Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Milanović o tome zašto smo napadnuti

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

Milanović o tome zašto smo napadnuti Empty
PostajNaslov: Milanović o tome zašto smo napadnuti   Milanović o tome zašto smo napadnuti Icon_minitimened sij 12, 2014 6:59 pm

Klipić traje samo minutu i pol, pa možete pogledati i poslušati

https://www.youtube.com/watch?v=ClmvUyMwERo

http://m.sbplus.hr/politika/politicke_stranke/milanovic_napadnuti_smo_91_jer_smo_izazivali.aspx#.UtKuSfTuJoA

Milanović: ''…možda prije svega prava manjina, jer mi smo zbog TOGA išli u rat, zbog TOGA smo napadnuti.''


Jesmo li mi napadnuti zbog ''prava manjina'' početkom devedesetih? Je li na sastanku ministara vijeće osmorice veličanstvenih (SAD-a, Njemačke, Kanade, Japana, Nizozemske, VB-a, Francuske i Italije) davne 1988. (dakle puno prije rata i prije bilo kakvog Tuđmana) bilo u krivu kada je reklo sljedeće: ''srpski nacionalizam je eksplodirao a Slovenci i Hrvati su se zbog toga digli na uzbunu''? Možda Milanović igra na tu kartu da kritična masa ljudi više ne sjeća ni toga ni ustanka na Kosovu, višedesetljetnog preustrojavnja vojarni, programa svi Srbi u jednoj državi (a kamoli dogovora Srba i Slovenaca 1985). Činjenica je da se više NITKO ne sjeća datuma 28. rujna 1990, što se onda dogodilo?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Milanović o tome zašto smo napadnuti Empty
PostajNaslov: Re: Milanović o tome zašto smo napadnuti   Milanović o tome zašto smo napadnuti Icon_minitimepon sij 13, 2014 12:01 pm

Meni se čini da Milanović uopće ne zna šta govori. U onome što je ovdje rekao, nema gotovo nikakve informacije. To je politički govor, pretakanje iz šupljeg u prazno... kad se posluša cijela snimka, nema se uopće dojam da se išta naučilo.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Milanović o tome zašto smo napadnuti Empty
PostajNaslov: Re: Milanović o tome zašto smo napadnuti   Milanović o tome zašto smo napadnuti Icon_minitimeuto sij 14, 2014 12:14 am

Mislim da političkim temama ne bi trebalo biti mjesta na ovakvom forumu!
Ne želim nikog povrijediti ... samo kažem svoje mišljenje  :) 
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

Milanović o tome zašto smo napadnuti Empty
PostajNaslov: Re: Milanović o tome zašto smo napadnuti   Milanović o tome zašto smo napadnuti Icon_minitimeuto sij 14, 2014 2:05 pm

Svačije mišljenje je dobrodošlo. Ja recimo vidim najmanje svaku četvrtu temu ovdje političku. A konkretno ova je za mene prije neka zanimljivost u politici nego baš sama politika. 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Milanović o tome zašto smo napadnuti Empty
PostajNaslov: Re: Milanović o tome zašto smo napadnuti   Milanović o tome zašto smo napadnuti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Milanović o tome zašto smo napadnuti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savjeti o Paranormalnom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: