Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vještice

Go down 
+108
Alma_Ashley
DeShaun01
Novus ordo seclorum
2pac
Jedi Mind Tricks
Viper
Wolf_Moon
tztekila
AnnewellX
damiani
Q
nixonstyle
Sedežničar
casperzg
MoW
Buby30
lela
Kahali
Korplikan
Akasha
radrad
zbunjena28
MaTT
Icarus
Green
sQue
Chakotay
wanderer
Angela
Miljan
biga
Th_Ea
Icecrowned
whitelady
twilightlover
Pumpkin
PurpLady
sanjak
randajad
ukiss
omen
hromi
Athena
Fantom
tomi
brle
Aurora Borealis
Remke
Legionar
bonesy
Miriam
Berny_Sinara
Gea
Lullaby
Shadowh86
zlatna ribica
cmcool
PEPE-Top Secret
mariod
Neo
josip21
fastforward
king
Skinbyrd
nymphadora nemesis
arhont
Cuppycake.Disaster
TockaRH
absent_beast
Tutankhamon
Saroman
Zeus
myst000
Karl Marx
snark
dady
Makondo
None
stella
vjestica
floridana
kurto
malenaivi
Merkurica
Blizzard
Neobicni forumas
B&W
Angel from shadow
Absynthia
Milab
Thor
bedro
Alpha
silver
Alen@l5
urbanaaa
babi
Aleksandar Veliki
sanja
Daenerys
doctor
zvezda
Svjetloisjena
malena
Cvrcak
vladimir
Rain
zmija
112 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened stu 21, 2010 1:28 pm

Rani vekovi hrišćanstva poznaju žene kao sveštenike... žao mi je što ti ne mogu navesti tačan izvor, jer nemam naviku da pamtim te stvari... verovatno Sveta krv, sveti gral ili nešto od materijala korišćenog za tu knjigu...
A što se telesne konstitucije tiče, držim da su oba pola napravljena savršena. Da smo trebali biti androgeni, bili bismo... a šta bi nas onda privlačilo ? ;-) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened stu 21, 2010 5:41 pm

@zvezda ovo za organe je bila samo šala rofl ja sam potpuno zadovoljna ovim kakva sam raspa
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened stu 21, 2010 6:03 pm

zvezda je napisao/la:
Rani vekovi hrišćanstva poznaju žene kao sveštenike... žao mi je što ti ne mogu navesti tačan izvor, jer nemam naviku da pamtim te stvari... verovatno Sveta krv, sveti gral ili nešto od materijala korišćenog za tu knjigu...
A što se telesne konstitucije tiče, držim da su oba pola napravljena savršena. Da smo trebali biti androgeni, bili bismo... a šta bi nas onda privlačilo ? ;-) *

Tako je Zvezdo,rode moj.... hug

Nas muske privlaci "ONA" stvar a vas zenske "ONA" stvar... cerek

Kome mnozemo da zahvalimo na cinjenici da nas privlaci ista stvar... zubi

P.S. Pita unuk Djeda,koja je najbolja "stvar" za njega..???
Kaze Djed,pa *icka je najbolja stvar...(slazem se) ides
Ode unuk kod Babe i pita je isto...???
Baba kaze da je to *urac... cerek
Unuk kaze da je Djed rekao da je to *icka.... confused
Baba samo odmahne rukom i kaze,ma pusti Djeda,nije on jos probao *urac pa nezna.... cerek


Svak na svoju stranu vuce a neki se u tom bas i navuku pa ih je tesko i skunuti sa te ovisnosti... zubi
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened stu 21, 2010 8:51 pm

Hej, Fantome... long time no see... ljubi

Ma, sve je baš onako kako treba da bude... ;-)

Duša JE bespolna, tako da je svako od nas i muškarac i žena, ali ipak za svaku inkarnaciju odaberemo određeni pol i sve što uz njega ide, pa i naklonosti ka onom "suprotnom" polu...*

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimeuto stu 23, 2010 9:52 am

@fantom ti si pun viceva ko šipak koštica lolcina 5
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimečet stu 25, 2010 1:19 am

samo je pitanje kad ih treba postati a kad ne miga

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Miljan
Stanica
Miljan


Male
Capricorn Rat
Broj postova : 14
Age : 27
Registration date : 24.11.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimečet stu 25, 2010 9:10 am

:offtopic: :offtopic: :offtopic: blabla Ovo je tema o vesticama, a ne da li bi voleli da imamo nesto sto nemamo.Verujem u vestice ofca
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 5:32 pm

ja ne , nema ih barem ne onakvih kakvima ih opisuju priče iz davnih vremena. al ove današnje e te ti ispiju živce sam tak,znam jednu s dugom plavom kosom e tu bih mogla na lomaču i gledati kako cvrči zbog svega što mi radi i što je radila evil
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimesri pro 01, 2010 1:49 am

mene tebe strah face
nadam da nemaš želju to raditi dobrim vješticama hekla

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimesri pro 01, 2010 6:23 pm

i ja se isto nadam.
[Vrh] Go down
Angela
Prašina
Angela


Female
Scorpio Monkey
Broj postova : 5
Age : 43
Registration date : 12.12.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened pro 12, 2010 6:32 pm

pretraživala sam al nigdje ne mogu naći nešto o kostima zakopanim pored kuće..naime..kada sam bila mala..mama je u vrtu vidjela kako komad novinskog papira viri iz zemlje tik uz zid tj.ćošak moje sobe...iskopala je i našla u novinskom papiru kosti..ona je to samo bacila negdje dalje od kuće..e sad ja se nesjećam da li je to bilo prije ili poslje pronalaska kostiju..ali sam jedne noći imala moru..svi smo krenuli na poćinak..ja nisam mogla zaspati(možda sam i zaspala neznam)uglavnom..stalno sam se vrtila po krevetu i bila očajna što nemogu zaspati..u jednom trenu sam vidjela kako mi iz susjedne sobe ulazi sjena osobe i ide prema meni..uplašila sam se pokrila preko glave i pokušala dozvati roditelje al nisam mogla..poćela sam plakati..u jednom trenu sam osjetila na leđima jaki pritisak kao da me netko gnječi..sjedi ili tako nešto..u biti u plaču i svemu tome ja sam izgleda zaspala..ujutro sam se probudila prestrašena..bila sam pod dojmom plača kao da su mi suze na licu ostale skorene..ako me razumijete..u ulici dvije kuće od nas živjela je baka koja me je uvijek hvalila kako sam ljepa curica,kako imam ljepu kosu,oći itd..stalno me zvala k sebi(mada ja nikada nisam bila u toj kući)..za nju se govorilo mada ne znam jeli to istina da čara..sa svojih 14 god..ja sam na smiješan naćin teško nastradala u našem dvorištu..djeca su se igrala bio je i moj brat..ja sam morala čistiti kuću dok roditelji ne dođu sa posla..oni su lupali metke od plašljivca na stupu od kapije..ja sam izašla da bi bratu rekla da ide u kuću..kako sam išla prema njima odjednom sam osjetila udar u glavu tj.oko..podigla sam ruke na oći i osjetila kako mi krv teće kroz prste..sva sam bila krvava..i sad da neduljim završila sam u bolnici dvije teške operacije..jedva ostala živa jer su se krhotine od metka raspršile i prema mozgu..bilo je gadno :( da li to možda ima kakve veze sa čarima..i kakve su čari sa kostima koje se kopaju u blizini kuće...tnx
[Vrh] Go down
Angela
Prašina
Angela


Female
Scorpio Monkey
Broj postova : 5
Age : 43
Registration date : 12.12.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimepon pro 13, 2010 4:06 am

a baš sam mislila da će mi netko znati što pojasniti
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimepon pro 13, 2010 4:23 am

Malo se strpi dok ne dođe netko tko poznaje te stvari.
Ima na forumu ljudi koji su upućeni u to i vjerujem da će ti objasniti o čemu se radi :)
[Vrh] Go down
Angela
Prašina
Angela


Female
Scorpio Monkey
Broj postova : 5
Age : 43
Registration date : 12.12.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimepon pro 13, 2010 4:51 am

ok....a nema mi druge :) strpljen spašen...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimepon pro 13, 2010 12:38 pm

Dobrodošla na forum Angela, prvo žao mi je što ti se to dogodilo i nadam se da si se potpuno oporavila i nemaš nikakvih težih i trajnih posljedica.

Ja ne znam što znači čarati sa kostima i što znači pronaći kosti zakopane u zemlji, no ovo što si ti opisala bi se moglo svrstati pod sinkronicitet , tri naizgled nepovezana događaja si ti uspjela povezati na jedan svoj način. Da li su oni zaista povezani i da li tebi netko šalje lošu energiju? Hm mislim da na ta pitanja ti sama možeš dati najbolji odgovor :)
zemlji

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:18 am

ja sam od kad sam pročitala ovaj post pokušala izčitati što bi to moglo biti conf1 znam da sam nešto negdje čitala i to ne mogu pronači nigdje.
Kosti u magiji se najčešće koriste u crnoj magiji i je specifično za voodoo magiju
sama kost je simbol straha i smrti..jer je nekad bila živa a sada je smo podsjetnik, ljuštura na život
Ma zle vještice su rijetko one osobe za koje se govori da jesu... mogućnost naravno nije isključena.. ali na žalost zlo ti rade ljudi od kojih to ne bi nikad očekivao.. jer te u biti žele podčiniti svojoj viziji kako oni misle da ti bude dobro pa se to tebi i njima doslovno odbije o glavu
znam jedan slučaj gdje je baka na svoju svekrvu bacila urok kako bi je odvojila od sina i unučadi.. i tako su svake godine na isti dan stradali svi bližnji oko nje... samo baka nije računala da je unučad ipak povezana uz majku i time su jedne godine i ona stradala.. nije to ništa strašno bilo.. strgani udovi najčešće su bili u pitaju i to isti dan svake godine tako da i na to pripazi miga

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
sQue
Stanica
sQue


Male
Cancer Snake
Broj postova : 15
Age : 34
Location : Belegrade
Registration date : 14.12.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimesri pro 22, 2010 2:55 pm

Evo od mene malo o ovome. Pokusaj poslusati savjete.
Kosti se koriste u crnoj magiji. Retko se pominju i literaturi pa zato vecina ima malo informacija o ovome.
Kosti se koriste za kletve koje deluju tek nakon odredjenog vremena. Obicno se postavljaju u okolini stalnog prebivalista osobe na vise mjesta. Ono sto bi trebalo uraditi kada nadjete jedne kosti jeste da pretrazite sve oko kuce...najcesce se postavljaju na 5 mjesta. Kada pronadjes kosti, da bi se resila kletve, moras ih spaliti, a potom ostatke baciti u neku tekucu vodu (rijeka ili neki veci potok).

Druga mogucnost jeste voodoo magija. Iako je efekat voodoo magije kratak, jak je i treba pripaziti na to.

Kletve sa kostima se jako rijetko koriste iako su jake. Pokusaj ovo uraditi sto prije(ako vec nisi). Ako pronadjem jos neke informacije, postacu ovdje.
[Vrh] Go down
Angela
Prašina
Angela


Female
Scorpio Monkey
Broj postova : 5
Age : 43
Registration date : 12.12.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened pro 26, 2010 5:49 am

hvala chakotay, gea i sQue...moji roditelji su tu kuću prodali prije par godina..a ni ja više nisam u tom gradu..odselila sam u drugi grad..kosti smo našli samo na jednom mjestu...koliko ja znam..mislim da mama nije našla nigdje više...tj.nije išla za tim da bi trebala još tražiti...pitanje stoji..dali sam ja još uvijek u kakvoj opasnosti ili moji bližnji....
[Vrh] Go down
sQue
Stanica
sQue


Male
Cancer Snake
Broj postova : 15
Age : 34
Location : Belegrade
Registration date : 14.12.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened pro 26, 2010 2:05 pm

Vjerovatno nisi...kao sto sam naveo, kletva djeluje dok su kosti u blizini zrtve :)
[Vrh] Go down
Angela
Prašina
Angela


Female
Scorpio Monkey
Broj postova : 5
Age : 43
Registration date : 12.12.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened pro 26, 2010 3:27 pm

tnx...e sad mi je lakše :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened pro 26, 2010 3:44 pm

Angela ponekad nas sam strah da će se dogoditi nešto loše dovede u situaciju da se upravo to loše i dogodi. Zato ti ja preporučam da živiš svoj život najbolje što možeš :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened pro 26, 2010 7:49 pm

Da se priključim:
Kosti su jedino što je zajedničko svim ljudskim bićima, i to u smislu - svi smo jezivo isti kada se pogledamo kroz rentgen. Ovaj osećaj je stvarno zastrašujući jer eleminiše sve one individualnosti i pojavnosti na koje smo toliko navikli i na koje se jako puno oslanjamo svakodnevno... Kada se svedemo na kosti (a one su ipak osnova na kojoj je naše telo izgrađeno) - tu smo svi isti. One bi bile nešto kao univerzalna građa i osnova svih ljudskih bića. To je jedan od razloga zašto su tako moćne. Dalje, one su naši najtrajniji ostaci. Pri kremaciji ne može sve da se spali... Ako duša odlazi "gore" kosti su ono što pripada zemlji odnosno onom "dole" često opisivanom kao podzemni svet.
Kako se malo magičara bavi mračnim veštinama (ozbiljno), tako ni upotreba kostiju nije nešto što ćete pronaći bilo gde. One su najjače kada su u zemlji, jer im je tu "mesto". Tu su okružene svojim prirodnim elementom, pa im energija raste. Naravno, glavna stvar je u onome ko "baca" magiju i njegovim namerama i sposobnosti da ih "ulije" u predmet koji će ih preneti... Kod zakopavanja, veoma je bitno gde (odrediti tačno mesto od bezbroj mogućih), kada (u odnosu na nebeske položaje, prvenstveno Mesečeve faze ali i neke druge aspekte koji mogu biti posebno značajni za nameru), a tu su i propratna sredstva (reči, bajalice, prizivanja ili pokreti) iako ona nisu neophodna (opet sve je stvar šta se želi postići i ko to radi)...
Svakako, u pitanju je magija koja deluje svojom blizinom (da je u pitanju neko moćniji koji može svoje misli da projektuje bez prenosnih sredstava ne bi ih ni koristio), tako da, ako si otišla odatle, verovatno sve to više nema uticaja...
Nadam se da sam bila od pomoći... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimened pro 26, 2010 9:08 pm

Hej Angela, evo i mog viđenja stvari. Nije da je stvar baš bajna :) Ne želim te plašiti, ali nisi ni sad baš sigurna.

Stvar je u tome što uspješnost svakog oblika magije ovisi o prihvatljivosti onoga kome se šalje. Mi malo iskusniji čim otvorimo oči dižemo zaštitu za taj dan, zaštitu također možeš dići i za kuću ili posjed no također ju moraš obnavljati jer se "potroši".

Svi se mi dnevno susrećemo sa crpiteljima energije, namjernima i nenamjernima, bez zaštite, ne provedemo se baš dobro. Da ima zločestih ljudi u svijetu, naravno da ima no ne trebaš ih se bojati jer samim time im daješ više moći nego što ustvari imaju.

Sve što su ovi ljudi prije mene o kostima rekli je pametno, mudro i točno no slične stvari su mogli reći i za perje, kosu, kamen itd. Energiju možeš pohraniti u mnogo predmeta no ako i kada nekome želiš učiniti nažao već sama ta želja za zlom je dovoljno jak i opasan alat.

Moj savjet? Nasmij se. Pomoli se onome ili onoj u koga/koju vjeruješ, meditiraj, popi pivu ili što god da te uveseljava, smiruje ili ispunjava i nitko ti ništa neće moći učiniti nažao. Nije dobro negirati da postoji zlo u raznim oblicima, ali isto tako nije dobro bojati ga se. Moraš znati da tebi NITKO NIŠTA ne može ako to ne dozvoliš. Nažalost, često dozvoljavamo mnogo stvari ni ne znajući da dozvoljavamo.

I opet ponavljam savjet. Nasmij se! :)
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimesub sij 01, 2011 10:59 pm

@grenn slažem se s tim što si rekla da osobi nitko ništa ne može ako si to osoba sama ne dopusti. i naravno osmijeh na lice i pozitivne misli :)
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitimesub sij 01, 2011 11:03 pm

Ma u principu najzdraviji je pozitivni pogled na realno stanje :D
hug
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vještice - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 18 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vještice
[Vrh] 
Stranica 18 / 22.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: