Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bringers of the Dawn

Go down 
+9
snark
fastforward
silver
YoUnG LiOn
Victor
alexx
Svjetloisjena
Annon Imus
arhont
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 12:01 am

Bringers of the Dawn je ajmo je nazvati knjiga koju je napisala Barbara Marciniak, koja tvrdi da je bila samo medij za to zanimljivo štivo. Koliko sam shvatio kroz nju su govorili Plejdanci, vrsta svemiraca koja je dosla da donese Svjetlo na nasu planetu. Takoder se govori u toj knjizi o reptilima koji su nam zasigurno trenutno najveci protivnici. Uglavnom glavni cilj svega toga je da uskoro( ne navode tocno godinu nego u razdoblju od 10 do 20 godina) doci do velikih katastrofa, uzrokovani od sila kako ih oni nazivaju "tamnog tima" i da mi moramo bit spremni na to. Govori se i o prelasku u 4. denzitet, odnosno kako nasa vrsta trenutno rapidno evoluira i jos pise o razlogu nastanka ljudi i o misijama nekih ljudi. Moram reci da me je to sve jako privuklo na neobican nacin, ne znam zasto. Knjigu mozete procitati na portalu Znanje. Sve u svemu veoma zanimljivo stivo. Zanimaju me vasa razmisljanja o svemu tome, mozda netko cak i imao iskustva kakva?
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 8:37 am

jel ima neki link za skinit knjigu
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 8:47 am

Ne znam ima li za skinuti, ali ja sam je pročitala u prijevodu nekoliko pprevoditelja - na stranici Galaksije, link im je na naslovnici, mislim da sam ga stavila već i ovdje na forum dosta davno i da smo nešto komentirali, ne stignem sad tražiti jer moram uskoro ići, stavit ću link kad se vratim, ali nije teško naći.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 1:46 pm

Evo, sve se može pročitati OVDJE
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 2:59 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Evo, sve se može pročitati OVDJE
hvala sis :cheers:
[Vrh] Go down
alexx
Stanica



Female
Sagittarius Dog
Broj postova : 13
Age : 53
Location : www.svjesnost.com
Registration date : 08.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 5:34 pm

Pozdrav svima :-)

Evo tu se moze skinut pdf: Donositelji svitanja
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 5:40 pm

alexx je napisao/la:
Pozdrav svima :-)

Evo tu se moze skinut pdf: Donositelji svitanja

Hvala i dobro nam došla, alexx :)
[Vrh] Go down
Victor
Stanica
Victor


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 18
Age : 50
Registration date : 08.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 5:55 pm

Bringers of the Dawn je najbolja knjiga koju sam ikad u zivotu procitao.
Nista jos nije ostavilo tako jak utisak na mene kao to djelo.

Ovdje mozete pronaci i audio verziju ovog sjajnog djela:

https://www.youtube.com/profile_videos?user=IMBUED&p=r
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 6:00 pm

Victor je napisao/la:
Bringers of the Dawn je najbolja knjiga koju sam ikad u zivotu procitao.
Nista jos nije ostavilo tako jak utisak na mene kao to djelo.

Ovdje mozete pronaci i audio verziju ovog sjajnog djela:

https://www.youtube.com/profile_videos?user=IMBUED&p=r

Wow, koliko toga ima! Više volim čitati, brže mi ide :)

Inače mi kod channellinga smeta jedna stvar - postoji prilična opasnost da primatelj nešto pogrešno prenese, da nehotice promijeni poruku. Imali smo negdje temu Kanaliziranje, mislim misli
[Vrh] Go down
Victor
Stanica
Victor


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 18
Age : 50
Registration date : 08.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 6:13 pm

Citat :
Inače mi kod channellinga smeta jedna stvar - postoji prilična opasnost da primatelj nešto pogrešno prenese, da nehotice promijeni poruku.

Svakako, bas zbog toga treba biti jako oprezan prilikom citanja i narocito "preradjivanja" takvog materijala, naravno ne treba nista bukvalno shvatati niti doslovno. Svakoj stvari treba prici sa nekoliko raznih aspekata, ili ono sto ja volim reci svako za sebe bi trebalo da izvrsi nekakvo "filtriranje" svakog materijala do kojeg dodje, a ne da samo slijepo vjeruje svemu, u tom slucaju imamo cistu dogmu i vjerovanje kakvo je zasnovano i na ovdasnjim religijama.
A i u brinegrsima i u Kasiopejskim skriptama se najveca paznja poklanja i najvise se potencira znanje i ucenje a ne slijepo vjerovanje koje podrazumijeva bezuslovno pokoravanje i vjerovanje nekom autoritetu, bilo da se radi o visem bicu (bogu ili sl.) ili o covjeku (ucitelju).
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 6:15 pm

Tako je, to se zove dobar pristup! :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 9:05 pm

Nakon sto sam procitao knjigu, koja mi se jako svidjela, stekao sam dojam da su Plejdanci "the good guys", ali ovdje sam negdje procitao da oni i nisu bas tako dobri i da im se ne treba vjerovati. Usput da pitam jesu li Plejdanci ona vrsta koja je rekla da ce doci na Zemlju kada im se napravi ambasada, bilo je to prije par godina po novinama pa me zanima.
[Vrh] Go down
alexx
Stanica



Female
Sagittarius Dog
Broj postova : 13
Age : 53
Location : www.svjesnost.com
Registration date : 08.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 08, 2008 11:47 pm

arhont je napisao/la:
Nakon sto sam procitao knjigu, koja mi se jako svidjela, stekao sam dojam da su Plejdanci "the good guys", ali ovdje sam negdje procitao da oni i nisu bas tako dobri i da im se ne treba vjerovati. Usput da pitam jesu li Plejdanci ona vrsta koja je rekla da ce doci na Zemlju kada im se napravi ambasada.

Nakon sto sam procitala knjigu, kao i Cs skripte, dosla sam do sljedecih zakljucaka:
"Bringers of the Dawn" ili "Donositelji svitanja" - su sebe kroz kanaliziranje sa Barbarom Marciniak nazvali - Plejadanci - oni su bica 6 DENZITETA. DAKLE, bica koja ni na koji nacin nisu fizicka.
Ali, koja recimo mogu o odredjenim uslovima - kanaliziranjem - komunicirati sa bicima treceg denziteta, sa nama ljudima.
Kasiopejci kazu da su oni - tj. Kasiopjeci ti isti Donositelji svitanja: tj. ujedinjene misaone forme 6 denziteta ili nasa VISHA JA i to OPD opredjeljenja. I da putuju na valu - granicniku realiteta i svaki put kad komuniciraju sa nama trece- denzitetlijama imaju jedan drugi LOKATOR u svemiru kroz kojeg komuniciraju.

Kasiopejci kazu za Donositelje (koji su jedni te isti):
Citat :

P: Na kojem su nivou Plejadanci koje je kanalizirala Barbara Marciniak?
O: 6. denzitet.

**

P: U kakvom ste srodstvu s Plejadancima?
O: Plejadanci komuniciraju sa mnogim drugima; mi smo na "sceni" sa vama, ali mi smo u biti isti, samo imamo malo drugačiju točku fokusiranja na granici realiteta.

***

P: S: Da li ste vi iz iste grupe kao i Plejadanci?
O: Iste. Kad na Plejadama, Plejadanci, kad na Kasiopeji, Kasiopejci. Svjetlosna bića.
P: Koja vrsta izvora ste vi?
O: 6. denzitet.


***

P: Shvatila sam! Mislili ste da ste VI Arkturijci, Plejadanci, i sad ste "Kasiopejci" jer ste "tamo gdje jeste"! I vi jašete val.

***

O: Kad govorimo sa Oriona, mi smo "Orionci". Kad sa Plejada, mi smo "Plejadanci", itd.
P: Dakle, sve te kanalizirane knjige koje ste spomenuli, dolaze od istog, jednostavnog izvora, kroz različite kanale, kojima se oni mogu spojiti radi njihovih različitih pozicija u prostoru/vremenu i nivoa pripreme kanala, točno?
O: Blizu. Mi smo vam dali lokator valnog vrha. Mi smo oni od kuda govorimo. Razumijete?
P: Vi ste vrh vala?
O: Mi smo Marciniak-ovi Plejadanci. Mi smo gdje smo.
P: Dakle, vi niste zbilja Kasiopejci iz konstelacije Kasiopeja?
O: Mi smo Privremeni Putnici.

P: Dakle, kad val dosegne Zemlju i vi predajete signal nekome drugome tamo negdje, vi ćete predstavljeti sebe kao "Zemljani"?
O: Kad val dosegne Zemlju, mi ćemo se stopiti s vama.

***

P: Budući da vi jašete taj val, da bi komunicirali, a budući da je val ono što koristite da bi se fokusirali za ovaj kontakt, i vi ste to učinili, tko god mogli biti i na kojoj god točki val bio, dali ste Barbari Marciniak informacije pod imenom "Pleiadians" ( Plejadanci ). Vi ste nam to rekli. Da li ste rekli drugim ljudima, kao npr. Barbari Marciniak, da vi kontaktirate druge ljude?
O: Ne.
P: Dakle, Barbara možda nezna da su ti kontakti isti, samo pod drugim imenom?
O: Ne.
P: Da li je zato što ona nije pitala?
O: Progresivne informacije. Također, sistem je kao mozaik.
P: Da li to znači da razni ljudi dobivaju različite dijelove mozaika?
O: Da.
P: Ali rekli ste nam da ste kontaktirali druge pod drugim imenima?
O: Da.
P: Jeste li rekli ostalima?
O: Ne.
P: Zašto im niste rekli?
O: Upravo odgovoreno. Progresiva ( napredak ).
P: Da li još uvijek kontaktirate Barbaru?
O: Ne sada. Ona je modu pauze.
P: Da li ona to zna?
O: Da. Pišite joj i recite da zove "Kasiopeju". Iduća stanica je Leo ( lav ).
P: U jednom trenutku u budućnosti, iduća točka slanja je Leo. Da li to znači da na toj točki mi više nećemo moći komunicirati sa vama?
O: Upravo smo vam rekli koga da zovete.
P: Pa, imam poteškoće s razumijevanjem, zašto moramo zvati izvjesnu točku u prostoru. Mi smo sad u kontaktu, da li ovaj kanal neće oststi otvorenim?
O: Točka povezivanja.
P: Dakle, nema veze sve dok se mi susrećemo regularno da pričamo sa vama?
O: Da.
P: Barabara je isto u mogućnosti da nastavi komunicirati sa vama čak i kad vi više niste Plejadanci?
O: Ona možda razgovara s nekim drugim.
P: Da li vi hoćete reći da ona kanalizira neki drugi izvor sada?
O: Možda.
P: J.Z.Knight navodno kanalizira Ramtha. Tko je Ramhta?
O: Originalan vrijedan izvor.
P: Da li se to promjenilo?
O: Pohlepa.
P: Dakle, ona je to lažirala?
O: Da.


E, sada, ima i nekih drugih - bica - vanzemaljaca koji vrlo vjerovatno poticu iz 4. denziteta i koji sami sebe nazivaju Plejadanci, npr. bica koja je susretao i opisivao Billy Meier.

Citat :


P: Da li Billy Meier laže?
O: Ponešto. Ukrasi i lažne slike.
P: Da li je bio u kontaktu sa dobrim ili lošim momcima?
O: Obima.


***

P: Željeli bismo znati izvor informacija koje dolaze kroz Billy Meier-a?
O: Sivi. ( Greys )
P: On ne kanalizira Plejadance?
O: Kanalizirao je ali ne i sada
.


***

P: Dobro, pitala bih ovo, jer to nismo već dugo. Wendelle Stevens koji je povezan s Billy Meierom i također Genesis 2 ili 3, izdao je knjigu Billy Meiera o tome što je Billy sve vidio...
O: Neka vidjenja su projekcije, taj fenomen je višestran ( multi-facetan)

O covjeku koji percipira prekrasne Plejadance:

Citat :

P: L: Tko je oteo E. P. i za kojeg je on rekao da izgleda kao i mi?
O: 4. denzitet, Orion OPS.
P: V: Pa, on je pod impresijom da su to Plejadanci. Zašto je on...
O: Bilo tko može kreirati lažne impresije.
P: Dakle, Orion OPS grupa 4. denziteta su oteli E.P. Kako oni izgledaju?
O: Oni mijenjaju izgled.
P: Pa, da izgledaju kako? On je percipirao...
O: Što god oteti percipira.

P: Pa, on mi je rekao da su bili prekrasni. D: Njegov otac je jedan od njih, rekao je. Prekrasni ljudi, na način na koji ih je vidio, mislio je iz srca... ne kao fizička ljepota... L: Da li ih je vidio kao fizički prekrasne?
O: To je subjektivno.
[size=120]P: I, budući da ste rekli da mijenjaju izgled, u njihovom prirodnom stanju, prije nego što se "preurede", kako izgledaju?
O: Prirodan izgled je varijabilan.
P: Da li su roboti?
O: Neki.
P: Kako izgledaju roboti?
O: Sivi. (Greys)

P: Ok, tko je rekao E.P. da su Plejadanci?
O: OPS Orion.
P: Pa, da ste vi OPS Orionci i da smo pitali tko ste, ne bi li vi rekli da ste Kasiopejci?
O: Ne. Plejadanci. To je "u modi", zato je i varljivo.

Citat :
P: Tko su Plejari ( Billy-ja Meiera) ?
O: Oni koji potječu sa Plejara.
P: A gdje je Plejar?
O: Blizu Margaritaville-a. ( margarita je vrsta alkoholnog koktela)
P: ( smjeh ) Vidim. Drugim rječima, fantazija inspirirana Jimmy Buffet alkoholom. Tko je taj Ptaah s kojim Billy razgovara?
O: Ne savjetujemo da pokrenete konfrontacijske prepirke. To nema smisla. I bilo bi mudro da uvidite i da postoji velikih potencijalna vojska onih koji bi jednako sumnjali u validnost Kasiopejaca, Plejadanca, Orionaca, Zeta Reticulijaca, itd. Svejedno. Dakle, čemu onda to?
P: Pa, znam to. Ali, samo bi željela znati što je energija koja stoji iza kontakata sa Billy Meierom?
O: Kao što smo izjavili, Meier je imao legitiman kontakt na početku, ali postao je švicarska verzija J.Z.Knight-a.

P: Dobro, dosta o tome. Idemo dalje.

Billy Meier opisuje te Plejarane kao ljude - znaci fizicka bica 3. denziteta sa zvjezdanog sistema Plejada.

Nisam upoznata da li je netko i tko je rekao da ce se "spustiti" i slicne stvari, ali koliko je meni poznato, bica sa 6 denziteta OPD ( Bringersi ) se teoretski ne mogu spustati nikako i nigdje - posto su oni bica svjetla - ujedinjene misaone forme.

A ovi sa 4D OPS - se kako izgleda spustaju stalno; otimlju, eksperimentiraju, manipuliraju.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimeuto lip 10, 2008 12:25 am

Hvala alexx sad mi je malo jasnije, uglavnom stalno treba bit sumnjicav.
[Vrh] Go down
YoUnG LiOn
Višestanični organizam
YoUnG LiOn


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Registration date : 11.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimepet lip 13, 2008 8:39 pm

ček a to je izmisljen tekst ili istinit? scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimepet lip 13, 2008 8:41 pm

young_lion je napisao/la:
ček a to je izmisljen tekst ili istinit? scratch scratch scratch

On je "kanaliziran", dakle, primili su ga ljudi nadareni za tzv. channelling i prenijeli, zato je u obliku pitanja i odgovora.

Dobro došao, young_lion :)
[Vrh] Go down
YoUnG LiOn
Višestanični organizam
YoUnG LiOn


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Registration date : 11.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimepet lip 13, 2008 11:48 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
young_lion je napisao/la:
ček a to je izmisljen tekst ili istinit? scratch scratch scratch

On je "kanaliziran", dakle, primili su ga ljudi nadareni za tzv. channelling i prenijeli, zato je u obliku pitanja i odgovora.

Dobro došao, young_lion :)
aaahhhaa.....zanimljivo je to.. zubi ....i tnx na dobrodoslici....uglavnom veoma zanimljiv forum whee whee :whee:jos imam za precitati 4 str. te knjige....mislm da je to najbolja knjiga koju sam čital :) :)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimesub lip 14, 2008 9:12 am

young_lion je napisao/la:
ček a to je izmisljen tekst ili istinit? scratch scratch scratch

mislim da to mnoge zanima.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimesub lip 14, 2008 9:37 pm

Pa ne zanima bas mnoge. Znam kad je moj brat vidio to da citam, samo se nasmijao i rekao da takvih gluposti na internetu ima koliko hoces.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimesub lip 14, 2008 9:54 pm

arhont je napisao/la:
Pa ne zanima bas mnoge. Znam kad je moj brat vidio to da citam, samo se nasmijao i rekao da takvih gluposti na internetu ima koliko hoces.

Ima, ali ovo je tekst koji je malo više čitan od većine sličnih, da ih tako nazovemo ako hoćeš, gluposti. Ljudi koji postaju na ovim temama su uglavnom to pročitali. E sad, koju ćeš vrijednost dati kojemu tekstu, to ovisi o tebi. Ja imam puno izvora koji su mi važniji od ovog, no ipak sam iz teksta dosta izvukla što mi je bilo više nego zanimljivo. Osobito mi se čini značajno nalaziti poveznice među tekstovima ili drugim izvorima informacija koje smatramo i doživljavamo pouzdanima i istinitima. U ovom tekstu ima za mene dosta toga, premda su informacije izmiješane s nekima koje su mi u ovom trenutku neprobavljive da tako kažem. Mislim da ne treba odbaciti nijedan izvor koji nam se pojavi na putu jer je ovdje s nekim razlogom. Uvijek možemo učiti i na način da shvatimo što trebamo ili želimo odbaciti, a nikad se ne zna kad će to što smo svrstali u škart na nekom drugom nivou iskrsnuti kao korisna informacija. Eto, to je razlog zašto za ništa ne želim reći da je sasvim netočno ili beskorisno.
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimesub lip 14, 2008 10:15 pm

Procitao sam prvo poglavlje, predobro je. Neznam ako ovo i nije istina onda autor ima posebno nadarenu mastu. Do sad se nisam uspio jezit cijelo vrijeme dok sam citao nekakvo poglavlje. Predobro.
[Vrh] Go down
Victor
Stanica
Victor


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 18
Age : 50
Registration date : 08.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimesub lip 14, 2008 11:24 pm

Mislim da je dobro da se ova knjiga vise cita emocijama nego intelektom i ratiom... i sasvim je sigurno da je nece svako dozivjeti na isti nacin. Nekome ce to biti samo jos jedna u nizu izmisljotina i mastarija a nekome ce otvoriti ili mozda cak i dekodirati mnoge skrivene spoznaje i uvide koje je oduvijek nosio u sebi. :)
[Vrh] Go down
YoUnG LiOn
Višestanični organizam
YoUnG LiOn


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Registration date : 11.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimened lip 15, 2008 4:30 am

iako je i izmisljena vrlo je odlicna knjiga study study study
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimepon lip 16, 2008 7:58 pm

Knjiga je stvarno odlicna, ne smatram je gluposti zato sto nisu nista lose govorili, ne smatram da nesto moze biti glupo ako zalaze se za osobni razvoj.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitimesri lip 18, 2008 9:47 pm

meni, iskreno, nije jasan taj prijelaz iz denziteta u denzitet i uopće komunikacija među denzitetima. a da sad točno kažem što mi nije jasno, ne znam ni to. recimo, kako čovjek može komunicirati s mineralom, i kako mineral može postati čovjekom? a sad, moguće je i da sam promašio temu, u tom slučaju isprika.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bringers of the Dawn Empty
PostajNaslov: Re: Bringers of the Dawn   Bringers of the Dawn Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bringers of the Dawn
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: