Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mijena mjeseca

Go down 
+9
snark
floridana
Blizzard
Jaykof
Malkavian
Alpha
meli
Svjetloisjena
Saroman
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Mijena mjeseca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mijena mjeseca   Mijena mjeseca - Page 2 Icon_minitimesri kol 27, 2008 10:03 am

Il je koristila neke opasne kamikalije.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Mijena mjeseca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mijena mjeseca   Mijena mjeseca - Page 2 Icon_minitimened kol 31, 2008 10:04 pm

ovo je zanimljivo, zašto baš za vrijeme mijene. mislim da je ova tema ozbiljnija od mnogih na forumu. naravno, nemam nikakva objašnjenja, ali baš ću pronjuškat, možda nešto saznam.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mijena mjeseca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mijena mjeseca   Mijena mjeseca - Page 2 Icon_minitimened kol 31, 2008 10:08 pm

Ljudi oduvijek povezuju pun mjesec i mlađak s nečim tajanstvenim, često opasnim i mračnim. Vjerojatno postoji razlog za takav stav, a ako razloga nema, mi smo ga stvorili svojim uvjerenjem. Btw, pisala sam već o liječniku u psihijatrijskoj bolnici koji je uvijek imao kalendar s mjesečevim mijenama na stolu jer je znao da u noćima punog mjeseca ima na odjelu puno više problema nego inače, iako pacijenti nisu bili svjesni da je pun mjesec.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Mijena mjeseca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mijena mjeseca   Mijena mjeseca - Page 2 Icon_minitimepon ruj 01, 2008 12:37 am

Sto se tice zlata koje isijava svetlost, nisam znala da je to pojava koja se vezuje za meseceve mene, ali sam vec cula da zlato u nekim nocima sija. Rec je o zakopanom zlatu koje pri odredjenim uslovima iznad tla emituje plavicastu svetlost. Moj tata je znao coveka koji je na ovaj nacin pronasao rimske zlatne novcice.

Mlad Mesec se obicno smatra benefikom, a pun malefikom. Ako je period mladog Meseca dobar, da li to znaci da je Mesecev uticaj sam po sebi los?... Samo misao, verovatno nije tako... Uglavnom, za svaki dan lunarnog kalendara postoje neke radnje koje se preporucuju kao i one koje bi trebalo izbegavati... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Mijena mjeseca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mijena mjeseca   Mijena mjeseca - Page 2 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 1:02 am

Mislim da se ovo isijavanje rijteko vidi baš zato što je neko gore u tekstu napsaio da se može desiti po danu,onda je premija vidjeti tu svijetlost,neznam ko je to povezao sa mjesecom,jednostavno je tako.znam 3 takve priče.U jednom priči je čovjek zabio kolac na mjesto isijavanja,ujutro je iskopao i našao sam obični prsten
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Mijena mjeseca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mijena mjeseca   Mijena mjeseca - Page 2 Icon_minitimesub lis 11, 2008 11:03 pm

Mozda prsten uopste nije bio obican... Ko zna kakvu energiju vuce i kakva mu je prica... misli

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Mijena mjeseca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mijena mjeseca   Mijena mjeseca - Page 2 Icon_minitimepet srp 13, 2018 11:07 pm

pomrčina mjeseca potpuna 27,7 face
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mijena mjeseca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mijena mjeseca   Mijena mjeseca - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mijena mjeseca
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Stalna na tom svijetu samo mijena jest
» Mjesec
» Gibanja Mjeseca i Venere
» Zemlja je imala dva mjeseca?!
» Utjecaj punog mjeseca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: