Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zvukovi iz Pakla

Go down 
+36
Ymir
Fear
Dunja the tomboy
OLugo
Flamezar
didica14
Armin od Irima
BUBI
Gea
Remke
Dragony
delaylah
tomi
Berny_Sinara
mind_challenge
josip21
Anat
tuby
mare
fazon
grga1234567
sky angel
Svjetloisjena
evil.dick1976
floridana
stella
silver
Zeus
zvezda
Alpha
Tutankhamon
cmcool
LarusArg
malena
Jaykof
Rain
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimečet sij 06, 2011 2:17 am

zvuči previše realno, ili su se znanstvenici poigrali s nama ili je dolje nešto sasvim grozno
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimepon vel 17, 2014 1:52 pm

OMG ja sam skočio s stolice kada sam premotao na dio s vrišanjem (čovjek DUGO priča)
Ali Tutankhamon je na prvoj stranici dobro rekao... Evo ja sam pagan i letim s mojom škvadrom iz Grčke i Egipta u oganj... Jadan ja.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimepon tra 06, 2015 7:45 pm

ne vjerujem u ovo ali...... rupe koje gutaju kuće i ljude ,sve je više prisutan i to je misterija... ce-4zubo
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimepet tra 10, 2015 1:49 am

Sve je to ljudska mašinerija. Ne postoje nikakva bića koja žive u dubini Zemlje. Druga bića žive na drugim planetama. Ako je netko čuo krik Zemlje, to je zaista njen krik, jer se gasi, polako i neizostavno. Da netko i živi unutar Zemlje, odavno bi pobjegao glavom bez obzira od nas, ionako se , po toj teoriji mogu nastaniti unutar bilo koje planete, zašto bi odabrali našu, gdje bi ih, zasigurno usmrtili?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimepet tra 10, 2015 10:22 am

točno slažem se, ni alieni ne bi imali posla s zlim zemljanima,koji truju vlastiti planet i ratuju međusobno face ..
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimeuto stu 08, 2016 1:19 pm

možda nije ni krik planete ni pakao. moguća je i "običnija" goeloška manifestacija buduči otprilke na istoj poziciji ali sa zapadne strane globusa kanadska vojska istražuje misteriozni zvuk koji dolazi s dna mora u zabačenoj regiji arktika i koji je tijekom nekoliko zadnjih mjeseci plašio životinje.
Citat :
zasad ne mogu objasniti uzrok pojave koju su nazvali "akustičnim anomalijama". zvuk se mogao čuti cijelo proteklo ljeto u tjesnacu "Fury and Hecla", a opisuje ga se kao "bip" ili "šum". glasnogovornik ministarstva obrane iz ottawe rekao je da uzrok neobičnog pinga, za koji rijetki stanovnici na tom području kažu da se može čuti čak i kroz trup broda, ostaje misterij. ovo je jedno od većih lovnih područja tijekom ljeta i zime jer je riječ o području na kojem je dio mora okružen ledom, bogatom morskim sisavcima. ovo ljeto ih tamo gotovo uopće nije bilo i to nam je postalo sumnjivo.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/misteriozni-zvukovi-nadomak-sjevernog-pola-dolaze-iz-dubine-cuju-se-vec-mjesecima-a-prestravljeni-kitovi-i-tuljani-su-zbog-njih-pobjegli/5227619/
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimeuto stu 08, 2016 4:23 pm

sve je moguće :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimečet pro 15, 2016 1:07 am

Poslednjih godina otkriveno je mnogo podzemnih struktura (ili zabranjeno istrazivanje istih pod ovim ili onim izgovorima)... Cuveni Lavirint u Egiptu je samo moj omiljeni primer.
Bez namere da bilo sta tvrdim (jer niti znam da nesto postoji, ni da ne postoji), smatram da ne znamo ni blizu dovoljno o ovoj nasoj planetici niti smo je istrazili do te mere da "znamo" postoje li podzemne civilizacije ili tacke presecanja denziteta, ili nacini na koje frekvencija na kojoj Zemlja vibrira moze da se cuje.
Ukratko, nemamo pojma :-)

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimečet pro 15, 2016 10:32 am

Alan Walton je sakupio brdo priča baš o tim podzemnim tunelima ili strukturama koji se ne uklapaju u službenu povijest (prestari).
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimečet pro 15, 2016 11:30 am

nešto se kreće 5
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimesub pro 17, 2016 8:47 pm

sve i stalno 5
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimesub pro 17, 2016 8:57 pm

tako je trza
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimesub pro 17, 2016 8:59 pm

kretanje nemože neproizvodit zvuk?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimesub pro 17, 2016 10:02 pm

znojko da
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitimepon pro 19, 2016 3:12 pm

ukoliko se ne zbiva u okruženju naročite gustine kada se zvuk očituje kao sila?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zvukovi iz Pakla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Zvukovi iz Pakla - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zvukovi iz Pakla
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Roditelji iz pakla
» Zvukovi
» Slike, zvukovi, skulpure, prostori i ogledala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: