Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sokratov klub neznalica (chat)

Go down 
+29
Techpriest
josip21
Lukini
Fantom
Michael Wittmann
vladimir je idiot
Jaykof
Cico
Aleksandar Veliki
Stripy
Nac
Sigmund Freud
snark
YoUnG LiOn
Merkurica
Galileo Galilei
Neo
zvezda
gloria_g
Tutankhamon
arhont
userNejm
Blizzard
None
Sentinel
Svjetloisjena
floridana
Alpha
malena
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 4:30 am

E kao da mi citas misli i ja moram da idem, isto se dizem ranije, nadam se i ja da cu imati uspjehe, ne bojte se svi cete biti pravovremeno obavijesteni o njima. Aj laku noc i nadam se da ces zaspati.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 7:57 am

Zanimljivo :) Šteta što niste otišli na temu lucidnih snova...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 11:25 am

@Arhont...vec su me optuzivali za citanje misli miga

@S&S...malo smo se zapricali pa slucajno krenulo na temu...
Moja iskustva vec imaju tamo, a sad kada Arhontu krene ima da bude i njegovih :) ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 11:52 am

Kad smo poceli nismo mogli da stanemo. lol!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 11:55 am

alpha jel' ti stvarno nemožeš spavati do kasno u noć ili si na poslu?
koliko dnevno uopće spavaš?
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 12:00 pm

Bok, bok, sta se radi?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 12:26 pm

U biti AP je za mene samo posljedica opuštenosti mozga, drugim riječima, samo san, mašta... Ništa više.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 2:40 pm

floridana je napisao/la:
alpha jel' ti stvarno nemožeš spavati do kasno u noć ili si na poslu?
koliko dnevno uopće spavaš?

Radim od 08i30h do 16i30h, a spavam...u prosjeku oko 02h odem spavat pa kad zaspem, a ustajem oko 07i30h...znaci u prosjeku spavam jedno 5h...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 2:49 pm

@Omega...misljenja sam da se procjena moze dati tek nakon takvog iskustva. Recimo, moja prva AP je bila u potpuno budnom stanju, dapace bila sam i relativno uznemirena...tako da opustenost mozga nije uvjet.
E sad...masta, san...u nekim slucajevima zasigurno netko moze imat tako zivopisan san da je uvjeren da je to nesto vise...ali recimo kod onog slucaja koji sam gore navela kao AP prilikom spavanja, iako se u takvim slucajevima ogradjujem jer uvijek moze postojati mogucnost da je sve samo san, situcija je bila takva da sam gotovo imala fizicki dokaz da je nesto vise...naime, htjela sam nesto provjeriti i to sam i napravila, a u jutro se pokazalo tocnim...zamislimo to kao da sam trebala pogodit da li se u sobi nalazi nesto sto je skriveno, sto nije bilo moguce podsvjesno pokupit pa sanjat...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 4:15 pm

I budna možeš spavati.

Bilo je slučaja kada sam se naglo u polusnu sjetio tj vidio pokemon karte koje sam tražio ispod kutije na tavanu, i stvarno su tamo bile dok sam provjeravao. Kako bi to objasnila?

Prava AP je primjer jedne žene iz Ludbrega koja je imala ta izvantjelesna iskustva. U jednom trenu je kao izašla iz tijela daleko u visine do zrakoplova i unutra je ugledala neku stariju putnicu.
Kada se probudila, bila je cijela hladna baš kao da je putovala zrakom i provjerila je podatke tog leta aviona i pronašla putnicu koju je vidla. Da, to je zanimljiv slučaj.

Nije mi to nešto pretjerano misteriozno, ali deja vu na drugu ruku jest. Viđenje budućnosti prije nego se dogodi...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 6:16 pm

Alpha je napisao/la:
floridana je napisao/la:
alpha jel' ti stvarno nemožeš spavati do kasno u noć ili si na poslu?
koliko dnevno uopće spavaš?

Radim od 08i30h do 16i30h, a spavam...u prosjeku oko 02h odem spavat pa kad zaspem, a ustajem oko 07i30h...znaci u prosjeku spavam jedno 5h...
osjećaš li da ti fali sna?
meni bi to bilo malo. ja moram odspavati kao mala beba zubo ali moj muž ima problema sa spavanjem a i kad spava to je tako površno. čuje svaki šum i teško da zapadne u duboki san. a ja...to je posebna priča. oko mene mogu pucati topovi a da ja to ne čujem.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimened lip 22, 2008 11:35 pm

Pa, npr. meni se navece pocme spavat ali cim legnem nema sanse da zaspem...ono, lezim u mraku...bezveze...

Prije sam morala spavat misnimalno 8h dnevno da bih mogla funkcionirat, ali sada vise ne...kao da mi je tih 5h dovoljno...ipak nakon par mjeseci se nekako akumulira taj nedostatak spavanja i onda me zna ulovit da prespavam pola vikenda ili tako nesto...i onda ponovo...

Inace dok spavam u pravilu sam prilicno svjesna svega oko sebe...ono, spavam i sanjam i znam da spavam i sanjam i znam sto se desava oko mene...vrlo rijetko zaspem tako da nemam pojma sto se desava...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 12:19 am

Nikoga veceras... tuzni

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 12:26 am

Phobos je napisao/la:
I budna možeš spavati.

Bilo je slučaja kada sam se naglo u polusnu sjetio tj vidio pokemon karte koje sam tražio ispod kutije na tavanu, i stvarno su tamo bile dok sam provjeravao. Kako bi to objasnila?

Prava AP je primjer jedne žene iz Ludbrega koja je imala ta izvantjelesna iskustva. U jednom trenu je kao izašla iz tijela daleko u visine do zrakoplova i unutra je ugledala neku stariju putnicu.
Kada se probudila, bila je cijela hladna baš kao da je putovala zrakom i provjerila je podatke tog leta aviona i pronašla putnicu koju je vidla. Da, to je zanimljiv slučaj.

Nije mi to nešto pretjerano misteriozno, ali deja vu na drugu ruku jest. Viđenje budućnosti prije nego se dogodi...

Nemam obicaj objasnjavati ili uvjeravati ikoga u tako sta. Da, moguce je da od pete godine zivota imam halucinacije. Ali isto tako znam sto sam dozivjela, vidjela, osjetila...necu objasanjavati, opravdavati, uvjeravati...meni je dovoljno da ja znam...

Sto se tice tvog slucaja...te karte si najvjerojatnije upravo ti tamo stavio...ili si u jednom trenu vidio da su tamo...a tvoja podsvjest je to zapamtila...
Ja sam bila u hotelu. U sobi koju vidim prvi put u zivotu. U koju sam usla u dva sata po noci i momentalno isla spavati. Nije bilo mogucnosti da moja podsvjest ima bilo kakve informacije o toj sobi niti o predmetu mog zanimanja.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 12:48 am

Alpha hocemo mi opet ko neku vecer do kasno u noc?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:00 am

Onako dugo...tesko...radim nesto na drugom kompu, a sutra je radni dan... :)

A sto? Opet si spavao popodne? miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:03 am

Ma nisam, pitam iz zajebancije, jer danas sam ko cuko umoran, bio na kosarci i ne sjecam se kad sam ovako zadnji put trcao, tako da cu veceras da pajkim ko beba.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:28 am

Super :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:31 am

Jeste, upravo to. zubi
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:59 am

Pozdrav svima, kako Alpha kaze "citamo se" sutra, ja moram da malo razmislim o nekim stvarima, tako da laku noc.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 2:14 am

LN Arhont :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 2:47 am

Alpha je napisao/la:

Sto se tice tvog slucaja...te karte si najvjerojatnije upravo ti tamo stavio...ili si u jednom trenu vidio da su tamo...a tvoja podsvjest je to zapamtila...

Da, točno tako :)

Citat :
Ja sam bila u hotelu. U sobi koju vidim prvi put u zivotu. U koju sam usla u dva sata po noci i momentalno isla spavati. Nije bilo mogucnosti da moja podsvjest ima bilo kakve informacije o toj sobi niti o predmetu mog zanimanja.

Eto, nisi halucinirala. To jest doživljaj AP-a
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 3:11 am

Phobos je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Sto se tice tvog slucaja...te karte si najvjerojatnije upravo ti tamo stavio...ili si u jednom trenu vidio da su tamo...a tvoja podsvjest je to zapamtila...
Da, točno tako :)
Ako je tocno tako zasto si postavio pitanje na nacin na koje jesi? Pitanje kojim si insinuirao da je to sve igra mozga...da je to jednako...

Phobos je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Ja sam bila u hotelu. U sobi koju vidim prvi put u zivotu. U koju sam usla u dva sata po noci i momentalno isla spavati. Nije bilo mogucnosti da moja podsvjest ima bilo kakve informacije o toj sobi niti o predmetu mog zanimanja.
Eto, nisi halucinirala. To jest doživljaj AP-a
Mislis? A sto je s onim sto si rekao da je to masta, san ili nesto trece?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 3:33 am

Ja sam danas stvarno pretjerala i završila u noćnoj smjeni. A eto, pozdrav svima, odoh ja u krpe mase
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitimepon lip 23, 2008 10:42 am

Jutro ljudi :)

S&S jesi se odmorila sta? hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sokratov klub neznalica (chat)
[Vrh] 
Stranica 7 / 40.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sokratov klub neznalica (chat)
» Sokratov dijalog
» Ask primitive101 (chat tema)
» A je to![chat topic]

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: