Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Promjene - prave i one druge

Go down 
+6
marko suzic
because the night
meli
gloria_g
Alpha
Svjetloisjena
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 5:56 pm

Omega... ljubi ljubi ljubi sex ... zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 12:38 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
teorija evolucije pada u vodu jer ne moze zivo nastati iz nezivog...

Ovo mi je fenomenalno. Tvrdiš da živo ne može nastat iz neživog, a istovremeno tvrdiš da živo može nastat iz ničega face

Sjećaš se, ''Bog je stvorio čovjeka, Zemlju...bla bla bla...''

Dakle tvrdiš da živo ne može nastat iz NEČEGA, a opet tvrdiš da može nastat iz NIČEGA.

Super ti je to, samo nastavi tako i dalje, možda kad tad dođeš k sebi face

pa Bog je ziv...

vi ste meni svi smijesni, svi ste kao ateisti ili krscani ali nitko ne zeli slijediti Boga, nego ste to samo po imenu, ali kad dođe bolest ili problemi onda hvala Bogu sto nam je pomogao ili molite se Bogu...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 12:40 am

Vazno da se ti veselis...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 12:55 am

marko suzic je napisao/la:

pa Bog je ziv...

vi ste meni svi smijesni, svi ste kao ateisti ili krscani ali nitko ne zeli slijediti Boga, nego ste to samo po imenu, ali kad dođe bolest ili problemi onda hvala Bogu sto nam je pomogao ili molite se Bogu...

Odakle znaš da se neki od nas 'nevjernika' ne mole svaki dan na koljenima?
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 12:56 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

pa Bog je ziv...

vi ste meni svi smijesni, svi ste kao ateisti ili krscani ali nitko ne zeli slijediti Boga, nego ste to samo po imenu, ali kad dođe bolest ili problemi onda hvala Bogu sto nam je pomogao ili molite se Bogu...

Odakle znaš da se neki od nas 'nevjernika' ne mole svaki dan na koljenima?

Preduhitrila sam te s tim pitanjem! :p
Po tome što bi onda govorili ovako kao i on, božja djeca se uvijek prepoznaju, tako nešto. Jesam dobro rekla Marko?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 2:23 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

pa Bog je ziv...

vi ste meni svi smijesni, svi ste kao ateisti ili krscani ali nitko ne zeli slijediti Boga, nego ste to samo po imenu, ali kad dođe bolest ili problemi onda hvala Bogu sto nam je pomogao ili molite se Bogu...

Odakle znaš da se neki od nas 'nevjernika' ne mole svaki dan na koljenima?

mozes ti moliti krunicu svaki dan, ali bez biblije krunica nema smisla, jer je isus rekao da covjek zivi i od biblije

pa ti samim time sto nevjerujes u cuda sebe nazivas nevjernikom jer ne vjerujes u bibliju koja je temelj krscanstva....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 2:28 am

Angel from shadow je napisao/la:
Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

pa Bog je ziv...

vi ste meni svi smijesni, svi ste kao ateisti ili krscani ali nitko ne zeli slijediti Boga, nego ste to samo po imenu, ali kad dođe bolest ili problemi onda hvala Bogu sto nam je pomogao ili molite se Bogu...

Odakle znaš da se neki od nas 'nevjernika' ne mole svaki dan na koljenima?

Preduhitrila sam te s tim pitanjem! :p
Po tome što bi onda govorili ovako kao i on, božja djeca se uvijek prepoznaju, tako nešto. Jesam dobro rekla Marko?

tko nije sa nama taj je protiv nas....

sad cete vi to okrenuti na svoju stranu, ali ako ste vi krscani sto znaci da ljubite Boga svim srcem svojim,svom dusom svojim i svim umom svojim i svom snagom svojom, onda je tebi u mislima samo Bog i tvoje teznje,nakane,misli,djela su okrenuta prema Bogu...a da li su ???
krscanin ne koristi gresne rijeci, ne psuje i ne govori uvredljive rijeci...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 10:12 am

a Bože dragi, kaj si se toliko napenalio samo na Bibliju??? pa život se sastoji od milion stvari, a ne samo od Biblije???
Isuse.....ovo postaje prestrašno affraid misli
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 10:44 am

gloria_g je napisao/la:
a Bože dragi, kaj si se toliko napenalio samo na Bibliju??? pa život se sastoji od milion stvari, a ne samo od Biblije???
Isuse.....ovo postaje prestrašno affraid misli


kako vi ne razumijete da hodate bez biblije u tami, jer Bog kaze da oni kji su od svijeta da oni govore svijetski i svijet ih slusa, jer su od svijeta a nisu od Boga...

biblija=svijetlo

bez biblije=tama,slijep si

i plus ne kuzis borbu demona i anđela, kad si slijep onda tu borbu ne vidis, ne mozes vidjeti tko je izgubio u tvom zivotu demon ili anđeo, tko te prevladao, ma nista neznas, znas samo jedna dio a onaj kljucni ne kuzis, pa Isus je rekao da bez njega ne mozemo NISTA uciniti....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:04 am

marko suzic je napisao/la:
...krscanin ne koristi gresne rijeci, ne psuje i ne govori uvredljive rijeci...

lolcina lolcina lolcina Polako, ubit ces me... lolcina lolcina lolcina

A sto si ti onda? Pa ti samo vrijedjas i omalovazavas. Imas ego velicine Eiffelovog tornja. Tolerancije i razumijevanja nemas uopce. O empatiji da ne govorimo...

Jo IKD...koji put si ful duhovit zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:21 am

marko suzic je napisao/la:


mozes ti moliti krunicu svaki dan, ali bez biblije krunica nema smisla, jer je isus rekao da covjek zivi i od biblije

pa ti samim time sto nevjerujes u cuda sebe nazivas nevjernikom jer ne vjerujes u bibliju koja je temelj krscanstva....

Tada ja nisam krščanin jer ne mislim živjeti po nekoj knjizi, nego želim sam otkrivati istinu, ali isto tako nisam nevjernik.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:24 am

marko suzic je napisao/la:



kako vi ne razumijete da hodate bez biblije u tami, jer Bog kaze da oni kji su od svijeta da oni govore svijetski i svijet ih slusa, jer su od svijeta a nisu od Boga...

biblija=svijetlo

bez biblije=tama,slijep si

i plus ne kuzis borbu demona i anđela, kad si slijep onda tu borbu ne vidis, ne mozes vidjeti tko je izgubio u tvom zivotu demon ili anđeo, tko te prevladao, ma nista neznas, znas samo jedna dio a onaj kljucni ne kuzis, pa Isus je rekao da bez njega ne mozemo NISTA uciniti....


Kako ti nemaš logike...

Što je sa čovjekom koji se rodi slijep,gluh i nema osjećaj dodira? Kako će on čuti za i čitati Bibliju? Znači takav čovjek je automatski osuđen na pakao po tvojem, ništa kriv ni dužan?

Znaš li da što nam je ovaj život ljepši, to će nam biti teže kasnije? Tom čovjeku je ovaj život koma, ali zato će mu poslije biti lakše nego nama.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 10:48 pm

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
...krscanin ne koristi gresne rijeci, ne psuje i ne govori uvredljive rijeci...

lolcina lolcina lolcina Polako, ubit ces me... lolcina lolcina lolcina

A sto si ti onda? Pa ti samo vrijedjas i omalovazavas. Imas ego velicine Eiffelovog tornja. Tolerancije i razumijevanja nemas uopce. O empatiji da ne govorimo...

Jo IKD...koji put si ful duhovit zivili


ja se trudim da iznesem istinu a da sto manje boli, jer mora boljeti istina...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 10:54 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


mozes ti moliti krunicu svaki dan, ali bez biblije krunica nema smisla, jer je isus rekao da covjek zivi i od biblije

pa ti samim time sto nevjerujes u cuda sebe nazivas nevjernikom jer ne vjerujes u bibliju koja je temelj krscanstva....

Tada ja nisam krščanin jer ne mislim živjeti po nekoj knjizi, nego želim sam otkrivati istinu, ali isto tako nisam nevjernik.


tada si otvorio put sotoni da te razvali kao beba zevcku i to kad hoce i koliko hoce?

da li ti pusis, pijes,nezdravo se hranis ili masturbiras?

ako maknemo bibliju, onda imamo 7 miljardi ljudi koji svatko ima svoju istinu i gdje je onda prava istina, onda se događa da je svatko svoj Bog i da Bog ne postoji, jer smo mi Bogovi, a to je sotona rekao da cemo biti kao bogovi a i on je htio biti Bog...biblija govori o tome tko je BOG...ti bi sjedio na dvije stolice, ali Isus kaze da to ne moze, da ne mozes sluziti dvojci gospodara....ne mozes....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:00 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:



kako vi ne razumijete da hodate bez biblije u tami, jer Bog kaze da oni kji su od svijeta da oni govore svijetski i svijet ih slusa, jer su od svijeta a nisu od Boga...

biblija=svijetlo

bez biblije=tama,slijep si

i plus ne kuzis borbu demona i anđela, kad si slijep onda tu borbu ne vidis, ne mozes vidjeti tko je izgubio u tvom zivotu demon ili anđeo, tko te prevladao, ma nista neznas, znas samo jedna dio a onaj kljucni ne kuzis, pa Isus je rekao da bez njega ne mozemo NISTA uciniti....


Kako ti nemaš logike...

Što je sa čovjekom koji se rodi slijep,gluh i nema osjećaj dodira? Kako će on čuti za i čitati Bibliju? Znači takav čovjek je automatski osuđen na pakao po tvojem, ništa kriv ni dužan?

Znaš li da što nam je ovaj život ljepši, to će nam biti teže kasnije? Tom čovjeku je ovaj život koma, ali zato će mu poslije biti lakše nego nama.

pa on se moze u sebi moliti i pokajanje dolazi iznutra, njemu ne treba biblija jer nema kusnje koje i imamo, njega sotona ne moze kusati da npr. vidi zenu u minici i pozeli s njom sex...mnoge kusnje ne dlaze do njega...ali ti uzimas primjer za koji ne mozes govoriti, jer nisi u tjelu te osobe....ta osoba nece imati kusnje preko ljudi, nece nitko tu osobu izvrijeđati....to je druga prica...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:02 pm

marko suzic je napisao/la:


tada si otvorio put sotoni da te razvali kao beba zevcku i to kad hoce i koliko hoce?

Neka pokuša. Neka me razvali netko za koga mislim da ne postoji, samo neka izvoli.

Citat :
da li ti pusis, pijes,nezdravo se hranis ili masturbiras?

Ne radim ništa što bi štetilo mom tijelu. Ajde, ponekad jedem nezdravo, ali to je sve. Čak niti kavu ne pijem.

Citat :
ako maknemo bibliju, onda imamo 7 miljardi ljudi koji svatko ima svoju istinu i gdje je onda prava istina, onda se događa da je svatko svoj Bog i da Bog ne postoji, jer smo mi Bogovi, a to je sotona rekao da cemo biti kao bogovi a i on je htio biti Bog...biblija govori o tome tko je BOG...ti bi sjedio na dvije stolice, ali Isus kaze da to ne moze, da ne mozes sluziti dvojci gospodara....ne mozes....

U tome i jest stvar, svatko ima svoju istinu, a prava je ukupnost svih tih istina. I uopće ne glumimo Bogove tražeći istinu, to ti glumiš Boga tvrdeći da si je našao
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:08 pm

Citat :
[quote="marko suzic"]
pa on se moze u sebi moliti i pokajanje dolazi iznutra, njemu ne treba biblija

A mi to kao ne možemo?

Citat :
jer nema kusnje koje i imamo, njega sotona ne moze kusati da npr. vidi zenu u minici i pozeli s njom sex

I šta je tu loše? Više ne smijemo imati niti želje? To je tebi sloboda?!

Citat :
...mnoge kusnje ne dlaze do njega...ali ti uzimas primjer za koji ne mozes govoriti, jer nisi u tjelu te osobe....ta osoba nece imati kusnje preko ljudi, nece nitko tu osobu izvrijeđati....to je druga prica...

Uzimam primjer kako bih ti pomogao da shvatiš da nisi ništa vrijedniji od nas 'nevjernika' koji ne čitamo Bibliju.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:21 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


tada si otvorio put sotoni da te razvali kao beba zevcku i to kad hoce i koliko hoce?

Neka pokuša. Neka me razvali netko za koga mislim da ne postoji, samo neka izvoli.

Citat :
da li ti pusis, pijes,nezdravo se hranis ili masturbiras?

Ne radim ništa što bi štetilo mom tijelu. Ajde, ponekad jedem nezdravo, ali to je sve. Čak niti kavu ne pijem.

Citat :
ako maknemo bibliju, onda imamo 7 miljardi ljudi koji svatko ima svoju istinu i gdje je onda prava istina, onda se događa da je svatko svoj Bog i da Bog ne postoji, jer smo mi Bogovi, a to je sotona rekao da cemo biti kao bogovi a i on je htio biti Bog...biblija govori o tome tko je BOG...ti bi sjedio na dvije stolice, ali Isus kaze da to ne moze, da ne mozes sluziti dvojci gospodara....ne mozes....

U tome i jest stvar, svatko ima svoju istinu, a prava je ukupnost svih tih istina. I uopće ne glumimo Bogove tražeći istinu, to ti glumiš Boga tvrdeći da si je našao

pa vec te razvalio samo sto nisi skuzio....

da li masturbiras?
jedi zdravo, preporucam ti da postanes biljojed....

ne to je onda 7 miljardi istina...a samo je jedna prava...univerzalna...10 Bozjih zapovjedi su Zakon, ako postoji zakon postoji i sudac....istina je u bibliji i kako moja zajednica s Bogom raste tako i nove istine primam...krscanstvo je ljubav prema Bogu i bliznjemu...ako ti netdravo jedes i time sebe ne volis, svoje tijelo, a ISUS je rekao ljubi bliznjega kao samoga sebe, onda ti ne mozes voljeti drugoga kad ne volis sebe...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:25 am

[quote="Omega"]
Citat :
marko suzic je napisao/la:

pa on se moze u sebi moliti i pokajanje dolazi iznutra, njemu ne treba biblija

A mi to kao ne možemo?

Citat :
jer nema kusnje koje i imamo, njega sotona ne moze kusati da npr. vidi zenu u minici i pozeli s njom sex

I šta je tu loše? Više ne smijemo imati niti želje? To je tebi sloboda?!

Citat :
...mnoge kusnje ne dlaze do njega...ali ti uzimas primjer za koji ne mozes govoriti, jer nisi u tjelu te osobe....ta osoba nece imati kusnje preko ljudi, nece nitko tu osobu izvrijeđati....to je druga prica...

Uzimam primjer kako bih ti pomogao da shvatiš da nisi ništa vrijedniji od nas 'nevjernika' koji ne čitamo Bibliju.

ako ti u svojim mislima pocnes razvijati odnos s nekom curom, to je grijeh....to je Isus rekao...

ne ja ne kazem da sam vrijedniji, ali priznajem da sam duhovno slijep i dolazim pred Boga i citam bibliju da mi otvori oci, a da li si ti slijep duhovno ili vidis?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:26 am

marko suzic je napisao/la:

pa vec te razvalio samo sto nisi skuzio....

Moguće. Bilo bi bolje da me se ljudi klone

Citat :
da li masturbiras?

Ne tiče te se

Citat :
jedi zdravo, preporucam ti da postanes biljojed....

Pokušavam jesti što više voća

Citat :
ne to je onda 7 miljardi istina...a samo je jedna prava...univerzalna...

Tako je, spoj svih tih 7 milijardi. Ma čak ni to nije konačna istina

Citat :
a ISUS je rekao ljubi bliznjega kao samoga sebe, onda ti ne mozes voljeti drugoga kad ne volis sebe...

Vidiš, ja baš i ne volim sebe, ali itekako volim neke druge osobe tako da...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:31 am

marko suzic je napisao/la:


ako ti u svojim mislima pocnes razvijati odnos s nekom curom, to je grijeh....to je Isus rekao...

Dakle Bog nam zapravo ne dopušta slobodu?

Citat :
ne ja ne kazem da sam vrijedniji

A neznam ja, meni se učinilo da to govoriš u svakom postu

Citat :
ali priznajem da sam duhovno slijep i dolazim pred Boga i citam bibliju da mi otvori oci, a da li si ti slijep duhovno ili vidis?

Znaš da jesam duhovno slijep čim me Sotona obradio
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:43 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

pa vec te razvalio samo sto nisi skuzio....

Moguće. Bilo bi bolje da me se ljudi klone

Citat :
da li masturbiras?

Ne tiče te se

Citat :
jedi zdravo, preporucam ti da postanes biljojed....

Pokušavam jesti što više voća

Citat :
ne to je onda 7 miljardi istina...a samo je jedna prava...univerzalna...

Tako je, spoj svih tih 7 milijardi. Ma čak ni to nije konačna istina

Citat :
a ISUS je rekao ljubi bliznjega kao samoga sebe, onda ti ne mozes voljeti drugoga kad ne volis sebe...

Vidiš, ja baš i ne volim sebe, ali itekako volim neke druge osobe tako da...

svaki onaj koji zivi u grijehu je sotonist....

to znaci da maturbiras, e vidis ja te pozivam da se molis Bogu da te toga rijesi kao sto je mene odrjesio...

ali jedi voce na prazan zeludac...

i svinju nemoj jesti jer je necista...

ne prijatelju moj, postoji jedna istina i ostalo su lazi...nema 2 istine....

volis one koji tebe vole, ali voli jednako one koji tebe vole i koji te nevole...to je ljubav o kojoj je Isus govorio, ljubite neprijatelje.....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:45 am

Gle Marko, ne poznaš me. Donosiš krive zaključke o meni
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:47 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


ako ti u svojim mislima pocnes razvijati odnos s nekom curom, to je grijeh....to je Isus rekao...

Dakle Bog nam zapravo ne dopušta slobodu?

Citat :
ne ja ne kazem da sam vrijedniji

A neznam ja, meni se učinilo da to govoriš u svakom postu

Citat :
ali priznajem da sam duhovno slijep i dolazim pred Boga i citam bibliju da mi otvori oci, a da li si ti slijep duhovno ili vidis?

Znaš da jesam duhovno slijep čim me Sotona obradio


pa to je sloboda kad nisi rob masturbacije koja je grijeh, ako masturbiras onda si rob sotone....

ne da si duhovno slijep onda bi citao bibliju, ali ti mislis da si slijep ali se ponasas kao da vidis i zato te sotona obradio jer si se ponasao kao da vidis, a tako se ponasas jer mislis da ti ne treba biblija....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:48 am

Omega je napisao/la:
Gle Marko, ne poznaš me. Donosiš krive zaključke o meni

gle da si u pravu onda bi odgovaro i usao u raspravu bez problema, ali ti se neckas, znaci negdje je zapelo....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Promjene - prave i one druge - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Promjene - prave i one druge   Promjene - prave i one druge - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Promjene - prave i one druge
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Promjene
» Promjene
» Promjene od 21.12.2012.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: