Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anunnaki - tvorci ljudskog roda

Go down 
+22
MoW
Tommaseo
Viktor-x
biga
Alpha
Dada289
Shime
MisteryManiac
Chakotay
TiaMa'at
urbanaaa
Hapa
bros
matko22
Ćuka
schmizzl
konoko1
brle
gothic45
Zotac
Legionar
WEISHAUPT
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimesri lip 23, 2010 10:28 am

Možda si spasio čovječanstvo od "božanskog" gnjeva miga 5
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimesub srp 17, 2010 12:07 am

Hapa je napisao/la:
Gledao sam film Susret 4 vrste, gdje se spominju Sumerani i njihovi bogovi Annunaki. Taj je film radjen po istinitom dogadjaju(to se sve dešavalo ženi iz nekog malog grada u Americi) koja istraživanjem dolazi do Sumerana. Ipak Annunaki da su nas stvorili i onda se ispale na neki planet koji nam je blizu svakih 10.000 godina, nema logike, a vjerujem u postojanje vanzemaljaca.


pojavljuje se svakih 3600 god. i oni nisu otisli nego se vratili na svoj maticni planet cim je zavsila obnova atmosfere........znam se o nibiru-u,annunakijima,nefilima i sumeranima
[Vrh] Go down
Shime
Višestanični organizam
Shime


Male
Cancer Goat
Broj postova : 52
Age : 44
Registration date : 11.02.2009

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 7:12 pm

Nisu Anunnaki trebali zapisivati na glinene pločice, za pretpostaviti je da su na glinenim pločicama zapise ostavljali njihovi podanici. Kao da su na taj način prenosili znanje o 'bogovima' budućim naraštajima.
Ako si poznavali struju, možda je nisu distribuirali na način na koji je mi distribuiramo. Sjeti se da je Nikola Tesla imao ideju kako prenositi električnu energiju - bežično....! mudri
Uostalom, ako su htjeli da ih njihovi podanici poštuju kao Bogove, zar bi im ostavili njihove 'magične štapiće'.... Nije ovo Harry Potter....

A što se tiče pozicije mezopotamskih gradova kao ponoć pri sljetanju... hm.... i današnji avioni imaju navigaciju i neznam šta još, pa im je ipak pista osvjetljena..... kava
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon srp 26, 2010 8:23 am

Shime je napisao/la:
Nisu Anunnaki trebali zapisivati na glinene pločice, za pretpostaviti je da su na glinenim pločicama zapise ostavljali njihovi podanici. Kao da su na taj način prenosili znanje o 'bogovima' budućim naraštajima.
Ako si poznavali struju, možda je nisu distribuirali na način na koji je mi distribuiramo. Sjeti se da je Nikola Tesla imao ideju kako prenositi električnu energiju - bežično....! mudri
Uostalom, ako su htjeli da ih njihovi podanici poštuju kao Bogove, zar bi im ostavili njihove 'magične štapiće'.... Nije ovo Harry Potter....

A Prometej koji bogovima krade vatru i daje ju ljudima? Mislim da bi se ipak našao netko da božanske spoznaje približi ljudima...

I da, nije ovo Harry Potter.

Što se tiče pločica, nisam mislila na priče o bogovima, već o glinenim pločicama na kojima je, navodno, opisan cijeli put slijetanja na mezopotamsko područje i smatra se da su ih koristili sami Anunnaki pri dolasku. Zato mene to buni - vrhunska tehnologija koja omogućava interplanetarne veze, a podaci na glinenim pločama scratch

Shime je napisao/la:
A što se tiče pozicije mezopotamskih gradova kao ponoć pri sljetanju... hm.... i današnji avioni imaju navigaciju i neznam šta još, pa im je ipak pista osvjetljena..... kava


Pa da su ti gradovi bili osvjetljeni strujom zar ne bi ostao koji dokaz njenog korištenja?
I opet, neki smatraju da su koristili građevine (čak i piramide) kao orijentire, što je meni malo glupo uzimajući u obzir navodni stupanj razvijenosti tehnologije scratch
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 7:08 pm

Ne znam da li je tko pročitao zadnju Sitchinovu knjigu, "Poslijednji dani" u kojoj spominje tu fascinantnu 2012...
Kaže on da ako su Annunaki dolazili kako je on "čitao" i računao, tada se planeta X ne bi trebali bojati do neke 2060- 2090 godine. Imamo još dosta vremena do toga...
Vjerujem da su bili tu, ali isto tako jesam skeptik i znam da i u sumerskim tekstovima ima puno rupa, i stvari koje su nejasne.

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimečet ruj 09, 2010 8:19 am

Dada289 je napisao/la:
Ne znam da li je tko pročitao zadnju Sitchinovu knjigu, "Poslijednji dani" u kojoj spominje tu fascinantnu 2012...
Kaže on da ako su Annunaki dolazili kako je on "čitao" i računao, tada se planeta X ne bi trebali bojati do neke 2060- 2090 godine. Imamo još dosta vremena do toga...
Vjerujem da su bili tu, ali isto tako jesam skeptik i znam da i u sumerskim tekstovima ima puno rupa, i stvari koje su nejasne.

Joj, gledala sam neku emisiju u kojoj se spominje ta 2060. kao nova godina dolaska roll
Imam dojam da će se i ta godina pomaknuti kako se budemo približavali navedenoj miga
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimečet ruj 09, 2010 9:39 am

Tko bi ga znao...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 12:07 am

Kopam ma lo po wikisky-u, iz čiste znatiželje ukucam Nibiru, i... Izbaci mi planet. Tko želi neka ode i neka nađe.
Samo napišite Nibiru, smanjite sliku i stavite na infrared...


http://server1.wikisky.org/?ra=21&de=-55&zoom=2&show_grid=1&show_constellation_lines=1&show_constellation_boundaries=1&show_const_names=1&show_galaxies=1&img_source=IMG_all

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 12:14 am

Sad mi je, gledajući fotku jasno zašto su ga sumerani crtali kao kuglu sa krilima!

face

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 12:16 am


_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 10:16 am

Aj daj neki komentar jer ja ga gledam i nisam bas na cisto s time sto je pjesnik htio reci misli

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 2:01 pm

Kruže priče da se planet već može vidjeti na južnog hemisferi, kao mala crvena zvijezda. Na youtube-u čak ima par snimki, za što ne znam koja je vjerodostojna ili ne. Na wikisky-u u tražilicu ukucah Nibiru, znatiželje radi, i wikisky izbacio ono što sam postavila kao link gore. Mada... blizu Marsa kruži "nešto" što obje satelitske stranice sakrivaju sa nekim "zakrpama" na kartama svemira. Tako da, nešto dolazi, što, ne zna se točno, ali na našu sreću, imamo satelitske snimke svemira i možemo lijepo vidjeti šta se dešava.

dance

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 2:15 pm

Samo, ako to jeste Nibiru onda Zemlja ode by-by :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 2:18 pm

Ne, zašto? Imam jednu teoriju ja o njima, sad koliko je realna, ne znam, ali mislim da ništa od te apokalipse i ostalog. Jedino što, ako dođu, dio kršćanstva pada u vodu...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 2:27 pm

Pa teoretski i ja imam teoriju gdje Nibiru uopce ne smeta Zemlji ali samo kazem sto globalno pricaju o tome. :)

A sto se tice religija...bas me boli brga gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 3:17 pm

A gle, pričaju svešta, jer većina ljudi na Zemlji su pesimisti i depresivci. Vidi se po stvarima koje rade. Samo sr...

cuga

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 3:18 pm

Ajde daj svoju teoriju pa cu ja svoju ;) A mozda imamo istu :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 10:55 pm

Došli su, stvorili su nas, mi smo ih obožavali kao bogove, radili su svašta, mješali se sa svakim, i vjerojatno su pukli negdje oko prijelaza, Krist i to. Teorija je da je Nibiru bio kometa kad se Isus rodio, tj da je možda on jedan od njih, tj. završni pokus, savršenstvo između mješanja njihove i naše krvi. Možda im je dojadilo stalno ratovanje, stalno prikazivanje u svjetlu mnogobožaca, pa su za dobrobit nas odlučili da bi bilo dobro da malo promjene stvari. I tako eto monoteizma! Isus je, ako je to recimo dobra teorija, ili nakon lomače otišao na brod koji ga je čekao u orbiti, ili je jednostvano još uvijek među nama... Hm...

Ali, to je manje bitno, ovo spominjem jer Sitchin jako malo spominje Novi zavjet.

Sadašnje vrijeme.
Ako su to oni koji dolaze, onda se poklapaju majanski kalendar i ostala proročanstva. Otkrivenje? Apokalipsa. Što ako ta apokalipsa znači razaranje i kraj svega onoga što znamo, što ako nam oni pokažu da nam ne trebaju fizička tjela za život, što ako nam još jednom pomognu u evoluciji. Na veliko se priča o sunčevim erupcijama. Ako nam se desi erupcija, možda će nam pomoći da rješimo poteškoće u magnetizmu... U mojoj glavi imatih možda puno. Ako apokalipsa označava kraj svega onoga u šta smo vjerovali do sada, od načina života, od vjere, od... Ma od svega! Možda nas čeka novi život... Kaže Nostradamus nešto ovako: 1000 godina ratova, tada zatišje. Možda je on od njih dobivao vizije. Možda je sad, zadnjih 1000 godina to doba razaranja.
Možda će se desiti novi Potop, zbog gravitacije planete, i, naravno zbog nas samih jer smo uništili Zemlju pa će samo odabrani od njih preživjeti, oni koji nose njihovo nasljeđe....

U mojoj glavi definitivno ima puno "možda".

Koja je tvoja teorija?

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 13, 2010 11:02 pm

Dada, cool razmišljanje... a reci mi ima li igdje za pročitati to da Nibiru se može viditi???
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 12:18 am

ukucaj u wikisky nibiru, pa ćeš vidjeti. A na youtubeu...

https://www.youtube.com/watch?v=QCZWlMV22vQ

https://www.youtube.com/watch?v=P5koh6Uir4Y

I još mnogo ostalih fotki. Ukucaj u tražilicu Nibiru in Australia...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 12:20 am


_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 10:08 am

Sto se tice stvarne vidljivosti Nibirua to mi tesko prolazi. Ako je tako lako vidljiv onda se njegovo priblizavanje ne bi moglo drzati u tajnosti jer bi ga svaki astronom amater mogao vidjeti. Ali to jel se vidi ili ne nije vazno za teoriju.

Razmisljam o mogucnosti u kojoj se nas sustav nalazi kao dio veceg sustava (kao sto smo ukomponirani u nasu galaksiju koje se isto vrti oko nekog centra). Nase Sunce se onda vrti oko neceg jos veceg oko cega se vrti jos planeta ili cak jos sustava poput naseg te se svako X godina susretnemo s...necim. To "nesto" bi mogao biti Nibiru. Moguce je da su oni unaprijedili zivot koji je postojao na zemlji ali ne krizanjem nego genetskom modifikacijom. Njihov ponovni dolazak moze ne znaciti apsolutno nsta po nas. Izuzev ako se njihov i nas Planet ne susretnu direktno zubi
Razlog zasto su oni nama napravili sto jesu zapravo ne postoji. Moguce da su cak trebali radnu snagu, a mozda su se malo igrali. No, pa i mi se igramo na isti nacin kad mozemo.
U pricu o Isusu ne bih ulazila jer su sve te price prepisane jedna od druge. Moguce da su postojali svi ti proroci/sveci ili da je postojao jedan pa da su price preuzimane. Svejedno. To je cisto duhovna stvar.
No, sto god da su oni napravili, napravili su tijelu. Dusa je Bozja i nicija vise ;)

Sto bi se moglo desiti 2012. Vjerojatno nista. Iako su mnogi izracuni koji ukazuju na neke velike promjene vjerujem da ipak sve ovisi o nama. Slicno kao horoskop. Sudbina je i zapisana i nije. Ako mi ne budemo spremni nece se desiti nista.

Ono sto bi se moglo desiti, neovisno o nama, jeste sudar planeta sto ce dovesti do unistenja svega pa se vise ne moramo mislit.

Ali...mislim da je ipak u pitanju duhovni napredak...i iako sam inace iznimno skepticno stvorenje zadnje vrijeme imam jak dojam (temeljen na promatranju okoline) da se nesto desava :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 11:31 am

[Ali...mislim da je ipak u pitanju duhovni napredak...i iako sam inace iznimno skepticno stvorenje zadnje vrijeme imam jak dojam (temeljen na promatranju okoline) da se nesto desava ]

Dešava se definitivo nešto. Ljudi istih pogleda na svijet se počinju koncentrirati zajedno u skupine...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 12:26 pm

Nije li tako oduvijek? Mislim, da svaka ptica svome jatu leti.


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 12:30 pm

Naravno!

:)

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anunnaki - tvorci ljudskog roda   Anunnaki - tvorci ljudskog roda - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anunnaki - tvorci ljudskog roda
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
»  anunnaki s nibrua i povijest civilizacije ljudi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: