Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 The Matrix

Go down 
+23
Berny_Sinara
Flamezar
grivion
kety6
fastforward
Blizzard
Legionar
Cico
Absynthia
Jaykof
gothic45
Sigmund Freud
Neo
TAy
kayser
Rain
mewithoutYou
malenaivi
Svjetloisjena
Tutankhamon
Alpha
zvezda
razzor123
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 31
Registration date : 26.11.2009

The Matrix - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:14 am

A sta cemo prenjeti drugim generacijam rat, kaos, razaranje.
Jer u ovome svijetu mogu samo najjaci uspijeti a mi to nismo mi moramo raditi za pisljivih 5 k kuna i to ako dobijes placu.
I onda shvatis da ti tih 5 k kuna bude jedva da ti pokrije rezije i hranu.
Ljepo nasljedstvo ostavljamo za sobom
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:18 am

Ocito nismo dovoljno dobri u tome sto radimo jer da jesmo onda bi fino taj rat, kaos i razaranje doveli do perfekcije nakon koje se vise ne bi morali brinuti sto ostavljamo novim generacijama jer ih vise ne bi ni bilo :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

The Matrix - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:19 am

E, vidiš... većinom ništa ne stvaramo niti se trudimo stvarati! Živimo iz dana u dan bez planova, ciljeva, želja i težnji za koje mislimo da se mogu ostvariti, a koje bi bile korisne i zajednici i pojedincu.
Ako počnemo graditi, prestat ćemo rušiti. Ne možemo niti graditi niti rušiti, ili jedno ili drugo. Iz kaosa u red i obrnuto. Ja se nadam da će tome jednom doći kraj conf1

Ne, Alpha, to čak pokazuje da nismo sposobni niti se izgraditi niti uništiti do kraja. To je zato što smo ljudi, s vrlinama i manama. Savršeno smo nesavršeni... tako da smo zapeli ovdje conf1

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; čet sij 28, 2010 1:22 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

The Matrix - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:21 am

Ali kako potaknuti ljude da se malo aktiviraju i pokušaju napraviti svijet boljim? Gotovo svi su presebični i misle samo na sebe, a za ostale ih nije briga...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:22 am

Legi...veceras sam napisala nekolicinu postova na Misteijama. Mozda si i skuzio. Enivej, uglavnom se zezam...cini mi se da to bas nisi skuzio pa eto da naglasim...

Laku noc sada...idem vidjeti sto nudi alternativna realnost...mozda neku novu matricu... The Matrix - Page 7 391239

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

The Matrix - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:23 am

Skužih da se zezaš, ali i dalje, baš mi paše odgovarati ti jer postoje oni koji misle kao ti :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 31
Registration date : 26.11.2009

The Matrix - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 7 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:27 am

Slazem se sa Legionarom ali gledaj mi li ljudi nasa vrsta smo tako destruktivni mi bi vlastitog oca za profit prodali.
Sto vise gledam nas obijektivno to sve vise i vise shvacam zasto su u zvijezdanim stazama napravili onoga Quark i njegovu vrstu.
Ali nazalost oni nisu izmisljeni oni su u stvari proekcije nase duse.
Male ruzne i do boga tuzne.
Bez cilja evo neka mi se na forumu javi osoba koja nebi htijela imati 1 miljon kuna eura nije niti bitno ali svi bi to htijeli i opet nam nebi bilo dosta.
Pohlepa je vijecna.
The Matrix - Page 7 BDD_Greed1
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

The Matrix - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 7 Icon_minitimesub vel 06, 2010 12:08 pm

Dragony je napisao/la:
Ali kako potaknuti ljude da se malo aktiviraju i pokušaju napraviti svijet boljim? Gotovo svi su presebični i misle samo na sebe, a za ostale ih nije briga...

A oni koju nisu presebični i misle na druge obično bivaju iskorišteni i tako u krug.
[Vrh] Go down
Sponsored content





The Matrix - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
The Matrix
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Matrix igre
» Koliko Je Facebook Matrix
» Misao kao Bog,stvarnost kao matrix

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: