Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Borilački sportovi / vještine

Go down 
+40
Armin od Irima
Blizzard
tomi
Skulptura
bros
dr.chaos0
biga
Fantom
skin
Pux
Absynthia
Michael Wittmann
Hapa
Tranquillo
Jaykof
bata
arhont
Pandora
HoLLy_MaN
Tutankhamon
meli
Sigmund Freud
None
floridana
sanja
Thor
Merkurica
Galileo Galilei
kravica
titanic
malena
Aleksandar Veliki
babi
urbanaaa
Milab
Srky
vladimir
jovko
Svjetloisjena
gogx
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimepet stu 02, 2007 9:35 pm

mirko filipović.... inače ne volim baš sport s loptom i ne pratim ga uopće, bilokoji, a drugi nisu toliko u medijima osim borilačkih vještina koje su mi ne znam zbog čega prestrava za gledati... uvijek se uživim... i gledam gotovo svaku borbu s mirkom filipovićem...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimepet stu 02, 2007 10:13 pm

Kad bih imao volje i ljubavi i vremena. Nešto tamo iz tajlanda ili indokine. Nešto zeznuto da mogu čak i ubijati dodirom.
Ali trenutno uopće ne razmišljam o niti jednom sportu.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimepet stu 02, 2007 11:16 pm

Alex,nikad nije kasno :)
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri stu 21, 2007 2:55 pm

crocopBorilački sportovi / vještine - Page 2 8eibwoy
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri stu 21, 2007 3:25 pm

Crocop je prošlost... Nažalost.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimepon stu 26, 2007 8:23 pm

OVDE mi ne izgleda da je proslostBorilački sportovi / vještine - Page 2 6lubxgy
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimeuto stu 27, 2007 10:04 am

Ovo je bilo dok je još bio u Pride-u...
A sada u UFC-u???
Možda sada kad je operira nos nešto i uspije napravit, ali tribat će mu puno više snage i mirnoće nego ikad prije jer mu rijetki daju šanse za pobjedu... Zadnji poraz je bio prebolan...
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimečet stu 29, 2007 10:38 am

Gonzaga je imao dosta srece i iskoristio trenutak Mirkove nepaznje,a meni je Mirko i tom mecu izgledao nekako pospano i uplaseno gde ga uopste ne prepoznajem,evo tog kobnog momentaBorilački sportovi / vještine - Page 2 6tu8300
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2007 10:17 am

Ja mislim da je on potpisao za UFC radi sigurne love, odradit će tih šest mečeva, boli ga briga hoće li dobiti ili izgubiti jer lovu dobiva svakako... Možda mu je onda lakše izgubiti... Iako onaj pad i savijena noga... A ne znam. Vidit ćemo sad šta će bit u idućoj... Možda mu je stvarno bilo do nosa, tj. dišnih puteva. Sad kad je to operira, možda će imati više force...
Živi bili pa vidili... :cheers:
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2007 10:36 am

Snimio je i akcioni film"ultimate force" gde igra ubicu ali nije bas nesto.A o reklamnim spotovima u Japanu da i ne pricam,ima ih desetine.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2007 10:58 am

Gledala sam sve to. Nije me baš nešto impresioniralo...
[Vrh] Go down
titanic
Višestanični organizam



Male
Pisces Tiger
Broj postova : 47
Age : 50
Registration date : 11.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimečet pro 13, 2007 7:22 pm

Nun-jit-su
[Vrh] Go down
kravica
Riba
kravica


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 131
Age : 36
Location : kravice
Registration date : 06.10.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimečet pro 13, 2007 7:28 pm

Ramones je napisao/la:
Nun-jit-su
ne znam ni izgovorit kava
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesub pro 15, 2007 4:33 pm

mislim da se izgovara ninđicu =)
[Vrh] Go down
kravica
Riba
kravica


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 131
Age : 36
Location : kravice
Registration date : 06.10.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesub pro 15, 2007 4:35 pm

ninđicu
kao umanjenica od ninđa lolcina
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesub pro 15, 2007 4:43 pm

samo nije isti naglasak kao što bi se reklo za malog nindžu tj. ninđicu
nin-đi-cu ahahahaha
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 9:48 am

vladimir je napisao/la:
nije kolega sve usnazi muskulature,to znas i sam ,psiha je najvaznija,zato je aikido najbolji jer uzimamo tudju snagu i vracamo je istom.Bilo sta,to je samo da smirimo duh a ne da budemo tabadzije,ja frend neumem o tome reci kako treba,moze frend gogx jer je iskusniji,ja sam skromni amater,aikodo-men :)
lol! a reci mi prijatelju, kako ti vidiš iskoristivost tog aikida na ulici. Jesi koga istabao? Mi u Sinanju možemo razbacati svakog.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 9:50 am

U to uključujem i ove, kako se ono piše, ninđice.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 10:04 am

Galilei Galileo je napisao/la:
lol! a reci mi prijatelju, kako ti vidiš iskoristivost tog aikida na ulici. Jesi koga istabao? Mi u Sinanju možemo razbacati svakog.
8)
Ja se profesionalno bavim aikidom i dragi kolega, iskoristivost aikidoa na ulici je u brzim i pokretnim nogama.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 10:24 am

lilith je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
lol! a reci mi prijatelju, kako ti vidiš iskoristivost tog aikida na ulici. Jesi koga istabao? Mi u Sinanju možemo razbacati svakog.
8)
Ja se profesionalno bavim aikidom i dragi kolega, iskoristivost aikidoa na ulici je u brzim i pokretnim nogama.
E pa dragi tamni mjesece, kako da ti kazem, ni brze noge te od Sinanjua ne bi spasile, jerbo mi vjezbamo i sa 9mm, ako kuzis sto hocu reci.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 10:28 am

Galilei Galileo je napisao/la:
E pa dragi tamni mjesece, kako da ti kazem, ni brze noge te od Sinanjua ne bi spasile, jerbo mi vjezbamo i sa 9mm, ako kuzis sto hocu reci.
Reci mi, prijatelju, zar nije bolje pouzdati se u svoju snagu i sposobnosti te ih usavršiti do te mjere da ti pomagala tipa 9mm uopće ne bi bila potrebna?
Po meni, agresija je samo znak slabosti, pa čak ako imaš i 9mm.... roll
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 10:30 am

lilith je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
E pa dragi tamni mjesece, kako da ti kazem, ni brze noge te od Sinanjua ne bi spasile, jerbo mi vjezbamo i sa 9mm, ako kuzis sto hocu reci.
Reci mi, prijatelju, zar nije bolje pouzdati se u svoju snagu i sposobnosti te ih usavršiti do te mjere da ti pomagala tipa 9mm uopće ne bi bila potrebna?
Po meni, agresija je samo znak slabosti, pa čak ako imaš i 9mm.... roll
Joj, sad ce poceti price tipa: "Pa zar nebi bilo bolje izbjegavati takva mjesta" i slicno. Pa zbog cega treniram nego kako bi nekoga razbio. Ajde otvoreno priznaj. Svi smo mi zvijeri, samo su neki u janjecoj kozi.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 10:39 am

Galilei Galileo je napisao/la:
lilith je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
E pa dragi tamni mjesece, kako da ti kazem, ni brze noge te od Sinanjua ne bi spasile, jerbo mi vjezbamo i sa 9mm, ako kuzis sto hocu reci.
Reci mi, prijatelju, zar nije bolje pouzdati se u svoju snagu i sposobnosti te ih usavršiti do te mjere da ti pomagala tipa 9mm uopće ne bi bila potrebna?
Po meni, agresija je samo znak slabosti, pa čak ako imaš i 9mm.... roll
Joj, sad ce poceti price tipa: "Pa zar nebi bilo bolje izbjegavati takva mjesta" i slicno. Pa zbog cega treniram nego kako bi nekoga razbio. Ajde otvoreno priznaj. Svi smo mi zvijeri, samo su neki u janjecoj kozi.

Mislim da se takve stvari treniraju zato da nam njihova uporaba ne bi bila potrebna - svi bi znali da smo vješti i nitko nas ne bi napadao. Naravno, u velikim sredinama to baš i ne funkcionira pa ipak ponekad dođe do "tabanja" face

Dobro došao, zvjezdoznanče! mase
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 10:40 am

Galilei Galileo je napisao/la:
Joj, sad ce poceti price tipa: "Pa zar nebi bilo bolje izbjegavati takva mjesta" i slicno. Pa zbog cega treniram nego kako bi nekoga razbio. Ajde otvoreno priznaj. Svi smo mi zvijeri, samo su neki u janjecoj kozi.
Neće početi nikakve priče, smiri se. hug
Ne možeš cijeli život provesti u izbjegavanju sukoba, loših ljudi, loših mjesta. Ma upravo da se i trudiš izbjegavati takva mjesta, uvijek ti se može dogoditi da ne izbjegneš baš sva loša...a bezveze je i imati takav mentalni sklop da u svemu vidiš prijetnju, ako me razumiješ.
Možda i jesmo svi zvijeri, ali nisu ni sve zvijeri iste. ;)
Ma znaš što, možeš trenirati što god želiš, ali aikido nudi nepokorene tehnike obrane. Što da ti kažem - tebe bi jedna aikido bakica za tren oka spustila na koljena :P
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2007 11:09 am

svjetloisjena je napisao/la:
Mislim da se takve stvari treniraju zato da nam njihova uporaba ne bi bila potrebna - svi bi znali da smo vješti i nitko nas ne bi napadao. Naravno, u velikim sredinama to baš i ne funkcionira pa ipak ponekad dođe do "tabanja" face

Dobro došao, zvjezdoznanče! mase
Ovo, zvjezdoznance, meni namjenjeno scratch . Jer i nisam bas neki. Dobio neki dan zadatak, moja reakcija cry :x

E sada malo oko toga, da li netko zna ili ne. Pravilnom uporabom vjestine (ukljucujuci i njenu filozofiju) vi na nesvjesnoj razini ipak dajete do znanja da vas ne treba dirati. E sad ce neko spomenuti slucaj zadarskih aikidoka, koji su "popusili" batine u jednom kaficu, jer su se nasli prozvani tim svojim crnim pojasem, da dijele pravdu na svijetu. E pa oni su upravo prekrsili ono vezano uz filozofiju aikidoa. Mislim da bi ipak lilith bila adekvatnija osoba za objasnjenje te filozofije. Ja sam je samo malo zagrebao. Mislim filozofiju, ne lilith lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Borilački sportovi / vještine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Borilački sportovi / vještine
[Vrh] 
Stranica 2 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Exstremni sportovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: