Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Energetski vampirizam

Go down 
+28
Benjamin
Dada289
Backpacker
Icecrowned
Lithium
Pohotni Jarac
Johnny-Red&Black
Svjetloisjena
RedVenom
Blizzard
flory
hromi
Athena
dr.chaos0
bros
Alpha
Dunja the tomboy
Chakotay
Grinder
Dragony
schmizzl
Flamezar
gloria_g
morian
Legionar
Rainmaker94
tomi
WEISHAUPT
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 2:50 am

Chaos, a briga te što može naštetiti nekom drugom?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 3:09 am

Opstaju samo najači.
I oni koji su spremni sve dati da bi sebe spasili.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 3:44 am

Ali što ako nema potrebe da opstanu samo najjači?
Prirodna selekcija i evolucija je odavno završila. Imamo psihologe i liječnike oji se brinu za slabe i za nas kada smo slabi.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 4:29 pm

Hm, jako je dvojbeno je li netko zaista "najjači" ako se koristi tuđom energijom i ide lakšim putem.
Budi ti najjači, ali oslonjen isključivo na svoje vlastite snage. ;)
U tome je jačina, a u ostalom samoljublje i rukovođenje onim "cilj opravdava sredstvo".
To baš nije tako, barem za mene. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 4:58 pm

Da, osnovna izrečica prava povodi se za izrekom čovjeka koji je tukao svoju ženu, zapravo, smatrao da je to nužno kava

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 6:55 pm

A cuj ja sam jednostavno shvatio da mi je puno lakše uzimati nego stvarati.
No opet svatko se moze tome oduprijeti zato sam stavio samo najjači jer če se večina slabiča samo povuči.
I dopustiti da nastavim crpiti energgiju
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:20 am

Athena je napisao/la:
Hm, jako je dvojbeno je li netko zaista "najjači" ako se koristi tuđom energijom i ide lakšim putem.
Budi ti najjači, ali oslonjen isključivo na svoje vlastite snage. ;)
U tome je jačina, a u ostalom samoljublje i rukovođenje onim "cilj opravdava sredstvo".
To baš nije tako, barem za mene. kava
Ima jedna uzrečica koja kaže da je najjača osoba koja u životu nije zgazila niti mrava :)

dr.chaos0 je napisao/la:
Opstaju samo najači.
I oni koji su spremni sve dati da bi sebe spasili.
Ne baš tu si potpuno u krivu, opstaju samo oni koji su se spremni prilagoditi na nove situacije i na nove okolnosti, a oni koji gledaju sami sebe ustvari jako rijetko opstaju.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 3:33 am

Za sada sam ziv i nemogu se zaliti na svoj zivot.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 5:02 pm

Je, ali da li se drugi mogu žalite na tebe, obzirom da im sišeš energiju :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 5:23 pm

Istina ali ja nisam njih na to prisilio no posto su oni slabi ja nastavljam raditi svoje. I njih bacam u agoniju.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 5:28 pm

Opet kažem da smatram da nema gušta bacati u agoniju one koji su "slabiji".
Tu nema izazova. :P
U svakom slučaju, taj energetski vampirizam ne možeš na svima primijeniti.
Iako, ima osoba koje na neki čudan način uživaju u tome da im se crpi energija. face
To su ipak rijetki slučajevi ljudi sa psihološkim problemima.
Pitanje kakva je situacija i kod energetskih vampira.
Osobno mislim da i oni imaju itekakvih problema, koji dolaze kroz izražaja kroz taj subjektivni osjećaj nadmoći. kava

Usto sam sigurna da nitko od nas nije mjerodavan govoriti o tome tko je "jači", a tko "slabiji".
To su površne konstatacije. Percepcija je jedno, a realnost drugo.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:25 pm

Ja i dalje stojim pri tome da je to izmisljotina.....
dr.chaos ako se ljudi pored tebe osecaju nelagodno , premoreno ,
tumorno , to je pre zato sto si ti takva licnost , nego zato sto si ti vampir koji sise energiju....
ako ste u drustvu vedre osobe , i vama ce raspolozenje biti vedro....ako ste pored nekog smorenog , smoricete se vrlo brzo...
I dalje stojim pri tome da ti treba paznja pod hitno (ili pomoc) , a ovde je i dobijas , sto je dobro .....
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimened oľu 07, 2010 3:08 am

Svatko ima svoje misljenje i vec sm ti reko sa mislim o tvojemu i neda mi se ponevljati.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimened oľu 07, 2010 10:26 pm

A što kažu ljudi koji se druže s tobom, što oni kažu na to da se u tvom društvu osjećaju tmurno, umorno, iscrpljeno... ili jednostavno pobjegnu glavom bez obzira :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 12:02 pm

@Dr.Chaos...lupetas bezveze. Ti si najslabija karika jer su energetski vampiri slabici. Svatko moze uzeti energiju iz drugoga tko je slabiji. Nije taj "slabiji" zbilja slab nego se bori sa zivotnim problemima i trudi se te jos k tome nije nametnik. E to su najjace duse.
Energije ima dovoljno za sve. Moze ju se apsorbirati na razne nacine, a najlaksi je prazitirati iskoristavajuci druge. I onda se ti jos time hvalis Energetski vampirizam - Page 3 221289

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 2:59 pm

@dr. chaos... ti zasigurno ne kradeš energiju :)
možda to žarko želiš pa si zbilja um islio da je to tako!!
i zbog već poznatog placebo efekta ti se čini da bacaš druge ljude u agoniju.. a manjak energije i agonija nisu nužno povezani...dapače, neka su povezani u 2%.
mali moj, znaš li ti uopće definiciju agonije??

oprosti mi, ne želim te uvrijediti... vjerojatno i ti smatraš da si zreliji od ostalih vršnjaka (nas 90% je tako mislilo i još uvijek misli)

ali tako si mlad i lijep i postoji toliko predivnih stvari koje te mogu zabaviti i razveseliti - a bogati nikako pokušaji krađe energije!!

zašto da se upropastiš?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 10:29 pm

Zato što misli da je to cool conf1

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 10:57 pm

Ne mislim da je to cool ali ja sam to prihvatio i zasto da prekidam nesto sta sam zapoceo?
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 11:11 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
zasto da prekidam nesto sta sam zapoceo?

Zato što bi to pokazalo da se ne bojiš osobnog napretka i razvoja. Lijenima se ne da mijenjati ništa u životu, a kamoli svoje (loše) navike. Pronađi energiju sam u sebi.. pa mi se onda javi sleep
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 11:58 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Ne mislim da je to cool ali ja sam to prihvatio i zasto da prekidam nesto sta sam zapoceo?
Zato što možeš bolje...

Alpha je napisao/la:
Svatko moze uzeti energiju iz drugoga tko je slabiji. Nije taj "slabiji" zbilja slab nego se bori sa zivotnim problemima i trudi se te jos k tome nije nametnik. E to su najjace duse.
good ides
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 7:45 pm

erergetski vampir se ne postaje "zato što hoću" i sl.
situacija je puno kompleksija...

E.V. su ljudi koji: - boluju od fizičke ili psihičke bolesti (uglavnom fizičake)

- imaju poremećene odnose sa obitelji (majka, otac, muž, brat, sestra)... najčešće su odnosi sa majkom u pitanju
- iskopleksirani su, prestrašeni, a pokušavaju odati drukčiju situaciju
- siromašni ljudi koji se bore za golu egzistenciju, ili prebogati ljudi koji više ne znaju što bi sa sobom

prva su dva razloga najčešća.


dr.chaos... drago mi je što o ovome znam pa ti mogu reći, ti nisi vampir. koliko god želio nisi... :)
možeš mene probati baciti u agoniju, pa da ti dokažem da nisi!

agonija je nešto posve drugo..
ona nije stanje u koji E.V, dovodi svoju "žrtvu".

stanje žrtve je premor, osjećaj da te netko iscijedio, manjak snage, monotona dosada, kratkotrajna promjena percepcije, trenutna bezvoljnost!
jer čim se žrtva udalji od E.V. počinje se oporavljati.

ono što ti činiš ljudima je naslađivanje, vrijeđanje, ponižavanje, omalovažavanje, nabijanje kompleksa, uvjeravanje da izlaz ne postoji... dovodiš ljude u nezgodne situacije, podmećeš, olajavaš, izdaješ...
evo, to su stvari koje ti možeš činiti da u nekome izazoveš agoniju!
a ako to radiš onda si iskopleksirana, nesretna osoba, i pitanje je hoćeć li se ikada opametiti.

ti imaš 16 godina... koga ti to možeš baciti u agoniju? roditelje, neko jadno dijete koje zoveš prijateljem? (jer ako mu to radiš, ti si 0 od prijatelja)

još će te toliko vjetrova ošinut u životu, da ćeš i zaboraviti na sve što radiš sada.

na kraju krajeva - POJEDI ČOKOLADU I POGLEDAJ DOBRU KOMEDIJU_- energija je tamo i gdje mislimo da je nema!!! :)
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 8:59 pm

face face
au ovo sam mu ja pokusavao reci , ali nisam mogao naci prave reci
study

svaka cast , da vidim sad njegov argument na ovo :D


Zadnja promjena: hromi; uto oľu 09, 2010 9:02 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 10:44 pm

Vidis ti gledas na mene kao na klinca radi mojih godina sta je smijesno a i žalosno.
Drugo nemam prijatelja a nema ih nitko jer prijateljstvo ne postoji već samo poznanici.
Treće rekla si da neznam šta je život, i da će me život šibati.
Mene život šiba ćitavo vrijeme.
Neznam kako možeš tvrditi neke stvari u koje nisi upoznati.
A za ovo netrebam imati argumente niti se tu imam kome pravdati i dokazivati.
A reći ću ti samo jedno čovijeka se ne gleda po rijećima već po dijelima, čovijeka se ne osuđuje ako ga nepoznaš i neznaš problem.
A najvažnije je da čovijeka upoznaš kao osobu i tada možeš da sudiš i pričaš neke dijagnoze.
A ti ko kauboj upadaš i ideš meni pamet soliti.
Dosta su mi ljudi solili pamet i sit sam toga.
Već sam rekao hromi da me njegovo mišljenje ne dira previše i da neka misli i piše šta oće a to govorim i tebi.
Toliko od mene.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:30 pm

pa ni ne treba da te dira moje misljenje , to bi bilo glupo...
dalje kazes da ljude ne treba gledati po recina nego po delima , tacnije je da ljude treba gledati po njihovim razmisljanjima i delima , a tvoj iskaz da Prijateljstvo ne postoji i da te zivot siba citavo vreme je samo dokazao da si tinejdzer koji se nije uklopio u drustvo , to je jasno ko dan , a ne da si vampir .


nije namera da solim pamet , niti da vredjam , sry ako sam te uvredio na ovaj ili onaj nacin....pozz
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:08 am

Ne brini nisi me uvrijedio.
Može samo jedno pitanje ti sigurno imas puno prijatelja.
Jesam u pravu.
E sada ću ti dati jedan dokaz da prijateljstvo ne postoji.
koliko bi tih istih prijatelja dalo "život" za tebe?
Ja ću ti reći odmah niti jedan jer su ljudi sebićni.
Vijeruj mi ti isti prijatelji kada budu imali priliku zaraditi na tebi ili nekako se popeti na viši rang ili nešto treće odmah ćete zgaziti.
I vijeruj mi znam po sebi jer sam vijerovao ljudima 100% a to me je kostalo i vijeruj mi život me je šibao i to jako.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Energetski vampirizam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Energetski vampirizam - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Energetski vampirizam
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» C - ENERGIJA & CTP ENERGETSKI CIKLUS

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: