Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum

Go down 
+17
hromi
AVeT_
Archangel
silver
urbanaaa
stella
ThE_IMMORTAL
Svjetloisjena
malenaivi
malena
sanja
Yado
Tallina
Galileo Galilei
Merkurica
floridana
Aleksandar Veliki
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimečet sij 10, 2008 9:08 pm

baš sam u toj fazi (ja i moje faze roll). izbacujem frustracije. dobro bi mi došlo da nekog mogu malo ...onako zubi
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 1:49 am

ova stranica je bas fancy i volim provoditi svoje vrijeme ovdje. o svemu se raspravlja sto me interesira, super je.
a i ljudi su super ^^
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimečet vel 28, 2008 12:07 am

ThE_IMMORTAL je napisao/la:
ova stranica je bas fancy i volim provoditi svoje vrijeme ovdje. o svemu se raspravlja sto me interesira, super je.
a i ljudi su super ^^
Potpisujem!
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:00 pm

dolazim ovdje jer ima dosta tema koje me zanimaju...neke su mi više za čitati neke za uključit se u komentiranje..ima i dobrih rasprava...pametnih ljudi.. a i otkrila sam da admin ide na moj faks. :D
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimened oľu 09, 2008 7:17 pm

zbog toga što me jako zanimaju ove teme pod 'misterije i paranormalni fenomeni'. pogotovo alternativna povijest. :D

al i ostatak foruma je dobar, pa.. zanimljivo mi je nekad raspravljat s pametnim ljudima, za promjenu.. :D
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimeuto pro 14, 2010 6:23 pm

Neprekinuto iscekivanje novih, svjezih ideja... Potraga za dobrim dijalekticarem suprotnih stavova, koji bi me natjerao da napregnem vijuge do maksimuma... Ali, ipak, pretezno zabava i navika... Priznam da mi je dok sam jos bio novajlija bilo zabavnije - toliko mnogo razlicitih ljudi, a ipak uglavnom slozni oko nekih osnovnih stvari - nasuprot meni, koji daleko odstupam od uobicajenih misljenja, recimo, po pitanju Boga (ili Vise Sile), moralnosti, sebicnosti-nesebicnosti, dobra i zla, itd... Veliko je zadovoljstvo i cast dijeliti megdan sa nadmocnim i brojnijim protivnikom... jaki lalala

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
AVeT_
banned
AVeT_


Male
Virgo Horse
Broj postova : 35
Age : 93
Location : KINGDOM of BLASPHEMY
Registration date : 15.12.2010

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimesri pro 15, 2010 9:06 pm

Volim kako komedije tako i tragedije. Zato, pridrzavajuci se ovog potonjeg, posjecujem doticni forum. Divno je na jednom mjestu vidjeti toliku koncentraciju gluposti i praznovjerja s jedne strane te zivahnost i modernost starcadi s druge.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimečet pro 16, 2010 1:36 am

Navika :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimečet pro 16, 2010 11:53 am

AVeT_ (sri 15 pro 2010, 19:06) je napisao/la:
Volim kako komedije tako i tragedije. Zato, pridrzavajuci se ovog potonjeg, posjecujem doticni forum. Divno je na jednom mjestu vidjeti toliku koncentraciju gluposti i praznovjerja s jedne strane te zivahnost i modernost starcadi s druge.

Da, slazem se. I ja posjecujem iz istih razloga. Svako toliko dojde jedan ko ti i doprinese onom dijelu koncentracije koja se odnosi na glupost. Blago majci cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimepet pro 17, 2010 1:56 pm

Ja ga posecujem jer smatram da mogu ovde pronaci neke odgovore na pitanja koja me vec dugo muce, nauciti mnogo toga,kao i podeliti iskustva :)


_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimesri pro 22, 2010 7:57 pm

...zato što ga voooliiim!!!!...tu su misteriji , ali i druženjeeeee i sve je supppeeerrr!!! x))) lovely
[Vrh] Go down
Icecrowned
Riba
Icecrowned


Male
Taurus Horse
Broj postova : 130
Age : 33
Location : Fizički: Zagreb; Duhovno: Skandinavija...
Registration date : 27.10.2010

Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitimečet pro 23, 2010 12:19 am

Da se razvedrim...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum   Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Iz kojeg razloga posjećujete CE-4 forum
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pao forum.hr?
» CE-4 forum na mobilnim telefonima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: