Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 A/V brbljaonica

Go down 
+44
Dantalion
Madonna
Deti
Melkior
whitelady
Marko251988
Annabel Lee
PathFinder
Cinderella
flory
Dragony
guenhwyvar
Skulptura
legenda007
QuarK
R.A.
biga
Blizzard
Athena
Jaykof
Fantom
tomi
Legionar
Michael Wittmann
Remke
Gea
Greed
vladimir je idiot
snow queen
josip21
urbanaaa
Berny_Sinara
malenaivi
twilightfanovka777
Alpha
zvezda
Merkurica
userNejm
bata
Thor
Svjetloisjena
floridana
Absynthia
Sentinel
48 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 05, 2009 11:11 pm

Sentinel je napisao/la:
Eh, baš neki dan preslušah novi album od Whitney, pa ono, nije mi baš nešto, mogla je ona to i bolje, čini mi se da ja izgubila glas, a nije ni čudo s obzirom kroz što je sve prošla ove silne godine. E sad, meni osobno je album slušljiv ali ništa posebno, pa bi me zanimalo jeli ga tko od vas imao prilike preslušat, i ako je da ga malo rečete svoj dojam. Eto

da, izgubila je dobar glas zubi
nisam preslušala album ali sam poslušala ovaj glazbeni broj. fali energije u glasu i tamo gdje bi ga prije lako pustila sad kao da se boji.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 4:29 pm

^^Meni W.H. nikad nije ni bila nešto posebno, al sad je skroz bezveze... ah stara slava raspa
Legionar je napisao/la:
Coldplay - Viva la Vida
Ova pjesma je po meni vrhunska umjetnost!
lovely

Citat :

Green Day - 21 Guns
Fora pjesma... za po doma zubi
A/V brbljaonica - Page 11 Guitar

Citat :

Nelly Furtado - Promiscuous
Odlična pjesma za podići atmosferu na tulumu. ides
A/V brbljaonica - Page 11 Party0048

Sve je super!!!
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimesri lis 07, 2009 6:51 pm

ne mogu vjerovat da sam zaboravio postat ih.......

jednom sam Magi vidio na jednom nasem otoku...bila je dobar komad.....

[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimesri lis 07, 2009 7:32 pm

Evo malo smiješnih indijaca...štasuveć.



[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimečet lis 08, 2009 10:26 pm

Toooo :D
Benny Lava :D
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 6:29 pm

Sentinel a sta ja da napisem,HRT-zakljucan,TV
pink- zakljucan jedino gledam i slusam,BN TV,DM SAT,Hayat(samo su mi
oni dostupni od domacih programa) a moja supruga obozava
narodnjake...tako da sam i ja uz nju postao ekspert za turbo folk,
a i ovdje na zapadu se samo to slusa a i diskoteke pune narodnjaka i njihovih obozavalaca...A/V brbljaonica - Page 11 Icon_scratch
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 6:54 pm

A što da ti kažem, ja apsolutno nemam ništa protiv turbo folka, dapače, da se mene pita trebalo bi ga češće puštat po radiu, TV-u i ostalim medijima A/V brbljaonica - Page 11 961139
..
E sad, to što ja ne slušam tu vrstu muzike, to je sad drugi par rukava ...



A/V brbljaonica - Page 11 996688
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 7:34 pm

Sentinel je napisao/la:
da se mene pita trebalo bi ga češće puštat po radiu, TV-u i ostalim medijima

O neeee pop
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 7:43 pm

O da, a čuj čim bi se češće puštao ne bi više imao efekt "zabranjenog voća" i automatski bi bio manje interesantan i zanimljiv, a time i manje popularan A/V brbljaonica - Page 11 961139
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 8:21 pm

Neznam da li je ko od vas bio na Oktobar fest u Minhenu i
zavirio malo u bilo koji od mnogih satora i vidjeo kakva se tamo muzika pusta i zasto tamo dolaze ljudi iz cijelog svijeta i to u brojkama od nekoliko miliona.
Nije valjda samo radi piva nego radi stimunga,narodne muzike (folk muzik) i narodnih nosnji prelijepih njemica.
Nemogu da razumijem ljude koji slusaju neke stvari od kojih mnogi nerazumiju ni jedne rijeci.A/V brbljaonica - Page 11 733858
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 8:46 pm

Mislim da 90% ljudi koji znaju nešto o muzici neće reći da imaju nešto protiv izvorne narodne glazbe. Pritom mislim na narodnu glazbu Medimurja, Istre, Dalmacije, dakle klape, zborovi, folklor Hrvatske i inozemstva. To treba cijeniti i njegovati, bez obzira vrte li nam se "zdravoseljački" glasovi na CD-ima ili ne.

Nešto sasvim drugo je turbo-folk, koji nije "utkan" u etnos, njegovu tradiciju i koji je prilično nova tvorevina, stvoren s ciljem komercijalizacije, mix svega i ničega sa često nebuloznim tekstovima i još gorom melodijom.
No, dobro, o ukusima se ne raspravlja, poštujem različitosti,samo je šteta da je dosta ljudi imuno na svaki žanr i ne vjerujem u priče da netko može sve žanrove slušati, tj. voljeti. Ipak, svatko ima svoj glazbeni ukus ili bi ga trebao razvijati. :)

Što se tiče stranih pjesama, postoje pjesme koje nam se mogu svidjati, a da ne razumijemo strani tekst. Tako osobno volim par francuskih pjesama, jer mi je bitnija melodija od samog teksta. Ono nešto što udje u uho. raspa
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 10:19 pm

Fantom je napisao/la:
Nemogu da razumijem ljude koji slusaju neke stvari od kojih mnogi nerazumiju ni jedne rijeci.A/V brbljaonica - Page 11 733858
Onda nemožeš razumijet mene A/V brbljaonica - Page 11 257951

Naime, meni riječi pjesama apsolutno nisu bitne, meni je bitna melodija, a što se riječi tiče, pa ako je dobra melodija može ona/on da mi i j*** sve po spisku, nije bitno. E sad, sorry što sam se ovako malo prosto izrazio, ali evo ja većinu mojih najdražih pjesama uopće nemam pojma o čemu je riječ u pjesmi. Ali opet, nemora ovo bit zlatno pravilo, ima i pjesama koje su mi se svidjele i zbog riječi, ali te mogu na prste nabrojati. E sad da zaključimo, kao što bi moja prijateljica rekla "There's two kinds of people in the world: There are lyric people and there are music people..." Hm... vidiš, mogo bi ovo stavit kao novi potpis A/V brbljaonica - Page 11 257951


Athena je napisao/la:
Mislim da 90% ljudi koji znaju nešto o muzici neće reći da imaju nešto protiv izvorne narodne glazbe.
Potpisujem 100 % A/V brbljaonica - Page 11 466938


Athena je napisao/la:
Nešto sasvim drugo je turbo-folk
Ovo apsolutno ne bi trebalo uspoređivat s narodnom glazbom, dva totalno različita pojma. A/V brbljaonica - Page 11 863565


Athena je napisao/la:
Ipak, svatko ima svoj glazbeni ukus ili bi ga trebao razvijati.
Istina, ali opet nismo svi rođeni sa sluhom za glazbu, i netko jednostavno nema sluha za glazbu i onda uzalud sav trud i razvijanje. Evo npr meni su neke Picassove slike najobićnije škrabotine koje čak i dijete može napravit bolje od njega, i zaludu netko mene uvjeravao da to nije tako, ja to tako vidim, odnosno nemam razvijen dar za tu vrstu umjetnosti i zaludu mi bilo kakav trud, meni će to uvijek bit škrabotina.
P.s. Ne bih s ovim želio uvrijedit ljubitelje Picassa i njegovih djela, nego sam samo iznio svoje poglede na neka njegova djela. Hvala A/V brbljaonica - Page 11 158397
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 10:37 pm

Sad ispada da niko neslusa rijeci vec muziku...

E pa nista zato,Volfgang Amadeus Mocart inace moj dobar prijatelj,rodjen u Salzburgu i njegova "Mala nocna muzika" i
ono,ta naaaa na na na naaaaa je za mene zakon.
A sto pivo ide uz ovaj "rekvijem" uhhhhhhhhh...da samo znate...A/V brbljaonica - Page 11 804652
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 10:41 pm

Fantom je napisao/la:
Sad ispada da niko neslusa rijeci vec muziku...

Ne, kao što sam napisao postoje ljudi kojima je bitna glazba, a postoje i oni drugi kojima su bitnije riječi. A/V brbljaonica - Page 11 158397

Eto, podji kod flo na kavuu, posluži se pivom, ima je na pretek, ja častim :beer:
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimeuto lis 13, 2009 3:24 am

Athenin post mi se jako sviđa...slažem se s njom.


A što se tiće liriksa i melodije, meni je oboje od iznimne važnosti, al dodala bi i ritam... i zato pjesme koje imaju iznimno dobre te 3 stvari, su mi omiljene pjesme. :)

Sentinel je napisao/la:
O da, a čuj čim bi se češće puštao ne bi više imao efekt "zabranjenog voća" i automatski bi bio manje interesantan i zanimljiv, a time i manje popularan A/V brbljaonica - Page 11 961139

ma boli me njonjo kolko će njih to slušat, bitno da ja to ne moram slušat...da na radiju... affraid
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimesri lis 14, 2009 12:39 am

Aerodrom-Obična ljubavna pjesma


lovelylovelylovelylovely
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimesri lis 14, 2009 1:02 am

Legionar je napisao/la:
Aerodrom-Obična ljubavna pjesma

lovelylovelylovelylovely

ides Šteta što je većina dobrih "stvari" (domaćih/stranih) ostala u prošlosti, možda i prije našeg vremena. Ali ipak žive i danas. muha
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 26, 2009 8:20 pm

na ovoj stranici možete poslušati novi album Tedija Spalata "Kadenca", tko voli....
ja volim lovely
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 2:23 am

[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 9:05 am

ta stvar je ides
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 3:41 pm

Baš sam raspalio mjuzu

A/V brbljaonica - Page 11 C020
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 4:24 pm

a i ja sam :zracna_gitara:
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 4:26 pm

Music is my life :D
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 4:31 pm

my life is music :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 4:38 pm

Music is what my feelings sound like. ides
[Vrh] Go down
Sponsored content





A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
A/V brbljaonica
[Vrh] 
Stranica 11 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: