Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimepet pro 18, 2009 9:09 pm

Imam 3 sna za ovu temu,koji povezuju odlazak,ili predodlazak u raj,ali nisam vidjela kako iznutra izgleda,pa ako imate vremena,čitajte:

1. SAN,Prvi puta u takav san:

Bilo je prije jedne godine,sanjala sam da sam bila kod svoje kume,a ona ima jednu kćer (i u stvarno životu),zove se Maja.Ja i Maja smo gledale vijesti,i na vijestima je bila novost da se širi jedna nepobjediva bolest,koju ne očekujete,ona sama izađe.Kada je dobijete,ne osjećate ju.A kada ste negdje gdje vas nitko ne vidi,ona kao da to osjeti,i "aktivira" se.Samo vam izađe iz prsa nešto slično spužvi,ljubičaste boje,kao bruh,i jednostavno izlazi iz vas dok vas ne ubije,to se meni dogodilo,dok sam išla od Maje,tj. dok sam došla doma.I tako,došla sam doma i osjećala sam se lošije,i bila sam sama,i ta me bolest stjerala u kut,i izašla iz mene,i nadvlada me,ali dok je počela izlaziti,ja sam pokušala napraviti sve da ju pobjedim,kao u ratu da se borite s nekim 10x jačim od vas.
Kada sam umrla,došao je anđeo Gabriel,skužila sam po srebrno-zlatno-bijelim krilima,i po plavoj dugoj kosi,i imao je bijelu haljinu.
"Idemo?" upito me Gabriel.
Ja sam pogledala na sebe,kada sam umrla,i shvatila sam da nema šanse da preživim,pa sam klimnila glavom.Gabriel me je uzeo za ruku,i krenuli smo .Došli smo do Dalmacije,i vidjela sam mamu i tatu kako tamo rade kao ribari (e stvarno sam si ovo podmetnula u san XD),i viknula sam :
"Mama!" to mi je prvo palo na pamet.
Cmizdrile smo,plakale,cvilile.....
I zatim sam iza sebe zatekla sv. Mihaela (Ark-anđeo,glavni vođa u Božjoj vojsci,moj zaštitnik).Njega sam skužila prema bijelo-crvenoj haljini,smeđoj kratkoj kosi,maču na kojemu je uklesan križ.
"Idemo?" e sad su stvarno pretjerali s tim pitanjem
Opet klimnem glavom,i odemo mi.
Gle kojeg čuda,ŠKOLA shock !!!!!!!!!!!!!
Sv. Mihael je još uvijek bio samnom.
"Čekaj,zašto sam ovdje?" upitala sam ga
"Saznat češ" rekao mi je,i zatim otišao
Skoro sam viknula u sav glas NE!,ali ne vrijedi.Uglavnom,moja škola (gdje sam trenutno u snu) izgleda ovako http://profile.ak.fbcdn.net/object3/1227/120/n129357756757_1560.jpg , ali zamislite da nema stepenica,nego da je od stepenica pa sve na lijevo puno čempresa tj. grmova i cvijeća.
E,sad kad znate kako to izgleda,ajmo dalje.Blizu "čempresa" pred ulazom škole je bila jedna klupica gdje su sjedile dvije djevojke.
"Hej,ti si nova? '8)' " upitala me jedna
"Da" kažem
"Pa,onda dobrodošla" kaže mi druga
"Hvala" kažem
"JOJ!A ja ću poludit!Opet u školi Boink " kažem,dosta mi je svega osjećaj
Cure su se počele smijat,ja sam samo klimnula ramenima,i ušla.
Kada uđete u našu školu,i pogledate lijevo su stepenice,kojima se ide dole,dosta ih ima puno,ali je brzo ići dole,a u snu kada pogledate desno,sigurno znate ono staklo koje se stavi ispred čovjeka u banci,i gdje dole ima onu malu rupu.Na ulaznim vratima su bile neke karte,ja sam uzela jednu,i vidjela djecu kako daju te karte tom čovjeku iz tog stakla,pa sam ja stala u red,i čekala.

Završetak!

2. SAN, JOŠ JEDNOM,PUNO LIJEPŠE:

Ovo je jedan od najvažnijih.
Opis škole je sve isto,osim s onim "bankomatom".Išla sam s nastave,onim stepenicama koje sam vam opisala,i bilo je puno djece,male,još bi trebala iči u vrtić.
Jedna me djevojčića iste dobi pratila,i pričala mi je nešto.
Ja sam se okrenula,i usrećeno ju pitala "Kako se zoveš?".
Nemogu se sjetit kako se zapravo zove,ali ću ju zvati Barbara jer mi je to najvjernije da se tako zove.
Barbara ima presladak osmjeh,tamno plavu kosu i plave oke.
Barbara mi je rekla ako želi da s njom razgovaram,da ju pozovem 1.,2. i 3. sat u mojoj školi.
Upitala sam ju što oni tu rade,i ona.Ona je rekla da su svi oni umrijeli i da idu na vježbanje za anđela.
To se meni činilo tako fora,pa sam ju odlučila pozvati idući dan.
"Moram ići" rekla je,i odjednom su svi nestali
I tako,prošlo 3 dana,i zvala sam ju svaki dan,i dođe 4. dan i pozovem ju.
"Imam ideju" rekla je dok je došla
rekla mi je Ajd da te sutra ponesem sa sobom da ti pokažem kako to izgleda,neće na Zemlji proć ni 1 minuta,nego tamo će proć 1 sekunda." kaže uzbuđeno
Ja sam se uzbudila,i rekla naravno da da.
Ona je postala jako sretna,i rekla da opet mora ići.
I tako prođe jedan dan,i ona automatsi dođe.
"Idemo?" upitala me
Ja sam klimnula glavom,i krenuli mi
Došli smo do tog mjesta.Najčudnije je to što sam bila na nebu,ali ne raju.
Kao vojnici su stajali djeca u redu,ali su bili taaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkoooooooooooooooo sretna,veče sreće nisam vidjela.I odjednom se pojavi ostariji čovjek s bijelom kosom,bijelom bradom i u bijeloj haljini.Prema Zemaljskim godinama bi to bilo oko 83-86
godina,a ovdje je bilo kao da je 11.I on je bio sretan,i to jako,nije vikao.
Ja sam ga na trenutak pogledala,i zatim sam okrenula glavu,i imam pravi razlog zašt (pitajte ako želite znati).On je bio Bog,i kao sretno me nešto pitao.......I na kraju ga je Barbara upitala dali me smije vratiti.On joj je to dopustio,i odvela me je.

KRAJ!

3. SAN,najnoviji (današnji) :

Sanjala sam da sam umrla -_- (isti početak u svim takvim snovima).
Bila sam na nekom putu,na tom putu je bila cesta i oko nje je bilo puno cvijetova,i ispred mene je bio jedan starac i jedan dečko.Čula sam ih što razgovaraju,i razgovarali o tome što će on morat radit u raju,a to je križanje rukom,njihov način je ovaj: (kao i obično,kada kažete "U ime Oca",isto stavite ruku tamo gdje treba) -U ime Oca našega svevišnjega
(isto za "I Sina")
- I Sina njegova novorođena
(za "I Duha Svetoga" isto prođete rukama na lijevo i desno rame,ali kada stavite na desno rame ruku,malo pričekajte da izgovorite riječi do kraja)- I Duha Svetoga koji nas čuva
-Amen!

Došla sam na jednu livadu,gdje su bila bijela vrata,s bijelim živim golubovima na vrhu,bijelim ružama,i ljudi su bili u redu.
Jedan čovjek je bio za klavirom,i pozvao me da mu odsviram to što on,ja sam zapamtila početne note,i dalje se nemogu sjetiti,znam ih odsvirati,i odsvirala sam samo početak,i tu mi završava san.




PITANJE: Dali ovi snovi nešto znače?
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimepet pro 18, 2009 9:18 pm

Tko zna, moguće je... samo (koliko sam ja primijetila) si ti te snove sanjala da su baš privezani uz kršćanstvo...

Ja sam isto jednom sanjala da sam umrla i zajedno sam sa mnogo umrlih ljudi otišla u nekakav vlak koji vodi u Raj... boje oko nas su bile sasvim čudne (pomiješane roza, zelena, narančasta...) i dok smo letjeli (u tom vlakiću) između brda naletjeli smo na moju najgoru noćnu moru... u sebi sam pomislila: "Znala sam da postoje" i probudila se...
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimepet pro 18, 2009 10:43 pm

Jer meni mama kaže da to nema uopće veze s tim,budućnosti,pa sam se htjela uvjerit
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimesub pro 19, 2009 7:04 pm

izgleda super :( nisam nikada sanjala tako nesta al sam danas cudno nes sanjala -.-
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimesub pro 19, 2009 7:12 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
izgleda super :( nisam nikada sanjala tako nesta al sam danas cudno nes sanjala -.-

Mislim da ja sanjam takve snove jer sviram na misi i sva sam u našoj vjeri,kada se probudim iz ovakvih sna,uvijek sam sretna bez obzira na što . rofl
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimened pro 20, 2009 9:04 pm

didica14 je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
izgleda super :( nisam nikada sanjala tako nesta al sam danas cudno nes sanjala -.-

Mislim da ja sanjam takve snove jer sviram na misi i sva sam u našoj vjeri,kada se probudim iz ovakvih sna,uvijek sam sretna bez obzira na što . rofl
i ja bih bila sretna da tako nesto sanjam da barem jednom usnim takav san :)
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimened pro 20, 2009 10:18 pm

Ako u svojoj župi ima neki zbor mladih,i sviraš nešto fora,pa ponudi se,tak sam i ja,ali sam bila 1. razz u glazbenoj,pa mi je voditeljica rekla kad budem bila 3.,ali sam krenula u drugom
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimened pro 20, 2009 10:25 pm

Po meni snovi nisu nista daloi obicne nase zelje, strahovi ili sijecanja.
Ako ko moze dokazati da san moze prognozirati buducnost neka mi dokaze.
Po meni nisu nista drugo doli nekih slika na papiru kojima mi mozemo upravljati
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 2:03 am

sanjamo ono što želimo, čega se bojimo i što nam se trenutno dešava - sve smixano..

ne znam... rijetki ljudi sanjaju svoju smrt. to je znanstveno dokazano. većina se nas budi u trenutku kada trebamo umrijeti, jer smrt ne poznajemo, i mozak odrasle osobe ima poteškoća percipirati ju.
možda su ti ove slike ostale iz priča o raju s vjeronauka, ili sl. a možda i ne postoji znanstveno objašnjenje za njih.

ipak, mogu sa sigurnošću reći da to neće biti budućnost. jer tvoji snovi odišu kršćanstvom. a ono je tek jedna od religija svijeta. svi raj zamišljaju na drukčiji način, vjerujem da budist neće sanjati Svetog Mihovila. zadrži ove snove kao svoje utočište, osjećaš li je u njima sigurno. pokušaj doći do "raja" drugi put, pa nam ga opiši.. :)
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 2:35 am

Slazem se sa schmizzl. No dan danas snovi nisu objasnjeni niti kako nastaju.
Ja sam kao mali sanjao svoju smrt. Ali danas nista ne sanjam ili se nesijecam.
Na to pitanje neznam odgovor
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 3:59 pm

@dr cha.. da, da, zato ti kažem, u pravilu pričamo o mozgu odrasle osobe. tu prevladava logika, i zato je smrt teže percipirati.. fali maštee... :)
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 6:47 pm

Ja se uvijek molim da sanjam takve snove,jer su mi kao avantura,kroz što nešto novo saznam,i inače to sanjam,i nikada ne gubim nadu da ih ne sanjam,ja se samo nadam da ću nastaviti to sanjati,jer je prekrasan osjećaj
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 8:33 pm

Kao sta rekoh ono sta zelis to ces sanjati.
Ali snovi nisu predkazanja buducnosti.
Snovi su samo snovi
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimesri pro 23, 2009 6:10 pm

a sta znas mozda jesu :)
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitimesri pro 23, 2009 6:25 pm

Vijeruj mi snovi nemogu predkazati buducnost a ko to tvrdi nije dokazo a ono sta nije dokazano ne vijerujem
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Empty
PostajNaslov: Re: Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?   Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dali je ovo možda budučnost?Snovi o raju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Lucidni snovi
» Snovi - vas savjet
» snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: