Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 bijele točkice na nebu

Go down 
+15
biga
Berny_Sinara
Fixo
Andariel
Alpha
mind_challenge
tomi
darkness
floridana
Lukini
Fantom
Svjetloisjena
Blizzard
Remke
mirela19
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimesri ruj 02, 2009 11:15 am

neznam, ja sam recimo isto to viđao kad sam bio na ljetovanju u medulinu, i izgledalo je ovako jeedna velika bjela točka koja jako svjetlo je išla u krug promjera otprilike 15-ak km, i konstantno pojačavala svoj sjaj, i kada bi došla točno iza mene (zapad) krenula bi u drugom smjeru, zasigurno nije avion jer je se to vidjelo svake večeri, a nije i bljeskalo kao avion...
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimesri ruj 02, 2009 11:16 am

mirela19 je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=_EnOP-PpRHk


evo to je izgledalo otprilike kao ovo samo što se je kretalo u više smjerova.
shock da točno to sam i ja vidio...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimesri ruj 02, 2009 1:19 pm

Mislim da adresa stanovanja tj. lokacija dana na nacin imena ulice Vanzicima ne znaci nista. Dakle, eventualno geografska sirina i duljina (koja je opet zamisljena i zadana od strane Zemljana) bi mozda mogla proci kao neka lokacijska odrednica, a takodje ne kuzim cemu bi Vanzicima sluzilo necije ime...
Jos bih dodala nacin prenosenja informacije...ocito se mora raditi o telepatiji...a tada tek nema potrebe navoditi lokacije i imena jer ako mogu primiti telepatski 'signal' onda ga valjda mogu i locirati.

Eto...vjerujem da se radilo o satelitima iako je zbilja neobicno da su se pojavili u tako kratkom roku na istom dijelu neba...a ova metoda 'prizivanja' vanzica...tesko da to tako prolazi za zbilja...mozda da nas vise pokusa dok su noci jos vedre miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Andariel
Višestanični organizam
Andariel


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 31
Age : 44
Registration date : 22.08.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimesri ruj 02, 2009 4:06 pm

I ja se pitam koliko uopce ima smisla to sa tim prizivanjem vanzica, sta ce im tvoje ime. Za satelite je moguce da se tako pojave, samo treba dovoljno dugo gledati u nebo, barem jednom na tjedan ce se sigurno dogoditi. Moram napomenuti da nemaju svi avioni ona crvena i zelena signalna svjetla, ja sam vidio takvih raznoraznih jedrilica koje su putovale nebom samo kao svjetlo, mijenjale smjer itd.
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimesri ruj 02, 2009 9:11 pm

btw. ja nisam nikoga prizivao, pa sam mozda i malo offtopic
[Vrh] Go down
Fixo
Riba
Fixo


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 184
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 13.01.2008

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimesri ruj 02, 2009 10:08 pm

Ja sam to isto vidio prije otprilike mjesec i pol
Bio sam u dvoristu i promatrao zvijezde odjednom spazim jednu "zvijezdu" kako se mice (nije bio avion jer nije imalo onih crvenih svjetla, a ni zvijezda padalica jer je za padalicu presporo islo) i pratim je tako i odjednom nestane. Ja sav uzbuden ono kaj je to bilo kad opet prode i nestane i tak jos jednom.
Nisam to htio ranije pisat jer sam mislio da sam si nekaj zabrijao al kad sam ovo procitao odmah sam se toga sjetio.
[Vrh] Go down
mirela19
Stanica
mirela19


Female
Virgo Horse
Broj postova : 26
Age : 33
Registration date : 10.06.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimesri ruj 02, 2009 11:30 pm

ma nije da smo mi ovo za ozbiljno njih prizivali ili tak slično...ono iz šalwe smo govorili gluposti..onda nam se obilo u glavu!!
[Vrh] Go down
mirela19
Stanica
mirela19


Female
Virgo Horse
Broj postova : 26
Age : 33
Registration date : 10.06.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimesri ruj 02, 2009 11:38 pm

e da i ja to viđam konstantno...već puno puta... čovječe gore je više "satelita "nego ovdje nas ljudi! confused
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 12:15 am

mirela19 je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=_EnOP-PpRHk


evo to je izgledalo otprilike kao ovo samo što se je kretalo u više smjerova.
to sam i ja vidila cak sam i slikala


Citat :
neznam, ja sam recimo isto to viđao kad sam bio na ljetovanju u medulinu, i izgledalo je ovako jeedna velika bjela točka koja jako svjetlo je išla u krug promjera otprilike 15-ak km, i konstantno pojačavala svoj sjaj, i kada bi došla točno iza mene (zapad) krenula bi u drugom smjeru, zasigurno nije avion jer je se to vidjelo svake večeri, a nije i bljeskalo kao avion...
eeee pa to je to sto sam i ja vidila...ja jos u glavi premotala onaj tekst Zelite da se pokazemo probala...i u dusi sam htjela da nes vidim i onda sam uslikala to sta je



a sta mi se dogodilo...ovako ja i moj simpa smo gledali u nebo i pricali kada najedanput ispred nas pade zvjezda padalica ...eeeee ljudi ja sam ostala paf :D ne radi zvijezde nego zato sto se desilo kada smo nas 2 bili gore :D :D sorryte na off topicu al morala sam to podijelit s vama
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 9:19 am

mirela19 je napisao/la:
e da i ja to viđam konstantno...već puno puta... čovječe gore je više "satelita "nego ovdje nas ljudi! confused
Istina, gore ima satelita za koje nezna 99,9% ljudi, pomoću njih špijuniraju nas sve, i manipuliraju nama, a numerate da ne spominjem...bijele točkice na nebu - Page 2 41A00C14-D002-BEE3-94A832CCC2A0D2E4 affraid
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 12:23 pm

Najveci broj satelita je spijunski. Izvor: Sraz 1 :D
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 12:55 pm

U orbiti postoji i ogroman broj teleskopa sa fantasticnom rezolucijom tj. sposobnosti citanja registarskih tablica na automobilima ili cak naslova novina u rukama nekog bezbriznog covjeka koji sjedi na klupi u parku.
Ali jedini je teleskop HABEL okrenut prema svemiru a
takvih teleskopa ima na stotine i svi su nazalost
okrenuti prema zemlji.no
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 1:12 pm

Fantom je napisao/la:
U orbiti postoji i ogroman broj teleskopa sa fantasticnom rezolucijom tj. sposobnosti citanja registarskih tablica na automobilima ili cak naslova novina u rukama nekog bezbriznog covjeka koji sjedi na klupi u parku.
Ali jedini je teleskop HABEL okrenut prema svemiru a
takvih teleskopa ima na stotine i svi su nazalost
okrenuti prema zemlji.no
Teleskop se zove HUBBLE, a mi smo skroz skrenuli sa teme
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 1:27 pm

to se i meni cini ovdje smo da razrjesimo tockice koje je vidila mirela :)
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 1:30 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
to se i meni cini ovdje smo da razrjesimo tockice koje je vidila mirela :)
slažem se, al ja ih vec godinu dana nisam razrijesio, a savjetovao sam s s mnogim ljudima koji se zanimaju za takve stvari, i nitko mi nije rekao sto su tocno one, a bilo je govora i o reflektorima sto je netko vec spomenuo, al u tu teoriju nimalo nevjerujem
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 1:38 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
to se i meni cini ovdje smo da razrjesimo tockice koje je vidila mirela :)

Ja sam ih vec rijesio,rekao sam da nema sumnje da se radi o NLO.
Tako da mozemo komotno da se opustimo i malo pretresemo ove
teleskope,satelite i ostalo smece koje zagadjuje orbitu ove nase plave planete zemlje...
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 1:40 pm

Fantom je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
to se i meni cini ovdje smo da razrjesimo tockice koje je vidila mirela :)

Ja sam ih vec rijesio,rekao sam da nema sumnje da se radi o NLO.
Tako da mozemo komotno da se opustimo i malo pretresemo ove
teleskope,satelite i ostalo smece koje zagadjuje orbitu ove nase plave planete zemlje...
Ne to nisu NLO-i, da jesu sve bi vec netko poslao u novine ili negdje... vidiga
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 1:43 pm

Ma jesu 100%,evo kladim se u pola litre antimaterije koju
skupljam evo ima vec 12.000 godina...
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 1:46 pm

Fantom je napisao/la:
Ma jesu 100%,evo kladim se u pola litre antimaterije koju
skupljam evo ima vec 12.000 godina...
rofl eeee da je meni samo 100ml antimaterije, di bi meni kraj bio...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 4:53 pm

bijele točkice na nebu - Page 2 41A00C14-D002-BEE3-94A832CCC2A0D2E4
ček, šta hoćete reći da ovoliko satelita kruži Zemljom? nije li to malo previše scratch
ima li netko podatak koliko ih je?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 6:27 pm

floridana je napisao/la:
bijele točkice na nebu - Page 2 41A00C14-D002-BEE3-94A832CCC2A0D2E4
ček, šta hoćete reći da ovoliko satelita kruži Zemljom? nije li to malo previše scratch
ima li netko podatak koliko ih je?

ima podatak da oko desetak tisuća ih ima oko Zemlje...
http://mimi.imi.hr/~franic/sv_ekologija.html
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 6:35 pm

floridana je napisao/la:
bijele točkice na nebu - Page 2 41A00C14-D002-BEE3-94A832CCC2A0D2E4
ček, šta hoćete reći da ovoliko satelita kruži Zemljom? nije li to malo previše scratch
ima li netko podatak koliko ih je?
da kruzi ih sigurno i vise posto je slika stara nekoliko godina, a kioliko ih ima nitko sa sigurnošću ne zna
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 10:57 pm

sta se nam tolko satelita....sada se vise ne osjecam ugodno...imam osjecaj kao da sam u big brotheru :(
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimened lis 04, 2009 11:54 pm

mirela19 je napisao/la:
Ovako ne znam da li je bilo sve samo čista slučajnost, ali ipak me zanima šta vi mislite o tome.
Nakon nekoliko sekundi na nebu se počela kretati neka bijela velika točka . Išla je samo u jednom smjeru prema sjeveru.
Zatim je to isto učinio moj dečko i nakon par sekundi iz smjera sjevera prema jugu išla je opet ta bijela točka ( nalik je zvijezdi na nebu , ali veća i baš bijela, jako bijela).

Mene zanima dal je neko od vas već viđao nešto slično? I da li znate što bi to moglo biti???

Samo nemojte pisati avion, jer znam kako avion izgleda. Hvala!

Hello, ponovno!
Evo, baš me nakon malo duljeg morskog odmora današnje iskustvo ponovno malo usmjerilo prema ce-4 forumu. :)
Pročitala sam temu i definitivno sam nešto slično, ali danas oko 4 popodne doživjela.

Bila sam u svom vrtu i mama se zagledala u nebo, budući da ima "oko sokolovo" i pitala nas ostale, vidimo li upravo sitnu bijelu, pravocrtnu točku koja se pravilno kreće velikom brzinom i nestaje i vraća se. Uspjela sam je zapaziti, nakon mukotrpnog promatranja.

Stvarno je izuzetno sitna i bijela i nikako nije avion, jer se prebrzo kreće, štoviše mijenja smjer gore-dolje i nestaje u oblacima. Ne mogu procijeniti na kolikoj je visini, ali je izuzetno visoko. Prvo smo svi špekulirali radi li se o ptici, jer pravo nismo uspjeli "uslikati" i pohraniti neobično kretajući prizor. Točka je bila vidljiva i nestajala možda čak pola sata. Tada smo je izgubili iz vidokruga.

Sada razmišljam radi li se možda o nekom meteorološkom balonu ili o nekoj specijalnoj letjelici izuzetne brzine koju testira neka velesila u našem zračnom prostoru, budući da smo članovi NATO-a. Nešto sam čitala da NATO ima jedan primjerak takve superiorne letjelice, ali nisam dovoljno informirana.

Ima li tko kakvih vlastitih saznanja što bi to moglo biti, racionalno ili iracionalno? confused
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitimepon lis 05, 2009 12:42 am

mirela19 je napisao/la:
moguće ,ali opet kolika je vjerojatnost da njih 5 -6 se pojavi na istom mjestu u vremenu od kojih 10 min????????????

A i kakva je vjerojatnost da 2 idu jedan direktno prema drugome?

Satelite možeš jako često vidjeti ponekad i 2 odjednom, ali tako kako si ti prepričala malo je vjerovatno.

Ali da ti izgovoriš svoje ime i lokaciju i time prizoveš vanzemaljska bića k sebi je malo vjerovatno ako ne i nemoguće. Možda si prizvala nešto drugo, a možda je samo slučajnost, jer posjeti vanzemaljaca bi bili puno češći ako uzmeš u obzir koliko ljudi dnevno spomene svoje podatke i lokaciju :)

Edit:
Ja sam pred jedno 10++ godina vidio nešto što nije bila ni zvjezda, ni satelit, a ni avion, a nije bila ni noć 8)
[Vrh] Go down
Sponsored content





bijele točkice na nebu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bijele točkice na nebu   bijele točkice na nebu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
bijele točkice na nebu
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Isus na nebu iznad Moldavije
» Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije
» Online dokumentarni filmovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: