Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ogovarate li?

Go down 
+11
fretless11
sanja
vladimir
silver
floridana
malenaivi
Aleksandar Veliki
Merkurica
Alpha
Svjetloisjena
XPmaN
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimened svi 04, 2008 3:15 pm

Namcor je napisao/la:
Ma problem je u definiciji traca i ogovaranja...

Recimo meni trac nije nesto za podizanje ega...to mi je vise kao laprdanje u vjetar...i mislim da je to bolje izbjec...ali to je teoretski nemoguce jer se svi kad-tad najdemo u situaciji da razmjenjujemo neprovjerene inforamcije o osobi koja nije prisutna...ne moraju nuzno biti lazne, pa cak ni lose...

Problem je u tome da bi osobe pred kojima laprdaš to mogle shvatiti kao tračanje s tvoje strane pa te uvuči u neku konstrukciju. Vidjela sam već i doživjela takve stvari.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 12:24 pm

svjetlo slažem se s tobom... možeš ti pricat u dobrom smislu o nekome a da on to shvati kao uvredu ili nešto
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:15 pm

Naravno da možeš...opet ovisi što je za koga dobro...ne mora biti gledano s istog stajališta...evo npr. ja sam rekla kolegici u najboljoj namjeri, znači s pozitivnog stajališta...ti si osječajna ...možda i više nego bi trebala biti...no ona je to protumačila kao da sam ja mislila da je plačip...., i da se na svaku sitnicu rasplače..i na to se uvrijedila ..no nebitno to je bio primjer...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:38 pm

nemrem si pomoć, al meni je tračanje u stvari dosadno do bola. pri tom mislim na stvarno tračanje....tko je gdje bio, kaj je radio, kaj je rekao....jooojjj ...fakat me ne zanima....
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:43 pm

je i meni, ne vidim kako to nekom može predstavljati zadovoljstvo, kava radije u tišini se posvetim kavici nego da slušam tuđe probleme ili tračanja
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 3:37 pm

Ljudi koji su, recimo, zlonamjerni reci ce da si kazao i nesto sto nisi...tako da...ko sto kaze Nena mozes ti reci nesto u najboljoj namjeri i da to nema veze s tracanjem, a kad se okrenes tvoje rijeci biti ce okrenute na nesto negativno...

Ma...sto se traceva tice imam iskustva ko u prici...naravno na svojoj kozi...al me to ne dira bas...nek pricaju sto hoce...
Npr. kad bih, dok sam studirala, dosla doma preko ljeta imala bih priliku saznat s kim sam bila i s kim nisam i sto sam radila i kako je bilo...ali ja cak nisam bila fizicki prisutna tamo...mislim bila sam u drugom gradu...i sto vise kazat...mislim zbilja...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 3:59 pm

a znate onu staru, mudru, narodu..."nije važno što se priča, neg tko priča" :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 4:00 pm

tako sam i ja o sebi svašta čula - znalo me do suza nasmijati lolcina
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 4:03 pm

za dobrim konjem se prašina diže zubo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 4:07 pm

malenaivi je napisao/la:
za dobrim konjem se prašina diže zubo

Vidi tko je došao ogovarati ljubi
[Vrh] Go down
d_sasha
Višestanični organizam
d_sasha


Female
Aries Buffalo
Broj postova : 31
Age : 39
Location : Over the Rainbow
Registration date : 24.04.2009

ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitimesri srp 29, 2009 1:33 am

XPmaN je napisao/la:
evo moje definicije: ogovaranje je namjerno izmišljanje neistina o nekoj osobi...
+ motiv je povrijediti nekoga

po ovoj definiciji, ne ogovaram, ali ako je u pitanju bezazleno razmjenjivanje informacija, da radim to + to rade SVI, smiješne su mi izjave da to netko ne radi... raspa
[Vrh] Go down
Sponsored content





ogovarate li? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ogovarate li?   ogovarate li? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ogovarate li?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: