Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poštena poslovna ponuda graditeljima farmi

Go down 
Autor/icaPoruka
bider
Višestanični organizam



Male
Cancer Rooster
Broj postova : 56
Age : 42
Registration date : 09.08.2010

Poštena poslovna ponuda graditeljima farmi Empty
PostajNaslov: Poštena poslovna ponuda graditeljima farmi   Poštena poslovna ponuda graditeljima farmi Icon_minitimeuto svi 12, 2015 12:43 pm

Svakoga dana sve se više i više ljudi diljem planeta budi u istinu o tipu i opsegu nerazumijevanja smisla života do kojeg smo svi dovedeni globalnim političkim i ekonomskim konceptom. To je veoma dobar znak. Problem je, međutim, da čovjek, jednom probuđen, još uvijek sebe pronalazi okruženim teškim okolnostima koje mu ne dopuštaju uživati slobodu i prosperirati iskorištavanjem gotovo beskrajne neizmjernosti mogućnosti pruženih kombinacijom prirode svijeta i instinkta te kreativnosti 7 milijardi duša.

Dok pažljivo pratim kako drugi individualci - nezadovoljni dominantnom široko reklamiranom definicijom novca i objašnjenjem svrhe ljudskog postojanja - pristupaju tranziciji prema samostalnosti i autonomnom samoupravljanju, u isto vrijeme i sam činim nešto sopstveno kako bih se rekonektirao s mojim pravim ja i počeo živjeti život po vlastitom izboru:

Traži se projektant/konstruktor za agroturizam farmu & trgovac automobilima i motociklima
[Vrh] Go down
 
Poštena poslovna ponuda graditeljima farmi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nemoralna ponuda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno :: Mali oglasi-
Forum(o)Bir: