Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Opsjedaju li mi duhovi TV?

Go down 
+6
Blizzard
Neobicni forumas
tomi
Remke
Legionar
Black Angel
10 posters
Autor/icaPoruka
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 12:32 am

Eo vako...
U sobi imam mali tv star mozda 10 godina.
Vec par godina primjecujem jednu stvar ali tek nedavno sam poceo zapazati da se to dogada na svim programima i na filmovima kao i emisijama tj. svakom sadrzaju na televiziji...
Takoder moram napomenuti da ovo primjecujem samo na ovom tv-u i samo u nocnim satima (poslje 10)
Kad god bi u nekoj seriji ili filmu nastao prekid slike od 1 sekundu (to su oni prekidi koji tvorci filma ostave da bi se mogla ubacit reklama bez remecenja filma) tj. kad bi se prelazilo sa jedne malo vece scene na drugu i bilo koji moment kad nebi bilo slike vec bi bio potupuna mracna slika na tv-u, ja u tom momentu u ekranu vidim obrise nekih covjeculjaka kako secu sa jedne strane ekrana na drugu ili se motaju po ekranu.....
Isprva sam mislio da je to "back scene" kad bi gledao neku seriju ili emisiju ali sam to kasnije poceo primjecivati na svakom sadrzaju.....
To mi je potpuno iskljucilo mogucnost da se radi o pravim ljudima koje je snimila kamera jer producenti bome paze na svaki detalj a kad se film zavrsno editira te pauze su najobicnije pauze sa pozadinskom crnom slikom.
Jel ima neko objasnjenje za ovo sto vidim ili je zbilja paranormalan slucaj ??
Kad bi isli pretpostavit da su to duhovi, to bi mozda i imalo smisla...
Duhovi su u biti jedna vrsta elektriciteta (postoji neki strucniji izraz).
Kako prolaze kroz tv taj elektricitet se mjesa sa fotonima svjetla koji se stvaraju unutar katodne cijevi tv-a i za rezultat dobijemo obrise duhova...

Stvarno neznam sta je ovo i dal je bilo ovakvih tema ranije al ako mi moze neko malo razjasnit (ako postoji objasnjenje).

Inace, ovoga se ne bojim za promjenu....
Ko j***be duhove dok su u ekranu zubi


Zadnja promjena: Legionar; sub lis 24, 2009 12:37 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Promjena naslova teme)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 12:37 am

Black Angel, molim te, pripazi na naslove tema koje otvaraš. Ne mogu biti baš takvi! :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 12:39 am

dok sam ovo cito sjetio sam se da mi je mama pricala da je njen brat (moj ujak) iso rastavljat radio da nade male ljude koji pjevaju u njemu xD
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 12:48 am

Legionar je napisao/la:
Black Angel, molim te, pripazi na naslove tema koje otvaraš. Ne mogu biti baš takvi! :P

Ok, sorry oops
Stavio sam to da malo privuce paznju...
Admini, izbrisite WTF i stavite nesto po zelji (kao "oj ti bokca" lolcina )

EDIT:
Vidim vec jeste :)

Citat :
sjetio sam se da mi je mama pricala da je njen brat (moj ujak) iso rastavljat radio da nade male ljude koji pjevaju u njemu xD

Njemu su i pjevali ??
Hahahahaha
Dobar je....

Jos iskustava i objasnjenja ?
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 1:26 am

Pretpostavljam da se radi o tome da frekvencija programa djelomicno "hvata" i neki drugi program. Tako da ustvari vidis dvostruku projekciju - daleko jace vidis program koji i gledas, a tek se nesto sitno preko njega prikazuje ovaj drugi.
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 1:36 pm

Da ali onda to nije problem tv-a nego tv odasiljaca i samih frekvencija tako da bi mi se ovo moralo dogadati i na ostalim telkama u kuci kao i ostalim gradanima suspect
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 3:05 pm

Problem je TVa, odnosno slabe antene koje ne uspjeiva dovoljno dobro izolirati signal koji prikazuje. I meni se to dogadja na televizoru sa sobnom antenom, dok na onom koji ima normalnu toga nema :)
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 3:17 pm

Ok prijatelju kad ti tako kazes.....
Ocigledno nisu duhovi..... (valjda) zubi
Samo da ti priopcim......

Imamo centralnu veliku antenu van kuce koja je uperena direktno u odasiljac, svi koaksijalni kabeli su provedeni kroz armirani beton u podu sa jos nekakvom zastitom od smetnji preko njih i svaki tv u kuci ima svoju uticnicu kraj njega preko koje dobiva antenski signal sa centralne antene koji je prije toga prosao kroz neki razdjelnik i pojacalo.
Znam to sve jer sam nazocio gradnji kuce i postavljanju instalacija.....

I sad kad kazes da su smetnje krive, opet mi je cudno da se samo na jednom tv-u to dogada a svi se povezuju na istu antenu.....
No kako se to i tebi dogadalo a i vjerujem jos nekima, duhove iskljucujemo :P
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 4:07 pm

Dobro se se osigurao protiv loseg signala :D Meni se to dogadja kod sobne antene, mozda ti stvarno imas duhove :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 4:38 pm

Black Angel je napisao/la:
ja u tom momentu u ekranu vidim obrise nekih covjeculjaka kako secu sa jedne strane ekrana na drugu ili se motaju po ekranu.....

Pa uzmi kameru i snimi pa uploadaj da vidimo :)
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 5:17 pm

Ja ih jedva vidim a sad da ih i snimam ?
Pa to ni teleskopski fotoaparat sa 120mpx nebi uhvatio lol
Mogu pokusati nocas ali ne obecavam da ce se ista vidit roll
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub lis 24, 2009 7:04 pm

donesi tv :) xD
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimeuto lis 27, 2009 9:18 pm

tomi je napisao/la:
Pretpostavljam da se radi o tome da frekvencija programa djelomicno "hvata" i neki drugi program. Tako da ustvari vidis dvostruku projekciju - daleko jace vidis program koji i gledas, a tek se nesto sitno preko njega prikazuje ovaj drugi.

To i ja kažem. Kada se jako slabo hvata neki program, tada bi svaki obris, bila to djevojčica, manekenka, playboyeva zečica ili šukunbaka, sve bi to izledalo jako identično, a kako bi se scene mijenjale, tako bi se gledalo kako se ti klepci šeću po ekranu.
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimeuto lis 27, 2009 9:31 pm

Vjerojatno.....
Nisam ni u pocetku bas mislio da su mi duhovi u tv-u ali me zanimalo vase misljenje i da li se jos kome dogada :D
Pokusao sam snimiti al se ne vidi nista.....
[Vrh] Go down
KoX
Stanica
KoX


Male
Taurus Goat
Broj postova : 19
Age : 32
Registration date : 29.06.2009

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 2:47 am

tomi je napisao/la:
Pretpostavljam da se radi o tome da frekvencija programa djelomicno "hvata" i neki drugi program. Tako da ustvari vidis dvostruku projekciju - daleko jace vidis program koji i gledas, a tek se nesto sitno preko njega prikazuje ovaj drugi.

Jako dobro objašnje, imao sam sličan slučaj doma xD

Ali dok sam bio malen, događalo se nešto na jednoj telki. Kad bi se ugasilo svjetlo i sjedilo pokraj telke krače vrijeme, moglo se je jasno vidjeti kako netko lagano hoda iz hodnika u kuhinju. Vidla je to moja mama i ljudi koje je pozvala doma. Najgori dio je onda kada se vraća iz kuhinje i hoda prema telki, onda su uvjek upalili svjetlo jer više nisu mogli gledati i vjerovati što se događa to. Bio sam malen i nikad to nisam vidio ali od kad sam se počeo baviti ovim stvarima mama mi je ispričala tu priću. Kasnije smo se iselili iz tog stana i bacili telku xD
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 12:31 pm

ma to se i meni događa ali nisu ljudovi nego ...kako su prije ljudi rekli umješa ti se program i onda vidis ubiti 22 umjesto jednog programa....npr...talijani su mi se prije stalno mješaali...al otkaad imam max tv nikako....samo kod digitalne ili zemaljske mi se to događalo...:P
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub tra 17, 2010 9:59 am

[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitimesub tra 17, 2010 11:10 am

Black Angel je napisao/la:
Ja ih jedva vidim a sad da ih i snimam ?
Pa to ni teleskopski fotoaparat sa 120mpx nebi uhvatio lol
Mogu pokusati nocas ali ne obecavam da ce se ista vidit roll
Ak ih jedva vidis, onda nije problem :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Opsjedaju li mi duhovi TV? Empty
PostajNaslov: Re: Opsjedaju li mi duhovi TV?   Opsjedaju li mi duhovi TV? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Opsjedaju li mi duhovi TV?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Duhovi u stolu
» Duhovi pokojnika
» Duhovi u ekranu
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: