Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Energetski vampirizam

Go down 
+28
Benjamin
Dada289
Backpacker
Icecrowned
Lithium
Pohotni Jarac
Johnny-Red&Black
Svjetloisjena
RedVenom
Blizzard
flory
hromi
Athena
dr.chaos0
bros
Alpha
Dunja the tomboy
Chakotay
Grinder
Dragony
schmizzl
Flamezar
gloria_g
morian
Legionar
Rainmaker94
tomi
WEISHAUPT
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimepet sij 07, 2011 11:55 pm

Upoznata sa svim "dobrim" stranama emocionalnih vampira (ili jednog emocionalnog vampira) kažem da takva sorta ljudi zna biti 100 puta gora od "pravih" vampira!
shock

Da čokolohoričari su ovisnici o čokoladi. A, to se tako zove? :P

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimesub sij 08, 2011 12:02 am

A čuj pravi vampiri ti sišu krv i pretvore te u vampira, ipak je ovo bolje, ovi te samo umore kad si s njima, ali ipak se možeš oporaviti ;)

A što te tiče čokoladoholičara, možeš ih zvati kako hoćeš, no oni ti jedu jako puno čokolade, a kad je ne mogu jesti, onda piju toplu čokoladu i pri tome ne pitaju jel bijela ili crna ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimesub sij 08, 2011 12:05 am

Sviđaju mi se ti čokololjupci. I ja sam jedna od malo manje ovisnih, ali u nekim datim situacijama isto vrlo čokoovisna.
O vampirizam, da, bolje emocionalni, ali kad ti sisa energiju malo po malo dugo vremena, postaneš kao zombi, pa ti skoro na kraju ispadne isto.

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimesub sij 08, 2011 12:15 am

Ma ja mislim da su oni po svojoj prirodi nesretni i ljuti i puni frustracija i negativne energije i takvi ne mogu prenijeti na drugoga ništa drugo osim toga. Možeš na drugoga prenijeti samo ono što i sam imaš, nikako ne ono što nemaš.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimesub sij 08, 2011 12:18 am

Oni su crni entiteti, takvi se rode, takvi su cijeli život, i takvi odu na onaj svijet... Da se opet vrate i da opet ponovno budu emocionalni vampiri. To im je uloga. To je tako. A mi koji nismo, na nama je da se naučimo živjeti sa njima. Ipak u nekim situacijama pomognu, jer shvatimo tko smo zapravo

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimesub sij 08, 2011 12:22 am

Ne bi se složio s tobom, svi mi imamo mogućnost izbora, ono što se meni čini da oni nisu svjesni što čine, pa iz tvoje perspektive izgleda da se oni nikada ne mijenjaju niti da se žele promijeniti. No ako nisu niti svjesni toga onda to ne mogu niti učiniti dok god ta nesvjesnost traje. No da im je to uloga koju im je netko "viši" odredio, to se ne bi složio, svatko od nas bila da li će biti dobar ili loš.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimesub sij 08, 2011 12:30 am

Da, ali ako je istina što govori Sylvia Browne, onda prije rođenja ostavljamo otisak, ili naš put, naš izbor što ćemo i kako ćemo, onda čak i biramo te crne entitete koji će nas usmjeravati na naš put, od kojih ćemo učiti, jer zbog tog učenja i duhovnog rasta smo ovdje gdje jesmo, u interakciji sa ljudima.
Crni entitet ostavlja otisak, isto kao i bijeli, samo što je njegova uloga na ovome svijetu obrnuta, on ni nema potrebu za duhovnim rastom, jer mu to nije uloga. Opet kažem, možda griješim, ne znam. Mislim da smo mi našu mogućnost izbora već odavno zacrtali na našoj životnoj karti. A možda sve to što sam napisala nema nikakvog smisla, nema otisaka na Onoj strani, možda je sve neizvjesno, budućnost ne postoji, mi je stvaramo i tako dalje...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimesub sij 08, 2011 12:44 am

A koja bi bila njeogova uloga onda, što je on izabrao. Misliš da je taj crni entitet izabrao "gore" i rekao, eto ja ću malo mučiti ljude, a oni su rekli ok, ajde samo se ti zabavljaj, a tebi i meni su rekli, eh vi to ne možete vi morate učiti ;)

Mislim da nitko ne izabire biti loš, to se jednostavno desi, pogrešo se poklope neke stvari, a mi nemamo snage izvuči se iz tih problema i onda se prepostimo struji.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimesub sij 08, 2011 2:16 am

Dada, mislim da nitko nije sebi zacrtao biti takav. Uistinu, svatko ima izbor kojim može izaći iz začaranog kruga negative i egocentričnosti, ali postoji jedno veliko ali...
Mislim da se emocionalni vampiri puno trude iako tako ne izgleda prema van. Govorim o pasivnim vampirima. Njima je veoma teško i njima nije jasno zašto oni "ne mogu biti" sretni. Njima nije jasno zašto su svi prema njima takvi i zašto se cijeli svijet urotio protiv njih. Njima uopće nije jasno da uopće nije tako nego na svaku stvar, na svaku istinu gledaju kao na uvredu. Ako s njima dobronamjerno razgovaraš, pokušaš im pomoći pokazujući im njihove mane, oni će to shvatiti kao zlonamjerno kritiziranje. Kao da si izdao njihovu stranu. Ego im ne dopušta vidjeti ništa drugo osim toga da oni nisu zadovoljni. Ego im ne dopušta vidjeti koliko su nevažni i u biti sretni.
A reci mi ti, dada, koliko si puta samoj sebi obećala da se nećeš dozvoliti isprovocirati od emocionalnih vampira? Koliko puta si rekla:"više nikad", a opet si se našla pod utjecajem njihovih postupaka? Nakon koliko pokušaja si prestala biti isfrustrirana njima i jesi li uopće? Ako oni stoje u svojem stanju, koliko mi stojimo na svojem stanju i kako se sporo gibamo? Stvari su puno teže nego što mislimo. Nama se uvijek čini kao da smo mi u nekom pokretu, a kada gledaš izvana, i mi smo vrlo, vrlo spori.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Benjamin
Prašina



Male
Scorpio Horse
Broj postova : 3
Age : 33
Registration date : 26.06.2011

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimened lip 26, 2011 8:58 pm

E ovako ja sam jedan od tih vampira ito jacih vampira tim ljudima treba pomoc oni nesvjesno crpe tudju energiju ja znam po sebi kad dodjem medju ljude uvjek dvojicom trojicom upravljam gutaju pljuvacku kad pricaju sa mnom nestaje im daha tako i meni nemoram im nista da uradim al kod koga god dodjem taj zamuca kad prica :x A TEMA JE DOBRA SVAKA CAST
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimened lip 26, 2011 9:03 pm

Eto došao nam je i jedan emocionalni vampir. Imali smo svakakvih ljudi na forumu, pa zašto ne i jednom vampirčića ;) No reci ti nama da li ti to radiš svjesno ili nesvjesno i kako se ti osjećaš pri tome. Kažeš da ljudi mucaju i da nisu baš svoji, a što je sa tobom?

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimened lip 26, 2011 9:07 pm

Baš lijepo za tebe ides
[Vrh] Go down
Benjamin
Prašina



Male
Scorpio Horse
Broj postova : 3
Age : 33
Registration date : 26.06.2011

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimečet lip 30, 2011 7:32 pm

neznam to kontrolisat kako se to svijesno radi da i to pokusam :D a kako crpim njihovu energiju i ja se osjecam lose i ja kad pricam steze mi se srce nestaje zraka nadam se da znate kakav je to osjecaj kao kad imate tremu strah i slic.jednostavno znam da citam misli barem mislim da znam i tako se sporazumjevamo mislima ili kad sjedim na netu neko do mene sjedi i kuca na tipkovnici on se zbuni ili kad neko ide pored mene tacno se osjeca neka odbojnost kao polovi na magnetu :) itd.,,,a cujte postaje zabavno klopa
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimepet kol 19, 2011 4:13 am

Problem ljudskog uma je u tome sto kada se necega uhvati, bez kontrole istoga, vrtit ce to u nedogled.. iliti koliko X stvari pridodajes paznje, toliko ce se X stvar tobom i hraniti. Ljudski um ponekad je doista zeznuta biljka za koji je jedini lijek dovesti ga u kontrolu radom na osjetilima..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimepet kol 19, 2011 12:20 pm

Hoces reci da su "zrtve" energetskih vampira same krive za to sto su zrtve... Da, u jednu ruku se apsolutno slazem, a u drugu ruku...cak i visoko osvijestena osoba koja vidi vampira i svjesna je sto se desava moze biti u situaciji da svejedno bude zrtva. Naravno tome trebaju ici na ruku i ostale okolnosti, a u danasnjem svijetu gdje su veliki pritisci i stres sa svih strana to nije neki problem da se desi.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimepet kol 19, 2011 12:58 pm

Pa ne nuzno uvijek, no u vecini slucajeva da.. dosta cesto se zna desiti da i sama osoba ukoliko dodje do krive informacije si stvori bespotrebno x blokadi i prije nego je problem nastao. X puta sam znao vidjeti ljude u hardcore paranoji a da uopce nije stvar u necemu toliko ozbiljnom (vec klasicnom stresu).

Naravno, neke je stvari ponekad lakse reci nego uciniti kada se ljudski um uznemiri, kada se ne razmislja hladne glave; stoga moja preporuka ljudima koji strahuju da ih nesta zdere bi bila ta da si probaju nabaviti kakav kristal poput zelenog fluorita i slincih mu, kristala i dragog kamenja koji su u stanju stvoriti zastitni omotac oko srcane cakre (koja je dosta puta najlaksa meta) te malo umiriti misli po slicnim / negativnim pitanjima.

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimepet kol 19, 2011 1:08 pm

Da, dobar savjet za kristal ali tema nije toliko o tome koliko nas zdere nas vlastiti um nego koliko i kako nas pokusavaju iscijediti energetski vampiri (kojih je, zapravo, nenormalno puno). Cak i najsmireniju osobu koja dosta dobro kontrolira um dobar energetski vampir moze srusiti i povuci energiju.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimepet kol 19, 2011 2:06 pm

Ha.. ovisi na koga isti naleti : )
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimepet kol 19, 2011 2:37 pm

I u kojim okolnostima (kao sto je vec spomenuto) :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimečet vel 16, 2012 4:37 pm

i ja sam imao tih iskustava i mogu reci da je jedino moguce rjesenje udaljiti se od doticnog problema bag ...no na kraju krajeva me vise zanimaju oni vampiri u pravom smislu rijeci...@ vampire https://www.youtube.com/watch?v=3gZU2SrZkU8&feature=related no evo u meduvremenu i jedan interesantan link s prijevodom na tu tematiku...@ study


Zadnja promjena: Madonna; uto svi 08, 2012 6:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimečet vel 16, 2012 5:06 pm

Alpha je napisao/la:
Da, dobar savjet za kristal ali tema nije toliko o tome koliko nas zdere nas vlastiti um nego koliko i kako nas pokusavaju iscijediti energetski vampiri (kojih je, zapravo, nenormalno puno). Cak i najsmireniju osobu koja dosta dobro kontrolira um dobar energetski vampir moze srusiti i povuci energiju.
Da. Osoba ni ne mora biti E.V. dovoljno je da prema određenoj osobi osjeća emocije koje nisu pozitivne, i ode mast u propast ;).

Slažem se sa @Madonnom, najbolje se od takvih osoba separatirati.

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
AngelOfBlue
Višestanični organizam



Female
Virgo Monkey
Broj postova : 31
Age : 31
Registration date : 26.02.2012

Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitimened vel 26, 2012 5:14 am

Za skeptike imam par riječi o energetskom vampirizmu. Iako možda zvuči neobično ili nevjerovatno, veoma je stvarno, i znam par ljudi koji su mi to svjesno radili, jedna djevojka mi je rekla da to radi da ostane mlada i lijepa (prelijepa je i bez toga, vjerujte) Ne znam kako drukčije da opišem, osim da ti ljudi znaju da se kačenjem na nečiji solarni pleksus domognu free energije. To je suludo raditi drugom jer energije ima na pretek svuda, prvenstveno od njegovih sopstvenih čakri! Kad sam skužila i ko mi je to jednom uradio, prekinula sam konekciju i naprosto se zaštitila. Možete se zaštititi od energetskog vampirizma na mnoge načine, recimo taj mi je dečko insinuirao jednu moćnu tehniku zaštite koju sam isprva otpisala kao glupu, ali kasnije sam shvatila da je veoma moćna. (Inače, on se bavio magijom jedno vrijeme, prvenstveno da odvuče djevojke u krevet-kako "charming", jelde?)
Idući put sam srela jednog starog prijatelja, koji me je toliko iscrpio, mislim da je to uradio nenamjerno,čisto zato što je tako "konfigurisan" genetski, da sam odmah osjetila crpljenje (bilo je prekasno da zaustavim), potom mučninu i cijeli sam taj dan povraćala.

Da bi se zaštitili morate stvoriti polje energije koje je neprobojno i taj štit obnavljati svaki dan. Dovoljno je za prvu pomoć vizualizirati balon ljubičaste boje oko sebe i potom ga preliti srebrnom i zlatnom. što bolje ga vizualizirate i uradite s jakom namjerom da vam energetski vampiri ne mogu ništa, to je bolje po vas. to se drži minut, dva, koliko možete ostati u toj vizualizaciji.

lijep pozdrav, nadam se da sam pomogla ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Energetski vampirizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Energetski vampirizam
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» C - ENERGIJA & CTP ENERGETSKI CIKLUS

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: