Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Carlos Castaneda i Juan Matus

Go down 
+5
Promatrač
zvezda
Rain
upperground
Svjetloisjena
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Carlos Castaneda i Juan Matus   Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 6:29 pm

Imamo dva ili tri topica u kojima govorimo o snovima, a spominju se i usput. A možemo i ovdje :)

Jučer sam skinula sve osim Magija pokreta i točak vremena koji nisu bili u folderu Castaneda, možda negdje razbacani. Sad je link nedostupan pa ne mogu provjeriti...

Hvala ti na redoslijedu, gledala sam na Wikipediji na engleskom, ali nikako naći kronološki popis svih djela :(
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Carlos Castaneda i Juan Matus   Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:06 am

Prosirenja percepcije sam pocela da imam... vidim drugacije svetlost sveca, vatru, nebo...

O snovima...

Secam se snova, stvarni su, to su filmovi, u boji su... nekada se u toku sna prebacujem iz jednog sna u drugi, kao da iskoracim i zakoracim, nekada to uradim i namerno... nekada se namerno probudim, jednom kao da sam izronila iz sna kada sam zelela napolje, izvila sam kicmu i okrenula se navise, videla iznad sebe nesto sto je licilo na povrsinu vode gledanu odole i prosla kroz nju, tada sam se probudila. Jednom sam bezala u snu i pomislila, o samo da svane, tada cu se probuditi... Kada sanjam, cesto znam koja je to osoba, ali ne izgleda kao u stvarnosti, nego kao neko nepoznat, ili kao neko drugi koga znam. Cesto je to jedna osoba koju znam, a zatim neka druga. Mesta se isto tako kombinuju, jedna ulica iz jednog grada u nekom drugom ili na pogresnom mestu, ili sa drugacijim kucama ili, veoma cesto, u nekom drugom, proslom ili buducem vremenu. Cesto su to kao neke druge realnosti, pravila su drugacija. Sanjala sam da hodam u snu, kao i da letim, zapravo lebdim, levitiram. Cvrsto odlucim da se odlepim od zemlje, da menam tezinu i lagano se odvojim od tla. Ovo je bilo toliko stvarno da sam posle budjenja bila uverena da to mogu... Kada mi se nesto ne dopadne u snu, odlucim da to promenim i to se dogodi, kao zamrzavanje kadra i izmena... navodim snove... Dok sam radila sa Kroulijevim Tarotom mnoga resenja ili pokazatelji ili putokazi su se javili u snovima... Mogu da nastavim san iz noci u noc ili nakon prekida iste noci. Mogu i da odaberem sta cu sanjati. Ponekad su osecaji previse snazni, a nekada ne razlikujem da li se nesto dogodilo ili sam to sanjala. Cesto sam u nekom stanju izmedju jave i sna, navezem se tu, i ono je fantasticno, jer jos uvek imam uticaja, a vec vise nisam ovde...

@upperground, zanima li te jos nesto, ovo je malo nabacano, cisto asocijativno, sorry, navikla sam da o ovakvim temama takoo pisem, sasvim bez razmisljanja ili cenzure... *


Zadnja promjena: zvezda; sub oľu 08, 2008 8:02 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
gaia
Prašina
gaia


Male
Virgo Snake
Broj postova : 3
Age : 46
Registration date : 01.02.2008

Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Carlos Castaneda i Juan Matus   Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Icon_minitimeuto vel 26, 2008 3:27 am

kada se svjesno sanja onda je vrijeme u snu isti kao i u javi...po tome se moze znati da smo u realnom svijetu kojeg tad sanjamo..to je pisalo u nekoj od knjiga od karlosa....

dali moze neko nesto reci o tensegritiju, iskustva ili slicno?
pozdrav
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Carlos Castaneda i Juan Matus   Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 7:32 pm

Dobro došla na forum, gaia :)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Carlos Castaneda i Juan Matus   Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 10:50 pm

hm.. pa pročitao sam orlov dar, i nije me se naročito dojmio, ili barem jednostavno ne mogu prihvatiti to sve. a i mislim da nije baš lako poreći da je konzumirao neke halucinogene tvari. ili slično. iako, ima jedna stvar u tome koja mi je upala u oko, a to je astralno putovanje, koje se toliko spominje u raznim izvorima.
[Vrh] Go down
gaia
Prašina
gaia


Male
Virgo Snake
Broj postova : 3
Age : 46
Registration date : 01.02.2008

Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Carlos Castaneda i Juan Matus   Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Icon_minitimepon oľu 10, 2008 8:29 pm

hvala ti svjetloisjena...vamo nema bas puno ljudi?

kaze se da je carlos samo na pocetku svojeg ucenja dobivao halucinogene jer mu je spojna tocka previse cvrtsa bila na ovom svijetu....
najbolje je da se vidi dali je to istina sta je on pisao kad se to okusi na svojoj kozi...
orlov dar je teska lektira za pocetak ...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Carlos Castaneda i Juan Matus   Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 12:49 pm

Welcome Gaia...

Evo i ja sam downloadala knjige...ali po onom popisu sto je dao Upperground neke nedostaju...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
upperground
Stanica
upperground


Male
Virgo Rat
Broj postova : 26
Age : 51
Registration date : 06.01.2008

Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Carlos Castaneda i Juan Matus   Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Icon_minitimesub lis 08, 2011 5:35 pm

Kaj je i ovo umrlo ?? Hm,.. cry
[Vrh] Go down
Sponsored content





Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Carlos Castaneda i Juan Matus   Carlos Castaneda i Juan Matus - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Carlos Castaneda i Juan Matus
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Don Juan i kurva.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: