Početna stranicaPortalFAQPretra¾nikRegistracijaLogin

Share | 

Anšeli

Prethodna tema Sljedeęa tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake
Broj postova : 976
Registration date : 18.06.2015

PostajNaslov: Re: Anšeli   čet pro 24, 2015 10:31 pm

primitive101 je napisao/la:
ae definisi ti tog tvog monoteistickog Boga,kakve kvalitete ima i kakav je odnose tebe prema njemu,rjeci su zajebana stvar ;)

Ti mislis da u ljudima ima nesto vrijedno,al sve ljudsko je bukvalno magla u odnosu na tu energiju iznad astrala kolko je ona fundamentalna i tvrda,utemeljena u transcendenciji.Emocije su samo jedan od pet karmickih agregata koji se vrte oko temelja UMa/Volje,a Ljubav andjela je nesto potpuno drugacije nego ljubav ljudi (sto je zapravo ljubav tog shugavog astralnog polja).Tako da,jebena situacija.Da bi preso abis moras odbacit to polje potpuno,i predati se necemu sto nikad do sad nisi vidio u tako cistom stanju,zasta treba imat muda,a taj dio te cjelo vrijeme gleda i smije se ;) Samom sebi se smije ;)

I nebitan je tu Bog,nego ko si ti...ak neki Bog il bice ista valja,ono te postuje ;)
Ukratko smatram ga najsavrsenijim,najkompletnijim i najuzivsenijim bicem u okviru celokupnog postojanja,koji sve vidi,sve cuje i sve zna a osnovni motiv mu je slobodna volja,pravednost i plemenitost svih zivih bica,bilo kakve zivotne forme u svim oblicima i nivoima postojanja.Ja ga licno dozivljavam kao Kreatora-Tvorca-Stvoritelja,iliti Bog. A Hrist je njegov sin-posrednik koji treba da bude zvezda vodilja-lider-da vodi celokupne Humanoidne-ljudske-zivotne forme u ovom nasem fizickom Svemiru-obliku postojanja-Dimenziji.Nisi mi rekao Primitive ko je taj takozvani KRALJ?Slicno i ja mislim u vezi Hrista na ono sto si ti sada naveo,previse su tu neke religijske-crkvene institucije izokrenule,izvrnule,izvitoperile sliku Hrista,tokom vremena, za svoje potrebe i INTERESE nazalost.

Zadnja promjena: Mediterano Blanco; čet pro 24, 2015 10:40 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1650
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Anšeli   čet pro 24, 2015 10:34 pm

Kralj je to manipulacijsko polje o kojemu pričamo. Isus ga u bibliji naziva "knezom ovoga svijeta"
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Anšeli   čet pro 24, 2015 10:41 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Kralj je to manipulacijsko polje o kojemu pričamo. Isus ga u bibliji naziva "knezom ovoga svijeta"
Aha,razumeo sam Novuse. ;) .
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1714
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Anšeli   čet pro 24, 2015 11:36 pm

Da,dobro zbori Novus.E sad,ako je to polje tako mocno,i ako je cak i Isus imo frku sa njim,mosh mislit kolko su ljudi imali sanse da ocuvaju Isusove Mostove u cistoj formi,da ne pricamo ako je neko medju ljudima na bitnijim crkvenim pozicijama radio u dosluhu sa tim poljem,i minirao sve kvalitetne pokusaje ljudi da prenesu Isusovu Dharmu.

Ok,sve je to ljepo sto pricas,sto bi Englezi rekli cute.Al ak postoji nesto nerodjeno,onda to nesto nema kreatora,a mene iskreno zabolje tuki za kreirane stvari,makar to bio cjeli ovaj Univerzum.

Ne znam sta da ti kazem,cinis mi se dosta dualan.Nek je sve to tako sto kazes o Hristu,dal se ta tvoja prica poklapa sa nekim ovim mojim opisima Stvarnosti? Iako ne pricah o Stvarnosti nego o nekakvim razinama i manifestacijama iste.

A i strah me pitati jel mislis da jedino Isus moze da Probudi nekoga...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Anšeli   čet pro 24, 2015 11:54 pm

Da,dobro zbori Novus.E sad,ako je to polje tako mocno,i ako je cak i Isus imo frku sa njim,mosh mislit kolko su ljudi imali sanse da ocuvaju Isusove Mostove u cistoj formi,da ne pricamo ako je neko medju ljudima na bitnijim crkvenim pozicijama radio u dosluhu sa tim poljem,i minirao sve kvalitetne pokusaje ljudi da prenesu Isusovu Dharmu.

Ok,sve je to ljepo sto pricas,sto bi Englezi rekli cute.Al ak postoji nesto nerodjeno,onda to nesto nema kreatora,a mene iskreno zabolje tuki za kreirane stvari,makar to bio cjeli ovaj Univerzum.

Ne znam sta da ti kazem,cinis mi se dosta dualan.Nek je sve to tako sto kazes o Hristu,dal se ta tvoja prica poklapa sa nekim ovim mojim opisima Stvarnosti? Iako ne pricah o Stvarnosti nego o nekakvim razinama i manifestacijama iste.

A i strah me pitati jel mislis da jedino Isus moze da Probudi nekoga...
Lepo pitanje Primitive,inteligentno,filozofsko i dubokumno,iskreno cu ti reci,da nije bilo neke moje metafizicke povezanosti sa Hristom i njegovu spoznaju u sebi,verovatno bi davno propao pod uticajem MANIPULACIJE I GLOBALIZACIJE,odnosno pao u DEPRESIJU i BEZMISLU. Ovako se nekako jos uvek drzim,ne dam se i borim u sebi,sa celokupnim stanjem stvari u danasnjem vremenu i svetu.Dok su neki drugi,koji su u pocetku imali mnogo vise beneficija u svakom pogledu od mene,podpali pod uticaj MAINSTREAM MANPULACIJE i GLOBALIZACIJE a obecavali su kao osobe,odnosno imali velikih potencijala,ali izgleda im je nesto falilo od starta,pa su otisli nazalost izgleda u nepovratnom smeru,odnosno Hrist mi daje neku snagu da prebrodim sve danasnje nedace,koji su svakim danom sve gore,sve mucnije i sve teze,odnosno da nastavljam dalje,odnosno da se borim.Naravucenije,mislim da JEDINO HRIST MOZE DA PROBUDI NA NEKI NACIN KOMPLETNO,TOTALNO I APSOLUTNO GENERALNO NAS- LJUDSKU VRSTU-COVECANSTVO NA PLANETI ZEMLJI-OVOM NASEM SVETU.Verovatno i ne samo nas ovde na planeti Zemlji,vec i celokupnu Humanoidnu-ljudsku-zivotnu formu sirom naseg Fizickog Svemira.Moguce je da su se vec neke Humanoidne-ljudske-vanzemaljske civilizacije,negde u bespucima Svemira, generalno probudile,spoznale sve u cistom,aspolutnom i totalnom obliku-stanju SVESTI-UMA-SPOZNAJE i da su skoro zavrislji svoju svrhu,smisao i cilj u ovom nasem Fizickom obliku postojanja i krenuli u pomaganju drugih Humanoidnih-ljudskih-zivotnih oblika sirom Svemiru,da se probude i spoznaju PRAVU ISTINU U CELOKUPNOM FUNKCIONISANJU SVEGA.Odnosno verujem da je resenje osim Hrista,koje prvo resnje,postoji drugo,mnogo manje zahtevno resenje a to je da ostvarimo zvanican,globalan i direktan PRVI KONTAKT sa Humanoidnom-ljudskom-vanzemaljskom civilizacijom,posto cvrsto verujem da se Ljudska vrsta razvila na mnogim mestima-nebeskim telima sirom Svemira,osim ovde na Zemlji. ;) .
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat

PostajNaslov: Re: Anšeli   pet pro 25, 2015 12:03 am

Sto je bitno za Budjenje pojedinca napraviti kontakt sa tim vanzemaljcima???

Sto se tice toga "jedino Hrist", to sto je tebi Andjeo poceo graditi Most preko forme Hrista u astralu,mozda znaci nesto drugo? Andjeo to moze odraditi preko bilo kakve forme,al isto tako i Kralj moze stvoriti bilo koju formu u astralu (il bilo koji bolji astralni Mag),a ako Stvarnost ultimativna nema formu,kako ces ti znati iskoristiti taj Most i nestati u toj ne-formi?

Ako uspijes preko tog "tvog" Hrista,super,al poslje ces mozda Vidjet o cem se zapravo tu radilo...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Anšeli   pet pro 25, 2015 12:10 am

Sto je bitno za Budjenje pojedinca napraviti kontakt sa tim vanzemaljcima???

Sto se tice toga "jedino Hrist", to sto je tebi Andjeo poceo graditi Most preko forme Hrista u astralu,mozda znaci nesto drugo? Andjeo to moze odraditi preko bilo kakve forme,al isto tako i Kralj moze stvoriti bilo koju formu u astralu (il bilo koji bolji astralni Mag),a ako Stvarnost ultimativna nema formu,kako ces ti znati iskoristiti taj Most i nestati u toj ne-formi?

Ako uspijes preko tog "tvog" Hrista,super,al poslje ces mozda Vidjet o cem se zapravo tu radilo...
Lepa pitanja Primitive,ne znam,verovatno pomocu vere u sebe,moje postojanje i moju licnost-odlucnost-dostojanstvo.Mislis da Andjeo u meni na neki nacin pomaze da izgradim i predjem MOST?Sto se tice Humanoidnih-ljudskih-vanzemaljskih civilizacija,pa najlgocinije bi bilo kroz podele njihovih iskustava-informacija,naravno pod uslovom da su vec izgradili,odnosno da imaju realizovan TEMELJ UMA-STANJA SVESTI-SPOZNAJE,kao sto bi rekao Novus.  ;) . Ako uspem preko Hrista da predjem MOST,sto posto cu videti PRAVU,KOMPLETNU I ISKONSKU ISTINU o SVEMU a mozda cu se i prevariti,ako budem uspeo u tom CELOKUPNOM VELICANSTVENO,KRUCIJALNOM I GRANDIOZNOM PODUHVATU,mada cisto sumnjam da cu se prevariti,ako kojim slucajem budem uspeo da predjem MOST,videcemo sta ce se desiti,vreme ce na kraju pokazati,sto bi se metaforicno reklo. ;) .
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat

PostajNaslov: Re: Anšeli   pet pro 25, 2015 12:27 am

Pa dobro....Al ja bih prije iso direktno ka Andjelu a ne tamo nedje na Sirijus :P

Ja ti se kod tih stvari i ne bavim misljenjem,Vidim te mostove direktno i rad tih Andjela,vrlo cesto pravimo zajedno svasta,al uglavnom se prica svodi na:

Andjeo:Prim,brate,ajmo ga sad uhvatit! Sad ga treba lomit do kraja,majke mi nerodjene,evo kunem ti se u Osho Raznjicev Kadilak i Maha Mishin-u transcendentalnu vaginaciju!
Prim: Jao,jesi ozbiljan?
Andjeo: Ma jesam,evo poklopilo se to i to,slusaj,ja cu ga posat tebi,ti ono tvoje standardno,nestani u Praznini,,uzmi njegov astral na sebe,ja cu ti dati Uvid u njegove kauzalne sjemenke,takni ga fokusom Svjesti,pokreni Kundalini vatru,glumi da si debil,znas vec kako to ide...
Prim:O,Džizs,vi niste normalni,zar opet ta smaranja,kad znate da je sansa da neko skapira go kurac jednaka sansi da sajt Pentagona izbacuje SQL error na dodavanje ' na parametar Stringa?
Andjeo: Vidi liku,boli me kurac,dao si te zakletve na Kauzalu sad se jebi,nemas izbora!
Boginja:Prim,jel te ovo opet smaraju ovi ludaci?
Prim:Ocigledno.Nisam te htio cimati,rekoh da malo sam odradjujem te stvari.
Boginja:Ok,dragi moj i Voljeni,ako ti zatreba ona moja moc "nabijanja na kurac" bilo koga,samo reci,ja odoh tamo dje nit jesam nit nisam nit oboje nit nijedno...
Prim(u Sebi): Dzizs,ova je potpuno opichena,koji mi kurac treba u zivotu,a jos je toliko Volim.
Boginja:Debilcino,znas da te cujem!
Prim:Znam,kozo :) ae vozi,i ne bakci se ovim nebulozama,no sredi da Nju vidim jos par puta,dosta je to za moje Ochi :P
Andjeo:WTF?
Prim: Nista,stari,sve cool,dje ti je taj cirkusant?
Andjeo:Upoznaces ga za par dana,sam ce ti doci.
Prim: Ok,dakle ono standardno,dajes mi kompletnu moc nad njim?
Andjeo:Naravno,jbg,ti se zrtvujes da ta sranja prolazis opet,a i kapiras sta radis,tak da zajedno mora da mozemo da uzdrmamo ovoga,makar radi zajebancije,a i kladio sam se sa ekipom da cu uspjet ovaj put! Ak uspijem, Isus ce mi pokazati novi patch za zemaljski astral,zakrpili su onu rupu tj bug, dje ako se neko krsti sa 4 prsta ljevo i sa srednjim prstom sa desnom rukom,da dodje do buffer-overflow-a Kraljeve if petlje u glavnom counteru ljudske gluposti,joj,covjece to je prava stvar...
Prim:Yeah,whatever,uglavnom,sad cu biti jos Nemilosrdniji,stvarno neam vise vremena slusat Kraljeve uspavanke i zalopojke kad krenu da se manifestuju...
Andjeo:Slobodno,ak treba i fizicki ga prebij!
Prim:da,bash sam lud pa da zaglavim tvorza zbog magaraca...ae zdravo ;)

Ak te zanima dalje,slobodno reci ;)
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Anšeli   pet pro 25, 2015 1:01 am

Pa dobro....Al ja bih prije iso direktno ka Andjelu a ne tamo nedje na Sirijus :P

Ja ti se kod tih stvari i ne bavim misljenjem,Vidim te mostove direktno i rad tih Andjela,vrlo cesto pravimo zajedno svasta,al uglavnom se prica svodi na:

Andjeo:Prim,brate,ajmo ga sad uhvatit! Sad ga treba lomit do kraja,majke mi nerodjene,evo kunem ti se u Osho Raznjicev Kadilak i Maha Mishin-u transcendentalnu vaginaciju!
Prim: Jao,jesi ozbiljan?
Andjeo: Ma jesam,evo poklopilo se to i to,slusaj,ja cu ga posat tebi,ti ono tvoje standardno,nestani u Praznini,,uzmi njegov astral na sebe,ja cu ti dati Uvid u njegove kauzalne sjemenke,takni ga fokusom Svjesti,pokreni Kundalini vatru,glumi da si debil,znas vec kako to ide...
Prim:O,Džizs,vi niste normalni,zar opet ta smaranja,kad znate da je sansa da neko skapira go kurac jednaka sansi da sajt Pentagona izbacuje SQL error na dodavanje ' na parametar Stringa?
Andjeo: Vidi liku,boli me kurac,dao si te zakletve na Kauzalu sad se jebi,nemas izbora!
Boginja:Prim,jel te ovo opet smaraju ovi ludaci?
Prim:Ocigledno.Nisam te htio cimati,rekoh da malo sam odradjujem te stvari.
Boginja:Ok,dragi moj i Voljeni,ako ti zatreba ona moja moc "nabijanja na kurac" bilo koga,samo reci,ja odoh tamo dje nit jesam nit nisam nit oboje nit nijedno...
Prim(u Sebi): Dzizs,ova je potpuno opichena,koji mi kurac treba u zivotu,a jos je toliko Volim.
Boginja:Debilcino,znas da te cujem!
Prim:Znam,kozo :) ae vozi,i ne bakci se ovim nebulozama,no sredi da Nju vidim jos par puta,dosta je to za moje Ochi :P
Andjeo:WTF?
Prim: Nista,stari,sve cool,dje ti je taj cirkusant?
Andjeo:Upoznaces ga za par dana,sam ce ti doci.
Prim: Ok,dakle ono standardno,dajes mi kompletnu moc nad njim?
Andjeo:Naravno,jbg,ti se zrtvujes da ta sranja prolazis opet,a i kapiras sta radis,tak da zajedno mora da mozemo da uzdrmamo ovoga,makar radi zajebancije,a i kladio sam se sa ekipom da cu uspjet ovaj put! Ak uspijem, Isus ce mi pokazati novi patch za zemaljski astral,zakrpili su onu rupu tj bug, dje ako se neko krsti sa 4 prsta ljevo i sa srednjim prstom sa desnom rukom,da dodje do buffer-overflow-a Kraljeve if petlje u glavnom counteru ljudske gluposti,joj,covjece to je prava stvar...
Prim:Yeah,whatever,uglavnom,sad cu biti jos Nemilosrdniji,stvarno neam vise vremena slusat Kraljeve uspavanke i zalopojke kad krenu da se manifestuju...
Andjeo:Slobodno,ak treba i fizicki ga prebij!
Prim:da,bash sam lud pa da zaglavim tvorza zbog magaraca...ae zdravo ;)

Ak te zanima dalje,slobodno reci ;)
Hahaha,veoma zanimljivo,to je slican fazon kao Smigl u Gospodarima Prstenova,kada ima bipolarnu licnost i u sebi u svojoj glavi prica sa prikazom sebe- prstena.Zanimljiv je metafizican dijalog Andjela,ljudske tvoje licnosti i ove Boginje u tebi,u tvojoj glavi,mada ne znam sta je ta Boginja,odnosno sta ona znaci i ko je ona,naravno da me zanima dalje? ;) .
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat

PostajNaslov: Re: Anšeli   pet pro 25, 2015 1:18 am

To se pitaj kad sljedeci put budesh dozivljavo orgazam sa zenom i pitaj se ko si ti tad u tom trenutku i dje nestadoshe svi :)

Ja sam Ona,kolko mi to Ona da,a da mi jer me Voli i ja Volim Nju,al kod nje je najzanimljivije da je tolko misteriozna i jos je misterioznija ta njena moc (jedna od) da ti da mogucnost da nabijesh na kur@c bilo kakav presing na svoju Volju,makar ona dolazila od Andjela,Bogova i Namjere skupa...Bez nje,ne bih ni volio razmisljati o nekoj drugacijoj slobodi.Ta te ubije na mjestu,zapali,i ostane ono nesto sto niko nemre zapalit...Nekakva seksualna alhemija na najvisem nivou,prosirena zapravo na alhemiju sve sto te cini...Bar tako na mene djeluje,ko zna,mozda stvarno imam neku psihicku bolest ;)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1650
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Anšeli   pet pro 25, 2015 1:20 am

Ovo bi bio dobar igrokaz ili čak mjuzikl...

Rock n' Roll on Astral evil
U glavnim ulogama: Primitive, Mediterano, Knez ovoga svijeta, hor Anšela, Gospodar Astrala, demoni nižeg ranga
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat

PostajNaslov: Re: Anšeli   pet pro 25, 2015 1:56 am

haha :) jos samo da Kahali dodje i zacini sa Ping Pong Fu-om :P
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Anšeli   pet pro 25, 2015 6:31 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Ovo bi bio dobar igrokaz ili čak mjuzikl...

Rock n' Roll on Astral evil
U glavnim ulogama: Primitive, Mediterano, Knez ovoga svijeta, hor Anšela, Gospodar Astrala, demoni nižeg ranga
Hahahaha,da,zaboravio si Novuse da spomenes u ovu grupu velicanstvenih i Humaoidnog-ljudskog Vanzemaljca iz druge planete,koji je u svakom pogledu napredniji od nas Ljudi sa Zemlje,pogotovo u tehnickom-tehnologiji. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Anšeli   Today at 7:27 am

[Vrh] Go down

Anšeli
Prethodna tema Sljedeęa tema [Vrh] 
Stranica 15 / 15.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15