Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ljubav i razlika u godinama

Go down 
+10
Blizzard
floridana
Lukini
Nefertiti
josip21
Svjetloisjena
Michael Wittmann
Remke
Fantom
Alpha
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav i razlika u godinama   Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Icon_minitimesri kol 12, 2009 11:12 am

Mojoj najblizoj komsinici,inace mojoj dobroj prijateljici zubi suprug
je striji od nje petnestak godina.
Ona tvrdi da se u njenoj sredini odakle je rodom kaze,
"za stara za cara",sada kaze,jebiiip ih car... rofl2
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav i razlika u godinama   Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Icon_minitimesub kol 22, 2009 9:41 am

Alpha je napisao/la:
OK...htjela - ne htjela, prisiljena sam citati/slusati o stanovitoj Dolores Lambasi obzirom se ista javlja koji god informativni medij otvorim. Doticna je kao nekakava nasa glumica...vidjeh tu njenu glumu i...sto reci...osim ako poanta uloge nije glumljenje glume onda... Uglavnom, nije ni bitno, njen posao ionako nije ono radi cega je po medijima...a ono radi cega jeste je - ljubavne veze sa znatno starijim muskarcima... Sto milslite o tome? Koja je, po vama, idealna razlika u godinama izmedju ljubavnih partnera? Sto mislite o situacijama kada je zena znatno starija?

Osobno vjerujem da se moze desiti ljubav medju ljudima izmedju kojih je i neka velika razlika u godinama, ali ovo sto Dolores radi baca na neki fetis ili nesto al sto god bilo polako pocinje biti gadljivo...

Meni su prije smetale veće razlike u godinama, valjda me bilo strah nečega... No stvari se mijenjaju. Prije me bilo strah biti sa starijom djevojkom jer sam bio dosta ovisan o fizičkom izgledu same osobe, pa sam razmišljao na način što bi bilo da ona sada ima 35, ja 19, a kasnije ona bude već ''baka'' od 50 godina, a ja mladić u srednjim godinama od 34...

Sada je drugačije, sada ženu volim na bolji, čistiji način... Više mi nije fizički izgled toliko presudan, sada volim ženu onakvu kakva jest, zaljubljujem se u njenu unutrašnjost, a potom se tu povuče i fizička privlačnost, to ide jedno s drugim. Tako da bih itekako mogao biti sa starijom djevojkom ukoliko bi bila ''savršena'' po mojim kriterijima...
[Vrh] Go down
Andariel
Višestanični organizam
Andariel


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 31
Age : 44
Registration date : 22.08.2009

Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav i razlika u godinama   Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Icon_minitimesub kol 22, 2009 11:18 pm

men je svejedno dokle god ima onu srecu med nogami. Da se razmemo, ne volim ja zenu samo toga kak zgleda, al ipak fifica je fifica to se ne moze zameniti
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav i razlika u godinama   Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Icon_minitimened kol 23, 2009 12:07 am

kako zrelo :D
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav i razlika u godinama   Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Icon_minitimened kol 23, 2009 12:19 am

Duboko umno i nadasve produhovljeno rofl2
[Vrh] Go down
Andariel
Višestanični organizam
Andariel


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 31
Age : 44
Registration date : 22.08.2009

Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav i razlika u godinama   Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Icon_minitimened kol 23, 2009 2:14 pm

Remke je napisao/la:
po tome sto se kurva za velike pare

Pak je meni dala zabadav, vidla je daimam pravo francusko pecivo pak su joj se usne znavlazile
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav i razlika u godinama   Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Icon_minitimepet stu 30, 2012 8:23 pm

U vezi sam sa starijim 13 god od mene... Odmah da naglasim da nije materijalno obezbeđen i da to nije razlog što sam sa njim...
Razlog je prava i iskrena ljubav...privukao me time što je iskren, emotivan, dobar, voli stvari kao i ja, želi decu, porodicu... Jednostavno, dopada mi se on psihički i to što ima 37 godina mi uopšte ne smeta, čak mi je i drago jer je za svojih 37 god prošao svašta nu životu, bio i povređivan, zna šta želi i šta hoće, iskusan je...... Našli smo se jednostavno :)
[Vrh] Go down
AlexBVBminnie
Prašina
AlexBVBminnie


Female
Virgo Dog
Broj postova : 5
Age : 29
Registration date : 24.01.2013

Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav i razlika u godinama   Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Icon_minitimečet sij 24, 2013 8:22 pm

Razlika u godinama ne prestavlja problem ako nekog iskreno volite , ljudi cesto znaju praviti predrasude zbog te razlike u godinama, i to jakoo mrzim.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav i razlika u godinama   Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Icon_minitimepet tra 19, 2013 11:03 pm

Što je zapravo neka bitna razlika u godinama? Čini mi se da su razlike od tipa 20 godina već značajne. To su već dvije generacije...ono kad netko nekome može biti roditelj.

Eto, čitam da se razvode Ksenija Erker i Hrvoje Hegedušić. Razilika između njih je nekih 18-19 godina. On je sada sa 77 godina starosti našao ženu mlađu od njega 34 godine (tako bar pišu mediji). I od Ksenije je znatno stariji al ovo s 34 godine je pravo pretjerano. Što ti ljudi imaju zajedničko? Koliko to uopće može potrajat?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav i razlika u godinama   Ljubav i razlika u godinama - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ljubav i razlika u godinama
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Razlika u godinama
» Da li je ljubav trampa?
» STA-KAJ JE LJUBAV...
» ljubav

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: