Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece

Go down 
+6
biga
Gea
Athena
urbanaaa
tomi
Skulptura
10 posters
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimened pro 06, 2009 3:19 pm

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece 2l91pn9

Ako mislite da je odgoj djeteta sličan odgoju Tamagotchija, predlažemo da se ne razmnožavate. U protivnom biste mogli završiti kao kupac ove odvratne sprave za mučenje djeteta.

Smart Baby Case je najbrži način za traumatiziranje male djece. Srećom, trenutno se radi samo o konceptu mladog dizajnera Pouyana Mokhtaranija. On misli da je najbolje dijete zatvoriti u kofer s prozorom, te mu tepati putem ugrađenog LCD ekrana.

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece 295uwdc

Filter osigurava da vaše dijete udiše samo najčišći zrak, a ako se pokaki, tu su automatske pelene koje će ga očistiti i osušiti.

Ponavljamo još jednom, ako mislite da je dobra ideja zatvoriti dijete u nešto ovakvo, svakako odmah odite na liječenje.

www.net.hr

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimened pro 06, 2009 3:43 pm

Sva sreca da je objektivno pisan clanak. U cemu se razlikuje od nekih zatvorenijih kolica?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimened pro 06, 2009 3:55 pm

Kolica sluze za "setnju" djeteta ako je vani hladno i sl. Ovdje je rjec o napravi koja bi bila u stanu i djete bi zatvoreno lezalo u tome. Jedini dodir sa vanjskim svjetom bio bi ugradeni LCD ekran, zvucnik i mikrofon. Cak se niti pelene nebi rucno mjenjale nego bi to stroj radio sam.

Za mene je ovo grozno.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimened pro 06, 2009 3:58 pm

Stvarno bolesno!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimened pro 06, 2009 4:02 pm

Ne mogu pronaći čitav članak, ali izum je užasan, bolestan. shock

Na kraju bi roboti trebali odgajati djecu i baviti se njima, umjesto roditelja.
I da, očito se teži tome da se spriječi ikakvo opterećenje sa klasičnim dječjim nepoželjnim osobinama.

Izvrsno jedino za robote. 8)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimened pro 06, 2009 4:26 pm

Ovo me tako podsjeća na početak jednog SF romana mogučeg utopijskog svijeta koji nas čeka u budućnosti.... affraid affraid affraid

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimened pro 06, 2009 5:04 pm

Athena je napisao/la:
Ne mogu pronaći čitav članak, ali izum je užasan, bolestan. shock

Nisam niti ja pronasao bas previse o tome. Ako ti se cita uguglaj naziv proizvoda...
Ovdje ima nesto, ali vecinom slikice:
http://www.tuvie.com/smart-baby-case-offers-a-safe-and-healthy-environment-for-infants-to-grow/

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimepon pro 07, 2009 1:40 am

Ako je za smjestanje u stanu - onda stvarno sick. Ali mislim da nije tako losa ideja za transport.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimepon pro 07, 2009 2:50 am

hvala Bogu da više nisam beba... da su me moji u ovo stavljali neznam šta bi bilo od mene... ovo je stvarno debilan izum...

evo nakon minute razmišljanja pala mi je napamet slično debilna ideja, možda malo pametnija.
dakle kako da dijete spava u krevetcu a da se ne otkrije:
kupimo jogi bez spirala, znači ispunjen samo guščjim perijem il tako nešto.. i kad se dijete stavlja jogi bi se trebao rasparat i samo tutneš dijete do vrata i 100% se neće otkrit...
woooow što mi idu izumi... zubo rofl2
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimepet sij 08, 2010 5:56 pm

prebolesno,,,ali imam ideju.......
ajmo tvorca tog izuma zatvoriti unutra.. :x :x :x :x mlati mlati mlati mlati bic bic bic bic
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimepet sij 08, 2010 9:12 pm

Neo, super ideja!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:19 am

lol ajme sta nece ljudi izmislit sve :O
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:23 am



Zadnja promjena: Berny_Sinara; sub sij 09, 2010 2:38 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:36 am

Gea je napisao/la:
Ovo me tako podsjeća na početak jednog SF romana mogučeg utopijskog svijeta koji nas čeka u budućnosti.... affraid affraid affraid
i mene je istog trena podsjetilo na to isto conf1
Ali "izumitelj" nije pri sebi,očito nema vlastitu djecu pa ne zna kakav je osjećaj imati dijete,a ako ih i ima, trebalo bi mu ih oduzeti jer je ovo bolesno, izgleda kao Matrix!!
Beba koja je lišena roditeljskog dodira, majčine topline, igranja i valjanja,može postati samo hladan bešćutni polurobot bez trunke emocija
:(
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:44 am

ma uzas treba lika obesit lol jos nemogu doc sebi ovo cu morat mami pokazat sutra ujutro lol ili jos bolje baki :D ahh svijet je tak zalostan neki puta :(
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:23 pm

ma katastrofa,,lik je totali sadist
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Empty
PostajNaslov: Re: Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece   Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prebolestan izum luđaka koji služi za mučenje djece
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Favoriziranje djece
» Zanemarivanje djece

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: