa vrstom apstraktnih zaključaka i riječnika vezanog uz ono što autor naziva
  "iznalaženje tehnike duhvnog ,ciljanog i paragmatičkog premještanja kroz makroelektrične konfiguracije tekar teoretska inačica duhovnog kapaciteta"
  Što god da to značilo ... lol
   
   No medjutim, ako se radi o mladom autoru, 'gladnom' i željnom sudjelovanja, dokazivanja,  pokazivanja, pisanja ili možda kompeticijskom 'kreativnom nabacivanju "pamemtnih" termina  koji će vježbom preko komplexnog i potpuno nesuvislog, vremenom doći do jednostavnog, konciznog,  oštroumnog, jakog i zaista dubokog možda ovo jest pravi put;
 
    Do tada,
  S poštovanjem i najboljim namjerama;

stari moj baš mi je žao ali moram te obavijestiti da osim što si glup pri razumjevanju jednostavnih stvari, posjeduješ i psihopatsku odliku negiranja onog što ne razumijšeš i psihološku ambivalenciju naspram izvora informacija koje nerazumiš.
čitao sam neš od tvojih obilnih pisanija (koje en gros nisu istinite ni prevrijedne komentara i diskusije) i baš sam se pitao kaj (i kad) bu s tvojim balonom, jer takvo susprezanje bubinog ega i fingiranje strpljive i didaktičke osobnosti, stvara crvenkastu maglicu (alarmni signal) vidljivu iz avijona.
sorry! probaj se sa tim suočavat prije "finalnog prosvjetljenja" -edanebi puko.
sa dobrim namjerama a bez poštovanja
8) web dust
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Brže od svjetlosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Brže od svjetlosti   Brže od svjetlosti - Page 2 Icon_minitimepon srp 11, 2016 11:31 am

Sudar čestica koje imaju približnu brzinu brzini svjetlosti. Proizlazi da je njihova sudarna brzina veća od c.

https://m.youtube.com/watch?v=IZJFJJJaraM

U tom sudaru dolazi do najrjeđeg raspadanja čestica u prirodi.
E sad što je sa energijom dal se poništava ili prelazi u drugi oblik? Što je sa ostatkom raspadnutih čestica i njihovom energijom?
Što kad bi sudarili dvije iste čestice svjetlosti na istoj frkvenciji! Dal bi porošle jedna kroz drugu ili kaj? Po zakonima fizike energije bi se poništile? Kad bi bile čestice! A što je sa valom? Kad bi na jedan val uvalili isti val ali suprotnog smjera! Dal bi se poništili?
Koliko je u svemu tome bitan val?


[Vrh] Go down
Sponsored content





Brže od svjetlosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Brže od svjetlosti   Brže od svjetlosti - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Brže od svjetlosti
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 'Probili smo brzinu svjetlosti'

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Znanost i tehnologija-
Forum(o)Bir: