Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Provjereni recepti :zubo:

Go down 
+14
urbanaaa
nino_kvisko
Michael Wittmann
None
Stripy
malena
sanja
Gringo
because the night
meli
Nefertiti
Svjetloisjena
floridana
Merkurica
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimesri svi 21, 2008 8:41 pm

Mljac! klopa
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 1:37 pm

aj recite mi kako radite glazuru od čokolade?
ne volim kad je samo od tamne čokolade jer mi je prejaka pa se neki ukućani bune. i imam problem kad stavljam glazuru na tortu. očekuje se odnosno ja bi htjela da to izgleda glatko baš kao glazura zubo ali mi ne polazi za rukom. ima li neki štos?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 2:49 pm

Ima štos, staviš čokoladu za kuhanje s ploškom putra i dodaš malo mlijeka (mlijeka ne previše jer se kasnije glazura neće uopće stisnuti, npr. jednu veliku žlicu na 20dag čokolade). Tu smjesu polako otapaš na jako slaboj vatri uz stalno miješanje i preliješ preko torte ili kolača, treba još malo razmazati nožem. Omjer sastojaka je zapravo stvar iskustva, a mioješati treba stalno da se čokolada ne pretvori u grudice ako se zapeče.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 4:32 pm

tako i radim, ali mislim da treba nešto staviti na gornju koru jer je ona šupljikava i onda krema propada u nju pa ne može biti glatka. ili šta je ja više ravnam ona kupi mrvice sa te kore pa postane hrapava lood
ne uspjeva mi savršena glazura cry
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 4:33 pm

e da, upravo mi je u pećnici savijača od blitve. još 15 min do kraja...a onda vam javim rezultate kava
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 4:55 pm

merkur je napisao/la:
Daklem, savijača od blitve

Sastojci:
kore za štrudlu (clarum) ili domaće tijesto ako ga znate napraviti
blitva
mladi luk
bijeli luk
peršin
sol
maslinovo ulje
malo vrhnja
malo maslaca

Blitvu operite i narežite na rezance. Mladi luk također operite i narežite na sitne ploškice (i listove također), dva češnja češnjaka sitno nasjeckajte, nasjeckajte dosta peršina i to sve pomiješajte. Začinite smjesu maslinovim uljem i solju.
Tepsiju namažite s malo malsinovog ulja, stavite dvije kore, premažite maslinovim uljem, stavite smjesu, zatim opet dva lista stavite, premažite maslinovim uljem i stavite smjesu. Postupak ponavljajte dok imate kora.
Na kraju, gornju koru premažite s plavim vrhnjem u koje ste stavili malo maslinovog ulja, a zatim narežite malo maslaca na tanke listiće i složite ih također po toj gornjoj kori.
Stavite peći u prethodno zagrijanu pećnicu, 20 min. na 200 stupnjeva.
Dobar tek
jesil' sigurna da je baš 20 minuta?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 6:23 pm

ovaj...probala. puno je 1 kg blitve na 10 listova kore. 1/2 kg bi bilo bolje jer bi se osjetio i okus tijesta. e sad, okus. prejaka mi je blitva. čak mislim da je i manje da bi bila jaka jer kad se kuha jačina okusa se gubi. tako da nisam baš oduševljena. l oops a eto, bar sam probala.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 7:46 pm

sunce moje blitvasto zubo hug
vangla je kriva za sve.
znaš što flo, ako budeš opet htjela praviti savijaču, onda u smjesu naribaj dva krumpira. oni će pokupiti okus blitve.
a možeš i malo slaninice popržiti pa ubaciti u smjesu.
baš mi je žao da ti se nije svidjelo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:04 pm

floridana je napisao/la:
tako i radim, ali mislim da treba nešto staviti na gornju koru jer je ona šupljikava i onda krema propada u nju pa ne može biti glatka. ili šta je ja više ravnam ona kupi mrvice sa te kore pa postane hrapava lood
ne uspjeva mi savršena glazura cry

Onda samo malo mlijeka. I gusto namaži. Kad radim veliku tortu, glaziram je s 30dag i više čokolade klopa Na tu masu stavim dobar komad putra od 2-3 dag, a može i više i žlicu do dvije mlijeka i miješam dok ne postane žitko, ne tekuće. Nije mi se nikad upilo osim kad sam stavila previše mlijeka i mislim jednom previše putra, a jednom sam nešto eksperimentirala s uljem zbog navodnog sjaja. Taj recept je jedna od zadnjih stvari što sam ih naučila od pokojne bake jer sam se prije užasno mučila na razne načine i svcašta mi je ispadalo - od zgrušane glazure do tekućine koja se upija u tijesto. Baka je pokazala - sasvim jednostavno i djeluje. klopa

Btw imam tortu od deset jaja na stolu, ali neće biti glazure jer ću je nafilati jagodama - po želji slavljenika lovely ljubi klopa
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:08 pm

ako netko voli čokoladu evo jedan recept za čokoladnu tortu s orasima (izvor: božični kolači prosinac 1998). odlična je, torta je jaka ali nije "silovna" i "teška" jednostavno je super. jedino što u recept ne stavlja marcipan jer mi se čini da je on tuvišak.

za tijesto:
30 dag šećera
4 jaja
1 dl skuhanog kakaa
20 dag brašna
15 dag oraha
1 prašak za pecivo
malo skuhanog kaka i ruma za natapanje (naravno torte)

za nadjev
21 dag šećera
6 jaja
1 vanilin šećer
21 dag naribane čokolade
21 dag maslaca

za omot
20 dag sirove marcipan mase
5 dag šećera u prahu
20 dag čokolade za ocaklinu
5 dag mliječne čokolade i lijepe polovice oraha za ukrašavanje

čaša bijelog slatkog vina (pinot, šardonje) ili prošek

tucite žutanjke sa šećerom i kakaom da dobijete gustu sjajnu smjesu. umiješajte samljevene orahe i brašno u koje ste umiješali prašak za pecivo.
istucite čvrsti snijeg od bjelanjaka i lagano primješajte tijestu. zagrijte pečnicu
u namašćen i brašno posipan kalup uspite tijesto pa pecite 5 minuta na jačoj a dalje na slabijoj temperaturi oko 1 sat (meni je slabija i jača u električnoj pečnici 200 i 180 stupnjeva)
za kremu, skuhajte jaja šećer i čokoladu na pari. kada se zgusne umiješajte vanilin šećer i pustite da se posve ohladi. tada dodajte dobro izrađen maslac i promiješajte u jednoličnu smjesu
prorežite ohlađenu tortu, natopite tijesto mješavinom kakaa i ruma, namažite kremom i slijepite. ostavite dio kreme pa njome tanko omažite cijelu tortu
marcipan masu izradite sa prosijanim šećerom u prahu. tanko razvaljajte između dvije folije pa time obložite cijelu tortu pažljivo pritiskajući (ja sam preskoćio ovaj dio)
napravite ocaklinu od čokolade i presvucite njome cijelu tortu. mliječnu čokoladu rastopite pa po tamnoj ocaklini istisnite tanke linije. ukrasite orasima i ribanim komadićima čokolade.


dobar tek
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:10 pm

Stripy, je li recept provjeren? Vidiš naslov teme zubi

Hvala, zvuči fino, a meni marcipan nikako nije višak klopa
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:25 pm

ne čitaš pažljivo nono mlati

ja sam napisao orginalni tekst ali sam ujedno napisao kako sam izbacio marcipan jer mi se na samom početku čini suvišan. recept je iskušan (opet velim bez marcipana). to je jedna najboljih čokoladnih torti jer ako voliš čokoladu ona u ovoj torti dođe apsolutno do izražaja. torta je jaka ali opet se ponavljam nije onako silovna i jaka kako torte znaju biti. uostalom rekao sam nakojoj sam temperaturi pekao. svi koji su jeli rekli su da je odlična. znam da mi mogu povlađivati ali ipak ne živim mazohističnoj okolini koja će tražiti ponovno da se to napravi a da im se nije svidilo

e sad ti možeš probat i sa marcipanom pa mi kaži kako je bilo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:28 pm

stripi je napisao/la:
ne čitaš pažljivo nono mlati

ja sam napisao orginalni tekst ali sam ujedno napisao kako sam izbacio marcipan jer mi se na samom početku čini suvišan. recept je iskušan (opet velim bez marcipana). to je jedna najboljih čokoladnih torti jer ako voliš čokoladu ona u ovoj torti dođe apsolutno do izražaja. torta je jaka ali opet se ponavljam nije onako silovna i jaka kako torte znaju biti. uostalom rekao sam nakojoj sam temperaturi pekao. svi koji su jeli rekli su da je odlična. znam da mi mogu povlađivati ali ipak ne živim mazohističnoj okolini koja će tražiti ponovno da se to napravi a da im se nije svidilo

e sad ti možeš probat i sa marcipanom pa mi kaži kako je bilo.

oops :priznaje_grijeh_i_posipa_se_pepelom:

Sorry, fakat žurim jer uskoro moram dalje pa sam pročitala samo sastojke. Svakako ću isprobati kad je s garancijom, moji svi vole čokoladne torte lovely
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:29 pm

ma ne brini ja samo to iz milja
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 9:21 pm

i meni glazura zadaje glavobolje.
ja obično rastopim čokoladu i dodam malo ulja i miješam dok ne postane fina glatka smjesa, ali nekako mi je takva glazura preteška. je da dobro izgleda, ali nije mi baš naj naj.
svjetlo, idući put probat ću tvoj recept za glazuru.
jesi li možda probala raditi glazuru sa slatkim vrhnjem? vidjela sam u nekoliko recepata da se glazure tako rade, ali nisam probala, a ovaj tvoj recept zapravo me dosta podsjeća na te recepte jer mlijeko i maslac možda imaju istu funkciju kao i slatko vrhnje....
ali budući da češće pri ruci imam mlijeko i maslac, tvoj recept za glazuru mi je svakako jednostavniji i praktičniji. ides
uh, baš sam se raspisala. zubo
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 9:22 pm

stripi, dobro došao na temu! hug
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 9:54 pm

hvala, navuko sam se zbog blitve
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 11:35 pm

merkur je napisao/la:
sunce moje blitvasto zubo hug
vangla je kriva za sve.
znaš što flo, ako budeš opet htjela praviti savijaču, onda u smjesu naribaj dva krumpira. oni će pokupiti okus blitve.
a možeš i malo slaninice popržiti pa ubaciti u smjesu.
baš mi je žao da ti se nije svidjelo.
eto vidiš, male tajne velikih kuhara. pa i ta slaninica bi sigurno dobro došla.
imaš zadatak drugi put kad budeš pravila izvagati blitvu i reći točno za koliko kora ti je to... a ne vangla, a možda i vangla i po zubo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimečet svi 22, 2008 11:43 pm

svjetloisjena je napisao/la:
floridana je napisao/la:
tako i radim, ali mislim da treba nešto staviti na gornju koru jer je ona šupljikava i onda krema propada u nju pa ne može biti glatka. ili šta je ja više ravnam ona kupi mrvice sa te kore pa postane hrapava lood
ne uspjeva mi savršena glazura cry

Onda samo malo mlijeka. I gusto namaži. Kad radim veliku tortu, glaziram je s 30dag i više čokolade klopa Na tu masu stavim dobar komad putra od 2-3 dag, a može i više i žlicu do dvije mlijeka i miješam dok ne postane žitko, ne tekuće. Nije mi se nikad upilo osim kad sam stavila previše mlijeka i mislim jednom previše putra, a jednom sam nešto eksperimentirala s uljem zbog navodnog sjaja. Taj recept je jedna od zadnjih stvari što sam ih naučila od pokojne bake jer sam se prije užasno mučila na razne načine i svcašta mi je ispadalo - od zgrušane glazure do tekućine koja se upija u tijesto. Baka je pokazala - sasvim jednostavno i djeluje. klopa

Btw imam tortu od deset jaja na stolu, ali neće biti glazure jer ću je nafilati jagodama - po želji slavljenika lovely ljubi klopa
mislim da se na zadnju koru namaže tanki sloj marmelade koja popuni rupice u tijestu. u zadnje vrijeme čak stavljam rastopljenu mliječnu čokoladu (isključivo dorinu) jer nije prežestoka.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimepet svi 23, 2008 12:41 am

floridana je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
floridana je napisao/la:
tako i radim, ali mislim da treba nešto staviti na gornju koru jer je ona šupljikava i onda krema propada u nju pa ne može biti glatka. ili šta je ja više ravnam ona kupi mrvice sa te kore pa postane hrapava lood
ne uspjeva mi savršena glazura cry

Onda samo malo mlijeka. I gusto namaži. Kad radim veliku tortu, glaziram je s 30dag i više čokolade klopa Na tu masu stavim dobar komad putra od 2-3 dag, a može i više i žlicu do dvije mlijeka i miješam dok ne postane žitko, ne tekuće. Nije mi se nikad upilo osim kad sam stavila previše mlijeka i mislim jednom previše putra, a jednom sam nešto eksperimentirala s uljem zbog navodnog sjaja. Taj recept je jedna od zadnjih stvari što sam ih naučila od pokojne bake jer sam se prije užasno mučila na razne načine i svcašta mi je ispadalo - od zgrušane glazure do tekućine koja se upija u tijesto. Baka je pokazala - sasvim jednostavno i djeluje. klopa

Btw imam tortu od deset jaja na stolu, ali neće biti glazure jer ću je nafilati jagodama - po želji slavljenika lovely ljubi klopa
mislim da se na zadnju koru namaže tanki sloj marmelade koja popuni rupice u tijestu. u zadnje vrijeme čak stavljam rastopljenu mliječnu čokoladu (isključivo dorinu) jer nije prežestoka.

Meni se marmelada umiješa u čokoladu (glazura mi je dosta gusta) zato to ne radim. A mliječnu čokoladu je teško rastopiti bez da se naprave one grudice karameliziranog šećera ili čega već, bolje dodati mlijeko u onu za kuhanje. :)
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimeuto svi 27, 2008 9:00 pm

evo nešto sasvim drugo

mesni kolač s lukom (izvor: časopis "dobar tek" kolovoz-rujan 2001)

Sastojci:
500 g luka
1 žlica ulja
1 žličica iglica ružmarina
1 češanj češnjaka
1 žličica zelenog papra u zrnu
600 g miješanog mljevenog mesa
1 jaje
80 g krušnih mrvica
2 žlice senfa
sol i malo slatke mljevene paprike
2 grančice peršina
2-3 trokuta topljenog sira
100 g ukiseljenih feferona
ukiseljene biserne lučice za ukras
papir za lim

Priprema:
oguljeni luk narezati vrlo tanko i sitno, a iglice ružmarina grubo nasjeckati. zgnječiti oguljeni češnjak. u tavi na vrućem ulju staklasto popržiti luk, dodati mu ružmarin i češnjak pa sve zajedno hitro popržiti. potom odmaknuti sa vatre i ohladiti. u posebnoj posudi pomiješati mljeveno meso s ohlađenim lukom, zgnječenim zrnima zelenog papra, jajetom, krušnim mrvicama i senfom. smjesu začiniti solju i mljevenom paprikom te dodati pola sjeckanog peršina.

Postupak:
pečnicu ugrijati na 200 . od mesne mase rukama oblikovati okrugli kolač. položiti ga nalim obložen papirom pa na površini, uokolo i u sredini, utisnuti plitke udubine. u njih položiti komadiće topljenog sira pa mesni kolač ispeči u već toploj pečnici za oko 25 minuta. načupati listiće peršina za ukras. deset minuta prije nego kolač bude pečen obložiti ga listićima peršina, bisernim lučicama i feferonima. gotovo jelo poslužuje se narezano na prikladne komade.

jelo super, onako osvježavajuće mada treba po meni smanjiti ružmarin jer je intezivan pa da ne preuzme previše. umjesto topljenog može se staviti isir trapist (ili slično) ali ga treba prekrit mesom kako se nebi previše osušio
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimesri svi 28, 2008 10:50 am

Ja bih taj sir ugurala u sredinu omotala ga mesom da ne iscuri možda eventualno dodati kuhana jaja i šunke.....joj ogladnih klopa
brinu me oni ukiseljeni feferoni....hm.... confused
A i prilog me brine, možda pečeni krumpir iz rerne misli
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimesri svi 28, 2008 11:07 am

pire krompir

nemoj da te brinu ukiseljeni feferoni, nek se brine onaj koji zagrize

jedino je nezgodno ako te feferone jede onaj koji će voditi ljubav s tobom affraid

lolcina lol
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimesri svi 28, 2008 11:22 am

uz to bi super išao mix pečenog mladog krumpira, mrkve, tikvica, šampinjona i zelena salata klopa
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitimesri svi 28, 2008 2:24 pm

merkurica je napisao/la:
uz to bi super išao mix pečenog mladog krumpira, mrkve, tikvica, šampinjona i zelena salata klopa

koliko ti imaš kila
lolcina

no sviđa mi se tvoja kombinacija lovely
[Vrh] Go down
Sponsored content





Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Provjereni recepti :zubo:   Provjereni recepti :zubo: - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Provjereni recepti :zubo:
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Recepti :D razno raznii

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Gastronomija-
Forum(o)Bir: