Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?

Go down 
+33
AnDel
Berny_Sinara
GaGa
Michael Wittmann
josip21
Aurora Borealis
legenda007
Athena
Blizzard
urbanaaa
Gea
Fantom
Absynthia
floridana
angelus
Galileo Galilei
Merkurica
malenaivi
isa_bruce
mewithoutYou
MaRuShKa
Aleksandar Veliki
Daenerys
zvezda
babi
silver
Thor
zmija
belongs to lovers
vladimir
malena
sanja
Deborah
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimened sij 10, 2010 12:52 pm

josip21 je napisao/la:
aj recimo da je rijec o sexu i takvom varanju.....znaci u vezi si ili u braku i negdje si malo zaruzio s prijateljima i popilo se u ujutro se probudis s nekom trecom osobom....i sta sad....a nije ti bila namjera varati....moze li se to nazvati nesvjesno varanje...???

ili recimo.....duzan si lovu nekome i kazu ti da ti je sutra placa i ti kazes tome tipu....cuj sutra mi je placa pa cu ti vratit....i sutra ne bude placa...i sta sad....je li to nesvjesno varanje....ono prevario si ga......


tako nekako...,
[Vrh] Go down
GaGa
PraGlodavac
GaGa


Female
Leo Broj postova : 723
Location : Novi Sad
Registration date : 28.12.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimened sij 10, 2010 7:24 pm

legenda007 je napisao/la:
josip21 je napisao/la:
aj recimo da je rijec o sexu i takvom varanju.....znaci u vezi si ili u braku i negdje si malo zaruzio s prijateljima i popilo se u ujutro se probudis s nekom trecom osobom....i sta sad....a nije ti bila namjera varati....moze li se to nazvati nesvjesno varanje...???

ili recimo.....duzan si lovu nekome i kazu ti da ti je sutra placa i ti kazes tome tipu....cuj sutra mi je placa pa cu ti vratit....i sutra ne bude placa...i sta sad....je li to nesvjesno varanje....ono prevario si ga......


tako nekako...,

ako je tog momenta postojala svest da hoces sa nekim leci u krevet onda je trebala postojati i svest ko je ta osoba .... to je varanje sa izgovorom ... popio sam

drugi primer je "visa sila"
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimepon sij 11, 2010 1:37 am

a moglo bi se uzeti ka olakotna okolnost. i u Dubrovačkoj Republici se ako je neko kriminalno djelo počinjeno kad je puhalo jugo uzimalo u obzir. tako se i varalice mogu vaditi " a oprosti, južina je bila" :P
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimepon sij 11, 2010 10:12 am

floridana je napisao/la:
a moglo bi se uzeti ka olakotna okolnost. i u Dubrovačkoj Republici se ako je neko kriminalno djelo počinjeno kad je puhalo jugo uzimalo u obzir. tako se i varalice mogu vaditi " a oprosti, južina je bila" :P

hahahahahaahah cmokaaaaaaa
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 8:20 pm

ako sam u vezi biti cu ozbiljna i prekrizit cu si varanje...jos ako imam dijete...No way a moja baka je sa jednim covjekom bila u braku dok nije moj djed umro sada je udovica(umro je 2002 godine) i rekla mi je da...da ima priliku nikada nebi stupila u vezu...Ona je jos vjerna bez obzira sto je deda mrtav i ja mislim da je to pohvalno
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimečet sij 14, 2010 7:44 am

vidite, ja radim u domu za starije i nemoćne osobe..nemožete niti zamislit ćega sam se sve nagledala inaslušala..zato svake pohvale za baku od Sinare...pusa baki..živila
[Vrh] Go down
AnDel
Prašina



Male
Cancer Dragon
Broj postova : 7
Age : 35
Location : Bosna i Hercegovina
Registration date : 17.01.2010

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimepon sij 18, 2010 1:29 am

da i ja coment ,,ako mi je bas stalo do neke devojke,,,i ozbiljna veza,,neeeeee,,,u suprotnom imam dobro opravdanje
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimesub sij 01, 2011 11:03 pm

Ne ,al ja uvek kažem ako jesam,al ni tad nisam jer ja uvek odem dalje i ne vraćam se pa to tad i nije varanje,al velim zbog ovog "braka" ako je to varanje,onda jesam,da
Ne varam nikad,sve je napismeno.
Ljubav se ne vara,obično kad su prevare u pitanju-to nešt nije u redu u toj "vezi" i ja neznam zašt se uopšte ostaje u njoj ako želiš dalje ?
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:12 pm

Varao i bio varan.
Sada sam u otvorenoj vezi pa više varanja nema.

Varanje nema veze sa ljubavlju niti sa nedostatkom iste. Monogamnost je izmišljotina katoličke crkve kao i svih "major" religija a čovjek po definiciji nije monogaman.

Moje mišljenje, nitko se ne mora složiti sa njim. ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:29 pm

Ako tako mislis onda ne mozes reci da si varao niti da si bio varan. Ako ti nisi monogaman (kao sto kazes) i ako smatras da ni drugi nisu onda si se valjda zavaravao da si u nekoj vezi ili sto pa si se osjetio prevaren (i varao). Jer ne moze postojat prevara ako ne postoji monogamija ;)

Kada sam bila mladja bilo je svega ali nisam to dozivljavala kao neko varanje (ni sa cije strane). Zasto? Zato jer niti te veze nisam dozivljavala na nekom dubokom nivou niti sa nekim ocekivanjima. Medjutim, to se promijenilo. Barem kod mene. I onda vidis da kada najdes nekog za koga se vezes na jedan drugaciji nacin vise nemas potrebu za ikim drugim. Naravno, tebi se to ne mora desiti. Dobro je onda da si nasao partnericu koja ti je slicna 5

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:52 pm

@Icarus Naravno da je to tvoje mišljenje, to ne moraš niti navoditi, no možemo o tome raspravljati ;)

Meni se čini da monogamnost nije izmišljotina katoličke crkve već posljedica napretka naše vrste. Svaka vrsta želi osigurati svoju budućnost, a da bi to postigla mora osigurati budućnost svoje djece. A to je pak najbolje učiniti kroz sigurne male zajednice koje će omogućiti normalan razvoj djeteta, te male zajednice se zovu obitelji :)

Naravno ti možda uopće ne razmišljaš o djeci i baš te briga za njih, već ti važan tvoj užitak, što je uredu, ali bit sexa nije samo u užitku jedne osobe...

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimečet vel 24, 2011 3:44 pm

Ne znam.
Ja osobu sa kojom sam u otvorenoj vezi obožavam, i definitivno želim imati djecu sa njom kao što i ona želi imati samnom. Uostalom i svadba je trenutno u pripremi :)

Dakle, opstanak vrste nije u pitanju.
Možda bi to najbolje bilo objasniti ovako...

- Koja ti je omiljena hrana?
- Njoki sa gorgonzolom.
- Super, onda ćeš to dobiti svaki dan za ručak.

Da se razumijemo, ja zaista obožavam njoke sa gorgonzolom, ali kada bih samo njih morao jesti, vjerojatno bih umro i zagadili bi mi se.
Ako jedan tri-četiri puta tjedno jedem njoke, onda nakon toga moram pojesti i nešto drugo...

1) Da mi se njoki ne bi zgadili
2) Da bih se podsjetio zašto toliko obožavam njoke :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimečet vel 24, 2011 4:14 pm

Hm jel mogu pitati čemu svadba. Zar to nije kontradiktorno, ne želiš se vezati za jednu osobu, a onda se ženiš. I koja je svrha tog svadbenog zavjet kod vas. Naime može se živjeti s nekim i bez ženidbe zar ne ;) Baš govoriš kako je to glupo obečati nekome vjernost, a onda kažeš, uskoro ću to učitini :)

Naravno ako ne želiš, ne moraš odgovoriti. Pretpostavljam da je ta svadba isforsirana od roditelja, obitelji, društva...

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimečet vel 24, 2011 4:20 pm

?
Kakve veze ima svadba sa vjernošću? :)
Moji zavjeti su da ću je poštivati i voljeti do kraja života, u dobru i zlu dok nas smrt ne rastavi. ^^

Nije forsirano od strane roditelja, to je naša želja.
Kao što sam napomenuo, ni ja ni ona ne vidimo ništa loše u vozanju ferarija jednom tjedno dok se 6 dana tjedno voziš u lijepom obiteljskom volvu. (ili obrnuto) :D
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimečet vel 24, 2011 4:52 pm

Misliš da brak ne podrazumijeva vjernost bračnih drugova? Ja sam mišljenja da podrazumijeva, ako me pamćenje dobro služi i u bračnom zavjetu se spominje vjernost ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimečet vel 24, 2011 5:14 pm

Bračne zavjete ćemo pisati sami. tj. već smo ih napisali.
Matičar će me pitati da li uzimam, i nju isto tako. A za sve ostalo ćemo lako ;)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimečet vel 24, 2011 5:36 pm

Pa pod tim da li uzimaš nju/njega ti je uključeno pitanje da li ćeš joj/njemu biti vjeran/vjerna. Kad to ne bi bilo tako onda bi ti mogao "uzeti" više žena, a ne možeš, jer će te matičar prije vjenčanja pitati da li si već u braku ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimepet vel 25, 2011 2:51 pm

To nije moj problem :) Nego problem društva u kojem živimo.
Ne vjerujem da će me matičar pitati da li ću joj biti vjeran, al' ajde, provjerit ću i to.

Ako me i bude pitao, odgovor će biti da... ;)
Svaka daljnja rasprava je besmislena :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimesub vel 26, 2011 11:36 am

meni je to bezveze šta se brani imati više žena ili muževa. ako osoba to želi zašto joj braniti? zakoni se previše upliću u osobni izbor.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitimesub vel 26, 2011 12:43 pm

Pa nije da se upliću, nije zabranjeno biti sa više žena ili muškaraca u isto vrijeme. Samo je zabranjeno sklapati brakove sa više ljudi u isto vrijeme. Onaj tko to ne želi ne mora sklopiti brak :)

Brakom su neke stvari bolje uređene i neke stvari se pretpostavljaju, primjerice pretpostavlja se za dijete koje je rođeno u braku da mu je otac, muž majke. Rješeno je pitanje podjele bračne imovine, pitanje nasljednika... Naravno to sve dolazi uz put, nitko neće radi toga ulaziti u brak, ali stvari su malo bolje uređene. Naravno odluka uči ili ne u brak je uvijek na nama.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?   Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» jeste li ikad ikome...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: