Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dijete s ADHD-om u obitelji

Go down 
+7
Mama
Skulptura
Blizzard
MoW
Indigo_girl
floridana
stella
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimesub stu 07, 2009 7:52 pm

lol

A ništa, onda smišljaj trikove kako da mu takve stvari "podvališ". miga
Ili recimo, možda bi bilo dobro ga malo izgladnjeti pa bi sve jeo. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimesub stu 07, 2009 9:10 pm

I to sam pokušala :D al onda viče mlijeko, mlijeko... :) Bum se probala poigrati mađioničara...možda trik uspije... ;)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimesub stu 07, 2009 11:06 pm

Mađioničarka koja pretvara vodu u vino i povrtnu kašu u mlijeko. zubi

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimened stu 08, 2009 4:11 pm

Da hahaha :)
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimened stu 08, 2009 11:04 pm

Pravi problemi ADHD-ovcima započinju kad krenu u školu. Moga sina su stalno optuživali da je lijen, nemaran. da ne sluša na nastavi, nemiran... Sad ide u 7. razred i uspjeli smo se izboriti za individualizirani program i sad je "procvao"!
Reda same petice i četvorke, a stvar je samo u tome što ga više pitaju usmeno. Puno se toga može učiniti za tu djecu, samo treba biti uporan i dosadan. roll
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimened stu 08, 2009 11:19 pm

Danas je jeo pastrvicu sa paradajzom :) Malo je pljuckao, ali se najeo :)

Stella, znam Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 588984 tog se najviše i bojim, kak bude bilo kad krene u školu, jer su nas odbili u vrtiću... Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 961139
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimened stu 08, 2009 11:20 pm

Fino! klopa

Ja sam jučer jeo pastrvicu za ručak, a danas paradajz. zubi

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimened stu 08, 2009 11:28 pm

MoW je napisao/la:
Fino! klopa

Ja sam jučer jeo pastrvicu za ručak, a danas paradajz. zubi

Eto vidiš Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 257951
Ima nekaj :P
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimepon stu 09, 2009 12:27 am

Je li uzima omega 3 dodatke kao što je riblje ulje? To bih mu svakako preporučio s obzirom da ima ADHD.

Postoji veliki broj novijih znanstvenih studija koje ukazuju na poboljšanje simptoma ADHD-a ako se regularno konzumiraju preporučene doze omege-3. Pri tome pročitaj što piše na bočici s dražejima i konzultiraj se s prodavačima oko doziranja za dijete te dobi.

Svakako, ako kupuješ riblje ulje, kupi one dražeje koji sadrže sve esencijalne omega-3 masne kiseline (ALA,EPA,DHA), s obzirom da na tržištu postoje dodaci koji sadrže samo ALA.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimepon stu 09, 2009 1:08 am

Pa hvala ti...kako se tako razumiješ u to sve? Vidim dosta si mlad :) Baš lijepo. Budem pogledala i konzultirala za Omegu. Možda mu i pomogne.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimepon stu 09, 2009 8:21 pm

Nadam se da će mu pomoći. :)

Nutricionistika mi je hobi, a znanstvenik sam po zaposlenju i svjetonazoru, pa eto, to dvoje se iskombinira vrlo lako. :)
Inače, dob nema veze, puno je bitnije što je osoba dotad naučila nego koliko je stara.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimepon stu 09, 2009 9:32 pm

Uvijek je lijepo vidjeti mladu osobu punu znanja. Ti se zbilja razumiješ u dosta toga, puno toga znaš i od tebe se puno toga može naučiti.

Nastavi tako i dalje :) ides
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimeuto stu 10, 2009 12:10 am

Pa puno ti hvala na pohvali, Omega! hug

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimeuto stu 10, 2009 3:12 am

O, pa dobiti od Omege pohvalicu :)
Svaka čast...ajde baš super, evo ja htjela javiti da je danas jeo faširanac od povrća, jupiii, nije nekaj puno, al opet ja to s paradajzom upotpunila :D

Al danas do pol 11 nije htio zaspat... Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 301833
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimeuto stu 10, 2009 12:17 pm

Je li faširanac bio na ulju?
Treba pripaziti na kupovna ulja, jer nisu sva ulja ista.
Preporučam maslinovo ulje ili maslac. I što manje prženja!
Kombinacija ulja i povrća je teško probavljiva i moguće je da nije mogao spavati ako je jeo prženo povrće na ulju.

Inače, planiram već dulje vrijeme otvoriti temu, tj. školu u zdravoj prehrani. Samo moram naći vremena za to...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimeuto stu 10, 2009 12:53 pm

Hm, zanimljivo...preferiram maslinovo, ali sam pržila na suncokretovom...ajde, baš otvori, looking forward to it... :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimeuto stu 10, 2009 3:06 pm

@MoW:
Odlicna ideja za ovu temu. Inace se dosta nezdravo hranim, puno masnoce, kolesterola, svega i svacega. Sta cu kad u tome uzivam...
No bilo bi zanimljivo isprobati nesto (meni) novo.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimepet stu 20, 2009 6:44 pm

Um osoba s ADHD-om je jako aktivan što se manifestira pojačanom motoričkom aktivnošću. Osobe sa ADHD-om su obično vrlo inteligentne i maštovite.
Problem kod nas je sam školski sustav di se roditelj treba boriti i moljakati za nekaj kaj je vani normalno-da dijete sa ADHD-om dobije individualizirani pristup ili ako treba prilagođeni program.
Učitelji imaju prezahtjevan nastavni plan koji moraju slijediti (sa 25 učenika) i onda je većini njih problem razmišljati i posebno se pripremati za tog jednog osobitog pojedinca (iako im je to dužnost).
Dalje, u svakoj bi školi trebal biti defektolog i to rehabilitator za rad s djecom s ADHD-om ili da bar savjetuje učitelje kako pomoći djetetu. Takva osoba može pomoći i roditeljima.

Imati dijete sa ADHD-om je izazov. Važno je pokušati biti smiren.
Dobro je postaviti pravila kod kuće-mogu se napraviti u slikama (pogodno za mlađu djecu) i zaljepiti npr. na frižider di ih klinci mogu vidjeti.
Važno je biti dosljedan u pridržavanju tih pravila jer će vam to olakšati komunikaciju s djetetom (kad puno pričamo i objašnjavamo ili se deremo djeca se isključe i ne slušaju nas više; zato su slike pogodne-lako se pamte i interesantne su djeci)
Najveći izazov u radu s djecom s ADHD-om je pažnja. Naime njih zanima sve što se oko njih događa i dokle god je prisutno mnogo podražaja (vizualnih i auditivnih) oko njih teško se mogu koncentrirati na jednu stvar. Dobro je odrediti isto vrijeme i isto tiho mjesto na kojem će se uvijek raditi zadaća. Ponekad treba zadaću podijeliti na manje dijelove sa pauzama u kojima se dijete odmara ili poigra.
Probajte se usmjeriti na trud djeteta više nego na ocjenu. Poželjne su nagrade za poželjna ponašanja (bilo kaj dijete veseli).

Oprostite na predugom postu. :)

Evo koristan link:

http://familydoctor.org/online/famdocen/home/children/parents/behavior/118.html
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 11:20 pm

@indigo girl, skulptura: otvorio sam temu o prehrani na Zdravlju, pa ako niste primijetili, možete povirit. ;)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimeuto svi 10, 2016 12:24 pm

Mama je napisao/la:
Um osoba s ADHD-om je jako aktivan što se manifestira pojačanom motoričkom aktivnošću. Osobe sa ADHD-om su obično vrlo inteligentne i maštovite.
Problem kod nas je sam školski sustav di se roditelj treba boriti i moljakati za nekaj kaj je vani normalno-da dijete sa ADHD-om dobije individualizirani pristup ili ako treba prilagođeni program.
Učitelji imaju prezahtjevan nastavni plan koji moraju slijediti (sa 25 učenika) i onda je većini njih problem razmišljati i posebno se pripremati za tog jednog osobitog pojedinca (iako im je to dužnost).
Dalje, u svakoj bi školi trebal biti defektolog i to rehabilitator za rad s djecom s ADHD-om ili da bar savjetuje učitelje kako pomoći djetetu. Takva osoba može pomoći i roditeljima.

Imati dijete sa ADHD-om je izazov. Važno je pokušati biti smiren.
Dobro je postaviti pravila kod kuće-mogu se napraviti u slikama (pogodno za mlađu djecu) i zaljepiti npr. na frižider di ih klinci mogu vidjeti.
Važno je biti dosljedan u pridržavanju tih pravila jer će vam to olakšati komunikaciju s djetetom (kad puno pričamo i objašnjavamo ili se deremo djeca se isključe i ne slušaju nas više; zato su slike pogodne-lako se pamte i interesantne su djeci)
Najveći izazov u radu s djecom s ADHD-om je pažnja. Naime njih zanima sve što se oko njih događa i dokle god je prisutno mnogo podražaja (vizualnih i auditivnih) oko njih teško se mogu koncentrirati na jednu stvar. Dobro je odrediti isto vrijeme i isto tiho mjesto na kojem će se uvijek raditi zadaća. Ponekad treba zadaću podijeliti na manje dijelove sa pauzama u kojima se dijete odmara ili poigra.
Probajte se usmjeriti na trud djeteta više nego na ocjenu. Poželjne su nagrade za poželjna ponašanja (bilo kaj dijete veseli).

Oprostite na predugom postu. :)

Evo koristan link:

http://familydoctor.org/online/famdocen/home/children/parents/behavior/118.html


Ovo nije dugi post! To je nešto najbitnije kod ADHD-a u najkračem postu kojeg sam pročitao..
I sam sam bio svjedok kako sustav oštro djeluje na takvu dijecu i želi ih ukrotiti tj. strpati u zatvor u kojem vlada autoritet. Sistem je izmislio tu izopačinu! Takva djeca stvarno trebaju puno pažnje i stpljenja ponajprije od svojih roditelja. A kako je danas svijet sebičan i juru juri prema napred nema se vremena baviti sa takvim.
Moj savjet roditeljima je da izbjegavaju davati slatko djeci već hranu sa puno vitamina, da se spuste na njihov nivo i da se igraju sa dijecom i kroz igru uće djecu vještinama. Ne braniti takvoj djeci da rade što žele (jer se vama neda paziti a njih, čistiti za njima, pospremati za njima i trošiti svoje dragocjeno vrjeme na njih jer su vama draži oblici zabave koje vam sistem nudi) jer tek tu onda nastaje najveći problem. Ako vi ništa ne dajete djetetu ono neće davati ništa ni vama, a to su poslušnost, pažnja, ljubav itd....
Takva dijeca kako u ovom postu piše su jako inteligentna, sposobna, emotivna, samostalna, kreativna i sve što druga dijeca "normalna" nisu.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimepon tra 23, 2018 9:48 pm

Inače školski sustav je užasan i to se baš vidi na ovakvoj djeci. Ne možeš imati razred s 27 učenika od kojih je jedan ili dvoje s ADHD-om jer se čitav sat remeti, treba držati 27 ljudi zainteresiranima 45 min, nema šanse koliko je gradivo kruto i koilko se učitelji se ne trude ili ne znaju.
Isto tako ima jako puno oblika ADHD-a. U jednom razredu imam dečka koji je totalno pozitivan, on je nediscipliniran u konvencionalnom smislu te riječi, ali nije "zločest" u tome. Odgovarat će gluposti i snalazit će se kako zna jer nikad ne nosi pribor, ali nikad neće napraviti u razredu kaos, dok s druge strane dečko u drugom razredu je suprotnost. Stalno govori kako se treba baciti pod bus ili objesiti jer on to ne razumije. Malo mu treba da u potpunosti sroza neku motivaciju čitavog razreda. Uvijek će odgovarati gluposti ali na neki neprimjereni način. I meni je trebalo dobra 3 mjeseca da shvatim kako to dijete je ubiti nadareno jer je napokon uz moju stalnu potporu nešto krenuo raditi i gle čuda! Mali u sebi ima dizajnersku žicu.
Na kraju zbilja to dolazi od roditelja. Jedan ima potporu obitelji , a drugi nema. Kako mu je mama rekla "to je tvoj život, ja ne odgovaram za tebe". Po meni užasan stav. Nikad se ne odustaje od vlastite djece bez obzira na probleme.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimeuto tra 24, 2018 3:06 pm

ides Ti trebas dobiti nagradu Bolja Hrvatska.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimepet tra 27, 2018 10:28 am

Gea je napisao/la:
Inače školski sustav je užasan i to se baš vidi na ovakvoj djeci. Ne možeš imati razred s 27 učenika od kojih je jedan ili dvoje s ADHD-om jer se čitav sat remeti, treba držati 27 ljudi zainteresiranima 45 min, nema šanse koliko je gradivo kruto i koilko se učitelji se ne trude ili ne znaju.
Isto tako ima jako puno oblika ADHD-a. U jednom razredu imam dečka koji je totalno pozitivan, on je nediscipliniran u konvencionalnom smislu te riječi, ali nije "zločest" u tome. Odgovarat će gluposti i snalazit će se kako zna jer nikad ne nosi pribor, ali nikad neće napraviti u razredu kaos, dok s druge strane dečko u drugom razredu je suprotnost. Stalno govori kako se treba baciti pod bus ili objesiti jer on to ne razumije. Malo mu treba da u potpunosti sroza neku motivaciju čitavog razreda. Uvijek će odgovarati gluposti ali na neki neprimjereni način. I meni je trebalo dobra 3 mjeseca da shvatim kako to dijete je ubiti nadareno jer je napokon uz moju stalnu potporu nešto krenuo raditi i gle čuda! Mali u sebi ima dizajnersku žicu.
Na kraju zbilja to dolazi od roditelja. Jedan ima potporu obitelji , a drugi nema. Kako mu je mama rekla "to je tvoj život, ja ne odgovaram za tebe". Po meni užasan stav. Nikad se ne odustaje od vlastite djece bez obzira na probleme.

Gea, a kakvo je tvoje iskustvo sa disleksijom?
U proseku 10-12% ucenika je disleksicno tako da u odeljenju od 25 ucenika imas 2 do 3 disleksicara?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitimesub tra 28, 2018 10:24 pm

Ja predajem likovni tako da u mojoj nastavi disleksija nema utjecaja. ADHD se više očitava jer ima puno slobode za razliku od klasičnog predmeta pa ti učenici odskaču u ponašanju, govoru i sl. (znaju biti prostiji ili glasniji os ostatka razreda)
Inače ako su profesori upućeni tko ima kakav poremećaj (obično piše ili u zbornici ili u e-imeniku) disleksičari dobivaju 10 minuta više na pisanju ispita i neki profesori se potrude koristiti fontove i način slaganja ispita po uputama dobivenih iz raznih stručnih predavanja. Jer ima isto tako puno stupnjeva disleksije. A i njih više vole usmeno pitati. Sve ovisi koliko se profesor ima vremena pripremi za sve ispite.
Danas se to prepoznaje i dobivaju se rješenja za individualizirani pristup.
Inače ja imam istu boljku kao i disgrafiju i diskalkuliju što su mi tek u srednjoj priznali ali ne i dali rješenje na to.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dijete s ADHD-om u obitelji   Dijete s ADHD-om u obitelji - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dijete s ADHD-om u obitelji
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Iskrenost u obitelji
» Dijete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj-
Forum(o)Bir: