Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Depilacija, epilacija, brijanje...

Go down 
+28
Green
Athena
milan
Collector604
Fantom
gothic45
josip21
Michael Wittmann
Legionar
Gea
malenaivi
Galileo Galilei
Tutankhamon
None
Stripy
meli
Nefertiti
Alpha
vladimir
B&W
Tallina
Merkurica
floridana
urbanaaa
Aleksandar Veliki
malena
Svjetloisjena
zmija
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 8:25 pm

Citat :
@Athena...koji konkretan post ides

miga
Barem sam konkretna na temama, koje čupaju sam korijen problema. :P
Da se sad opet uključim u srž same teme. Pitam se kako većina žena rješava problem bikini područja i pazuha.
Osobno, mislim da je depiliranje navedenih područja prilično zahtjevno.
Da li to prepuštate iskusnim rukama kozmetičarke koja sredi problem sa voskom, britvicom ili nečim trećim? misli

Osobno koristim trimmer, koji ne čupa dlake sa korijenom, a ponekad odem kozmetičarki, koja to riješi voskom pa malo duže traje.
Jednostavno, epilacija osjetljivog područja je naprosto prebolna i ne smatram se dovoljno vještom da to sama riješim.

Što se tiče bikini područja, osobno mi brazilska depilacija (potpuno skidanje dlaka) nije privlačna, kao niti buseni divlje, tamne trave. zubi
Recimo da preferiram neku zlatnu sredinu, ali varijante su čisto stvar osobnih preferencija.

@Fantome, radije se ostavi offtopica/domaćinskih poslova i uloge žene u njima te se fokusiraj na samu temu.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimesri sij 12, 2011 11:28 am

Ako je rijec o manjem dijelu prepona onda to pocupam epilatorom ali za brazilianu idem kozmeticarki :)
Ni ja ne volim zarasle grmove iz kojih, prije priblizavanja, moras dimom i vatrom istjerivat zmije i sitnu divljac.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimepet lip 17, 2011 1:26 pm

Evo opet ljeta...jel jos tko isprobao depilaciju secerom od prosle godine? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimepet stu 04, 2011 12:31 pm

Ja još nisam probala epilaciju šećerom. :)

Ovako, imam konkretno i praktično pitanje. zubi
Inače, već koju godinu koristim Phillipsov bikini trimmer, koji se puni na struju, poput mobitela i nakon toga se koristi.
Uglavnom, danas sam ga napunila i uopće ne reagira. -.-
Uopće ne znam je li izgorio ili mu se nešto treće dogodilo.

Da li da ga odmah bacim u smeće, jer mu nema spasa ili...? :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimepet stu 04, 2011 12:59 pm

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Tom+Jones

lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina

joj nekadašnje mode zubi
Šta je danas moderno, ovaki čupavci ili obrijanci poput ronalda?

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimepet stu 04, 2011 1:14 pm

Athena, nemoj to baciti još. Ako želiš ja dođem obavit servis i radit če sigurno. Imam ruke za takve stvari :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimepet stu 04, 2011 3:01 pm

Nisam bacila, trimmer je proradio. whee
Prvo sam ga isključila iz struje i dobro očetkala prašinu i utore četkicom, onda sam stavila punjač u drugu utičnicu.
Prethodno je ispalo da je napunjen (preko 8 sati), a ne radi iz nekog razloga scratch, a nakon par minuta punjenja na drugoj utičnici, odmah se reanimirao. :)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimeuto svi 14, 2013 10:17 pm

Da malo osvježim temu. miga

Je li netko isprobao depilaciju šećernom pastom/egipatsku depliaciju i kakvi su dojmovi?
Ja sam upravo nabavila Isis šećernu pastu i danas isprobala skidanje sa trakicama. Zadovoljna sam, jer nije previše bolno, a čini se da čupa i folikul dlake.
S druge strane, gledala sam upute prema kojima se šećerna pasta uopće ne treba uklanjati trakicama, već se sve povlači rukom.

https://www.youtube.com/watch?v=fWU56wl5hm0

Možda je stvar prakse, ali meni to uopće nije uspjelo. scratch Zamjerka je i da se pasta dosta brzo potroši. Inače se nadam da će rezultati biti malo dugotrajniji.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimečet lis 03, 2013 12:17 pm

I da li je dugotrajnije? :S
Mislim ja se ne mogu natjerati da tako nešto probam.. kad uključim epilator minimalno pola sata cvilim i psihički se pripremam da ga stavim uz nogu i onda psujem u sebi sljedećih pola sata da što mi je to trebalo. bag 

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimečet lis 03, 2013 3:24 pm

Gea je napisao/la:
I da li je dugotrajnije? :S  
Dugotrajnije je, recimo da prođe više od dva tjedna prije izbijanja novih vidljivijih dlaka i one rastu polagano.
Individualno je koliko često nekome izbijaju dlake, ali dugotrajniji je rezultat od tretmana običnom depliacijskom kremom ili britvicom.

Manje je bolno od voska, rezultat je dosta dobar, ali sa šećerom se napravi dosta nereda i u pakiranjima bude premalo paste.
Iz tog razloga sam sada počela koristiti pjenu i britvicu, jer mi je najjednostavnije. Nakon tretmana nema uraštenih dlaka i fleka po koži, ali veliki nedostatak je kratkoročni rezultat, kod mene potraje svega 2-3 dana.

Trajnije skidanje dlaka laserom (može se kupiti i za kućnu radinost), čini mi se jako dobrim potencijalnim izborom u budućnosti.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimečet lis 03, 2013 3:43 pm

Meni je depilacija egipatskom pastom savršena. Em manje boli, em je koža glađa, em dlačice nekako sporije rastu. Imam visok prag boli, tako da mi je odlazak kod kozmetičkarke i više nego ugodan. Odmorim se, i izađem glatka.

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimečet lis 03, 2013 9:47 pm

Meni u biti ne rastu brzo dlake .. veći mi je problem one crvene pikice koje iskoče nakon tih bolnijih postupaka tako da sam i ja većinom na najobićnijoj pjeni i britvici.. osim kad dođe ljeto onda smo na nečem bolnijem i dugotrajnijem zubi 

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimepon sij 20, 2014 4:12 pm

Jel tko zadnje vrijeme probao lasersku epilaciju? Kažem "zadnje vrijeme" jer znam za neke koji su to radili prije par godina kad se kao počelo širit po tržištu i bilo raznih (ne)uspješnosti pa čak i opeklina.
Sad je to navodno dosta uznapredovalo pa....

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimepon sij 20, 2014 4:57 pm

Jesam ja,malo sam se osisao... zubo 

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Burak-ozcivit-caliku%C5%9Fu-dizisinde-121457-26062013020826
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimeuto sij 21, 2014 11:09 am

O čemu ti pričaš, bokte?  suspect 

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimeuto sij 21, 2014 6:01 pm

O odklanjanju "suvisnih" Bogom datih dlaka,bas u skladu sa gore navedenom temom.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimeuto sij 21, 2014 6:18 pm

Tema je (d)epilacija. I kakve veze ima lik na slici s time. Ma nebitno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitimeuto sij 21, 2014 6:25 pm

Bitno je da se nas dvoje razumijemo. ides 

Ove gore navedene gluposti su vec izasle iz mode i stare vrijednosti su ponovo u modi... hug
[Vrh] Go down
Sponsored content





Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Depilacija, epilacija, brijanje...
[Vrh] 
Stranica 11 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» BRIJANJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: