Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+33
Gea
Legionar
josip21
Michael Wittmann
Jaykof
Berny_Sinara
Casper
Hapa
cmcool
janko.kunstek@gmail.com
None
Blizzard
XPmaN
floridana
Yado
Nefertiti
Sentinel
Svjetloisjena
zvezda
userNejm
Merkurica
sanja
Aleksandar Veliki
isus dolazi uskoro!
Galileo Galilei
malenaivi
kayser
silver
vladimir
gloria_g
malena
Alpha
Tutankhamon
37 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesri vel 27, 2008 9:07 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


zasto se bas zove sotona,pali andjeo,svjetlonosa,lucifer,tir,đavao...ako on ne postoji, otkud onda ti nazivi?

od koga onda postoji zlo, ako znamo da je Bog savrsen i da je stvorio ljude savrsenima, odakle zlo?

Zašto se 4 sile zovu baš jaka nuklearna, slaba nuklearna, elektromagnetska i gravitacijska? Tko im je dao imena?

To ti je odgovor na prvo.

Ljudi nisu savršeni, i zato postoji tzv zlo. Zlo je pojava, a zove se baš tako jer ju je neki čovjek tako nazvao. Mogao ju je nazvati i tele, isto bi bilo.

sotonisti pricaju s demonima,koji im govore da prinose ludske zrtve, postoje opsjednuca, postoje natprirodne stvari koje znanost ne moze objasniti, znakove u polju nitko ne moze objasniti, Nlo takodjer, ukazanja Marije takodjer...a kad pogledas filmove, bit ce ti jasnije


biblija kaze da je Bog savrsen, a ako prvi ljudi nisu savrseni, onda niti Bog nije savrsen!

zmija je prevarila evu i adama, sotona je napravio cudo i lagao im i prevario ih, kao sto je prevario vecinu u svijetu danas.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesri vel 27, 2008 9:08 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:



pogledaj ova dva filma pa onda ih komentiraj:


1. http://video.google.com/videoplay?docid=5562698919485686922

2. http://video.google.com/videoplay?docid=-9029653629058444744

U redu, pogledat ću, ali ne sada


javi kad pogledas
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesri vel 27, 2008 9:12 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


ti si rekao da je Bog dao zapovjedi na plocama, oko toga smo se cak i slozili, napisao sam kako glasi 4. zapovjed, i tamo pise da je Bog stvarao 6 dana i 7 odmorio, znaci Bog laze po tebi?

Ne, samo tvrdim da pod danima misli na razdoblja koja traju X naših godina


hoces reci da jedan dan stvaranja nije danasnji jedan dan!

a lijepo pise bijase vece pa jutro i dan prvi...itd.


dokazano je da je zemlja nastala u kratkom razdoblju, dokazano zbog granita, ako znas o cemu govorim?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesri vel 27, 2008 9:15 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


a kako je to malo pile ili djete moglo przivjeti bez roditelja? kako je to moguce?

Kako nije imalo roditelja? Pile je imalo genetski malčice drugačiju majku, a tako je to i danas. Evolucija je spori proces, veoma veoma spori.

kakvu majku?

daj mi objasni sto je nastalo iz praska i kako je zivot tekao, kako smo mi nastali, sto su u isto vrijeme bili i roditelji i djete, a rekao si da je djete bilo prvo?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesri vel 27, 2008 9:16 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


hoces reci da jedan dan stvaranja nije danasnji jedan dan!

a lijepo pise bijase vece pa jutro i dan prvi...itd.


dokazano je da je zemlja nastala u kratkom razdoblju, dokazano zbog granita, ako znas o cemu govorim?

Što za tebe znači da je Zemlja nastala? Nastajala je tako da su se asteroidi međusobno spajali dok se nije stvorio ovaj krajnji geoid promjera oko 12 750 km. Koji promjer si Biblija uzima da se smatra da je Zemlja nastala? 1 km?


Zadnja promjena: Omega Phoenix; sri vel 27, 2008 9:19 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesri vel 27, 2008 9:18 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


kakvu majku?

daj mi objasni sto je nastalo iz praska i kako je zivot tekao, kako smo mi nastali, sto su u isto vrijeme bili i roditelji i djete, a rekao si da je djete bilo prvo?

Pa ti ništa ne razumiješ što govorim. Ne može se odrediti je li prvo bila majka ili dijete, jer koji stadij evolucije je prihvatljiv da neko biće smatramo čovjekom?
I ja sam govorio za jaje i kokoš, a ne za čovjeka. Iako i kod kokoši je to nemoguće odrediti. Samo sam rekao zašto bi bilo logičnije da se početna faza odakle se to pernato biće zbog evolucije može nazvati kokoši.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesri vel 27, 2008 9:23 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


sotonisti pricaju s demonima,koji im govore da prinose ludske zrtve, postoje opsjednuca, postoje natprirodne stvari koje znanost ne moze objasniti, znakove u polju nitko ne moze objasniti, Nlo takodjer, ukazanja Marije takodjer...a kad pogledas filmove, bit ce ti jasnije


biblija kaze da je Bog savrsen, a ako prvi ljudi nisu savrseni, onda niti Bog nije savrsen!

zmija je prevarila evu i adama, sotona je napravio cudo i lagao im i prevario ih, kao sto je prevario vecinu u svijetu danas.

Ja sam mislio da si ti vjernik koji Boga smatra nečim ''jačim'' od nas, a ti smatraš da je običan čovjek. Kakve veze ima ponašanje nekog tam čovjeka s ponašanjem Boga? Kao da uspoređuješ rijeku i ocean.

Ja znam da ti vjeruješ da je prvi čovjek nastao iz prašine. Ne , nije! Nemoguće.
To misliš zato je tako piše u Bibliji. E pa Biblija je slikovito štivo i ne misli se doslovno, daj shvati to. Zar nemaš nimalo svojeg razmišljanja o Bogu, samo ko robot kopiraš tekstove iz Biblije i uzimaš ih zdravo za gotovo?
Razmišljaj malo više samostalno.

Znakovi u polju - ljudski proizvod
Nlo - ljudski proizvod + ljudske letjelice
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesri vel 27, 2008 10:43 pm

ovo o slikovitoj bibliji je istina, joj kad se samo sjetim, citiram "svjetlila (iliti lampe)" sa foruma.hr lolcina lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 9:35 am

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


hoces reci da jedan dan stvaranja nije danasnji jedan dan!

a lijepo pise bijase vece pa jutro i dan prvi...itd.


dokazano je da je zemlja nastala u kratkom razdoblju, dokazano zbog granita, ako znas o cemu govorim?

Što za tebe znači da je Zemlja nastala? Nastajala je tako da su se asteroidi međusobno spajali dok se nije stvorio ovaj krajnji geoid promjera oko 12 750 km. Koji promjer si Biblija uzima da se smatra da je Zemlja nastala? 1 km?


stvorena, gle prijatelju, zemlja je nastala u vrlo kratkom vremenu, dokazano zbog granita, pogledaj sto geolog kaze:

shavi da je knez ovoga svijeta sotona, a on je otac lazi i svi koji ne slijede istinu i cinjenice su prevareni!


http://video.google.com/videoplay?docid=1147887689430226031

http://video.google.com/videoplay?docid=-2503775206368179163

http://video.google.com/videoplay?docid=-51779402385089199

http://video.google.com/videoplay?docid=6077822854289941696
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 9:50 am

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


kakvu majku?

daj mi objasni sto je nastalo iz praska i kako je zivot tekao, kako smo mi nastali, sto su u isto vrijeme bili i roditelji i djete, a rekao si da je djete bilo prvo?

Pa ti ništa ne razumiješ što govorim. Ne može se odrediti je li prvo bila majka ili dijete, jer koji stadij evolucije je prihvatljiv da neko biće smatramo čovjekom?
I ja sam govorio za jaje i kokoš, a ne za čovjeka. Iako i kod kokoši je to nemoguće odrediti. Samo sam rekao zašto bi bilo logičnije da se početna faza odakle se to pernato biće zbog evolucije može nazvati kokoši.


evolucija je pusto nagađanje, puste miljarde godina koje ne postoje, a dokazano je da je i potop bio i da je taj val vode bio vrlo jak i vrlo brz!

kako se ne moze odrediti, zivis u viziji!

imas ona 4 filma i pogledaj te zablude darwinizma!

posto ti ne vjerujes u cuda, onda po tebi niti Isus nije uskrsnuo?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 10:02 am

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


sotonisti pricaju s demonima,koji im govore da prinose ludske zrtve, postoje opsjednuca, postoje natprirodne stvari koje znanost ne moze objasniti, znakove u polju nitko ne moze objasniti, Nlo takodjer, ukazanja Marije takodjer...a kad pogledas filmove, bit ce ti jasnije


biblija kaze da je Bog savrsen, a ako prvi ljudi nisu savrseni, onda niti Bog nije savrsen!

zmija je prevarila evu i adama, sotona je napravio cudo i lagao im i prevario ih, kao sto je prevario vecinu u svijetu danas.

Ja sam mislio da si ti vjernik koji Boga smatra nečim ''jačim'' od nas, a ti smatraš da je običan čovjek. Kakve veze ima ponašanje nekog tam čovjeka s ponašanjem Boga? Kao da uspoređuješ rijeku i ocean.

Ja znam da ti vjeruješ da je prvi čovjek nastao iz prašine. Ne , nije! Nemoguće.
To misliš zato je tako piše u Bibliji. E pa Biblija je slikovito štivo i ne misli se doslovno, daj shvati to. Zar nemaš nimalo svojeg razmišljanja o Bogu, samo ko robot kopiraš tekstove iz Biblije i uzimaš ih zdravo za gotovo?
Razmišljaj malo više samostalno.

Znakovi u polju - ljudski proizvod
Nlo - ljudski proizvod + ljudske letjelice


Isus je rekao: dali cu naci vjere na zemlji kad dođem 2. put!

samo 144 000 spasenih ljudi koji ce zivi docekati Isusa!
ostali koji ce tada zivjeti na zemlji ce sluziti sotoni!

Bog je jaci, i pobjedio je sotonu, ali sotona ima svoju olju i on je odlucio da mrzi ljude i da im laze i da ih prevari, shvati da ce malo ljudi biti spaseno, Bog je spasio iz pred potopnog svijeta samo 8 ljudi...

covjek je nastao iz praha i u prah se vraca, kazes da je slikovito jer su te tako ucini na vjeronauku, a nisu te naucinili zasto je Isus dosao 1. put, a ti si rekao da si krscanin, dali uopce citas bibliju, kad si je zadnji put citao?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 10:05 am

userNejm je napisao/la:
ovo o slikovitoj bibliji je istina, joj kad se samo sjetim, citiram "svjetlila (iliti lampe)" sa foruma.hr lolcina lolcina lolcina lolcina


koji dio je slikovit a koji nije, pogledaj filmove pa mozemo onda komentirati!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 12:17 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

evolucija je pusto nagađanje, puste miljarde godina koje ne postoje
posto ti ne vjerujes u cuda, onda po tebi niti Isus nije uskrsnuo?

IKD ti si zivi dokaz da i evolucija i Bog mogu pogrjesiti !!!

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

....onda po tebi niti Isus nije uskrsnuo?

Samo objasni kako netko moze tjelesno da uskrsne i takav ode Bogu, jel po Bibliji ne moze se tjelesno u raj ( k Bogu ) nego samo duhovno !!!
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 1:23 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
userNejm je napisao/la:
ovo o slikovitoj bibliji je istina, joj kad se samo sjetim, citiram "svjetlila (iliti lampe)" sa foruma.hr lolcina lolcina lolcina lolcina


koji dio je slikovit a koji nije, pogledaj filmove pa mozemo onda komentirati!
slikovit je dio o stvaranju svijeta, pogledaj tumačenje negdje na forumu.hr, davno sam čitao pa sam zaboravio gdje se nalazi, no djeluje jako uvjerljivo kava
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 2:50 pm

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

evolucija je pusto nagađanje, puste miljarde godina koje ne postoje
posto ti ne vjerujes u cuda, onda po tebi niti Isus nije uskrsnuo?

IKD ti si zivi dokaz da i evolucija i Bog mogu pogrjesiti !!!

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

....onda po tebi niti Isus nije uskrsnuo?

Samo objasni kako netko moze tjelesno da uskrsne i takav ode Bogu, jel po Bibliji ne moze se tjelesno u raj ( k Bogu ) nego samo duhovno !!!


Isus je uskrsnuo i sjedi s desne Ocu!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 2:51 pm

userNejm je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
userNejm je napisao/la:
ovo o slikovitoj bibliji je istina, joj kad se samo sjetim, citiram "svjetlila (iliti lampe)" sa foruma.hr lolcina lolcina lolcina lolcina


koji dio je slikovit a koji nije, pogledaj filmove pa mozemo onda komentirati!
slikovit je dio o stvaranju svijeta, pogledaj tumačenje negdje na forumu.hr, davno sam čitao pa sam zaboravio gdje se nalazi, no djeluje jako uvjerljivo kava


vidis tebi drugi govore i citas sto drugi kazu, a umjesto da sam otvoris bibliju i probas naci odgovor, pa te ja molim da to ucinis i da slijedis istinu i cinjenice
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 4:30 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

vidis tebi drugi govore i citas sto drugi kazu, a umjesto da sam otvoris bibliju i probas naci odgovor, pa te ja molim da to ucinis i da slijedis istinu i cinjenice
Evo i ti mu sada govoris sta da radi i sta da cita, znaci nisi nista bolji od onih drugih mudri kava
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 4:32 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:


isus dolazi uskoro! je napisao/la:

....onda po tebi niti Isus nije uskrsnuo?

Samo objasni kako netko moze tjelesno da uskrsne i takav ode Bogu, jel po Bibliji ne moze se tjelesno u raj ( k Bogu ) nego samo duhovno !!!


Isus je uskrsnuo i sjedi s desne Ocu!
Pitanje je bilo kako mozes tjelesno uskrsnuti i doci onda u duhovni svijet ??? kava
A ako je to duhovni svijet na cemu onda oni sjede ??? scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimečet vel 28, 2008 4:36 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

dali ti uopce znas zasto je Isus dosao na zemlju prvi put?

Znam ja !!!
Dosao je da sverca sa obojenom vodim koju je prodavao pod vino !!! face
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimepet vel 29, 2008 4:04 pm

ajme provale lolcina lol dobra, svaka cast hail
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 1:03 am

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

vidis tebi drugi govore i citas sto drugi kazu, a umjesto da sam otvoris bibliju i probas naci odgovor, pa te ja molim da to ucinis i da slijedis istinu i cinjenice
Evo i ti mu sada govoris sta da radi i sta da cita, znaci nisi nista bolji od onih drugih mudri kava


pa kad jedino je biblija pouzdana Bozja rijec i ako vam netko kaze nesto sto ne pise u bibliji onda nije od Boga to sto je rekao
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 1:05 am

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:


isus dolazi uskoro! je napisao/la:

....onda po tebi niti Isus nije uskrsnuo?

Samo objasni kako netko moze tjelesno da uskrsne i takav ode Bogu, jel po Bibliji ne moze se tjelesno u raj ( k Bogu ) nego samo duhovno !!!


Isus je uskrsnuo i sjedi s desne Ocu!
Pitanje je bilo kako mozes tjelesno uskrsnuti i doci onda u duhovni svijet ??? kava
A ako je to duhovni svijet na cemu onda oni sjede ??? scratch scratch scratch


da nam je Bog to htio otkriti onda bi nam otkrio, ali to nije vazno, ali otkrio nam je mnoge stvari koje danas pojedinci znaju jer je mnogo ljudi prevareno
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 1:11 am

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

dali ti uopce znas zasto je Isus dosao na zemlju prvi put?

Znam ja !!!
Dosao je da sverca sa obojenom vodim koju je prodavao pod vino !!! face


dosao je da svakome da priliku da nebude bacen u jezero sto gori ognjem i sumporom, jer bi svi tamo trebali zavrsiti jer smo sagrijesili, ali je Isus, koji je Bog, dosao i umro je radi nas, tako da svaki koji je trebao umrjeti u jezeru, ne umre jer je Isus za njega ili nju umro, ali da bi se covjek spasio, mora predati svoj zivot Kristu, mora zivjeti pravedno kao Isus i slijediti njega i uzdati se u njega, ali mi to ne mozemo sami, ali uz njegovu pomoc mozemo sve i on nas vodi i to je predivan zivot kad okusis dio raja, sve sto trebas je odreci se svega sto te odvaja od Boga...samo se trebas prepustiti Isusu
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 2:43 pm

U redu IDU. Idemo ovako. Dakle Bog je stvorio Adama i Evu, i tada su samo oni od ljudi postojali na Zemlji. Je li se varam ili je to istina?

Koliko su djece imali i koji su to bili?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:08 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

stvorena, gle prijatelju, zemlja je nastala u vrlo kratkom vremenu, dokazano zbog granita

Super. Reći ću profesorici iz biologije da nema pojma o fosilima jer ne mogu biti stari milijune godina kada tada Zemlja nije postojala...
Opičila bi mi jedinicu preko 2 rubrike.

Vidiš, kako je taj netko u granitu izračunao starost granita na tom području Zemlje, tako su i fosili pomoću nekih tvari dokazani da su stari 50 i više milijuna godina, a iz svemira došli nisu.

Ako ćeš reći da za fosile taj način računanja starosti ne vrijedi, tada ne vrijedi niti za granit. Zašto i bi?

Zemlja je nastala zbog one sile koju ti ne razumiješ.

Reci mi, je li piše negdje u Bibliji da je Zemlja okrugla?
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 26 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 26 / 40.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» tko zeli vjecni zivot?
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot
» Virtualni zivot druga dimenzija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: