Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najgore mucenja u povijesti za koja znate

Go down 
+13
Blizzard
Casper
Dragony
Neo
Remke
Athena
josip21
Fantom
tomi
Berny_Sinara
Skulptura
biga
dr.chaos0
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub pro 12, 2009 2:59 pm

uzas :/
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub pro 12, 2009 3:11 pm

Uzas je nasa povijet. I to ako ne prihvatimo nemozemo prihvatiti i nasu buducnost. Ratova je uvijek bilo, mrznj je uvijek prisutna ko i pomraceni umovi.
Nazalost mi moramo zivjeti u ovome ratu opsijednutom svijetu moramo prihvatiti ovaj nas zivot crn ili bijel upravo sve jedno
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimepet sij 08, 2010 9:48 pm

Ovakve stvari nisu mučenja nego ubojstva. Mučenje ima svoju svrhu, a to je otkriti informacije koje žrtva skriva i ne želi reći.
Inače nema smisla, radije metak među oči.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimepet sij 08, 2010 9:52 pm

Slazem se sa tobom skluptura ovo je više mrcvarenje ljudskog tijela.
ali postoji jedna ucinkovita muka, a ko ce drugi nego kinezi da izmisle.
Tisuću rezova.
Na tijelu bi vam radili tako preciznerezove koji bi vam rasijekli prvi sloj koze a ne drugi i tako bi vas boljelo mnogo vise.
Ako se ko od vas porezao na papir zna o cemu prićam.
A nakon tih rezova bi vam stavili sol na rane.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 1:08 am

e da....ja sam jednom porezani prst umočio slučajno u sol..... Boink
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 1:26 am

Onda znas kako je. E sada zamisli isto sam jos po cijelom tijelu
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 1:55 am

brr......da se zmrzneš
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 1:56 am

E ali to samo luda psiha moze da napravi.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:00 am

mučenja su nešto odvratno,,to ni jedna vojska više ne koristi,,za razliku od World War I i II
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:02 am

Koristi prijatelju koristi i to je najgore.
Pa amerikanci su najgore mucili vijetnamce.
To je isto ko i sta panduri ne tuci.
All sta su jucer tukli
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:06 am

doktore,,jel bi ti mogao ikad nekoga mučiti,,ja nebi,,makar sam vojnik,,,,,
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:07 am

Cuj ako je osveta u pitanju bih vijeruj mi kada te osveta vodi mogo bih i to najgore, ali ovak opo naredbi nebi mogo.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:10 am

ja ni za osvetu ne bih mogo,,,a čuj,,kad si u avionu,,nemreš mučiti nekoga,,imaš ili uništavanje aviona mitraljezom ili raketom
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:12 am

Osveta je prijatelju ona koja dvoje pokopava kada se svetis dva groba kopaj.
Vijruj mi znam, nisam mucio ali sam se osvetio.
Dobro jesam malo mucio ali to nije bilo extremno ali jebiga pa neka ubuduce mi netko curu pokusa silovati.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:13 am

dr.chaos0 je napisao/la:
Slazem se sa tobom skluptura ovo je više mrcvarenje ljudskog tijela.
ali postoji jedna ucinkovita muka, a ko ce drugi nego kinezi da izmisle.
Tisuću rezova.
Na tijelu bi vam radili tako preciznerezove koji bi vam rasijekli prvi sloj koze a ne drugi i tako bi vas boljelo mnogo vise.
Ako se ko od vas porezao na papir zna o cemu prićam.
A nakon tih rezova bi vam stavili sol na rane.

najgore je kad si razrezes onaj tanki sloj o kojem govoris, krv necuri (jer ima deblji sloj) ali posto se "otvori" prvi tanji sloj koze to uzasno pece, ali jos plus sol affraid nezelim ni pomisljat
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:16 am

I ja ako tko pozna goru bol neka slobodno rece premda da znam za jednu priblizno okrutnu ali mislim da je to cak pretijerano za ovaj forum.
Ma ne samo za ovaj vec za svaki forum.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:17 am

nitko ne zna za takvu bol osim mučenih.....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:36 am

noc :) OT :Ne zelim zamislit kak pece na prvom sloju koze auch
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:05 pm

ali sta pop izmisli to nece nitko drugi.
Samo su oni bili toliko bolesni.

Ovisno o raspoloženju mučitelja i spolu žrtve, kruška je umetana u usta, vaginu ili anus. U svom sklopljenom obliku izgleda poput kruške ili smokve. Kada je umetnuta u tijelo okretanjem ugrađenog vijka ili pritiskom na polugu otvara se lagano ili naglo poput kišobrana. Uzrokuje veliku bol i razara unutrašnjost tijela. Često je korištena tijekom Inkvizicije kako bi se dobila, naizgled dobrovoljna priznanja.
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:07 pm

Bljak, to je sve tako užasno... jel to sve istinito?
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:09 pm

Pročitala sam ja to sve... užas živi
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:10 pm

Ej ma ne brini imam ih ja jos...
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:10 pm

Žrtvu bi vezali za stol ili stolicu. Njene noge su smještene između dva komada drveta i povezane. Između drveta su postavljeni manji komadi drveta koji bi držali noge na razmaku. Potom bi mučitelj udarao po drvetu sa velikim čekićem. Svaki put kada bi čekić udario u drvo, dio kosti bi se slomio. Nakon desetak udaraca po manjim komadima, čizme su skinute. Najčešće bi se komadi kosti potpuno raspali, a donji dio nogu više nije bilo moguće spasiti.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:19 pm

Znas sta fuck.
To je prijatelju sick.

Ova naprava za mučenje sastojala se od metalnog dijela na čijim suprotnim krajevima su se nalazili završeci u obliku vilice. Metalna „vilica“ bila je pričvršćena na kožni remen koji se vezao žrtvi oko vrata. Jedan kraj metalne vilice bio je stavljen pod bradu, dok bi drugi bio uperen prema dušniku. Glava je tako bila imobilizirana i cijelo vrijeme uzdignuta što bi izazivalo bol. Vilica je bila tako konstruirana da je žrtvi dopuštala male pokrete glavom, tek toliko da može priznati sve što joj se stavlja na dušu. Ukoliko bi nesretnik pokušao spustiti bradu, vilica bi mu probila dušnik.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:38 pm

Prve bilješke o korištenju Željezne dame sežu u davnu 1515. Krivotvoritelj novca bio je smješten unutar Željezne dame, a vrata su bila zatvorena. Tako su oštri šiljci probili njegove ruke i noge na nekoliko mjesta, njegov trbuh i prsa, mjehur, oči, ramena, stražnjicu, ali ne dovoljno kako bi ga ubili. Tako je naboden ostao živ još dva dana u velikim bolovima, i kupo bi se u vlastitoj krvi, nakon čega je umro.

E neznam ko je tu bolesniji ali svaka muka koje se sijetim je sve gora i gora.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgore mucenja u povijesti za koja znate   Najgore mucenja u povijesti za koja znate - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najgore mucenja u povijesti za koja znate
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Najgore poslovne odluke
» Koliko jezika znate pisat i pricat ?
» Najvaznij dogadjaj u povijesti interneta
» Da li znate...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: