Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    pet srp 04, 2014 10:24 pm

Svi smo mi zemljaci... zubo
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Registration date : 24.01.2016

PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    sub tra 30, 2016 12:30 am

Indija kao najmnogoljudnija zemlja broji sa najviše nestale dijece koja su nemarnošču roditelja ili samo gužve zalutala u drugi kvart-đunglu! I postala hrana vukovima, tigrovima, majmunima i drugim. Isto kao i oni nama! A možda su se naslađivali i divili nama u kavezima u kojima smo opet umrli od gladi jer nas nisu znali nahraniti. Naravno da je tu i nasto mit! Majke su godinama živjele u nadi da će im se djete vratiti.

Kad je moja žena rodila gurnuli su joj maloga u naručje a ona je morala malom gurnut sisu u usta! Jer ovaj nije znao. A kad se životinja okoti malci točno znaju di je mama i di je sisa i mater nemora gurat sisu malcima. E sad ljdska beba koja nezna primit sisu i mater koja nezna dat sisu-gledali bi se dok životinja nebi pobjegla od bespomočnog cendranja djeteta ili bi ga ušutkala ugrizom za vrat!

Što se tiče temperature djeteta 39'c je mačji kašalj, bebe mogu sa lakočom pretrpjeti 41'c. Srce im kuca do 120puta u minuti zbog ubrzanog metabolizma koji im je potreban za brzo napredovanje samim time se i tjelesna temperatura diže. Naravno temp. im ubrzo pada nebi baš mogli dugo da trpe visoku temperaturu zbog bjelančevina.

Treći denzitet može da brine o drugom denzitetu ali drugi denzitet nemože o trećem. Tako ni 3d nemože da brine o 4d ali 4d može da brine o 3d! Antene rade! Odašiljači postoje! Samo su prijamnici zahrđali i otupeli!
Prije bi reko da su majmuni nastali od ljudi a ne obrnuto kamo vodi ovo sve.

Da se vratim na temu, nismo mi pokus vanzemaljaca mi smo pokus evolucije. Što znači pokus? Možda će uspjeti a možda neće ko i neke davno nestale civilizacije! Trebali bi nešto naučiti iz tog ciklusa! Pa je i tu nastao mit o vanzemaljcima čiji smo mi pokus ili da će nas spasiti od nas samih! U neznanju i nesvjesnosti trpamo glavu budalaštinama! Jer naš primitivni mozak nemože dokučiti i nemože vidjeti sam početak i kraj svemira i to nas jako uznemiruje! Uznemiruje nas naša glupavost i nesposobnost za održavanjem mira. Ne brinite evolucija ide baš onako kako bi trebala!

Idem si pojest bananu i popit kravljeg mlijeka!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1651
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    sub tra 30, 2016 3:09 pm

Dolazak izvanzemaljaca koji će nas pobiti/spasiti je dio dezinformacijske kampanje, tj. masovna hipnoza kojom se želi stvoriti vanjsku silu (a koja ne postoji) u vidu vanzemaljaca koji će utjecati na Zemlju i život ovdje i u skladu s time, Elita može manipulirati događajima.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 936
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    ned svi 01, 2016 7:16 pm

jesmo li sa planete zemlje ili smo samo x-ta generacija sa planete ž ili smo genetski inžinjering zemaljskog evolucijskog gena i tehnologije civilizacije sa planete w ? - skroz nebitno za naše vrstno i rodno ponašanje, potrebno ga je unaprijedit.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Today at 11:12 pm

[Vrh] Go down

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Da li vas ljudi čudno gledaju...??
» zli ljudi
» Vrsta drveta za dršku noža?
» Život u divljini - "divlji" ljudi
» Flint Red Coyote -Sam u divljini-