Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ask primitive101 (chat tema)

Go down 
+16
Akasha
Madonna
Sang Real
biga
Legionar
Alpha
Chakotay
wanderer
MoW
Blizzard
Skulptura
Green
flory
Melkior
primitive101
Ephez
20 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimečet pro 30, 2010 10:10 pm

Hhahaha,pa pisali oni koji su poznavali Isusa,al nemoj čitat od onog gada Pavla,taj nije od Boga,one poslanice njegove,taj nije Isusov frend

Logike nema ako čitaš Bibliju doslovno!
Al ako slušaš npr MENE ,koja sam od Boga,tad moš nešt i skužit!
I to ti je odgovor na tvoje što ne dođe i reče sam,e pa eto ga...u meni i bitna mi je Biblija da se u njoj i potvrdim,ništa bez Božje reči,razum ?
Tako da kad čitaš o životinjama u Bibliji to su ljudi raznih vrsta,pa kako nebi bilo nelogičnosti !!!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimečet pro 30, 2010 10:12 pm

@ Skulp...Moj je savjet za citanje biblije da je citas onako kako bi isus citao...Budi cista ljubav i ciso bozanstvo bez grjeha,procitaj bibliju ali ne koristi razum dok je citas....Citaj je kao duboko duhovno bice...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimečet pro 30, 2010 10:15 pm

Yašta al ima tu i previše caka u simbolima,pa nemreš skužit i da oš oops
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimečet pro 30, 2010 10:22 pm

To jeste...Zato ja i mislim da je biblija na neki nacin i prepreka do isusa,jer malo ko zna da je cita dusom,svi je citaju emocijama ili razumom,a dusa je iznad toga,miljama...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimečet pro 30, 2010 10:27 pm

Joj,meni je Isus bio ZADNJI !!!
Gadilo mi se da se sve device udaju za njega!
Znaš ono časne sestre vole ga ko muža,e pa baš zato ga ja nisam htela !
Ja ne želim bit jedna od !
Zvuči katastrofalno ?

Ja sam pročešljala sve religije sveta ,samo ne Isus,bilo mi gađenje shock


Zadnja promjena: Ephez; pon srp 25, 2011 3:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:26 pm

Citat :
Fora je sto niko ne moze biti u pravu,jer istina je da je nas ego i identitet iluzija..
Ego je svojstven nama ,i kad postanemo deo Boga,mi ostajemo različiti ipak,al to veseli,radi druženja,al tad više nemamo sebične želje.

Može bit u pravu jedino osoba od Boga,prorok,koji govori u ime Boga.


Citat :
Tacnije receno ne treba koristiti razum i emocije,vec cistu svjest/dusu/bezuslovnu ljubav

To što kažeš čista svest - neka je to svest Boga,iz izvora Božjeg,i tad znaš sve,da.
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:33 pm

Ne možeš baš znati sve (ja bih više rekao: žanješ beskrajno veselje), jer to nema smisla (što znači imati smisla prepuštam vama), razmisli malo o tome...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:34 pm

Da ali ja se ne slazem sa tim sa samo neki prorok moze to da radi...To moze svaki homosapiens ako ima "muda" da ubije sam sebe(ego) i progleda...

Melkior je napisao/la:
Ne možeš baš znati sve (ja bih više rekao: žanješ beskrajno veselje), jer to nema smisla (što znači imati smisla prepuštam vama), razmisli malo o tome...


Ja ne govorim o nekakvom znanju,naprotiv istina je odavno u nama,ali ako koristimo razum i znanje nikad je necemo iskusiti...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:45 pm

Citat :
Ne možeš baš znati sve (ja bih više rekao: žanješ beskrajno veselje), jer to nema smisla (što znači imati smisla prepuštam vama), razmisli malo o tome...

Melkior,neda mi se razmišljat cerek
To ljudi rade,a mene nek vodi BOG cerek

Citat :
Da ali ja se ne slazem sa tim sa samo neki prorok moze to da radi...To moze svaki homosapiens ako ima "muda" da ubije sam sebe(ego) i progleda...

Primitv,baš si mi primitiv !
Homosapiens ima svog Boga,a to je Darwin ;)
Nemoj mi reć da veruješ u njega?
Pa daj teraj čitat bar OSNOVEEE Biblije,i videćeš da Bog uvek sklapa neki Savez da vodi kroz taj savez sa čovekom,svoje ljude.
Evo na kraju ima savez sa ŽENOM :

Otkrivenje 21,9 I dođe jedan od sedam anđela što imaju sedam čaša punih zala konačnih te progovori sa mnom: "Dođi, pokazat ću ti Zaručnicu, Ženu Jaganjčevu!

[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:48 pm

Melkior,moje veselje se bazira na sreći zajedništva sa braćom u Hristu,to je ljubav i radost,tu nema da će te prijatelj zeznut,makar dok nisu spašeni -imam najteži zadatak na svetu,a to je uverit ih u istinu koju donosim zubi
I ima nelojalnih trenutaka kad plačem zbog nevere njihove,al sve je na meni,meni je Bog podario taj zadatak
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:50 pm

A da ti Ephez slucajno nisi nesto drugo,npr homo erektus ili krapinac?

Mi smo homosapiensi,misaona bica,koja su razvila prednji mozak i jedino smo nasom mislju upsjeli da zakljucimo da smo smrtni.Nijedna zivotinja ne zna da je smrtna,jedino su to ljudi shvatili.Mi jedini imamo pojam o sebi...Ja jako malo znam o Darvinu,ali znam da sam ja bozja dusa zarobljena u tjelu i umu homosapiensa..I ja i ti,i isus i svi...I tu nista nije lose,naprotiv....
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:51 pm

Ephez je napisao/la:
-imam najteži zadatak na svetu,a to je uverit ih u istinu koju donosim zubi

Stvarno težak zadatak no
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:51 pm

Zašto misliš da je Bog tebi podario daj zadatak i da je sve na tebi? Zar nema i drugih koji šire mudru riječ i ljubav? Možeš li to malo pojasniti, molim te.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:52 pm

Citat :
A da ti Ephez slucajno nisi nesto drugo,npr homo erektus ili krapinac?

Ne,ja sam Homopodravikusdomestikusonline zubi

Tele jedno!!!
Biblijski ljudi su Adam & Eva pa na dalje.
A ako ti potječeš iz vremena pre njih-there`s no help for you,sorry zubi
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:55 pm

Citat :
Stvarno težak zadatak
Flory,ajd pogledaj primitivca pa ti bu sve jasno,otkud on kreće zubi

Green ,ja sam čula glas,i osetila Duha Svetoga,i ako čitaš Bibliju znaš i kako to dolazi...
Ja sam sad na kraju,da nosim istinu i dalje istinu mogu da nose svi koji ju čuju od mene ,koji postanu deo zajednice.
Jedan je Isus i on je sa onima koje on odabere.
Jednostavno za shvatit samo što svaka crkva tako zamišlja ,da je ona ta prava scratch
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:59 pm

Da,ja priznajem da sam ja od prije adama i eve.I to me ne smeta da sirim ljubav i blagostanje...Ja vjerujem u adama i evu ali na drugaciji nacin...Imas dokumentarni film "Potraga za Adamom uz pomoc y hromozoma",gdje su dokazali da svi muskarci imaju jednog zajednickog pretka,iz jugoistoka Afrike...Na kraju filma su nasli neka plemena koja su nevjerovatna!

Izgledaju ko mjesavina crnaca,bjelaca,meleza i kineza! Kad nadjem snimak dacu ti ga...

Ephez,nije bitan ni bog,ni ti ni ja,ni adam ni eva,ni isus nego BEZUSLOVNA BOZJA LJUBAV U SVIMA NAMA!
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:00 pm

Znači samo ti si na kraju? Ne može više ljudi biti na kraju ili na istom stupnju kao ti. Što ako je na drugom kraju svijeta Isus odabrao još nekoga? Nije li onda moguće da više ljudi nosi istinu?
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:03 pm

Ne,krivo si shvatila,joj.
Ja nosim istinu i ko poveruje-spašen je,a ja širim tu istinu.
Isus je birao u ono vreme kad je hodao a bira i sad,eto ovako kontaktima.
U meni je Bog,zajedno sa svim svecima.
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:03 pm

Pa to pitam, znači samo u tebi je Bog? Nije u nikom drugom?

I jel možeš otvoriti novu temu i u njoj širiti svoju istinu, ovdje je otišlo malo u off topic i više nije samo na kajanju, a voljela bih čuti što imaš za reći.


Zadnja promjena: Green; pet pro 31, 2010 5:05 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:05 pm

Ja nemogu sad znat koliko nas je,ja širim istinu i gde se uhvati -dobro je.
Al ima i onih kojima se istina čini jednostavna i draga,jer samo što moraju da naprave je da poveruju,al tad se događa crv sumnje,i otpadnu,uostalom kao i kod Isusa u ono vreme
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:05 pm

Takodje isto te pitam ko i Green...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:06 pm

Bog je u zajednici tih koji su poverovali,i tad je Bog u svima nama spašenima.
Biblijski :
Gde se dvoje ili troje okupe u moje ime -ja sam sa njima.
Kako je bio i s apostolima.
Duh Božji se razleva,eto i ovde i sad,preko neta,al kad odemo,svako će svoje mislit.
Zato je bit u zajednici
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:07 pm

Citat :
Takodje isto te pitam ko i Green...

zubi
Također i tebi govorim cerek
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:08 pm

Citat :
I jel možeš otvoriti novu temu i u njoj širiti svoju istinu, ovdje je otišlo malo u off topic i više nije samo na kajanju, a voljela bih čuti što imaš za reći.

Znam ,sorry...
Lako je skrenut s teme ,jer jedna veže drugu.
Bilo bi dobro da vi otvarate teme koje vas zanimaju,konkretno,a s vremenom ću i ja,dok uvidim potrebu
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:10 pm

Pa otvori ti temu sa naslovom: Ja,ephez i moja vizija i misija na zzemlji"///
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ask primitive101 (chat tema) Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ask primitive101 (chat tema)
[Vrh] 
Stranica 1 / 18.Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» O sportu... (chat tema)
» Firefox tema
» Kreacionizam
»  Fotografska natjecanja 2011. godine
» Interesantna tema o NLO-ima na 24 sata

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: