Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najgore mucenja u povijesti za koja znate

Go down 
+13
Blizzard
Casper
Dragony
Neo
Remke
Athena
josip21
Fantom
tomi
Berny_Sinara
Skulptura
biga
dr.chaos0
17 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesri pro 09, 2009 9:27 pm

Ovako prvo da se ispricam zbog svojega ponasanje prije nekoliko dana i zelim se ispricati svima onima koje sam uvrijedio na bilo koji nacin
E sada pitanje koje su po vama najgore muke.
Posto sam prvi onda cu i poceti.
americki vojnici su u vijetnamskom ratu izmislili novi nacin mucenja.
Nagurali bi zrtvi u usta komad krpe i kroz nos provukli crijevo do zeluca a onda bi zeludac punili vodom kada bi osijetili da je zeludac pun bi tu istu zrtvu tukli dok se zeludac nebi rasprsnuo.I sada zamislite posljedice smrt od vlastite kisleine.
Ovo je po meni strasno ali se moramo pomiriti sa tim da to jos uvijek postoji i da je to dio nase povijesti ili njihove.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesri pro 09, 2009 10:26 pm

mislim da su u vijetnamu to rdili amerikancima... stavi im vreću na glavu, u nju ubace zmiju....


drugo i najgore... mislim da su kinezi izmislili....
kapljice vode polako padaju na zavezana čovjeka i na kraju mu se smrzne mozak il tako nešto.....
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesri pro 09, 2009 10:48 pm

To je bio dio mog treninga ali ne tako doslovice drugom prilikom cu to opisati.A sta se tice tih kapljica to ti ubije psihu i na kraju umres od toga.Jer ti zavezu za drvo bez i jednoga mogucekg pomaka niti za milimetar.I usta ti premazu recimo octom i onda si jos i zedan voda ti kapa okolo glave prelazi usnice ali ti nemozes uzeti niti kapi.I nakon 1 tijedean ili 2 voda te probusi jer tiha voda i berijeg dere
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesri pro 09, 2009 11:10 pm

Nije stvar u tome da te voda probusi. Voda mora biti ledeno hladna. To izaziva ogromnu agoniju ako kapa po glavi. Covjek to ne moze izdrzati vise od 15 do 20 sati, ako i toliko.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesri pro 09, 2009 11:15 pm

ali te moze izbusiti premda da se slazem sa tobom u pravu si
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesri pro 09, 2009 11:19 pm

Naravno da moze. Ne znam nakon koliko bi se to desilo ali covjek navodno bez tekucine moze izdrzati 4 do 5 dana. Nakon toga vise nije niti bitno da li ti sta kapa po glavi il ne.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesri pro 09, 2009 11:27 pm

U pravu si ali uvjek postoji iznimaka
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:09 pm

ono mucenje u srednjem vijeku kada te rastezu....ili kada te privezu 1 ruku za jednog konja drugu za drugog jednu nogu za treceg konja i drugu nogu za cetrvrtog
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:21 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
ono mucenje u srednjem vijeku kada te rastezu....ili kada te privezu 1 ruku za jednog konja drugu za drugog jednu nogu za treceg konja i drugu nogu za cetrvrtog

Ne muce te dugo na taj nacin. To se zove rascetvorenje. Nakon sto te tako privezu, udare po konjima bicem i onda kud (ud) koji, mili moji.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:47 pm

Najgore je kad te natjeraju da se golom guzicom spustis niz
brdo zileta....jezivo...brrrrr....Najgore mucenja u povijesti za koja znate 295661
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:57 pm

a ja sam vam prosa razna mucenja sa ovon jednom.....ajoj.....muke paklene.....

odemo lipo autom na osamljeno mjesto.....mislim znate kako se zove to mjesto jel da...???

i tako mi se malo stipamo i drpamo....i neda ona.....da drugi put cemo ringa raje igrat....aj dobro nisan ni ja sta je znam....kuzim ja shemu.....

i drugi put ja lipo upalin grijanje i pustin mjuzu....mislin sve po propisu....i opet malp djodji midji i da nece....ooooo jebote patak.....ma sta ti je sad....???

bolje da su me rascetvoli sa konjima....bilo bi mi lakse..... doh

e ljudi moji to vam je mucenje....muke paklene.... affraid
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:58 pm

Pisala sam radnju na temu izvršavanja kazni u starom Rimu.
Prebrutalno. affraid
Jedna od metoda bila je bacanje čovjeka u vreću sa divljom životinjom i potom strovaljivanje niz liticu. face
Naravno ima puno više načina torture.
Sve je ovislo o puno faktora, klasifikaciji djela i sl.

Morat ću potražiti tu staru radnju i malo osvježiti pamćenje. scratch

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimepet pro 11, 2009 4:02 pm

Ja mislim da je ovo sa kapanjem vode najgora muka koja moze bit! Bas sam sinoc gledao Myth Busterse i to su isprobavali. Zenska se vec nakon par minuta pocela plakati i bilo joj je dosta, jedan tip je isto puko. Totalno je promjenio raspolozenje nakon nekoliko minuta. Sav je bio izdeprimiran i nije mogao vise izdrzati.
Kad su tek zapoceli eksperiment, bio je sav nasmjesen i kladio se sa kolegama da ce izdrzati najmanje 3 sata.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimepet pro 11, 2009 4:10 pm

Ma najgora je muka kad se covjek rodi bez srece...Najgore mucenja u povijesti za koja znate Kopfschuettel
Bolje ti se roditi bez K**ca nego bez srece....Najgore mucenja u povijesti za koja znate 733858

Jedan moj jaran kaze da ga prati maler od kad se rodio,
ma to je za nepovjerovati...
Jos kaze,kakve sam ja baksuzne srece da kada bi mu dali
punu vrecu P**aka i samo jedam K**ac unutra on kad bi zavukao ruku u vrecu uhvatio bi za K**ac...Najgore mucenja u povijesti za koja znate 982158

Eto to bi bila odokativna metafora za covjeka koji nema srece...Najgore mucenja u povijesti za koja znate 888361
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimepet pro 11, 2009 4:20 pm

Mislim da se za sreću treba potruditi. roll

Ne znam da ima onih koji su rođeni s njom ili bez nje.
Razlikuju se samo neke predispozicije. scratch
Skužila sam da oni koji se očajnički trude uhvatiti "sreću" to ne uspijevaju. no
Zato, treba manje misliti i željeti sreću pa će ona doći. :P Bez forsiranja.

Odoh off topic.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimepet pro 11, 2009 4:25 pm

Athena je napisao/la:
Mislim da se za sreću treba potruditi. roll

Ne znam da ima onih koji su rođeni s njom ili bez nje.
Razlikuju se samo neke predispozicije. scratch
Skužila sam da oni koji se očajnički trude uhvatiti "sreću" to ne uspijevaju. no
Zato, treba manje misliti i željeti sreću pa će ona doći. :P Bez forsiranja.

Odoh off topic.

Ma mozes se ti truditi koliko hoces,cak mozes i trudna ostati...Najgore mucenja u povijesti za koja znate 295661 ...
ali kad se rodis kao baksuz to cete pratiti cijeli zivot...

Odoh i ja u off topic a nije mi bila namjera zaista....Najgore mucenja u povijesti za koja znate 982158
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimepet pro 11, 2009 10:55 pm

Ima jos gorih muka i mislim da je ovo bio vrhunac pomracenih umova (popova)
Žrtva je obješena za noge i visi naglavce. Zamišljeno je kako će najveći dio krvi otići u glavu. To je bilo veoma bitno, jer su mučitelji krenuli rezati od međunožja. Kako je sva krv otišla u glavu, žrtva se neće odmah onestvjestiti od neizdržive boli, što bi se inače dogodilo. Gubitak svjesti nastupio bi tek kad bi pila došla do pupka ili čak početka rebara.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesub pro 12, 2009 12:25 am

josip21 je napisao/la:
a ja sam vam prosa razna mucenja sa ovon jednom.....ajoj.....muke paklene.....

odemo lipo autom na osamljeno mjesto.....mislim znate kako se zove to mjesto jel da...???

i tako mi se malo stipamo i drpamo....i neda ona.....da drugi put cemo ringa raje igrat....aj dobro nisan ni ja sta je znam....kuzim ja shemu.....

i drugi put ja lipo upalin grijanje i pustin mjuzu....mislin sve po propisu....i opet malp djodji midji i da nece....ooooo jebote patak.....ma sta ti je sad....???

bolje da su me rascetvoli sa konjima....bilo bi mi lakse..... doh

e ljudi moji to vam je mucenje....muke paklene.... affraid
znam kako ti je.... (
Spoiler:
)

on topic...

žestoko mučenje je i nabijanje na kolac. koga zanimaju detalji nek pročita knjigu od Ive Andrića- Prokleta Avlija, detaljno opisuje nabijanje na kolac, žrtva je mogla živit do 4,5 dana, a zamislite bolove kakvi su kad je na 'ražnju' živ....
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesub pro 12, 2009 12:30 am

dr.chaosO ova tema a i ove grozote sto navodis nije za osobe mladje od 18-godina....Najgore mucenja u povijesti za koja znate 733858
...ma ustvari nije uopste za normalne osobe bez obzira
koliko godina imali....Najgore mucenja u povijesti za koja znate 888361
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesub pro 12, 2009 1:22 am

ali cuj to je dio povijesti i to moramo sami sebi priznati a sta se tice to sta nije za normalne to je sve upitno a ako tko oce gledati onda neka gleda a tko nece neka ne gleda a sta se mene tice neka ljudi pisu u tome nije nista lose. Povijest se nesmije negirati ma kakva ona bila dobra ili losa.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesub pro 12, 2009 11:21 am

biga je napisao/la:
josip21 je napisao/la:
a ja sam vam prosa razna mucenja sa ovon jednom.....ajoj.....muke paklene.....

odemo lipo autom na osamljeno mjesto.....mislim znate kako se zove to mjesto jel da...???

i tako mi se malo stipamo i drpamo....i neda ona.....da drugi put cemo ringa raje igrat....aj dobro nisan ni ja sta je znam....kuzim ja shemu.....

i drugi put ja lipo upalin grijanje i pustin mjuzu....mislin sve po propisu....i opet malp djodji midji i da nece....ooooo jebote patak.....ma sta ti je sad....???

bolje da su me rascetvoli sa konjima....bilo bi mi lakse..... doh

e ljudi moji to vam je mucenje....muke paklene.... affraid
znam kako ti je.... (
Spoiler:
)

on topic...

žestoko mučenje je i nabijanje na kolac. koga zanimaju detalji nek pročita knjigu od Ive Andrića- Prokleta Avlija, detaljno opisuje nabijanje na kolac, žrtva je mogla živit do 4,5 dana, a zamislite bolove kakvi su kad je na 'ražnju' živ....
to mi je tata prico, to su turci radili nabiju ti kolac kroz analni otvor i izadje negdje pokraj vrata i tako dok neumres od zedji
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesub pro 12, 2009 11:21 am

Fantom je napisao/la:
dr.chaosO ova tema a i ove grozote sto navodis nije za osobe mladje od 18-godina....Najgore mucenja u povijesti za koja znate 733858
...ma ustvari nije uopste za normalne osobe bez obzira
koliko godina imali....Najgore mucenja u povijesti za koja znate 888361


zas nee?
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesub pro 12, 2009 1:22 pm

To sam ga i ja pitao a to sa kolcem su radili turci ali ne masovono no odnda je dosao vladimir tepes i napravio sumu tih kolaca i turce nabijao na njih neki podaci govore da ih je 500 cak bilo nabijeno u jednome danu
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesub pro 12, 2009 2:08 pm

osvecuje se covjek :S
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitimesub pro 12, 2009 2:25 pm

Moze se tako reci ima puno prica o tepesu jako puno.
Mozda i meni naj draza je kada je doso neki covijek kod njega u dfvorac i odbio je skinuti sesi tepes mu je sesir zabio sa cavlom u glavu da ga nikada vise ne skine
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najgore mucenja u povijesti za koja znate Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najgore mucenja u povijesti za koja znate
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Najgore poslovne odluke
» Koliko jezika znate pisat i pricat ?
» Najvaznij dogadjaj u povijesti interneta
» Da li znate...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: