Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Idealna visina za djevojku(raspon krila)

Go down 
+9
floridana
Michael Wittmann
urbanaaa
josip21
Blizzard
biga
Athena
Cinderella
Fantom
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:12 am

Dakle, po vasem misljenju, zenskom i muskom, za vase oko najmilija visina zenskog roda?
Nije nikakvo vrijedjanje, cisto sam stavio naslov "raspon krila" jer znam da ce privuci vise raje
da vidi kakva je to greska u ovom PDF Idealna visina za djevojku(raspon krila) 295661

Licno, preferiram visinu 170-175 i 175-180, najbolja simetrija tijela, a i zbog vlastitih ogranicenja ne "merem" vise...Idealna visina za djevojku(raspon krila) 935271
Sto bi moji drugovi rekli "u malim bocicama se otrov drzi", "ma male su sisatije" i "male su lakse za manevrisati po krevetu"( Idealna visina za djevojku(raspon krila) 989276 ), ipak, kada prodje visoka, zgodna djevojka u stiklama i haljini(crvenoj naravno), hehe, male budu zasjenjenje, ipak, to je to! Idealna visina za djevojku(raspon krila) 657146

Kakvo je vase misljenje po pitanju idealne visine???
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:14 am

169!
Ni centa više lol!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:17 am

Cinderella je napisao/la:
169!
Ni centa više lol!

Uh,pa sa takvima je najlakse manevrisati po krevetu...Idealna visina za djevojku(raspon krila) 982158
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:18 am

Ma 175 +/- koji centimetar najbolje. :P

Možeš nositi balerinke i sa štiklama se popeti kojih 10 cm više.
Ovisno o inspiraciji. zubi

I ja sam čula da dosta njih voli niže cure, ali koga to uopće briga što netko voli/ ne voli. cerek
Ne možeš baš sa svima upravljati. lol!

Btw. zašto je ova tema na topicu ljubav? confused
Mogla bi biti na artu. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:23 am

Zlatna sredina cerek
Nije mi nešto lijepo vidjet kada je djevojka preniska ili previsoka.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:36 am

Cinderella je napisao/la:
Zlatna sredina cerek
Nije mi nešto lijepo vidjet kada je djevojka preniska ili previsoka.

Da upravo to,mada neki opet kazu da nije bitna visina vec
je bitno da ide pupak na pupak tj. iste visine....Idealna visina za djevojku(raspon krila) 64658
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:45 am

Aha, sigurno radi boljeg plesa! :D
U vertikali, of course. :P

Po novinama se mogu pročitati istraživanja da baš nije poželjna ista visina m/ž.
Najuspješniji parovi estetski i na druge načine su oni u kojoj je muškarac viši 14 cm, tako nešto. study
Zapravo, u idealnim slučajevima, muškarac bi trebao biti nešto viši od žene.
Osobito ako ona nosi potpetice. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:51 am

Slažem se s Athenom.
Jer ako su muškarac i žena iste visine, a ona obuče štiklice već je veća od njega.
Tako da je idealno da je muškarac veći barem koji cenat.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:54 am

U horizontali pupak uvjek doje na pupak...Idealna visina za djevojku(raspon krila) 295661

Ali opet zamisli ona 180 a on 194 cm visok i sto kila tezak...
Pa taj kad zalegne satra sestro a treba to i nahraniti,toliki covjek...Idealna visina za djevojku(raspon krila) 257951

Mada opet neke seje kazu da momak visok i plecat moze dobro mecat...Idealna visina za djevojku(raspon krila) 989276
Ko bi ga znao....Idealna visina za djevojku(raspon krila) 888361
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:59 am

lolcina
To mi je možda prevelika razlika.
Jednom sam vidjela momka i curu, on je bio od nje veći pola metra. Morao je doslovno čučnuti da je poljubi.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 2:01 am

cura u odnosu na muškog treba bit taman visoka da je sve pri ruci a da ti se pri tome netrebaš saginjat ni protezat... lol!
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 2:09 am

Dobra lolcina lolcina
Mislim da će se tu svi muškarci i momci s tobom složiti.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 2:13 am

biga je napisao/la:
cura u odnosu na muškog treba bit taman visoka da je sve pri ruci a da ti se pri tome netrebaš saginjat ni protezat... lol!

Slažem se zivili

Ne bi baš bilo sexy da se ona mora saginjati da me poljubi Idealna visina za djevojku(raspon krila) 608596
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 2:16 am

180 i 194 nije prevelika razlika u visini, onako taman. :D
14 cm nije puno.
Tako je približna razlika visine mojih roditelja i uopće ne izgledaju neskladno, iako nisu točno te visine.

Nije to 40 cm. scratch
Čudno to nekako ispada. Kad neki tip bude moje visine (govorim općenito), nekako mi se uvijek čini kao da sam ja viša.
Dečki izgledaju niži od cura, iako su iste visine.
Možda je to optička varka. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 2:20 am

Athena je napisao/la:
180 i 194 nije prevelika razlika u visini, onako taman. :D
14 cm nije puno.
Tako je približna razlika visine mojih roditelja i uopće ne izgledaju neskladno, iako nisu točno te visine.

Nije to 40 cm. scratch
Čudno to nekako ispada. Kad neki tip bude moje visine (govorim općenito), nekako mi se uvijek čini kao da sam ja viša.
Dečki izgledaju niži od cura, iako su iste visine.
Možda je to optička varka. :P

Izgleda kao opticka varka zato sto pogled nas muskaraca
moze da dobaci samo do sisa i mislimo da je to vrh a do vrha ima
jos ihaaaaaaaaaaa....ali kad toga postanemo svjesni vec je kasno...Idealna visina za djevojku(raspon krila) 295661
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 2:22 am

@ Athena
I meni se tako nekako čini. Mislim da je stvar u građi tijela, jer žene imaju izraženije kukove i općenito drugačiji oblik tijela, pa se onda ponekad čini da je cura od 180 zapravo viša nego što to jest scratch
Već mi se događalo da sam krivo procjenjivao. Na daljinu mi je izgledala ko neka od 190, a na bliže sam vidio da se radi o 10 cm niže :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 5:38 am

Što se tiče idealne visine, to bi za mene bila visina u rasponu od 170 do 185 cm. Unutar tog raspona visina su mi djevojke najprivlačnije. Dakako, vidio sam i viših cura koje su izgledale zbilja Idealna visina za djevojku(raspon krila) C029, imale su perfektnu liniju za svoju visinu. Svejedno, djevojke više od navedene gornje granice koje često vidim rijetko kad imaju onako idealnu lijepu građu (po mojim kriterijima) kao što to imaju djevojke unutar navedena raspona. Često su neke 'škrakate'.

Osobno mi ne smeta da cura bude viša od mene, naravno mislim na nekoliko cm razlike. To zato da me može nalemati ako ne budem dobar lol!
Uostalom toliko visoke nisu baš česte roll

Neki savršeni ideal bi za mene bio zlatna sredina od navedenih visina, dakle visine koje se vrte oko 177.5 cm :D
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 9:09 am

meni je isto kolika je samo da ima male sake i malu Malu....... ides
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 3:43 pm

Fantom je napisao/la:

Sto bi moji drugovi rekli "u malim bocicama se otrov drzi", "ma male su sisatije" i "male su lakse za manevrisati po krevetu"

Spadam u tu skupinu(zadnje LOL), nikad problema s dečkima prije, niti sad s dečkom...a dečko je viši od mene ohohoho...i nikad nije smetalo, dapače zakon mi je kad me dečko može ko paketić nosit svugdje :D I svi kažu kako smo kjut, kjut, kjut... Ali ima nešto u tome da košarkaši vole malene... često sam to vidjela, a i iskusila cerek

Meni visina nije toliko bitna jer ipak gledam (kod oba spola) da li su lijepi i zgodni bez obzira na visinu. Al kad je već tema visina...draže mi je da je dečko 185cm-195cm, a cure oko 170cm, ne više od 175cm...to mi se ne sviđa, mada ako je cura full lijepa i zgodna, onda može biti 185cm što se mene tiće :D
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 4:19 pm

a je lukav ova bitanmga Fantom....prvo teme kakve su vam sise.....sad koliko ste visoke....sutra ko zna sta ce pitat......i vodi doma evidenciju o svakoj posebno..... ides ides

prika posalji mi kopiju evidencije na mejl...... rofl2 da ja to malo prostudiram....
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 9:29 pm

ja volim visoke :)
180+
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 10:29 pm

bravo Stayteru zubi
zašto muškarci vole niže žene od sebe?
jel' to slično onome kad direktor ima puno višu fotelju od niže rangiranih?
ja sam jednom imala puno nižeg momka od sebe. ja bi ga onako povukla za ovratnik, digla sa poda i sočno poljubila kava
baš dobar osjećaj zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 10:41 pm

Fora. zubi

Zašto niže?
Vjerojatno zato jer su u prosjeku žene niže od muškaraca, iako mislim da kod biranja partnerice obično muškarac ne gleda da ona mora biti niža od njega.
Ipak u prosjeku to ispada tako. :P

S druge strane, primijetila sam da dosta nižih muškaraca gleda više cure, iako imaju na biranje one niže.
Obrnuto, nadprosječno visoki često biraju one cc. 160 cm.
Ja se opet pitam zašto je tome tako? confused
Neobično. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 10:49 pm

Mislim da bi u neku ruku bilo i jedno i drugo prisutno, i to da su žene u prosjeku niže, a i to da muškarci obično preferiraju niže žene od sebe. Koliko sam samo puta čuo od kolega da ne bi htjeli da je cura viša od njih, a nekima to pak ne smeta.

No mislim da je prosjek glavni krivac zašto su cure obično niže od dečka. Koliko ima cura koje su visoke 182+ koliko je većina muških? Nisu baš česte :P
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitimepon pro 14, 2009 10:55 pm

Zapravo čak mi se ne čini da je prosjek muškaraca cc. 182 cm.
Na ulici ih možeš vidjeti dosta ispod 180 cm, znači onako srednje muške visine, iako se znaju ponekad vidjeti i jablanovi. :P

Isto tako, cure nisu kod nas ni u prosjeku visoke 170 cm (toliko je visoka prosječna žena u Nizozemskoj) nego ih ima najviše prosječne visine od cc. 160 cm, +...
Naravno da ima izuzetaka i onih preko 180, čak blizu 190 cm.

Prema istraživanjima žena iznad 170 cm i muškarac iznad 180 cm, već ulaze u kategoriju nadprosječne visine. study

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Idealna visina za djevojku(raspon krila) Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Idealna visina za djevojku(raspon krila)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Toliko ju volim da vise nezelim imati djevojku nakon nje...
» Da li je uopste moguca Platonova idealna drzava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: