Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BOG=ĐAVO

Go down 
+25
2pac
primitive101
Jedi Mind Tricks
MoW
SV David
burnme
Absynthia
vladimir
floridana
Sigmund Freud
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
meli
Gluteus Maximus
Blizzard
Galileo Galilei
None
Merkurica
marko suzic
zvezda
Jaykof
Tutankhamon
snark
Alpha
Saroman
29 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 3:27 pm

Freya je napisao/la:
A ja ću dojahati na metli (da me prepoznate, ne)!!! lol!

Bolje uzmi usisavac - brzi je zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 3:54 pm

Alpha je napisao/la:
Freya je napisao/la:
A ja ću dojahati na metli (da me prepoznate, ne)!!! lol!

Bolje uzmi usisavac - brzi je zubi


Ne, ne, ja volim The Old Ways... Usisavač prepuštam vama tko želi... Samo, molim da se izjasnite, da znamo kako ćemo koga prepoznat kad stigne hihihi dance
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 3:58 pm

A jel koristis ipak ove nove Viledine metle ili bas one stare? zubi

Mene se lako skuzi...ona sto djeluje pomalo ko vampir ili tako nesto lolcina

Edit...kad malo bolje pogledam...moj avatar...e, vrlo, vrlo slicno njoj (samo bez tetovaze) zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:03 pm

Alpha je napisao/la:
A jel koristis ipak ove nove Viledine metle ili bas one stare? zubi

Mene se lako skuzi...ona sto djeluje pomalo ko vampir ili tako nesto lolcina

Edit...kad malo bolje pogledam...moj avatar...e, vrlo, vrlo slicno njoj (samo bez tetovaze) zubi

Vileda je odlična, ali za čišćenje hihi
Za letenje ipak više volim one metle od pruća-prave smetlarske hihihi
Još pukni i tatooić pa ćeš biti u kompletu :)

rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:13 pm

Znaci bas one sto odes u sumu uzmes komad stapa i malo pruca, zavezes to zajedno i to je to? Old school znaci zubi

A, e...imam ja moje zmajeve iako nisu tetovirani - jos zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:14 pm

Vidim ja da se ovdje spama na veliko lol lolcina
Pa reko ajd da se pridruzim.... face
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:41 pm

Alpha je napisao/la:
Znaci bas one sto odes u sumu uzmes komad stapa i malo pruca, zavezes to zajedno i to je to? Old school znaci zubi

A, e...imam ja moje zmajeve iako nisu tetovirani - jos zubi

Da, Old school ;)
Brzo na tatoooooooooooo :D
ljubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:43 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Vidim ja da se ovdje spama na veliko lol lolcina
Pa reko ajd da se pridruzim.... face

Spremamo se da, pakujemo kovčege!!! Ostat ćemo podugo tamo... hihi
Onda Tutić, s kojim prevoznim sredstvom ćeš nam ti stići ili ćeši ti imati cvjetić iza uha??? lolcina
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:45 pm

Freya je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
Vidim ja da se ovdje spama na veliko lol lolcina
Pa reko ajd da se pridruzim.... face

Spremamo se da, pakujemo kovčege!!! Ostat ćemo podugo tamo... hihi
Onda Tutić, s kojim prevoznim sredstvom ćeš nam ti stići ili ćeši ti imati cvjetić iza uha??? lolcina


Znaš kao ono BLIND DATE - znak prepoznavanja crvena ruža... hihihi
rofl2 dance
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:50 pm

Prepoznati cete me po dugom crvenom repu i biblijom ispod ruke face
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:52 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Prepoznati cete me po dugom crvenom repu i biblijom ispod ruke face

HI HI HI! ! ! ! ! ! whee
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:55 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Prepoznati cete me po dugom crvenom repu i biblijom ispod ruke face

lolcina lolcina lolcina

Samo...cini mi se da ce biti vise takvih...morat ces nam ipak dati jos pokoju smjernicu rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:36 am

marko suzic je napisao/la:
ovi zadnji postovi su svi isti....i onaj veliki....pazite sto govorite svi vi...vi kazete da Bog nije ljubav...osuđujete BOGA....da Bog krsi svoje zapovjedi....ja vas molim da to ne cinite....Bog nikoga nikad nije ubio....Bog je morao maknuti zastitu s svih tih ljudi jer su oni to htijeli....ljudi prije potopa su slavili đavla i jeli meso i smijali se Noi i na sebe bacili prokletstvo đavla....pa đavo je unistio i maye i egipat....oni su prinoseci ljude bogu sunca-sotoni. time se odrekli Boga a i njegove zastite i đavo je dobio pravo da ih unisti....

u mojoj bibliji pise Zatirac...

Hebrejima 11,28 Vjerom je obavio pashu i škropljenje krvlju da Zatornik ne dotakne prvenaca Izraelovih.

to je tvoj prevod toga.To tako nepiše u Bibliji,gdje si ti to tako pročitao,koja je to Biblija.Čak piše lijepo direktno BOg šalje 2 anđela sodomu i gomoru,Bog ubija tamo i amo.Osobno opravdavam to što je pobio te sve zle ljude,samo smetaju na planeti zemlji,a to što su neka od njih djeca nemjenja ništa jer sutra će postat odrasli i zli kao i ovi,;)
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 10:40 am

Saroman je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
ovi zadnji postovi su svi isti....i onaj veliki....pazite sto govorite svi vi...vi kazete da Bog nije ljubav...osuđujete BOGA....da Bog krsi svoje zapovjedi....ja vas molim da to ne cinite....Bog nikoga nikad nije ubio....Bog je morao maknuti zastitu s svih tih ljudi jer su oni to htijeli....ljudi prije potopa su slavili đavla i jeli meso i smijali se Noi i na sebe bacili prokletstvo đavla....pa đavo je unistio i maye i egipat....oni su prinoseci ljude bogu sunca-sotoni. time se odrekli Boga a i njegove zastite i đavo je dobio pravo da ih unisti....

u mojoj bibliji pise Zatirac...

Hebrejima 11,28 Vjerom je obavio pashu i škropljenje krvlju da Zatornik ne dotakne prvenaca Izraelovih.

to je tvoj prevod toga.To tako nepiše u Bibliji,gdje si ti to tako pročitao,koja je to Biblija.Čak piše lijepo direktno BOg šalje 2 anđela sodomu i gomoru,Bog ubija tamo i amo.Osobno opravdavam to što je pobio te sve zle ljude,samo smetaju na planeti zemlji,a to što su neka od njih djeca nemjenja ništa jer sutra će postat odrasli i zli kao i ovi,;)
Znaci uredu je ubiti djete alkoholicara jer bi sutra ono moglo biti alkoholicar pijano sjesti u auto i nekoga ubiti ???
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 10:49 am

U Bibliji piše, ne mogu se sjetiti gdje, "Čudni i strašni su putevi tvoji..." ili tako nekako. Putevi Božji nisu putevi ljudski, na to se nadovezuje i ona "Ne sudite da vam ne bi bilo suđeno"...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:33 pm

Od sve velike pobožnosti i svih kvaliteta koje bi ti koji se tako deklariraju trebali imati, ja ne vidjeh ni jednu jedinu... mudri
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:38 pm

Ma neš to nać na internetu,oni pravo pobožni ne gube vrijeme na internetu ko mi.
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:40 pm

kako ne , oni imaju bibiliju prepisanu na kompu i onda prosvjetljuju zabludjele mase preko foruma

ni biskupi ni svecenici vise ne hodaju pjeske , vec voze audije , mercedese i slicno ... a zasto , ... pa zato da sto brze stignu do vjernika i da sto brze prosvjetljuju ljude face

isto tako i internet , nece vise slat pisma i poslanice , ic pjeske i brodovima 6 godina nego sad posalje e-mail lanac i jos moze stavit i smajlic drunken


Zadnja promjena: Sigmund Freud; uto kol 19, 2008 12:42 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:42 pm

Freya... hug

Saroman...jel ti vidis sto pises?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:50 pm

Alpha je napisao/la:
Freya... hug

Saroman...jel ti vidis sto pises?

Alpha... lovely

Saroman ne zna što čini... ;)
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:03 pm

Sigmund Freud je napisao/la:
kako ne , oni imaju bibiliju prepisanu na kompu i onda prosvjetljuju zabludjele mase preko foruma

ni biskupi ni svecenici vise ne hodaju pjeske , vec voze audije , mercedese i slicno ... a zasto , ... pa zato da sto brze stignu do vjernika i da sto brze prosvjetljuju ljude face

isto tako i internet , nece vise slat pisma i poslanice , ic pjeske i brodovima 6 godina nego sad posalje e-mail lanac i jos moze stavit i smajlic drunken

pa rekao sam pravo pobožni,to ako je svećenik neznači da je pobožan i da je dobar,govorim o pravim pobožnim dobrim ljudima u srcu,sigurno nevise na kompjutoru ko mi,rade nešto korisno.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:19 pm

Sigmund Freud je napisao/la:
kako ne , oni imaju bibiliju prepisanu na kompu i onda prosvjetljuju zabludjele mase preko foruma

ni biskupi ni svecenici vise ne hodaju pjeske , vec voze audije , mercedese i slicno ... a zasto , ... pa zato da sto brze stignu do vjernika i da sto brze prosvjetljuju ljude face

isto tako i internet , nece vise slat pisma i poslanice , ic pjeske i brodovima 6 godina nego sad posalje e-mail lanac i jos moze stavit i smajlic drunken

lol! lol! lol!

lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:20 pm

Saroman je napisao/la:

pa rekao sam pravo pobožni,to ako je svećenik neznači da je pobožan i da je dobar,govorim o pravim pobožnim dobrim ljudima u srcu,sigurno nevise na kompjutoru ko mi,rade nešto korisno.
Na primjer ???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:21 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Saroman je napisao/la:

pa rekao sam pravo pobožni,to ako je svećenik neznači da je pobožan i da je dobar,govorim o pravim pobožnim dobrim ljudima u srcu,sigurno nevise na kompjutoru ko mi,rade nešto korisno.
Na primjer ???


Od sto glasa, niti glasa čuti nije... hihihi
face lolcina lol
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:50 pm

Kako misliš primjer,pa ima zar neko.odakle bi ja to znao.znam da ja nisam a i znam da vi niste isto po postovima.Zar je ova tema postala dokazivanje ko je pobožan ko nije,govorim općenito.
[Vrh] Go down
Sponsored content





BOG=ĐAVO - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BOG=ĐAVO
[Vrh] 
Stranica 8 / 21.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: