Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 The Matrix

Go down 
+23
Berny_Sinara
Flamezar
grivion
kety6
fastforward
Blizzard
Legionar
Cico
Absynthia
Jaykof
gothic45
Sigmund Freud
Neo
TAy
kayser
Rain
mewithoutYou
malenaivi
Svjetloisjena
Tutankhamon
Alpha
zvezda
razzor123
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
mewithoutYou
Višestanični organizam
mewithoutYou


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 91
Age : 38
Registration date : 28.12.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 2:01 pm

pa...evo kako ja shvaćam univerzalnu ljubav:

Kada mi je umrla jedna osoba s kojom sam bio jako blizak i nakon što se cijela ta oluja oko njene smrti utišala shvatio sam da ne osjećam ništa. Tj. osjećam nekakav spokoj, mir i tišinu unutar sebe.

mislim da to istočnjaci nazivaju pljesak jedne ruke ili tako nekako (ispravite me ako se varam)...smirujuća tišina...osjećaj da je jaaako puno stvari u životu potpuno NEBITNO.
tričarije tipa kakav auto voziš, koliku kuću imaš i slične gluposti.
I shvatio sam da je najvažnije imati častan i ok život. Biti okružen ljudima koji te vole i podržavaju. Bez bolesnih ambicija, bez gaženja drugih ljudi - puno prirodnije nego što to izgleda danas.

I što je najvažnije - biti spreman umrijeti svakog trenutka, znajući da si imao dobar i častan život i da te iza magle i oluje smrti čeka jedan puno veći i stvarniji svijet od ovog.
Popiti crvenu pilulu bez straha, jer si shvatio iluziju i vrijeme je da kreneš dalje whee

To je za mene taj osjećaj univerzlne ljubavi
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:09 pm

mewithoutYou je napisao/la:
pa...evo kako ja shvaćam univerzalnu ljubav:

Kada mi je umrla jedna osoba s kojom sam bio jako blizak i nakon što se cijela ta oluja oko njene smrti utišala shvatio sam da ne osjećam ništa. Tj. osjećam nekakav spokoj, mir i tišinu unutar sebe.

mislim da to istočnjaci nazivaju pljesak jedne ruke ili tako nekako (ispravite me ako se varam)...smirujuća tišina...osjećaj da je jaaako puno stvari u životu potpuno NEBITNO.
tričarije tipa kakav auto voziš, koliku kuću imaš i slične gluposti.
I shvatio sam da je najvažnije imati častan i ok život. Biti okružen ljudima koji te vole i podržavaju. Bez bolesnih ambicija, bez gaženja drugih ljudi - puno prirodnije nego što to izgleda danas.

I što je najvažnije - biti spreman umrijeti svakog trenutka, znajući da si imao dobar i častan život i da te iza magle i oluje smrti čeka jedan puno veći i stvarniji svijet od ovog.
Popiti crvenu pilulu bez straha, jer si shvatio iluziju i vrijeme je da kreneš dalje whee

To je za mene taj osjećaj univerzlne ljubavi

Slažem se da je u ovome svijetu previše sporednih gluposti za koje imam dojam da nisu tu slučajno ili "spletom okolnosti"...imam dojam kao da neki skriveni manipulator jasno zna što želi i to i provodi među ljude...neke pute vrlo jasnop osjetim da nešto nije uredu i prirodno sa mnogim stvarima oko nas (pogotovo u gradu) ali me top brzo prođe..ipak,znam da taj osjećaj nije bio lažan
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:41 pm

mewithoutYou je napisao/la:
pa...evo kako ja shvaćam univerzalnu ljubav:

Kada mi je umrla jedna osoba s kojom sam bio jako blizak i nakon što se cijela ta oluja oko njene smrti utišala shvatio sam da ne osjećam ništa. Tj. osjećam nekakav spokoj, mir i tišinu unutar sebe.

mislim da to istočnjaci nazivaju pljesak jedne ruke ili tako nekako (ispravite me ako se varam)...smirujuća tišina...osjećaj da je jaaako puno stvari u životu potpuno NEBITNO.
tričarije tipa kakav auto voziš, koliku kuću imaš i slične gluposti.
I shvatio sam da je najvažnije imati častan i ok život. Biti okružen ljudima koji te vole i podržavaju. Bez bolesnih ambicija, bez gaženja drugih ljudi - puno prirodnije nego što to izgleda danas.

I što je najvažnije - biti spreman umrijeti svakog trenutka, znajući da si imao dobar i častan život i da te iza magle i oluje smrti čeka jedan puno veći i stvarniji svijet od ovog.
Popiti crvenu pilulu bez straha, jer si shvatio iluziju i vrijeme je da kreneš dalje whee

To je za mene taj osjećaj univerzlne ljubavi


Nazalost i sama sam imala slicnu situaciju...i nasla se u istom stanju duha kao i ti...tako da te kuzim...
Dijelim tvoje gornje razmisljanje...dapace, to stanje duha upravo jeste nesto cemu sam tezila jer mi se cini kao korak naprijed, korak dalje...
Ono sto mene zanima jeste druga perspektiva...jer stvari u kojima se nalazis gledas iz svoje perspektive koja ovisi o puno cimbenika...ipak taj pogled ne mora biti tocan...mislim da ces se sloziti s time...
Ipak, iako se moj trenutni pogled na svijet meni, za sada, cini prilicno na pravom putu ja zapravo nisam sigurna sto taj put zapravo jeste...zato pokusavam sagledati druge perspektive...naucila sam da je to nacin na koji mogu uciti...ako prihvatim ono u cemu se nalazim kao apsolutno i ako vise nema potrage onda sam opet stala...
Nadam se da sam uspjela objasnit sto mislim...
I zato...analizirajmo dalje :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimesri sij 23, 2008 6:20 pm

Meni je zao (u retkim slucajevima, istina, a ovo je jedan od njih) sto cesto ne mogu objasniti svoje misaone procese, analize, indukcije, dedukcije, isl.
...jer ih najcesce i nema...
Kod mene je to precesto intuicija...
...i meni odgovara tako... :) *
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Age : 38
Location : Somewhere on the ice
Registration date : 03.12.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimečet sij 24, 2008 12:40 am

savjetovao bih vam svima da bacite pogled na filmic koji se zove ZEITGEIST.

http://zeitgeistmovie.com/

i naravno da kazete sto mislite
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimečet sij 24, 2008 12:52 am

zvezda je napisao/la:
Meni je zao (u retkim slucajevima, istina, a ovo je jedan od njih) sto cesto ne mogu objasniti svoje misaone procese, analize, indukcije, dedukcije, isl.
...jer ih najcesce i nema...
Kod mene je to precesto intuicija...
...i meni odgovara tako... :) *


Svima je ponekad tako ljubi ...ni ja se ponekad (cak cesto) ne uspjevam objasnit...ali onda iz dva-tri-cetiri posta nekako se dobije slika...pa se opet kotrljamo dalje :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimečet sij 24, 2008 1:13 am

kayser je napisao/la:
savjetovao bih vam svima da bacite pogled na filmic koji se zove ZEITGEIST.

http://zeitgeistmovie.com/

i naravno da kazete sto mislite

Welcome Kayser :)

Filmic sam isla pogledati al mi komp malo spor, a film traje vise od sat vremena...budem probala s drugog kompa...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
mewithoutYou
Višestanični organizam
mewithoutYou


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 91
Age : 38
Registration date : 28.12.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimened sij 27, 2008 2:52 pm

film je stvarno na mjestu. mudri

čak i da je samo djelić informacija u njemu točan - dovoljno je da se zamislite shock misli
[Vrh] Go down
TAy
Višestanični organizam



Male
Gemini Horse
Broj postova : 43
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimesub vel 02, 2008 11:02 pm

Zar to netko pitao, kako da izađe iz "kletke"? 1. korak: dopusti svojoj mašti da prihvati i zamisli i ono nezamislivo.
2. korak: ako tvoja mašta ipak želi granice a ima netko od koga mašta je bez granica, slušaj ga šta ima za reči, i nemoj odmah pomisliti , to ne može da bude.
3. korak: pitaj sebe šta je tvoja "kletka"
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 1:43 am

Onda...ima li kakvih novih razmisljanja na ovu temu? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimesri kol 06, 2008 1:11 pm

onda je jedan moj frend cugnul crevnu tabletu,jer se može penjati po ravnom glatkom zidu dugo koliko želi
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 3:21 pm

i ne samo to
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 10:41 pm

Alpha, slijedeći put dodaj "pametnih" ili nešto slično uz razmišljanja roll
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 10:52 pm

lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 11:52 pm

hmm...

manipulirani jesmo , od strane medija ponajvise, mediji su manipulirani od strane NEKOG TAMO :D

e sad, i okolina utjece na nas jer su svi izmanipulirani...pa kako se boriti protiv toga ako nekome pokusas objasniti da ovo stanje stvari i stil zivota u gradovima, i moda, i trendovi nisu prirodan proces stvari, vec odreden s necije strane, a onda te ČAK I OKOLINA proglasi ludim...

hmm...čini se da ljudi koji ne žele "vidjeti" djeluju u korist manipulatorima, tj. oni OBAVLJAJU NJIHOV POSAO, ljudi si međusobno učvršćuju stavove koje su stekli od strane manipulatora.

po meni, čisti primjer toga je religija, koja bez podrške naših roditelja i ostalih koji su je na nas prenijeli kao malene ljude nebi imala efekta...

pa tko bi povjerovao u takve izmišljotine(osim ako nije uveden u to ko klinac dok jos nije imao moć prosuđivanja zdravim razumom i svojim stavom)
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:55 am

ah nevjernice !! za pokoru procitat 50 postova na podforumu Duhovnost lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimečet kol 21, 2008 10:44 am

Sigmund Freud je napisao/la:
ah nevjernice !! za pokoru procitat 50 postova na podforumu Duhovnost lol

lolcina lol

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimečet kol 21, 2008 11:04 am

Ako je netko brisao postove ovdje, bila bih zahvalna da je izbrisao i ovaj moj gore koji izvan konteksta zvuči idiotski . Pa ako obriše onaj gore neka obriše i ovaj ovdje evil
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimečet kol 21, 2008 11:16 am

S&S...ako mislis na ovaj svoj post gdje kazes "pametnih" onda se to odnosi na moj zadnji post na predhodnoj stranici. Nista nije brisano koliko znam....

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimečet kol 21, 2008 11:21 am

Ispričavam se oops

Jedino mi nije jasno kako su mi promakla ona dva posta između, obično se vratim i kvotam ako mi se to dogodi misli
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimepon stu 03, 2008 12:11 am

I sam sam cesto razmisljao o ovoj temi.
Zna li itko koja je prava istina?
Da li se danasnji svijet svodi na to da neki ''stari bogatas'' kontrolira sve na ovom svijetu i usađuje nam lazne paranoje i istine te lazna pitanja i odgovore da nam zamuti razum.
Nitko ne zna sto se tocno događa, jer svatko ima svoju verziju istine, ali koja je prava?
Tako ja percipiram ovaj nas ''Matrix''.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 12:49 am

Nema "prave".
Postoji samo ona koja je TEBI prava, a do nje moras doci sam...
Da prava postoji i da ti je sve neko i isprica, to ti ne bi nista vredelo...
Svako ima svoj put... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 12:57 am

Ak smo u Matrici ko u matrixu, kak je onda moguće da dobijemo sidu O.o ?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 12:59 am

Jaykoq je napisao/la:
Ak smo u Matrici ko u matrixu, kak je onda moguće da dobijemo sidu O.o ?

Kako to misliš? Ako si gledao film, jasno je da je na taj način sve moguće.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 1:19 am

Zatvori oči i zamisli da jedeš limun...
Osećaš li pljuvačku u ustima?...
Treba li ti bukvalniji primer da je stvarnost vrlo relativna stvar?...*

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Sponsored content





The Matrix - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
The Matrix
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Matrix igre
» Koliko Je Facebook Matrix
» Misao kao Bog,stvarnost kao matrix

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: