Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 poprsja

Go down 
+9
Aleksandar Veliki
floridana
Svjetloisjena
Nefertiti
sanja
meli
Tutankhamon
because the night
gloria_g
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 3:46 pm

Nefertiti je napisao/la:
Mislim da ako se ugradi implantat koji odgovara tvojoj konstituciji da iako su silikoni izgledaju prirodno i lijepo.
Ali ako pretjeraš da se onda vidi da su plastičanjače....a sad nekome je do kvantitete....o ukusima se ne isplati raspravljati.... kava

Ali ugradnja implantata da se pokriju neki nedosatatci nastali prilikom operativnih zahvata...to mi je OK. ides

apsolutno nef!! - npr. tipa ozljede od opeklina, tada si uvijek pomislim:blagoslovljena medicina ides
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 3:51 pm

Nefertiti je napisao/la:
Mislim da ako se ugradi implantat koji odgovara tvojoj konstituciji da iako su silikoni izgledaju prirodno i lijepo.
Ali ako pretjeraš da se onda vidi da su plastičanjače....a sad nekome je do kvantitete....o ukusima se ne isplati raspravljati.... kava

Ali ugradnja implantata da se pokriju neki nedosatatci nastali prilikom operativnih zahvata...to mi je OK. ides

da, zapravo, neke plastične cice izgledaju prirodno, aleksandra Grdić je u kliku izgledala prekrasno
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 3:52 pm

evo primjera jednih lijepo urađenih silikona, koji odgovaraju cjelokupnoj konstituciji:poprsja - Page 2 193320Large
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 4:28 pm

Mene samo interesira kako je to na dodir. Nisam našla u svojoj blizini nijednog muškog koji je imao silikonske u rukama.... confused
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 4:31 pm

gloria_g je napisao/la:

blagoslovljena medicina ides

Svakako....

Inače, ambulanta za bolesti dojki je (uglavnom) pod plastičnom kirurgijom....face
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 4:38 pm

Nefertiti je napisao/la:
Mene samo interesira kako je to na dodir. Nisam našla u svojoj blizini nijednog muškog koji je imao silikonske u rukama.... confused
verovatno je isto... cheer
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 4:41 pm

lol lolcina

jeste vi svjesne zapravo kak smo mi od totalne kritike došle do, ajde neću reć, totalnog, ali do odobravanja.

"apsolutno, nef ides "

"blagoslovljena medicina"

lolcina
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 5:40 pm

Mislim da se zaboravlja da svaka anestezija i svako rezanje tijela donosi određeni rizik. Većina ljudi koje poznajem ne bi zbog manje estetske korekcije išla pod nož. Možda bih dala korigirati da su mi cice jako različite ili unakažene nekim prethodnim zahvatom. Ne znam što bi me moglo natjerati da si dam ugraditi nešto umjetno, smeta me i most na zubima koji mi je napravljen prije godinu i pol i dobro služi - znam da to nije moje...
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 5:44 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Mislim da se zaboravlja da svaka anestezija i svako rezanje tijela donosi određeni rizik. Većina ljudi koje poznajem ne bi zbog manje estetske korekcije išla pod nož. Možda bih dala korigirati da su mi cice jako različite ili unakažene nekim prethodnim zahvatom. Ne znam što bi me moglo natjerati da si dam ugraditi nešto umjetno, smeta me i most na zubima koji mi je napravljen prije godinu i pol i dobro služi - znam da to nije moje...

a tko ,misliš, da to zaboravlja? a zašto? lol
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 5:46 pm

Govorim općenito.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 6:00 pm

ja bi sve sva zategla zubi
malo cice, malo lice cerek
nebi ugradila silikone jer mislim da bi mi broj veće cice bile teške za nositi.
gledam onu emisiju extreme i zadnji put je ženska sa nosom koji je ogroman i koji je od žene napravio ženu vješticu, napravila plastičnu operaciju. žena se napokon osjećala normalno i lijepo. ako nam nešto znači, nije bitno šta je to, dali veće cice, ravniji nos ili zategnuto lice , zašto to ne napraviti ako ćemo se poslije toga osjećati ljepše i sigurnije. to što je to sad jeftinije i dostupnije samo olakšava stvar.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 6:08 pm

Te ekstreme pokriva i zdravstveno osiguranje - imaju propisano što se djelomično financira iz njihove kasice prasice. Znam da npr. uši moraju biti jako klempave, ali stvarno, da bi nam ih korigirali na račun fonda. Jedna poznanica je imala dijete s tim problemom. Za drugo ne znam, ali tanka je linija i vrlo subjektivna kad se procijenjuje što je medicinsko estetski, a što isključivo estetski problem. Nemam ništa protiv da je estetska kirurgija sve dostupnija. Samo, problem je u tome što i psiholozi često kažu - ako imamo problem, ponekad ga fiksiramo na neki dio našega tijela. Kad kirurgija stvar riješi, bit ćemo zadovoljni moždsa nekoliko mjeseci, a onda će problem izbiti negdje drugdje. Naravno, ukoliko se radi o uistinu velikom odstupanju kao s tim nosom u exclusivu ili gdje kaže flo, onda će zadovoljstvo vjerojatno biti trajno. U svakom slučaju, izbor je na nama. Ovo stvarno nije samo pozitivno ili negativno, kako god okrenemo temu.
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 6:11 pm

evo nešto za prekrit strije i celulit
a zapravo baš krasno izgleda

poprsja - Page 2 Bi3zww
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 8:38 pm

Nefertiti je napisao/la:
Mene samo interesira kako je to na dodir. Nisam našla u svojoj blizini nijednog muškog koji je imao silikonske u rukama.... confused

negdje sam čula komentar da je filing isti da uopće ne osjetiš da su silikoni
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 10:24 am

za neke gadne deformacije, tipa te žene s ogromnim nosom, plastična kirurgija je bogom dana.
al ono tipa Neven Ciganović, neće čovjek prestat se rezuckat, s tim da je izgledao sasvim normalnom prije svih tig rezanja...e to mi je drama....
svaki drugi dan mrvicu silikona vamo, mrvicu tamo.... ili rezuckanja ...i nikada kraja i nikada zadovoljni... suspect
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 10:38 am

gloria_g je napisao/la:
za neke gadne deformacije, tipa te žene s ogromnim nosom, plastična kirurgija je bogom dana.
al ono tipa Neven Ciganović, neće čovjek prestat se rezuckat, s tim da je izgledao sasvim normalnom prije svih tig rezanja...e to mi je drama....
svaki drugi dan mrvicu silikona vamo, mrvicu tamo.... ili rezuckanja ...i nikada kraja i nikada zadovoljni... suspect

To sam ja već komentiral. Neki naprave od sebe ružnije osobe i nije mi jasno kak oni sami sebi dobro izgledaju.
Ciganović je jedinstven primjer, ali uvijek se sjetim one voditeljice zagrljaja ljepote Vjekoslave Bach, e ona je meni tak ružna sad nakon pumpanja usnica, grozno.

Uvjerite se sami:
Vjekoslava_Bach_prije_i_poslije

Kaj ti ljudi imaju iskrivljenu sliku sebe ili kaj?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 10:44 am

užas
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 12:27 pm

[quote="meliJ"]
gloria_g je napisao/la:
...ali uvijek se sjetim one voditeljice zagrljaja ljepote Vjekoslave Bach, e ona je meni tak ružna sad nakon pumpanja usnica, grozno.

Uvjerite se sami:
Vjekoslava_Bach_prije_i_poslije

Kaj ti ljudi imaju iskrivljenu sliku sebe ili kaj?

Slažem se. Gledala sam Zagrljaj ljepote dugo i onda se ona pojavila izoerirana shock , ajme šta je žena od sebe napravila....fakat je pretjerala....affraid

Pa sigurno da imaju nekih psiholoških problema kad si takvo što rade....kao da bi izgledali ljepše....scratch
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 1:26 pm

meliJ je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
za neke gadne deformacije, tipa te žene s ogromnim nosom, plastična kirurgija je bogom dana.
al ono tipa Neven Ciganović, neće čovjek prestat se rezuckat, s tim da je izgledao sasvim normalnom prije svih tig rezanja...e to mi je drama....
svaki drugi dan mrvicu silikona vamo, mrvicu tamo.... ili rezuckanja ...i nikada kraja i nikada zadovoljni... suspect

To sam ja već komentiral. Neki naprave od sebe ružnije osobe i nije mi jasno kak oni sami sebi dobro izgledaju.
Ciganović je jedinstven primjer, ali uvijek se sjetim one voditeljice zagrljaja ljepote Vjekoslave Bach, e ona je meni tak ružna sad nakon pumpanja usnica, grozno.

Uvjerite se sami:
Vjekoslava_Bach_prije_i_poslije

Kaj ti ljudi imaju iskrivljenu sliku sebe ili kaj?

Ne, oni žele biti Neven Ciganović. Vjerovatno ima kod doktora i katalog i pod No. 1 stoji Neven Ciganović. lolcina lolcina lolcina rofl2 rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:19 pm

a što mi je najžalosnije, gledala sam neke ciganovićeve slike prije operacija, dok je radio kao model, baš je bio frajer...
a sad... rigo
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:20 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:

Vjerovatno ima kod doktora i katalog i pod No. 1 stoji Neven Ciganović. lolcina lolcina lolcina rofl2 rofl2 rofl2
A pod dva Michael Jackson (ili bi ipak on bio pod jedan a Neven pod dva) lolcina
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:29 pm

jacksonov nosić... rofl2
koja je tu ljepota, Bože mili?
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:32 pm

a, za one koji koji slučajem ne znaju za ciganovića:
poprsja - Page 2 D05a435371e6002
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:45 pm

prije operacija mi je bila puuuuuuuno ljepša... hail
poprsja - Page 2 X98137794179825517_11
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:46 pm

inače je na slici angie...
[Vrh] Go down
Sponsored content





poprsja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
poprsja
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: