Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti: Priče astronauta

Go down 
+29
Jedi Mind Tricks
MoW
Snjufo
qkac
Black Angel
Jaykof
Legionar
Berny_Sinara
Blizzard
4ucker
Saroman
GoodAlien
ciefp
silver
danyf5
None
siskara
zvezda
Srky
Svjetloisjena
gogx
zmija
vladimir
maxxie
Aleksandar Veliki
jovko
malena
Hybrid
Rain
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimened svi 05, 2013 5:55 pm

Također i na Pagu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimepon svi 06, 2013 9:31 pm

Kad na Pagu? Isto 1985.?

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimepon svi 06, 2013 10:36 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Također i na Pagu.


Kažu da se dosta često išao moliti Zlatko Sudac, na mjestu gdje je navodno sletio NLO (Paški trokut).

Fascinantno je to da je on tamo bio gdje se nalazio NLO, i te njegove stigme...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimepon svi 06, 2013 11:07 pm

Zašto bi se Zlatko Sudac išao moliti na mjestu gdje je sletio NLO? To nema nikakvog smisla s kršćanskog stajališta...
I ja sam bio tamo na Pagu na tom mjestu. Pustara teška do koje se dođe nakon pola sata pješačenja po oštrom kamenjaru sljedeći određene markacije. Reći ću samo to da ako tamo nije sletio NLO da je onda to neki vrlo čudni prirodni fenomen koji meni nije poznat.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimeuto svi 07, 2013 11:49 am

Može li netko reći kakav je "fenomen" tamo? Elektromagnetsko zračenje? Mobiteli se gase, kamere ne rade? Sat se vrti u krug?
Svi pričaju o fenomenima a nitko ne govori što ima tamo.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimeuto svi 07, 2013 2:11 pm

MoW je napisao/la:
Zašto bi se Zlatko Sudac išao moliti na mjestu gdje je sletio NLO? To nema nikakvog smisla s kršćanskog stajališta...
I ja sam bio tamo na Pagu na tom mjestu. Pustara teška do koje se dođe nakon pola sata pješačenja po oštrom kamenjaru sljedeći određene markacije. Reći ću samo to da ako tamo nije sletio NLO da je onda to neki vrlo čudni prirodni fenomen koji meni nije poznat.





Govori se da je taj Paški trokut nastao, zato što se tamo molio Zlatko Sudac. Da to nije od NLO-a. No, mi sada znamo da je to bio NLO, jer prepuno je takvih fenomena i sve ukazuje na NLO. Također sam i ja posjetio trokut i slažem se čista pustara, ali zar ne znaš da su se svi posebni ljudi uvjek išli moliti na pusta mjesta, daleko od svjetine. Pogledaj samo gdje je Isus dobivao najveće snage.
Zato mi je i fascinantno, jer su povezana dva slučaja, ako je zaista točno da se tamo molio Sudac. Što je još bizarnije, tada su mu i počele stigme...

[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimeuto svi 07, 2013 2:33 pm

MoW je napisao/la:
Kad na Pagu? Isto 1985.?
Koliko ja znam o NLOima na Pagu se pocelo pricati oko 97. a 99. je oktriven paski trokut, kojeg povezuju sa iscjeljiteljskim mocima, i raznim cudima. Ja se sjecam dok sam bio mali, imao sam susjede koji su bili sa Paga, stariji par. I kad se pocelo govoriti o NLO-u na Pagu, oni bi pricali dok su bili djeca, da su cesto znali vidati cudne spirale, i svijetla po nebu, pa prica je vjerojatno ide davno prije 1997. Navodno je Zlatko Sudac, ubrzo nakon molitve u paskom trokutu dobio stigme.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimeuto svi 07, 2013 10:42 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Može li netko reći kakav je "fenomen" tamo? Elektromagnetsko zračenje? Mobiteli se gase, kamere ne rade? Sat se vrti u krug?
Svi pričaju o fenomenima a nitko ne govori što ima tamo.

Meni je sve radilo normalno. Imamo negdje temu o Paškom trokutu...

Evo ovdje:

https://ce-4.forumotion.com/t4976-paski-trokut

Dakle, trokut nije nastao 1999. niti ga je stvorio časni Sudac. Trokut je prastar (iz neolitika, oko 12 000 godina).


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimeuto svi 07, 2013 10:56 pm

2pac je napisao/la:

Govori se da je taj Paški trokut nastao, zato što se tamo molio Zlatko Sudac. Da to nije od NLO-a. No, mi sada znamo da je to bio NLO, jer prepuno je takvih fenomena i sve ukazuje na NLO. Također sam i ja posjetio trokut i slažem se čista pustara, ali zar ne znaš da su se svi posebni ljudi uvjek išli moliti na pusta mjesta, daleko od svjetine. Pogledaj samo gdje je Isus dobivao najveće snage.
Zato mi je i fascinantno, jer su povezana dva slučaja, ako je zaista točno da se tamo molio Sudac. Što je još bizarnije, tada su mu i počele stigme...

Priznajem da je ta povezanost čudna.
Je li tamo prisutna neka čudna geo- ili elektromagnetska aktivnost, to ne znam.
Na temelju onoga što priča @Jedi mind tricks, to je lako moguće. To bi objasnilo i zainteresiranost NLO-a upravo za to područje.

Stigme ne mogu interpretirati jer nisam stručnjak za njih, a rimokatolički "stručnjaci" su pristrani po tom pitanju. Jedino nezavisna skupina može utvrditi vjerodostojnost stigmi, a koliko znam isto nije utvrđeno kod Sudca niti u bilo kojem drugom slučaju. Znanost je vrlo jasna po tom pitanju:
http://en.wikipedia.org/wiki/Stigmata#Scientific_research

Iskreno, mislim da je Sudac konačno prolupao nakon posjete tom pustinjačkom mjestu. Za tako emocionalno osjetljivu osobu, posjet Paškom trokutu mogao je izazvati samoozljeđivanje.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimeuto svi 14, 2013 7:07 am

Trokut nastao jer se Sudac tamo molio .. aaaahahah
Taj sudac je nalickani (doslovno) softy, lagano feminizirani .. jako patetični nesigurni dječarac koji, i ako ima stigme koje su na bilo koji način vezane za bilo kakav duhovni aspekt, on ih nije baš sobro shvatio čini mi se...
Evo bila mu je i Severina na seminaru na "duhovnoj obnovi", možda ako bi i nju naučio da manifestira trokute molitvom dok hoda gola po hrvatskoj estradi... uh.. gdje ćeš kraja kršćanskom turizmu, turbo folku, feminiziranim svećenicima i sisama ...
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimeuto svi 14, 2013 2:07 pm

Bio je on davno prije tamo.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimeuto svi 14, 2013 9:47 pm

Kahali je napisao/la:
Trokut nastao jer se Sudac tamo molio .. aaaahahah
Taj sudac je nalickani (doslovno) softy, lagano feminizirani .. jako patetični nesigurni dječarac koji, i ako ima stigme koje su na bilo koji način vezane za bilo kakav duhovni aspekt, on ih nije baš sobro shvatio čini mi se...
Evo bila mu je i Severina na seminaru na "duhovnoj obnovi", možda ako bi i nju naučio da manifestira trokute molitvom dok hoda gola po hrvatskoj estradi... uh.. gdje ćeš kraja kršćanskom turizmu, turbo folku, feminiziranim svećenicima i sisama ...



Naravno da je to smiješno, naravno da trokut nije nastao zato što se Sudac išao tamo moliti... Slažem se s tobom Zlatko Sudac nije pravi primjer.
No, nadam se da ne misliš na sve svećenike. Ima i onih koji su bili toliko ponizni i vjerni jedinome svemočnom BOG-u, postili danima. Ja ne znam, uvjek gledate negativno, ta negativnost vas sva zaslijepi i nevidite sami sebe. Tko je od BOG-a, Božje rječi sluša.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimesri svi 15, 2013 5:35 am

Citat :

Naravno da je to smiješno, naravno da trokut nije nastao zato što se Sudac išao tamo moliti... Slažem se s tobom Zlatko Sudac nije pravi primjer.
No, nadam se da ne misliš na sve svećenike. Ima i onih koji su bili toliko ponizni i vjerni jedinome svemočnom BOG-u, postili danima. Ja ne znam, uvjek gledate negativno, ta negativnost vas sva zaslijepi i nevidite sami sebe. Tko je od BOG-a, Božje rječi sluša.

Pa ne mislim na sve svećenike ali eto vidiš da je i tebi koji se smatraš Katolikom nešto sumnjivo i pomalo nastrano kod Sudca...
Iskreno ne mogu reći (iako bih bez problema rekao da sam se u to do sada uvjerio) da su svi svećenici plitki i tupavi jer nisu i sreo sam nekoliko koji su čak bili prilično otvoreni i zanmiljivi (najčešće su to oni koji su se prilično odaljili od Dogme Katoličke crkve), ali kada bi govorili u postocima nažalost je više onih koji su podpali pod rutinu veza i vezica, nepotizma i posjedovanja, licemjerja i hedonizma i svega onog što kao osuđuju..
Nisam nikada generalizirao nijednu grupu ljudi namjerno i svjesno pa tako neću ni katoličke svećeniek ..
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimesri svi 15, 2013 11:25 am

Kahali je napisao/la:
Trokut nastao jer se Sudac tamo molio .. aaaahahah
Taj sudac je nalickani (doslovno) softy, lagano feminizirani .. jako patetični nesigurni dječarac koji, i ako ima stigme koje su na bilo koji način vezane za bilo kakav duhovni aspekt, on ih nije baš sobro shvatio čini mi se...
Evo bila mu je i Severina na seminaru na "duhovnoj obnovi", možda ako bi i nju naučio da manifestira trokute molitvom dok hoda gola po hrvatskoj estradi... uh.. gdje ćeš kraja kršćanskom turizmu, turbo folku, feminiziranim svećenicima i sisama ...

Priznaj da si odje maltene dozivio orgazam :))))
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimesri svi 15, 2013 4:30 pm

LOL
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimesri svi 15, 2013 5:20 pm

@Kahali U svakom slučaju trebamo promatrati ljude, a ne generalizirati. Ima mudrih katoličkih redovnika i svećenika, no oni su u manjini skoro jednako tako kao i kod laika. Meni se iskreno Sudac čini lud, vjerujem da se je samoizranjavao u ludilu vjerskog zanosa i da više nema veze sa stvarnošću. Možda je prije imao, ne mogu reći ništa o njemu prije nego je postao poznat javnosti, ali u novije vrijeme mi je već sama njegova pojava odbojna.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitimečet svi 16, 2013 6:59 pm

Kahali je napisao/la:


Pa ne mislim na sve svećenike ali eto vidiš da je i tebi koji se smatraš Katolikom nešto sumnjivo i pomalo nastrano kod Sudca...
Iskreno ne mogu reći (iako bih bez problema rekao da sam se u to do sada uvjerio) da su svi svećenici plitki i tupavi jer nisu i sreo sam nekoliko koji su čak bili prilično otvoreni i zanmiljivi (najčešće su to oni koji su se prilično odaljili od Dogme Katoličke crkve), ali kada bi govorili u postocima nažalost je više onih koji su podpali pod rutinu veza i vezica, nepotizma i posjedovanja, licemjerja i hedonizma i svega onog što kao osuđuju..
Nisam nikada generalizirao nijednu grupu ljudi namjerno i svjesno pa tako neću ni katoličke svećeniek ..



U potpunosti se slažem s tobom. Malo je takvih koji su dubinski ljubili BOG-a...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti: Priče astronauta
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: