Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Borilački sportovi / vještine

Go down 
+40
Armin od Irima
Blizzard
tomi
Skulptura
bros
dr.chaos0
biga
Fantom
skin
Pux
Absynthia
Michael Wittmann
Hapa
Tranquillo
Jaykof
bata
arhont
Pandora
HoLLy_MaN
Tutankhamon
meli
Sigmund Freud
None
floridana
sanja
Thor
Merkurica
Galileo Galilei
kravica
titanic
malena
Aleksandar Veliki
babi
urbanaaa
Milab
Srky
vladimir
jovko
Svjetloisjena
gogx
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimepon ruj 01, 2008 7:06 pm

[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 11:07 pm

I tako naš dragi Mirko dobio ''niske udarce'', kako prenose naši mediji, a ovdi to nikoga ne zanima čini mi se...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 11:10 pm

malena je napisao/la:
I tako naš dragi Mirko dobio ''niske udarce'', kako prenose naši mediji, a ovdi to nikoga ne zanima čini mi se...

Da, vidjela sam na net.hr-u danas. Mislim da je očito da se Mirko ne može više nositi s vrhunskim udaračima. Trebao bi se povući u kakve trenerske vode dok mu osim genitalija ne strada i glava, to mu nikako ne želim... no
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 11:11 pm

OVDJE se može pogledati i video.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 11:14 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
malena je napisao/la:
I tako naš dragi Mirko dobio ''niske udarce'', kako prenose naši mediji, a ovdi to nikoga ne zanima čini mi se...

Da, vidjela sam na net.hr-u danas. Mislim da je očito da se Mirko ne može više nositi s vrhunskim udaračima. Trebao bi se povući u kakve trenerske vode dok mu osim genitalija ne strada i glava, to mu nikako ne želim... no

Iskreno, i ja to mislim, ali svejedno danas dok sam gledala borbu sam bila uživljena i nervozna...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 11:17 pm

Ja to ne mogu gledati... no
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimesri ruj 24, 2008 12:18 am

Ja gledao isto borbu i hvalim Boga sto nisam na njegovom mjestu, da me onakva zivotinja lupi dva puta u jaja, ima da bi pao u nesvijest, ali zato kad bi se digao, vidio bi on boga svoga, hehe, htio bih da pitam jedno pitanje, za tjedan dana idem u osijek i zanima me zna li tko sto o ninjutsu tamo, trazim po netu stalno i vidio sam da imaju sekciju tamo, po pricama sam cuo da sensei ili kako se tamo vec zove nije bas najnormalniji, pa me zanima zna li tko sto vise o tome?
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimečet lis 02, 2008 1:08 pm

arhont je napisao/la:
po pricama sam cuo da sensei ili kako se tamo vec zove nije bas najnormalniji, pa me zanima zna li tko sto vise o tome?
znam ga
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimečet lis 02, 2008 1:09 pm

Mirko samo jednu stvar nije shvatio. Mirko od 40 godina nije Mirko od 30, a tek ne od 20.

Kad to shvati, opet će pobjeđivati.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimečet lis 02, 2008 1:10 pm

A koji ninja jesete normalan lol!
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimečet lis 02, 2008 11:33 pm

E Galileo ako bi mi mogao nesto vise reci bio bih ti puno zahvalan, mislim kakav je kao covjek, jer sam cuo da ga kao i policija promatra, da su ceste ozbiljnije povrede na treningu i slicno, ali to su sve same price dok ih osobno ne provjerim, stoga ako bi mi mogao reci vise bio bih ti puno zahvalan.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimepet lis 03, 2008 11:43 am

koliko znam, oni su u blagom rasulu. čovjek ovako u osobnom kontaktu jeste OK. što se treninga tiče, pa ljudi moji, to je ninjutsu, što oni očekuju, engleski valcer. mada, ako ima povreda na treningu, to može značiti da nije dovoljno obratio pažnje na ono što su mu ljudi radili na treningu. vrlo dobro znam da se ljudi često precjene, pa pokušaju nešto što im u tom trenutku i neće ići od ruke. takve slučajeve osobno odmah zaustavljam. zbog toga i volim da su mi grupe manje, lakše je pratiti.
ali, ako imaš manje ljudi u grupi, manja je i lova od članarina, pa tako, neki odabiru masu, a neki kvalitetu.
ovo za policiju, prvi put čujem. čovjek radi kao bodygard, sumnjam da bi to mogao obavljati da je pod nekakvim prismotrama.

btw, eto, ako imaš vremena, možeš navratiti i do mene. da te uputim u ljepote harmonična atemija lol!. e da, ja sam bez brade i kose, da nebi bilo zabune lolcina
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimepet lis 03, 2008 9:24 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
koliko znam, oni su u blagom rasulu. čovjek ovako u osobnom kontaktu jeste OK. što se treninga tiče, pa ljudi moji, to je ninjutsu, što oni očekuju, engleski valcer. mada, ako ima povreda na treningu, to može značiti da nije dovoljno obratio pažnje na ono što su mu ljudi radili na treningu. vrlo dobro znam da se ljudi često precjene, pa pokušaju nešto što im u tom trenutku i neće ići od ruke. takve slučajeve osobno odmah zaustavljam. zbog toga i volim da su mi grupe manje, lakše je pratiti.
ali, ako imaš manje ljudi u grupi, manja je i lova od članarina, pa tako, neki odabiru masu, a neki kvalitetu.
ovo za policiju, prvi put čujem. čovjek radi kao bodygard, sumnjam da bi to mogao obavljati da je pod nekakvim prismotrama.

btw, eto, ako imaš vremena, možeš navratiti i do mene. da te uputim u ljepote harmonična atemija lol!. e da, ja sam bez brade i kose, da nebi bilo zabune lolcina

E vrijedi, sutra se selim u Osijek tako da ocekuj moj posjet, jest da prve godine necu nista trenirati, jer se stari boji da necu dati uvjet za drugu, ali svakako cu malo ici razgledati i ki aikido i ninjutsu i tradicionalni aikido, onda se vidimo.
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimened lis 05, 2008 1:34 pm

Mirko je izgubio svoj Mojo , mora otic meditirat u sume Velebita i borit se goloruk protiv divljih zvijeri da ga opet nađe baja zubo
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimepon lis 06, 2008 9:58 am

Neka ode u prošlost i povrati svoj Mojo zubo
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimepon lis 06, 2008 9:58 am

@arhont OK. Vidimo se 5
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimesub stu 29, 2008 4:05 pm

ne znam dal tu mogu napisat ... al znate možda di se može tai chi trenirat u zg-u i okolici?
[Vrh] Go down
Tranquillo
Prašina



Male
Aquarius Dog
Broj postova : 3
Age : 41
Registration date : 06.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimepon vel 02, 2009 6:38 pm

Ninjutsu i Capoeiru.
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimeuto vel 03, 2009 6:32 pm

ne znam bas puno o borilacki vjestinama ali se divim ljudima koji vjezbom postizu to savresntvo, sto se tice boraca volio bih da sam upozao Bruce Lee, tj. da je jos ziv, mogao je puno jos dati dati svijetu, a sto se tice vjestine najvise me privlaci ninjutsu jer ima dosta misterioznog u sebi
[Vrh] Go down
Tranquillo
Prašina



Male
Aquarius Dog
Broj postova : 3
Age : 41
Registration date : 06.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimepon vel 09, 2009 4:29 pm

Ninjutsu je u biti jednostavan. Dapače, toliko jednostavan i očit, da je i previđen. Mnogi ljudi smatraju da su neke stvari "mistične", što u biti nisu. Sasvim su "normalne" i prirodne.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimened svi 24, 2009 10:44 pm

ni jedan sport sam nije dovoljan, ja planira da kad uvezbam jedan krenem vise njih da vezbam samo najbolje pokrete i poteze...
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimened lip 14, 2009 1:23 am

Danas pogledala fajtove UFC-a. Mislim da je Silva zaslužio pobjedu, a ne onaj faking Amer.
Ameri kenjaju da je Mirko pobjedio jer je Turka 'piknuo' u oko. Ma daj, pa imao ga je prije tog incidenta. Dogodi se. Koji debili.

Btw, mene zanima Krav Maga =)

Krav Maga je izraelska borilačka vještina uvelike prihvaćena u vojsci, policiji i sličnim granama kao obrana od golorukih pa i naoružanih napadača. Pokazala se kao izvrsna na terenu, a ime je dobila od svog osnivača Imrich Sde-Ora.

Praktična metoda borbe koja obučava kako izbjeći, spriječiti i razriješiti bilo koju vrstu nasilja i napada. Krav Maga obučava samoobranu, borilačke i borbene vještine, kao i vještine zaštite drugih, a sve to na jedinstven i jednostavan način učenja.

Metodu je osnovao Imi Lichtenfeld, a nastavio razvijati i modificirati Eyala Yanilov te vrhunski instruktori Međunarodne Krav Maga federacije (International Krav Maga Federation - IKMF). IKMF su priznale i podržale Izraelske Obrambene snage (IDF) i Sibata, a Krav Magu upotrebljavaju vojne snage, policijski odredi i tajne službe (CIA i FBI) iz cijeloga svijeta.
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 3:26 am

ninjutsu ...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 10:34 am

@Absy.. Brazilska JJ je zakon ides
[Vrh] Go down
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitimepon stu 23, 2009 3:48 am

TKD,kickbox,od sljedeceg tjedna judo.. ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Borilački sportovi / vještine - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Borilački sportovi / vještine
[Vrh] 
Stranica 7 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Exstremni sportovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: