Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
Autor/icaPoruka
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimepet oľu 14, 2014 12:33 pm

Dobro ovo o auri se slažem :)
usput, koje si ti religije?
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimepet oľu 14, 2014 9:01 pm

Pa dobro, što ste njega toliko napali?

Vrlo je lijepo što netko čezne uopće za time. I nije uopće bitno dali je zaista indigo dijete ili ne. Bitna je volja i želja za unikatom i jedinstvenošću. Zaista je lijepo danas vidjeti tako nešto, jer u ovim vremenima svi hoće biti isti, kao kopije, to je "in"...

Društvo iz kojeg ja dolazim, to da priznaš takvo što bio bi totalka ismijan. Dobro i kod ostalih, ali ove koje ja poznajem je katastrofa...
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimesub oľu 15, 2014 3:53 am

Bogati, dugo me ovdje ocito nije bilo xD
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimesub oľu 15, 2014 11:06 am

2pac je napisao/la:
Vrlo je lijepo što netko čezne uopće za time.

Tnx :)
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimepon oľu 17, 2014 10:42 am

Zanimljiv pogled na Indigo djecu: http://budnost.blog.hr/2008/06/index.html

Ja osobno imam otpor prema toj "vrsti", bolje rečeno užasava me, i to zbog gore navedenih karakteristika: bešćutnosti, bahatosti, egocentričnosti. Toliko hladnoće i nedostatka emocija vidim u toj djeci oko sebe da me stvarno  plaše i odbijaju. Njih ne zanima ništa osim njih samih. I nek me nitko ne uvjerava da je to normalna faza, jer nisam senilna i dobro se sjećam i svog puberteta i adolescencije, bili smo i mi i divlji i ludi i kršili pravila i ponekad djelovali bahato- to je normalno za mladost; kada ti se čini da je cijeli svijet pred tobom i kada te još nisu počeli lomit. Ali ovo što vidim kod tih "Indigo" je totalna hladnoća, nedostatak empatije, manipulativan um, ogroman ego...I ako bolje pogledate odnose među djecom i roditeljima- totalno su izokrenuti. Nekad je bilo prirođeno poštovanje roditelja od strane djece, sada je obratno, oni zahtijevaju da roditelji njih poštuju, da ispunjavaju sve njihove želje i prohtjeve, njihova riječ mora biti zadnja. Često ti roditelji (a toj grupi pripadam i sama) izgledaju poput slugu, robova, tim malim razmaženim egocentricima. I za uzvrat ne dobiju čak ni minimum zahvalnosti. Nije li to stav dominantne kaste nad podčinjenom "manje vrijednom" populacijom?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimepon oľu 17, 2014 3:43 pm

mlati  treba to odgajati.
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimepon oľu 17, 2014 5:16 pm


Ona stara domača istina--batina je iz raja izašla--
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimepon oľu 17, 2014 10:12 pm

... Stvarno nzm što da kažem.... Roditelj/i trebaju poštovati svoje dijete i ono/i njega/ih....
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimeuto oľu 18, 2014 1:06 am

U slučaju indigo djece, ona traže da ih se poštuje, čak i traže pokoravanje, to su mali tirani, a zauzvrat ne daju ništa.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimeuto oľu 18, 2014 2:43 pm

Vidis o toj indigo djeci, ja sam cuo cak i citao da su ta djeca mirna, povucena i poslusna, pa da se po tom razlikuju od ostalih.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimeuto oľu 18, 2014 3:40 pm

Pa svugdje se vidi taj dualizam, između dobra i zla. Ima njih dobrih, kao što ima i loših. Ali, zašto gledati negativnim očima, tada se stvara negativna energija okolo vas.
Za mene su to zaista "mirna, povućena i poslušna" djeca.

Inače, otvorio sam ovaj link i pročitao neke stvari, što je poslala lera. Naime, navodi se krivo. Isus nije došao samo po izgubljene "ovčice", nego i po izgubljene, ali koji su živjeli u tami...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimeuto oľu 18, 2014 5:12 pm

Ja ne želim upletati vanzemaljce u priču, jer 99% stvari o njima su dio globalne hipnoze i sustava dezinformiranja, kao i većina teorija zavjera.
Isključivši to, rekao bih da su ta djeca jednostavno... psihopati
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimeuto oľu 18, 2014 10:04 pm

Ne želim se prepirati, no ja nisam nigdje čuo da su oni mali tirani... Možete li mi objasniti zašto su oni mali nasilnici? Ja sam čuo da su oni mirni i povučeni.... Zato sam i mislio da sam Indigo.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimeuto oľu 18, 2014 11:40 pm

Ovo je Karakterizacija Indigo Djece

-They are born feeling and knowing they are special and should be revered.
-An indigo knows they belong here as they are and expect you to realize it as well.
-These children are more confident and have a higher sense of self-worth.
-Absolute authority, the kind with no choices, negotiation, or input from them does not sit well. The     educational system is a good example.
-Some of the rules we so carefully followed as children seem silly to them and they fight them.
-Rigid ritualistic systems are considered archaic to an indigo child. They feel everything should be given creative thought.
-They are insightful and often have a better idea of method then what has been in place for years. This makes them seem like "system busters."
-Adults often view an indigo as anti-social unless they are with other indigos. Often they feel lost and misunderstood, which causes them to go within.
-The old control methods like, "Wait till your father gets home," have no affect on these children.
-The fulfillment of their personal needs is important to them, and they will let you know.

(http://www.2012-spiritual-growth-prophecies.com/indigo-child.html

Diferencira se izmedu Rainbow, Crystal & Indigo Children (hello Woodstock)

-> Crystal Children : "They are happy, delightful and forgiving."
(http://www.angeltherapy.com/article1.php)

= in contrast to indigo children, the Crystal Children are blissful and even-tempered. Sure, they may have tantrums occasionally, but these children are largely forgiving and easy-going.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimeuto oľu 18, 2014 11:42 pm

To je mala manjina koja je "dobra, mirna, povučena", ali ako pogledaš onu veliku većinu te "napredne" djece (imaš čak i nova tv provjereno prilog), vidjet ćeš da su užasna. Meni nije bilo jasno kako ih starci njihovi nisu žešće našamarali, pa si mislim da će roditelj radije malo se zadržati, pa kad bude razgovarao s drugima, govoriti će kako ima posebno dijete koje samo "traži pažnju" i kako su drugi ljubomorni na njega.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimeuto oľu 18, 2014 11:47 pm

Ymir je napisao/la:

Ne želim se prepirati, no ja nisam nigdje čuo da su oni mali tirani... Možete li mi objasniti zašto su oni mali nasilnici? Ja sam čuo da su oni mirni i povučeni.... Zato sam i mislio da sam Indigo.

Nije baš tako.
Evo da riješimo nedoumice uopće i da se definira termin Indigo djece, jer vidim da svatko daje drugačiju definiciju.

Citat :

Po New Age vjerovanjima, "indigo djeca" su vrlo osjetljiva, izrazito snažnog karaktera i snažnog osjećaja potrebe za promjenama u svijetu. Empatična su i mogu lako detektirati nečije misli, te ih prirodno privlače misteriji, spiritualnost, paranormalno i okultno, dok se u isto vrijeme protive autoritetu i podložnosti.

Neka vjerovanja smatraju da se "indigo djeca" često pogrešno dijagnosticiraju s ADHD-om, ADD-om ili OCD-om, pa čak i autizmom, te da postaju asocijalna ukoliko nisu blizu ostale "indigo djece". Također se vjeruje da su sklona depresijama i poremećajima sna kao što su nesanica ili noćne more.

Iako službene teorije odgoja djece, bazirane na znanosti, ne prihvaćaju New Age dogme o postojanju "indigo djece", stvorene su "alternativne edukativne skupine" koje odgajaju djecu izlažući ih kaši vjerovanja, posuđenih što iz istočnih dogmatskih sustava, što iz pseudoznanosti, najviše kvantnog misticizma.

www.hr.wikipedia.org/wiki/Indigo_djeca

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimesri oľu 19, 2014 3:33 pm

Citat :

Po New Age vjerovanjima, "indigo djeca" su vrlo osjetljiva, izrazito snažnog karaktera i snažnog osjećaja potrebe za promjenama u svijetu. Empatična su i mogu lako detektirati nečije misli, te ih prirodno privlače misteriji, spiritualnost, paranormalno i okultno, dok se u isto vrijeme protive autoritetu i podložnosti.

Neka vjerovanja smatraju da se "indigo djeca" često pogrešno dijagnosticiraju s ADHD-om, ADD-om ili OCD-om, pa čak i autizmom, te da postaju asocijalna ukoliko nisu blizu ostale "indigo djece". Također se vjeruje da su sklona depresijama i poremećajima sna kao što su nesanica ili noćne more.

Iako službene teorije odgoja djece, bazirane na znanosti, ne prihvaćaju New Age dogme o postojanju "indigo djece", stvorene su "alternativne edukativne skupine" koje odgajaju djecu izlažući ih kaši vjerovanja, posuđenih što iz istočnih dogmatskih sustava, što iz pseudoznanosti, najviše kvantnog misticizma.

www.hr.wikipedia.org/wiki/Indigo_djeca
E ovdje si tocno mene opisao dok sam bio mlađi. Ali ja mislim da odreden karakter djece ljudi svrstavaju u grupe, kao sto je npr. Indigo. Isto sam jednom slusao o bojama aure, nisam bas znalac o tome, ali koliko sam cuo od jedne osobe koja je govorila o bojama, imam osjecaj da je to samo davanje boja karakteru. Plavi su ovakvi, žuti takvi. Poznam ljude koji su u jednoj situaciji crveni, u drugoj plavi, a drugi dan opet neka nova boja.
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimesri oľu 19, 2014 7:55 pm

I mene opisao ko da sam mu izdiktirao.............
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimesri oľu 19, 2014 10:08 pm

Meni se nekak ne čini da su ta indigo djeca usmjerena na spas svijeta (ako to uključuje te navedene promjene svijeta). Više mi se čine da su koncentrirana sama na sebe i na deklariranje činjenice da su indigo.
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimesri oľu 19, 2014 10:49 pm

Da bas čitam da se nazivaju i Ljudi Anđeli. Možda. Tko bi znao.
[Vrh] Go down
Ascended
Višestanični organizam
Ascended


Female
Pisces Rat
Broj postova : 69
Age : 28
Registration date : 05.01.2014

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimečet oľu 20, 2014 8:22 am

Po tome što ste naveli gore sam i ja indigo, bila? Uvijek čujem pojam indigo djeca a nikad indigo ljudi.
Jedino što ja nisam nikada priželjkivala nikakvu pažnju niti bila egocentrik već sam se odvajala od ljudi i hranila ulične mačke sa novcima za marendu u svo svoje slobodno vrijeme. Išla sam ja stalno kod psihologa, defektologa čak i kod socijalne radnice nakon nekog vremena zato jer je meni školski sustav bio glup i nije mi bilo jasno zašto bih ja morala sjediti sa ljudima koje ne volim i slušati predavanja koja me ne zanimaju, riješavati testove koji me ne zabavljaju. Nisam se osjećala podvrgnuto učiteljima i nije mi bilo jasno zašto su oni bolji od mene i zašto njihova mora biti zadnja i prevladavajuća itd. ali idalje ne smatram da sam bila nešto posebno. Normalno dobivala sam ja batine zbog loših ocijena ali sam razvila razmišljanje kako mi to ne smeta i da neću ni prvi ni zadnji put dobiti batine i da postoji puno veća bol od fizičke stoga me ni to nije uspjelo "smiriti" i redovno sam vodila diskusije s roditeljima kako obrazovni sustav nevalja nakon što bi jednostavno popi***** i kako bi se reklo prebili me  zubi 
Priznajem da nisam bila najdivnije djete i da sam bila jako manipulativna. Primjer, varala sam na testovima inteligencije da ispadnem neinteligentnija i pisala lakše testove u osnovnoj a poslije osnovne riješavala opet bez varanja kako bih upala u bolju srednju.
Znači li to da sam (bila) indigo? Smatram da je odgovor ne i da to znači da sam bila prepametna za svoje godine a opet bila glupa i to me sje*alo i nema mi smisla da te nekakva boja određuje i da nas se sve mora trpati u neki koš čim se malo odvajamo od ostalih.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimečet oľu 20, 2014 12:13 pm

Mislim da je definicija indigo djece previše neodređena da bi se uopće moglo raspravljati o tome da li je netko indigo dijete ili ne. Prema Forerovom efektu, prevelika neodređenost nekog koncepta dovodi do mogućnosti identifikacije s opisom kod prevelikog broja ljudi da bi se moglo govoriti o manjini. Jednostavno, većina ljudi ima barem neke karakteristike indigo djece, a teško je reći, prema opisu, koliko ljudi ima sve karakteristike indigo djece. Konačno, što se tiče nekih pojedinačnih karakteristika, one mogu biti prisutne kod čitavog niza poremećaja ponašanja kod djece, a može biti i opasno da roditelj dugo godina živi u zabludi kako mu je dijete zapravo posebno iako je mogao ranije reagirati i možda izliječiti poremećaj kod djeteta
U ovom slučaju, složio bih se wikipedijom u tome da se radi o pseudoznanstvenom konceptu koji nema temelja, a može biti i problematičan. Pomoglo bi svakako kad bi netko zaista razvio uređaj kojim bi snimio aure kod takve djece i pokazao da su zaista različite od onih iz kontrolne skupine.


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimečet oľu 20, 2014 8:58 pm

I ja sam indigo, omfg kava 
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimečet oľu 20, 2014 9:28 pm

Ja isto, moja sestra i klinci susjedi  roll 
[Vrh] Go down
Ascended
Višestanični organizam
Ascended


Female
Pisces Rat
Broj postova : 69
Age : 28
Registration date : 05.01.2014

indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitimečet oľu 20, 2014 11:16 pm

+1 MoW.

Nitko nije indigo, idalje smo obični smrtnici. you can all go home now  rofl2 
[Vrh] Go down
Sponsored content





indigo - Indigo djeca - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 24 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 24 / 25.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece
» Djeca i internet
» Kristalna ili oktarin djeca
» Jesu li djeca sve pametnija?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: