Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 poprsja

Go down 
+9
Aleksandar Veliki
floridana
Svjetloisjena
Nefertiti
sanja
meli
Tutankhamon
because the night
gloria_g
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:48 pm

Evo i Michaela Jacksona

poprsja - Page 3 Michael_jackson_lace_front_wig
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:53 pm

šta je on napravio do sebe...
šta mu je to trebalo...
evo nosića kojemu svi težepoprsja - Page 3 Jackson_wideweb__430x308
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:54 pm

rofl2 rofl2 rofl2 rofl2 rofl2 rofl2 rofl2
aj sad mi objasnite koja je ljepota u njemu... rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:55 pm

Mi smo malo off topić jedino ako gloria ne proširi temu. Tko je zaboravio tema je poprsje.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 2:59 pm

da ja otvorim ''nosiće''? rofl2
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 3:22 pm

sad mi je još nešto palo na pamet glede plastike:
pa kakvi su tiječnici koji pristanu na izvođenje tih zahtjeva tipa Jackson, gdje im je liječnička etika, zakletva...i gdje su tu liječničke komore koje (pretpostavljam da su to one) zadužene da prate rad liječnika??

pa kaj nije netko od liječnika u sredini ciklusa tih tustih operacija na Jacksonu treba reći stop. odnosno, NE SMJETI više te operacije izvoditi? ne kužim, pa kaj nemaju i liječnici neke granice do kojih mogu djelovati??i naravno, nekome odgovarati
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 3:24 pm

nemaju nikakvih granica...
njima je najvažnije dobiti love...
fućka se njima kkao će to ispasti... rofl2
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 3:25 pm

gloria_g je napisao/la:
sad mi je još nešto palo na pamet glede plastike:
pa kakvi su tiječnici koji pristanu na izvođenje tih zahtjeva tipa Jackson, gdje im je liječnička etika, zakletva...i gdje su tu liječničke komore koje (pretpostavljam da su to one) zadužene da prate rad liječnika??

pa kaj nije netko od liječnika u sredini ciklusa tih tustih operacija na Jacksonu treba reći stop. odnosno, NE SMJETI više te operacije izvoditi? ne kužim, pa kaj nemaju i liječnici neke granice do kojih mogu djelovati??i naravno, nekome odgovarati

Neki imaju no, nažalost ima onih kojima je bitan samo novac. Možda su mu jedan ili dva liječnika rekla da to ne žele učiniti no on je otišao trećem i dobio što je htio. No, negdje sam pročitala da mu je danas koža toliko tanka da bi i htio još koju operaciju da ga nijedan liječnik neće ni taknuti.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 3:27 pm

ali meli, ne postoji li zakon oko toga, što tko, kada i koliko puta smije raditi. mislim za liječnike, da ih se drži pod kontrolom, ili oni odgovaraju samo kada se zlo već dogodi??
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 3:31 pm

gloria_g je napisao/la:
ali meli, ne postoji li zakon oko toga, što tko, kada i koliko puta smije raditi. mislim za liječnike, da ih se drži pod kontrolom, ili oni odgovaraju samo kada se zlo već dogodi??

Mislim da ne. Liječnik odlučuje da li to dobro za pacijenta ili nije, ako je rizično iz bilo kojeg razloga (možda ima slabo srce pa postoji mogućnost da se ne probudi iz anestezije iili nešto slično).
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 3:32 pm

Kod tih extremnih tipova je u stvari psihički poremećaj...bila je jedna dobra Oprah emisija o tome...Lik lijep ko slika misli da je rugoba i nemože se pogledati u ogledalo...a treba imala more operacija i još bi, i uživala je pričati kako su joj natezali kožu ovako i onako da bi je zategli....a ono oboje mlađi od 30....

A što se liječnika tiče...para vrti gdje burgija ne može....čast izuzecima...
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 3:35 pm

Nefertiti je napisao/la:
Kod tih extremnih tipova je u stvari psihički poremećaj...bila je jedna dobra Oprah emisija o tome...Lik lijep ko slika misli da je rugoba i nemože se pogledati u ogledalo...a treba imala more operacija i još bi, i uživala je pričati kako su joj natezali kožu ovako i onako da bi je zategli....a ono oboje mlađi od 30....

A što se liječnika tiče...para vrti gdje burgija ne može....čast izuzecima...

Gledala sam to. Oni sebe vide u ogledalu jako ružne i stalno teže plastičnim operacijama da bi se poljepšali. Slično ko anoreksija, kad sebe vide stalno debelima, a u stvari su kost i koža.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 3:38 pm

meliJ je napisao/la:
Gledala sam to. Oni sebe vide u ogledalu jako ružne i stalno teže plastičnim operacijama da bi se poljepšali. Slično ko anoreksija, kad sebe vide stalno debelima, a u stvari su kost i koža.

E to, ali tu kirurzi nemaju što raditi. Treba psiholog stupiti na scenu. Ali to sa poremećajima psihe je jako teško osvijestiti kod ljudi....ali ti je već neki drugi topic...study

Dal' da se vratimo na temu poprsja ili da se to prošiti na plastika općenito?confused
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 3:48 pm

Predložila sam već to Gloriji pa mi je odgovorila ovo:

meli, upavo sam zato stavila naslov poprsje, nekako sam zamislila temu upravo silikoni poprsja, da govorimo o ugradnji plastike, pomislih ako krenemo specificirati mjesto ugradnje, razvodnit će se sama ideja da ovdje govorimo o problemu ugradnje plastike, a ne posebno gdje se ta plastika ugrađuje, u prska usta ili negdje drugdje.
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 4:03 pm

[quote="vruća mačka"]prije operacija mi je bila puuuuuuuno ljepša... hail
poprsja - Page 3 X98137794179825517_11[/qu
ote]


nije povećala grudi nego na ovoj slici ima najviše 15 godina pa jj nisu narasle do kraja. Da ima prirodne vidi se u filmu gia, gdje par sekundi stoji goola golcata i jedna joj je veća, druga manje, obje prekrasne
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 4:05 pm

Onda nam nema druge ovdje se držati grudi...a otvoriti temu plastika.... 8)
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 4:06 pm

[quote="because the night"]
vruća mačka je napisao/la:
prije operacija mi je bila puuuuuuuno ljepša... hail
poprsja - Page 3 X98137794179825517_11[/qu
ote]


nije povećala grudi nego na ovoj slici ima najviše 15 godina pa jj nisu narasle do kraja. Da ima prirodne vidi se u filmu gia, gdje par sekundi stoji goola golcata i jedna joj je veća, druga manje, obje prekrasne
nisam ni mislila na grudi... kava
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 4:38 pm

[quote="vruća mačka"]
because the night je napisao/la:
vruća mačka je napisao/la:
prije operacija mi je bila puuuuuuuno ljepša... hail
poprsja - Page 3 X98137794179825517_11[/qu
ote]


nije povećala grudi nego na ovoj slici ima najviše 15 godina pa jj nisu narasle do kraja. Da ima prirodne vidi se u filmu gia, gdje par sekundi stoji goola golcata i jedna joj je veća, druga manje, obje prekrasne
nisam ni mislila na grudi... kava

jesi, jesi....sam kaj si se zaletila pa nemreš priznat
al zato je tu smajl
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 4:45 pm

Nefertiti je napisao/la:
meliJ je napisao/la:
Gledala sam to. Oni sebe vide u ogledalu jako ružne i stalno teže plastičnim operacijama da bi se poljepšali. Slično ko anoreksija, kad sebe vide stalno debelima, a u stvari su kost i koža.

E to, ali tu kirurzi nemaju što raditi. Treba psiholog stupiti na scenu. Ali to sa poremećajima psihe je jako teško osvijestiti kod ljudi....ali ti je već neki drugi topic...study

Dal' da se vratimo na temu poprsja ili da se to prošiti na plastika općenito?confused

ja opće ne bi rekla da takvi ljudi imaju nekakav premećaj. To je jednostavno preružno, nepristojno. Samo zato jer je neshvatljivo. Pa i ne moramo uvijek sve razumijet, dovoljno je znat da je npr,. Neven Ciganović to tako za sebe htio, i to bi nam trebalo bit dosta. Razglabati dalje o detaljima zašto, zašto, zašto, ne vodi nikuda, a nije ni pristojno prema osobi o kojoj se radi. Odgovor je ZATO. Zato što stvari nekakve moraju bit.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 4:46 pm

ne, nisam,uostalom, angie i nema sad neko prtetjerano, mislim, ima ga, ali joj nije nešto prepreraskošno poprsje...
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 4:50 pm

a što onada misliš da je operirala? usne nije. Žena je prirodna ljepotica, opusti se i uživaj
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 4:53 pm

Yes, she is.
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 4:55 pm

pa o kakvim operacijama onda ti govoriš?
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 5:24 pm

grudi su joj okej, usne ne znam je li dirala, a sumnjam da jest, ali nekaj je radila s nosom:
izvoli, pa upoređuj:
poprsja - Page 3 Angelina_jolie1a_300x400
poprsja - Page 3 Young_Angelina_Jolie_003uostalom, nisam ja to izmislila, to su plastični kirurzi u ''gloriji'' potvrdili, a oni su ipak eksperti i vjerojatno znaju bolje od tebe...
a i ako neko griješi, griješe oni, ne griješim ja, tak da se nemaš razloga ljutiti na mene...
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitimepon tra 14, 2008 5:32 pm

Bilo kako bilo, Angie zna više od njih . A kaj si ti tak nabruđena i nabrijana, ha? Osim toga, ako i ipostoji mala razlika u nosu, ne ispadamo ni mi ostali uvijek jednako na slikama, a drugo, mozda je jednostavno grafičar u redakciji malo obradio u photoshopu, zato jer mu se tak sviđalo.
A šta odma skačeš kad je netko prirodno lijep ko slika.

izvoli pa uspoređuj....čuj ti nju... lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





poprsja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: poprsja   poprsja - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
poprsja
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: