Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Treće oko

Go down 
+41
orca
Wsmack
Archangel
Floridain
wanderer
Deti
Ephez
Sang Real
primitive101
Fantom
zvezda
TiaMa'at
marin
MoW
Pohotni Jarac
eni0
blanj
OLugo
Armin od Irima
dr.chaos0
bros
Legionar
elez70
AzrielofDeath
schmizzl
Blizzard
Flamezar
urbanaaa
Chakotay
Athena
Pux
skin
vladimir je idiot
ninja
gloria_g
Alpha
razzor123
tomo_z
Jaykof
Svjetloisjena
arhont
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimepet vel 19, 2010 7:56 pm

Dobrodosao Blanj.

Eto, na ovoj ali i na nekim drugim temama se vec dosta spominjalo kako je opasno otvarati trece oko ako se nije spremno na to. Takodje su se spominjali suicidi. Ipak, nasla sam jako malo spomena o tome sto je zapravo potrebno da covjek moze kontrolirati ono do cega navodno dolazi prilikom otvaranja treceg oka. Koja i kakva stabilnost i razumijevanje su tocno potrebni. Kako znati da jesmo spremni.
Misljenja sam da se trece oko moze otvoriti i ako osoba nije spremna (sto god to tocno podrazumijevalo) kao sto pokazuju neki navodni primjeri. Bas kao sto i ti opisujes tako postoje slicni primjeri otvaranja treceg oka putem meditacije te potom, u nemogucnosti podnosenja novonastale situacije, samoubojstva.
Kako osoba koja nije spremna moze otvoriti trece oko? Da li bas mora raditi na tome, meditirati? Da li postane svjesna da je trece oko otvoreno? Da li ga moze zatvoriti i kako? Da li moze pokusati savladati sto je potrebno kada se vec ono otvori? Pojma nemam conf1

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimepet vel 19, 2010 8:35 pm

Mozda se ta osoba nie ubila jer to psihicki ili fizicki kako vec nie mogla podnjet...? Nemora sucid uvijek bit bjezanje od nekih problema.
[Vrh] Go down
blanj
Prašina



Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 3
Age : 37
Registration date : 19.02.2010

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimepet vel 19, 2010 10:55 pm

ali pazi ovo... ta je osoba znaci otisla na prugu i napravila to sto je..... smatram da je bila u stanju meditacije zato sto je osoba koja je bliska s preminulom imala lucidni san .... on na pruzi i svijetlost,osoba je to vidjela otvorenim ocima kao neka halucinacija kaze da je on pomislio da je to prosvijetljenje jaka energija..... inace je preminuli sjedio na pruzi.....
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimesub vel 20, 2010 12:11 am

Tuzno je to, sad bi nes napisao , al necu da se jos neki klinjo ne ubije.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimesub vel 20, 2010 11:19 am

da bas tuzno. Zna li se iz kojeg je razloga meditirala da otvori trece oko? Ili sam nesto propustio :/
[Vrh] Go down
blanj
Prašina



Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 3
Age : 37
Registration date : 19.02.2010

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimesub vel 20, 2010 12:28 pm

Da,recimo da je meditiranjem bjezao od stvarnosti... počeo je s time
ustvari jer je tako potiskivao neke osijecaje.... a i stvari iz proslosti djetinjstva su ga progonile ajmo tako reci.... Poceo je da bi se opustao ali je brzo napredovao visio je po kojekakvim stranicama blogovima forumima pregledavao klipove isvasta nesto.... jednostavno kao da je presao na tu neku drugu stranu.....
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimesub vel 20, 2010 8:52 pm

Ako smijem pitatm, jel ti njega znas ili? Ljepo je ponekad bjezat iz stvarnosti, al ne se previse zanosit.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimeuto vel 23, 2010 6:49 pm

Obzirom na nove informacije mislim da se nije radilo o otvaranju treceg oka. Meditacija moze covjeka dovesti u neko senzibilnije stanje i ljudi lako pomisle kako im se otvara trece oko i kako su oni neki fenomen kad su to 'tek tak' uspjeli otvorit. Mislim, o cemu mi pricamo? O satima i danima neprestane meditacije uz potpunu apstinenciju ili o malo meditiranja svaki dan poslijepodne? Hocu reci, vjerujem da je osoba zbilja potaknula neke stvari, osjete i slicno ali da je psihicko stanje te osobe, a koje je predhodilo svemu tome, prvenstveno potaknulo i senzibiliziralo upravo one dozivljaje koji su mu ionako bili preteski za podnositi (radi cega je osoba mozda vec i bila depresivna ili nesto) te je sve skupa zavrsilo kako jeste. Naime, ljudi s cesto i krenu u eksperimente s meditacijom i tome slicno kad nisu nesto najsjajnije u nekim drugim zivotnim aspektima.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimesri vel 24, 2010 12:20 am

da. Al obicno covjek moze i krenut u vode meditacija iz razloga zato sto on zeli "nesto vise". Napredovat samog seme. Bolje upoznat...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimesri vel 24, 2010 2:36 pm

Ma naravno, samo kazem da je i ono drugo cesto razlog...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimesri vel 24, 2010 5:35 pm

ja mislim da nije uvijek trece oko krivo za sve, moguce da i je, al trece oko prevenstvno se ocituje tako da mozemo gledati auru i vidjeti entitete, tako da ne smatram da je ta osoba imala otvoreno trece oko jer se necete ubiti ako vidite auru.
mada moguce da se osjete neki drugi segmenti pa osoba ucini suicid, svejedno suicid ce se i dogoditi ako je trece oko zatvoreno jer nemate kontakt sa emocijama drugih, ako je krunska cakra onda jer ste odsjeceni dod svjeta, ako je treca cakra jer imate preniski ego. szbog bilo koje zatvorene cakre cete se ubiti, rjetko kad zbog otvorene...
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimesri vel 24, 2010 6:55 pm

Sumljam da se netko zbog cakre ubija.
I jako mi je besmisleno to ubijanje, cak i ako nemas neki razlog za zivot, pa bar mozes usrecit ljude koje sreces svaki dan.
Sto se mene tice (a bio je preiod kad sam o tome razmisljao) makar ti bio siguran da se tebi nece nis dobro u zivotu dogodit, opet mozes pomoci i samo jednoj osobi, i ostanak na zemlji bi imao smisla.
Treba iskoristit svaki trenutak,i odnosit se prema drugima,onako kako zelite da se prema vama odnosi.
I sama cinjenica da imamo vremena doci na forum ili razmisljat o cakrama,i paranormalnim bicima treba nam nesto znacit.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimečet vel 25, 2010 11:43 am

Slazem se s OLugo-m i Brosem zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimečet vel 25, 2010 12:28 pm

da, i nije mi jasno zašto je ljudima tako teško ponašati se prema drugima, onako kako bi htjeli da se prema njima drugi ponašaju, a toliko je jednostavno.... scratch
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimečet vel 25, 2010 1:21 pm

Mozda zato sto nas je jako puno na malo prostora, i svi zele komd kolaca,a znaju da nema dosta za sve.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimečet vel 25, 2010 1:27 pm

Kako nema? Mislim, ako je "kolac" ucenje, ljubav, napredak i td. onda ne samo da je to neogranicen resurs nego ga mi sami stvaramo...zar ne?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimečet vel 25, 2010 1:41 pm

Ne taj kolac, vrijeme i resursi.
Vrijeme koje mozes provesti negdje drugdje s nekim ili necim,
i resursi za koje se i ako danas imas vise bojis da ako otkrijes kako do njih dolazis vise neces imat toliko.
Ukratko sebicnost.
Pricamo o ljudima koji se ne odnose lijepo prema ostalima, jelda.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimečet vel 25, 2010 3:52 pm

Da, a ti ljudi bi trebali nauciti da imaju krivi pogled na stvari.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
eni0
Stanica



Male
Pisces Horse
Broj postova : 15
Age : 34
Registration date : 14.03.2010

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimened oľu 14, 2010 7:06 am

Hmm.. =) Novi sam clan i na lik od ovog dijela sam naisao preko znanstvenog foruma pod temom "Psihicka stanja , telekineza, telepatija itd" ... i prosao sam svih ovih 8 mukotrpnih ispisanih stranica i uradio onaj test i ovako stoji:

Root: under-active (-19%)
Sacral: over-active (69%)
Navel: open (38%)
Heart: open (63%)
Throat: open (38%)
Third Eye: open (50%)
Crown: under-active (13%)

Odaklen da pocmem. Hmm, nenznam mozda ce vam zvucit "bebasto" ali chakra, energija i sl, mi je prvo zapalo za oko nakon vidjenja Animea "Dragon Ball, Z.." zatim sam se zainteresirao za kinesku kulturu , meditacije, shao lin stvari i sl, pa su me u sk stalno zezali oko toga.. ALi bilo je trenutaka kad bih se bas skoncentrirao i progledao kolko god zvucalo ludo "unutar sebe" krenuvsi od srca, trbusnog dijela i dijela oko ociju. I tako bi osjecao kao strujanje energije i fokusirao ga obicno u dlanove, a kao popratni efekt bi osjecao toplinu tj fizicki receno energiju. Sta se tice treceg oka, to me isto donekle podjesca na lika iz ANime.a tog "Tien- shin- han ili ti Tien" koji je otvorio 3 oko naravno u obliku oka. Ponekad iskreno osjecam kad zatvorim oci i "ohladim misli" svaki pokret koji mi se dogadja ili ide prema tom dijelu glave i polako me kao nesto bode, kao valovi upozorava i zatim to osjetim preko cijelog tijela. Mozda ce zvucati znanstveno fantasticno ili sl, pogotovo jer se nebavim jogom bas i meditacijom, ali nakon vasih procitanih postova nasao sam vremena i poceti cu prvo s meditacijom i mozda odem na yogu negdje ako ima. Ali eto, to je valjda radi moje volje, i osjecaja te volje koja me tjera prema toj kulturi tj tim "planinskim svecenicima - Shao Lin -ma, toj drevnoj " spiritualno ratnickoj" kulturi, iz koje i proizlaze najjvece borilacke vjestine te umjetnosti".

Toliko od mene zasad. pozz =) @Ako sta zanima pitajte :) pa pojasnim bolje.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:24 pm

dobrodosao eni0 :)
[Vrh] Go down
eni0
Stanica



Male
Pisces Horse
Broj postova : 15
Age : 34
Registration date : 14.03.2010

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimened oľu 14, 2010 11:36 pm

hvala ^^
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 1:13 pm

@eni0...koji cilj imas? Otvaranje treceg oka ili stabilizaciju cakri (obzirom na tvoje rezultate)?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
eni0
Stanica



Male
Pisces Horse
Broj postova : 15
Age : 34
Registration date : 14.03.2010

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 11:27 pm

hmm. a iskreno, nezelim se jos toliko duboko u to zavlacit, zapocetak stabilizicajiu cakri, zatim krenut na jos dublje, i natprirodno, znaci pokusavanje pomicanja objekata, "Kontroliranje cakre" scim mislim, pokusavat je usredotocit na neku tocku i sl. KAo sto se tice levitacije, mislim da se tu treba nakon svih tih otvorenih vrata i sl, fokusirat cakru da je ispod tebe, tj da te odbaciva i odvaja od poda u zrak. Jedino tako mislim da to funkcionira.. A sad jel to 100% tako nisam skroz siguran =)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:22 pm

A sto ce ti to? Mislim pomicanje objakata? Pocetna ideja ti je dobra...mislim, stabilizacija chakri :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
eni0
Stanica



Male
Pisces Horse
Broj postova : 15
Age : 34
Registration date : 14.03.2010

Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 2:47 pm

A eto, ja uvijek tezim necem nedostiznim, pa budem uporan i pokusavam pokusavam i zelim nesto novo otkrivat, iskusit.. tako i to :D to me zanima jos oduvijek, telepatija, pomicanje predmeta i sl.. je da sad necu odma tenk, nego krecemo od manjih stvari, paprira, olovki, casa i sl... :) hehe =)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Treće oko - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Treće oko
[Vrh] 
Stranica 5 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: