Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za koga navijate? fudbal/nogomet

Go down 
+49
Meriadoc Brandybuck
Marko88
3 jorB
Magic
Korplikan
Einar
Madonna
hawara
Marko251988
wanderer
ex-karl marx
Angeo sa greškom
comewithme1717
AzrielofDeath
tomi
Fantom
GaGa
inflameswetrust
Michael Wittmann
srdjan888
Hexenkind
Lukini
Comi
Alex84
switch
Goran
floridana
Karl Marx
bata
fazan u hladnjaku
Faithless
Goxxi
burnme
HoLLy_MaN
Pandora
userNejm
Blizzard
urbanaaa
bir
Absynthia
malena
babi
Milab
Svjetloisjena
Tallina
sanja
Aleksandar Veliki
vladimir
Thor
53 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet sij 22, 2010 3:28 am

Odrasla uz Dinamo... ali u kaj se on pretvara.... sramota.
Kaj da velim.... nisam bila na tekmi preko godinu dana, mislim da to sve govori. Ne dam pare da gledam kak se ti majmuni vuku po terenu, radije ću ić u zološki preko puta, i gledat drugu vrstu majmuna.
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimesub vel 06, 2010 2:51 pm

Absynthia-istina

ja sam doduše isto odrastao uz Dinamo,ali ga nisam previše volio...no Barcu sam obožavao...a najviše sam mrzio Real Madrid i Manchester United...njih nisam mogao podnijeti nikako...
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimened vel 14, 2010 11:52 pm

Hajduk, Roma i Valencia najvece ljubavi ;)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 11:42 pm

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Sbc Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 657146
[Vrh] Go down
Angeo sa greškom
Višestanični organizam
Angeo sa greškom


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 47
Age : 44
Registration date : 04.04.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:21 pm

Zvezda:::
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned
ex-karl marx


Male
Cancer Goat
Broj postova : 107
Age : 32
Location : Tenisko
Registration date : 11.03.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 12:58 am

HNK RIJEKA!
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet lip 11, 2010 1:54 pm

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Dsc03243nu5
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 3:01 pm

FC Barcelona, Manchester United
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara


Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Age : 35
Location : Germany
Registration date : 09.11.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 5:27 pm

Rijeka i VFB Stuttgart ;)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepon stu 29, 2010 10:52 pm

Spreman za El Clásico jaki
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 12:56 am

Kako bi rekao Mourinho, "glumac" Messi dobro zakuhao Realu sa dobrim dodavanjima. Real ništa nije pokazao večeras, ne znam jesu li imali više od jedne prilike čitavu utakmicu. Očekivao sam više od njih, a ispalo je kao da su došli na školu nogometa Barci.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 1:33 pm

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 156067_1674356188449_1523763840_1627572_3070283_n

Slusaj mali da ti cika Messi nesto objasni... zubi
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimesri stu 30, 2011 12:26 pm



Zadnja promjena: Madonna; pet svi 25, 2012 5:33 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet pro 02, 2011 10:54 am

Zadar, Hajduk, Barca
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet pro 02, 2011 12:11 pm

isto tako "potezem" i za splita,solina,krilnika,dugopolje,mosora...tj. za sve klubove splitskog bazena ali hrvatska reprezentacija je zakon...@ :D lovely ides https://www.youtube.com/watch?v=H3gOiQHWHwY&feature=related


Zadnja promjena: Madonna; pet svi 25, 2012 5:36 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet pro 02, 2011 1:24 pm

Još uvijek imam stav da je HNL obično trčanje po livadama. Dinamo dere guzice u našoj ligi, a u Europi ne mogu ni prdnuti kao niti jedan naš klub.

Chelsea mi je bio duga ljubav, ali nisu mi više simpa. Trenutno jedino navijam za Barcu, dok su mi neki ostali klubovi više simpa nego što bi bio njihov navijač. Bayern mi je bio duga ljubav, ali kako više ne pratim Bundesligu, sad su mi postali samo simpa. Arsenal mi je simpa, Ajax mi je zakon, Napoli također. Ovako navijam za City da prođe u drugi krug čisto da vidim koliko su dobri. Hmmmm, to bi bilo to pretpostavljam.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet pro 02, 2011 2:49 pm

Ne razumijem ovo mjenjanje klubova za koje navijaš. Ili voliš nekoga ili ne. Mjenjanje klubova mi je čisto navijanje za rezultat a ne za klub... Moje mišljenje barem.....


Ja sam uz Juventus još od 1997. zbog Edgara Davidsa. I još od tada pa do danas ih volim. 2 puta sam išao u Torino gledati utakmicu uživo preko one riječke navijačke skupine Braća Varglien. Volim ih jednostavno.

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet pro 02, 2011 5:14 pm

Ono što volim u svemu tome je nogomet, dobre partije tko god da igra. Klubove ne mogu voljeti, mogu mi biti dragi, biti simpatični, ili biti nesimpatični. Nema tu voljenja ili ne, ne kod mene. Jedini klub za kojeg sam mogao reći da mi je veoma drag (ili da ga volim) je Varteks još od prije desetak godina, sve ostalo nakon toga je prdac u rosu, tek uživanje u nogometu.

Navijam za Barcu jer volim kako igraju nogomet, volim ih gledati. Kada to neće biti slučaj, vjerojatno ću naći nove miljenike čiji nogomet će mi se sviđati.

Neki bi rekli da ni nisam pravi navijač, ali meni je ionako svejedno u koju kategoriju spadam, jer naposljetku i ja za sebe kažem da nisam onaj pravi navijački tip jer to ni ne želim biti. Kada bih ja birao, onda ne bih za nikoga navijao, ali kako neke klubove više pratim, tako mi postanu dragi pa se to takozvano "navijanje" nekako počinje ostvarivati face
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet pro 02, 2011 6:04 pm

Barcelona
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimesub pro 03, 2011 1:39 pm

inace "potezem"i za sve strane klubove gdje igraju hrvati...i da- liga nam je zbilja slaba...treba pricekati jadransku ligu kad bude...koncentracija kvalitete...@
[Vrh] Go down
3 jorB
Prašina
3 jorB


Male
Scorpio Pig
Broj postova : 5
Age : 28
Registration date : 06.01.2012

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimečet sij 12, 2012 11:49 pm

Real Madrid cuga
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet sij 13, 2012 8:42 pm

ne treba smetnuti s uma da navijam i za sve hrvatske klubove u europskim kupovima sto je i normalno, ako nista drugo a onda zbog uefina koeficijenta...@ ides
[Vrh] Go down
Marko88
Višestanični organizam
Marko88


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 45
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 17.02.2012

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet vel 17, 2012 7:41 pm

Visca Barca
[Vrh] Go down
Meriadoc Brandybuck
Prašina
Meriadoc Brandybuck


Male
Pisces Goat
Broj postova : 7
Age : 33
Registration date : 17.02.2012

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimepet vel 17, 2012 7:46 pm

Mislim da sam jedini frajer u cijeloj Bosni koji ne prati fudbal / nogomet. Ali zato imam smeđi pojas a za crni sam bio prelijen. Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 799101
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitimeuto tra 17, 2012 5:37 pm

http://trosjed.net.hr/ekipa/angelino__croft/albumi/6851982/slike/6858013/ evo malo da se prisjetimo...btw.ovo bi skoro moglo i pod"bliske susrete"...@ roll
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za koga navijate? fudbal/nogomet   Za koga navijate? fudbal/nogomet - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za koga navijate? fudbal/nogomet
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» EU 2012 nogomet
» Nogomet - freestyle
» Uvesti tehnologiju u nogomet?
» Za koga navijati na SP 2010

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: