Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)

Go down 
+21
hromi
dr.chaos0
Remke
bros
OLugo
Blizzard
tuby
goa-a
Xila
SG1
kety6
Alpha
Merkurica
Dzangy
silver
Legionar
Fixo
Neo
Hapa
Svjetloisjena
Annon Imus
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesub sij 10, 2009 12:06 am

Neo je napisao/la:
svi zaslužuju dvije prilike


nije istina.


Prilika je beskonačno, samo je trebaš uhvatiti.


Uostalom, prilika za ŠTA????
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesub sij 10, 2009 12:37 am

SG1 je napisao/la:
Pozdrav.

Ja sam vec jedno vrijeme reg. na ovom forumu ali nisam bi aktivan, pa cu sad pocet. :)

Ja sad neznam sta je spasilo tu djevojcicu ali kolko sam vidijo po snimki, ona nije bas tjelesno razvijena (fizicki nesposobna). Ako malo negativno pomislimo, moguce je da sad "odplacuje" svoje grijehe (karma) i da jos uvjek mora ostat u ovakom tjelu dok se karma ne zavrsi.

To je moguce ako vjerujete da se svaki put vratite na zemlju dok ne naucite sve lekcije i da postoji karma (sve zlo koje ste napravili morate u novom zivotu nekako "odplatit".)

PS: Moj hrvatski nije najbolji :).

Dobro došao, SG1 :)

Lijepo da si počeo pisati. Slažem se da spomenuta mogućnost postoji. Povratak u tijelo, ako vjerujemo u reinkarnaciju, ne mora biti najsretniji trenutak za dušu, ali je sigurno iz nekog razloga bio potreban.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesub sij 10, 2009 6:35 pm

Dobrodosao SG1 :) ...ne brini za pravopisne greske...glavno da se razumijemo zivili

Nego...vidim da kazes kako boravkom u trenutnom tijelu mozda otplacuje svoje grijehe obzirom se cini da je tijelo psihofizicki zaostalo... E sad...to se nama koji smo, da tako kazem, normalni moze ciniti kao da je ona 'kaznjena' ali ne bih se bas kladila u to.
Koliko sam citala o ljudima koji pate od nekog poremecaja cini se da su oni cesto u nekom svom svijetu i kao da vide ono sto mi ne vidimo...kao da su oni ti koji su blize istini i Bogu...

Kad se vec dotakao taj pojam karme...nekako mi se cini da puno vise pate oni koji kuze sto se desava... Jednostavan primjer...djeca koja se, dakle, jos razvijaju obicno zive u trenutku te drugacije dozivljavaju svijet dok odrasli pate i kada ne bi trebali razmisljajuci o mogucnostima, opcijama i predpostavljajuci sto bi moglo biti i sto bi bilo kad bi bilo...
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesub sij 10, 2009 8:18 pm

a da mi neko da link koji radi???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesub sij 10, 2009 8:40 pm

Ako mislis na link u uvodnom postu...meni radi...
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesub sij 10, 2009 8:54 pm

hvala, hvala... nesto mi prije nije htjelo otvoriti, pisalo mi da je unavailble... evo sad sam pogledao... i sta reci... nayz, ali to ne znaci da je djevojcica izgubila simptome bolesti... djevojcica se nije oporavila... samo je izbjegla tu smrt... ali eto i to se dogadja...
[Vrh] Go down
SG1
Stanica
SG1


Male
Cancer Dragon
Broj postova : 17
Age : 35
Registration date : 06.11.2007

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimened sij 11, 2009 4:57 pm

Alpha je napisao/la:
Dobrodosao SG1 :) ...ne brini za pravopisne greske...glavno da se razumijemo zivili

Nego...vidim da kazes kako boravkom u trenutnom tijelu mozda otplacuje svoje grijehe obzirom se cini da je tijelo psihofizicki zaostalo... E sad...to se nama koji smo, da tako kazem, normalni moze ciniti kao da je ona 'kaznjena' ali ne bih se bas kladila u to.
Koliko sam citala o ljudima koji pate od nekog poremecaja cini se da su oni cesto u nekom svom svijetu i kao da vide ono sto mi ne vidimo...kao da su oni ti koji su blize istini i Bogu...

Kad se vec dotakao taj pojam karme...nekako mi se cini da puno vise pate oni koji kuze sto se desava... Jednostavan primjer...djeca koja se, dakle, jos razvijaju obicno zive u trenutku te drugacije dozivljavaju svijet dok odrasli pate i kada ne bi trebali razmisljajuci o mogucnostima, opcijama i predpostavljajuci sto bi moglo biti i sto bi bilo kad bi bilo...

Hvala svima na dobrodoslicu :D .

Alpha to sto si napiso je vjerovatno donekle tacno.

Prije koju godnu sam cito knjigu kako je jedan gospodin imo tumor. Kad su ga doveli u bolnicu, bio je tolko oslabijo da su mu doktori rekli da ce jos samo par dana zivt. I tako je on u bolnici za jedno vrijeme umro. Kad je preso na drugo stran je upozno tu svijetlost. Da sad nepisem na dugo, uglavno ta svijetlost mu je rekla da skoro svako ko ima neku tesko bolest, je to samo za njegovo dobro (karma-zbog svojih grijeha).
On se je posle vratijo nazad na zemlju i skroz ozdravijo. Napiso je jos nekih knjiga al se sad nesjecam kako mu je bilo ime.

Ti si napiso da su vjerovatni ti sto su fizicki (psihicki) nesposobni blize bogu. Ja mislim da je to nemuguce. Jer oni jednostavno neke stvari nemugo razumit i tako nemogu naucit sve lekcije koje moraju da bi dosli do veceg duhovnog stanja.

To je samo moje mislenje :) .
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimened sij 11, 2009 8:07 pm

Ima mnogo tih slucajeva ljudi koji su dozivjeli klinicku smrt...

Ne znam bas da to sto psihofizicki ljudi ne mogu razumjeti nas svijet ima neke veze s Bogom... Mi ne znamo da li i sto oni razumiju i kako vide stvari...
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimepon sij 12, 2009 3:14 am

meni je buraz pricao da je upoznao nekog pravoslavnog svestenika, koji je dozivio klinicku smrt, i cita buducnost i sadasnje stanje svojih pacijenata... mozda i ova djevojcica koja je prezivila ovakvo prosvijetljenje, dobije neke natprirodne, ili barem za nas neshvatljive sposobnosti...
[Vrh] Go down
goa-a
Stanica
goa-a


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 12
Age : 44
Registration date : 13.01.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: budemo vidjeli što će biti kroz neko vrijeme.   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 5:20 pm

Trooper je napisao/la:
Djevojčica Chelsea Banton (15) obolila je od upale pluća i s teškom infekcijom završila u bolnici u Sjevernoj Karolini u SAD-u. Liječnici su je priključili na respirator i dali joj još 36 sati života. Njezina obitelj okupila se u bolnici kako se oprostili. U jednom trenutku medicinska sestra upozorila je majku Colleen Banton da pogleda na ekran sigurnosne kamere.
- Na ekranu se vidjelo jako svjetlo. Pogledala sam i rekla: ˝Moj Bože. Izgleda kao anđeo!˝ - prisjetila se Colleen koja je uspjela fotografirati svjetlosnu figuru. Nedugo nakon toga Chelsea je, na iznenađenje liječnika, počela samostalno disati. Dva tjedan poslije potpuno se oporavila te su je pustili kući. Božić i svoj 15 rođendan proslavila je u krugu obitelji.
- Taj dan je padala kiša i sunce se nije naziralo. Svjetlo se pojavilo samo u njezinoj sobi. Tako nešto mijenja ljude. Sada na sve gledam drugačije i znam da Bog brine o nama - rekla je majka Colleen.



video:
https://www.youtube.com/watch?v=8aEMFVNJY_8&feature=related
[quote]
[Vrh] Go down
goa-a
Stanica
goa-a


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 12
Age : 44
Registration date : 13.01.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: budemo vidjeli što će biti kroz određeno vrijeme   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 5:21 pm

[quote="goa-a"]
Trooper je napisao/la:
Djevojčica Chelsea Banton (15) obolila je od upale pluća i s teškom infekcijom završila u bolnici u Sjevernoj Karolini u SAD-u. Liječnici su je priključili na respirator i dali joj još 36 sati života. Njezina obitelj okupila se u bolnici kako se oprostili. U jednom trenutku medicinska sestra upozorila je majku Colleen Banton da pogleda na ekran sigurnosne kamere.
- Na ekranu se vidjelo jako svjetlo. Pogledala sam i rekla: ˝Moj Bože. Izgleda kao anđeo!˝ - prisjetila se Colleen koja je uspjela fotografirati svjetlosnu figuru. Nedugo nakon toga Chelsea je, na iznenađenje liječnika, počela samostalno disati. Dva tjedan poslije potpuno se oporavila te su je pustili kući. Božić i svoj 15 rođendan proslavila je u krugu obitelji.
- Taj dan je padala kiša i sunce se nije naziralo. Svjetlo se pojavilo samo u njezinoj sobi. Tako nešto mijenja ljude. Sada na sve gledam drugačije i znam da Bog brine o nama - rekla je majka Colleen.



video:
https://www.youtube.com/watch?v=8aEMFVNJY_8&feature=related
Citat :
[Vrh] Go down
tuby
Višestanični organizam
tuby


Male
Gemini Horse
Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 06.12.2008

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesri sij 14, 2009 2:27 am

Andeli (meleci) postoje i u to nema sumnje.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesri sij 14, 2009 12:12 pm

Goa-a, u čemu je problem? (tehnički, mislim)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesri sij 14, 2009 2:14 pm

tuby je napisao/la:
Andeli (meleci) postoje i u to nema sumnje.

Kako znas?
[Vrh] Go down
goa-a
Stanica
goa-a


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 12
Age : 44
Registration date : 13.01.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesri sij 14, 2009 4:27 pm

Svijetloisjena nemam pojma nešto sam zbrljala..očito,no ne bitno barem meni kava
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimepon sij 19, 2009 3:14 am

tuby je napisao/la:
Andeli (meleci) postoje i u to nema sumnje.

to je vec subjektivno razmisljanje... nije da ja ne vjerujem u te stvari... ali velika je stvar tvrditi nesto za sto nisi 100% siguran...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimepon sij 19, 2009 3:28 am

Xila je napisao/la:

to je vec subjektivno razmisljanje... nije da ja ne vjerujem u te stvari... ali velika je stvar tvrditi nesto za sto nisi 100% siguran...

Ne znam za Tubya, ali znam koliko ljudi ima koji jednostavno misle da ''znaju''. Davaju izjave tipa ''Bog ne postoji i to je sigurno'' ili ''aure su priča za malu djecu'', a u biti nisu niti svjesni koliko su površno proučili stvar i da se zapravo radi o njihovom subjektivnom mišljenju. zubi
Većina njih su, nažalost, 100% sigurni u to što tvrde, a zapravo nisu stvari tako jednostavne.
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimepon sij 19, 2009 3:48 am

ne bih prospao mudrosti... ali zbog vjere u nesto... dobar dio covjecanstva je poginuo u ratovima... znaci subjektivnost je uvjek prisutna... zato sam i citirao tubyja... kaze nema sumnje... sumnja uvjek postoji :)
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesub vel 13, 2010 3:21 pm

Ok, polako me iritira sve šta se dobro dogodi su anđeli. Kao prvo može biti energija tih roditelja i rodbine nakupljena u tu svrhu. kao drugio može iit neki drugi entitet. Može biti njezin oversoul jer nije završila ono štpo treba. Zašto uvijek anđeli. A kda je loše demoni. Razmišljajte logično, ne smatrate da ste malo isprogramirani od strane vjere?

BTW energija ima frenkvenciju svjetlosti koju slika i onda "prevađa" u nama vidljivo polje samo Kirlianov fotoaparat. Sve ostalo je samo ili fake da bi se velika masa zavela ili da bi se novci zaradili.
tako da nemojte se nadati da ćete fizički oćima vidjeti to ako ne otvorite treče oko, i da ćete fotoaparatom snimiti auru ili neergiju ili bilošta slično nematerijalno.
Razum na prvom mjestu!
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesub vel 13, 2010 8:32 pm

OLugo je napisao/la:
Ok, polako me iritira sve šta se dobro dogodi su anđeli. Kao prvo može biti energija tih roditelja i rodbine nakupljena u tu svrhu. kao drugio može iit neki drugi entitet. Može biti njezin oversoul jer nije završila ono štpo treba. Zašto uvijek anđeli. A kda je loše demoni. Razmišljajte logično, ne smatrate da ste malo isprogramirani od strane vjere?
Mislim da nije toliko bitno kako mediji zovu nesto, bitno da se dogodi.
i nije bitno vjerujes li u iste stvari kao i ostatak ljudi na svijetu, bitno je da postujes vjerovanja ostalih ljudi.
Ako je netko u krivu, i imas dokaze, mos im ih predlozit :P
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesub vel 13, 2010 9:24 pm

sto posto je namjesteno, tolko jos maldje djece je umrlo jos gorom smrcu, zasto onda nije dosao??? to je samo slucajnost sto je ozdravila, a ovo ili slucajnost ili fake
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimened vel 14, 2010 2:03 am

Dokaz je to da samo kirbeilanov fotoaparat može snimite energiju niti jedan drugi tako da je ovo fake... A sve ostale propuste, o tome bi se dalo raspravljati godinama!
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimened vel 14, 2010 2:36 am

Pa svjetlost snimi svaki FOTO aparat xd:)
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesri vel 17, 2010 4:34 pm

Ne svu svjetlost. bnaše vidno polje je od 4x10 na -7, pa do 7x10 na -7. Sve ostalo ne vidimo. Tako ni fotoaparat. Energija je iznad UV. Tako da ponavljam ovo je fake. Ne postoji niti jedan fotoaparat (običan) koji može snimiti energetsko biće, bio to bog vrag, anđeli il demoni....
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitimesri vel 17, 2010 5:20 pm

Svijetlost je oblik energije. Ne kazem ja da je to nekakvo bice na fotografiji, nego da je to vidljiva svjetlost. i da nemora biti dodana u fotku naknadno.
A i da je neko bice na visoj razini, mislis da se nebi moglo ukazat u vidljivom obliku po zelji, ili da nekim postupkom emitira vidljivu svjetlost.To je sve stvar frekvencije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pas spasio vlasnika prilikom srcanog udara
» Silovanu djevojcicu zele vratiti ocu silovatelju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: